לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2013, 17:22
  ori_barel ori_barel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
סנכרון תשתית מול ספק - מחרטטים אותי?

בעקבות השדרוג החינמי של בזק ללקוחותיה עברתי אוטומטית ממהירות תשתית של 10 מגה ל-15 מגה.
מהירות הספק שלי, נטויז'ן, נשארה 10 מגה. מאז השדרוג (כמה חודשים) ניסו נציגים של נטויז'ן לשכנע אותי להגדיל בהתאמה את רוחב הפס ל-15 מגה בטענה שחוסר הסנכרון עלול ליצור בעיות כגון ניתוקים תכופים. מיותר לציין שכבר חודשים שמערכת נמצאת, לכאורה, בחוסר סנכרון והכל תפקד כהלכה. כשניסיתי להבין מהמוקדנים מה בעצם הבעיה באותו חוסר סנכרון הם דימו את המצב למערכת מים בה יש הרבה מים (מידע) שצריך לעבור בתוך מעט צינורות, דבר שעלול להוביל ל"פיצוץ בצנרת". כשהקשיתי וטענתי שהמצב בדיוק הפוך מהטענה שלהם, ושלמעשה יש לי הרבה צינורות (תשתית של 15 מגה) ומעט מידע (10 מגה) הם אמרו שאני לא מבין על מה אני מדבר והתעקשו על נכונות דבריהם. השאלה היא אם מחרטטים אותי רק במטרה להכפיל לי את התשלום החודשי או שיש ממש בדברים בכל הנוגע לסנכרון תשתית מול ספק, וכמובן האם למשל הצינורות שלהם יש אחיזה במציאות? שאלה נוספת היא שבמידה ויש ממש בדברים שלהם, אז האם העובדה שעד כה לא חוויתי בעיות אומרת שאני לא צפוי לכאלה?
תודה מראש לכל העונים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר