לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2013, 09:01
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי T.J שמתחילה ב "tם זה יקרה כנראה שההשקעה של..."

לא בהכרח. לא צריך להיות אחד כזה עם נייר אלומיניום על הראש.

תראה מה קרה אחרי הוריקן קתרינה, למשל. עד שהרשויות השיבו סדר- תקופה של חודש חודשיים, המערכת הכלכלית המקובלת קרסה לחלוטין. לדולר לא היה שום ערך והספיקו אשכרה להקים מערכת כלכלית חלופית מבוססת ברטר, קומפלט עם שער חליפין והכל.

אז אני לא מתכוון להיות הבנאדם הזה שקונה מיליון מטבעות של ניקל בגלל שבמטבע כזה יש מתכות ששוות בערך 10 סנט (או משהו כזה, לא זוכר בדיוק) ואני גם לא מתכוון לקנות כספת של מטילי זהב ולהמתין לאפוקליפסה (בעיקר כי אין לי כסף לזה, אבל גם כי השריטה הפסיכולוגית שלי עוד לא עמוקה מספיק) אבל אני כן חושב שזה התנהגות אחראית להחזיק משהו שיכול להיות שווה יותר או פחות, אבל לעולם לא יהיה חסר שווי.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2013, 09:16
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי T.J שמתחילה ב "אני לא מכיר את הסיפור של..."

זה בדיוק העניין.
מקרה חירום בקנה מידה גדול יחסית למה שאנחנו מכירים, אבל עדיין רחוק מאירוע אפוקליפטי- שהגיע למצב כזה. (בהערת אגב- המצב עצמו כן היה באנרכיה מוחלטת. את השלטונות החליפו כנופיות והייתה 0 נוכחות של גורם רשמי בתקופה הראשונית. אפילו השלטון המקומי- העירייה, המשטרה, מכבי האש וכו' תפקדו במינימום או לא בכלל).
אם זה קרה שם ואז זה יכול לקרות כאן בקלות רבה. או מצב של היפר אינפלציה מטורפת זה גם לא תרחיש דמיוני ולא יהיה פעם ראשונה, גם לא במדינת ישראל. כנ"ל מדיניות צנע וכו' וכו'.

זהב זה אולי לא השקעה "חכמה", אבל זה רכישה אחראית.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 02-08-2013 בשעה 09:19.
ישן 02-08-2013, 10:29
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי T.J שמתחילה ב "זאת רכישה אחראית עם אתה יודע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי T.J
זאת רכישה אחראית עם אתה יודע איך להגן על ההשקעה שלך

אז היות ויש לי נשק וגם דרך להגן על הזהב, אני צריך יותר את הזהב. אז זה מה שאני הייתי קונה
ציטוט:
וזהב היה טוב עד גבול מסויים של כמעט-אנרכיה, נגיד והמצב יגיע לרעב המוני, מה נראה לך היה שווה יותר, זהב או קופסת לוף ?

זהב, בפירוש.
תמיד היו, ישנם ויהיו אנשים שיש להם עודף מהמוצר הכי נדרש והם תמיד ירצו משהו בתמורה אליו. מסיבה באמת לא ברורה אבנים ומתכות יקרות תמיד היו מוצר נדרש מאוד אצל בני האדם.
אם נחזור שנייה לקתרינה- אז שמיכות (סקביאס כאלה שהמשמר הלאומי חילק) היו אחד מהמוצרים המבוקשים ביותר. כנופיות השתלטו על חבילות חלוקה כאלו וכמובן גם גנבו (ממש כמו שעושות כנופיות באפריקה לחבילות סיוע של האו"ם), אבל היו מוכנות לסחור (הן עדיין לא איבדו לחלוטין צלם אנוש).
אחד מהדברים שהיו יכולים לקנות לך שמיכה היו זהב ויהלומים, למשל.

אז במצב של רעב המוני תמיד יהיה מישהו שיושב, לצורך המטאפורה, על מחסן צה"לי עם הרים של פחיות לוף (היות ונגדים אחראים עליהם זה אפילו סביר במיוחד). במצב כזה אונקיית זהב תוכל לקנות לך יותר מפחית לוף אחת.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 03-08-2013, 11:35
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
להתלבט בין מטאבו, בוש, מקיטה, ודה וולט, זה כמו להתלבט בין מכוניות יוקרה...
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Eli_lub שמתחילה ב "אם כבר Miter Saw לא עדיף אותו"

זה לא באמת משנה אם אתה תבחר בלמבורגיני, פורש, או לקסוס.

אתה עדיין תטוס על הכביש, ותהיה מרוצה עד הגג :-)

ההתלבטות עם המסור פנדל היא ענקית, בגלל שכל החברות מציעות מוצרים מדהימים.

מה שעוד יותר מקשה על הסיפור זה שכל איש מקצוע שהתייעצתי איתו (ואני מדבר איתך על אנשים שמרימים פרוייקטים של מאות אלפים, לא חאפרים בעבודות קטנות) המליץ לי על חברה אחרת.

בסופו של דבר כנראה שהכל עניין של טעם.

אני באופן אישי עובד עם כלי עבודה רק של בוש (סדרה כחולה כמובן), מאוד אמינים, ומדוייקים.

בעניין המסור פנדל - עדיין לא יצא לי לעבוד עם אף חברה, אבל שמעתי רק דברים טובים על מטאבו, וספציפית על הדגם הזה.

הדגם של מקיטה עם ה4 זרועות גם מעולה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:52

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר