לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2013, 17:19
  Reshef914 Reshef914 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נימלר שמתחילה ב "הפעלת נשק קל ממסוקים"

לא יודע לגביי האוויר ואתוודה ואומר שמספר הטיסות שלי במסוקים מסתכם ב... פעמיים ואין לי ידע בצליפה, אבל...
ראיתי צלפים כבר פוגעים בירי מכלי שייט בים בדיוק רב. עם הגלים, רוח והכל. בכלל ירי מהים, אומנם זה לא יציב וכו' וכו'. אבל אימונים אינטנסיבים ואתה מתרגל לזה ולומד איך להתנהג עם הסטיות האלה.
אני מניח שהירי בכאלה מצבים מוגבל בכל זאת ליציבות מסויימת שאפשר להגיע אליה על אף הפלטפורמה. למשל במקרה של גלים גבוהים מ -X ס"מ. לא משנה מה, לצלוף יהיה בלתי אפשרי.
בסופו של דבר, זה נטמא אצלך, הירי\ העמידה מאוד שונה ועד היום מעירים לי על זה במטווח האזרחי :-P

אומנם מסוק זו פלטפורמה שונה אבל אני מניח שאפשר להגיע ממנה לתוצאות צליפה מדוייקות בריחוף בתנאים מסויימים של רוח וכו'.
זו ההנחה שלי לגביי ירי מפלטפורמה בלתי יציבה.

מה גם שמהידע שלי בעולם הצילום, יש הרבה אקססוריז שאפשר להשתמש בהם (חלקם מפתיעים בפשטותם) שתורמים לאיזון וייצוב בצילום ממסוק. מין הסתם צליפה זה משהו הרבה יותר מדוייק מצילום (אלא אם כן לקחת חתיכת עדשת זום) אבל לא אתפלא אם שיכללו את האביזרים האלה לשימושים צבאיים.

זה השקל וחצי שאני יכול לתרום :-P
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-08-2013, 08:03
  Reshef914 Reshef914 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.12
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי לוגיין שמתחילה ב "באשכול שסרפד הביא יש חלק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לוגיין
באשכול שסרפד הביא יש חלק מעניין על צלפים של משמר החופים שעושים עבודה לא רעה בכלל בעיכוב של כלי שייט מהירים, אהבתי מאוד את הרעיון.

חוץ מזה, תפסיק לחפש על מה להישען במטווח אזרחי (זו הבעיה הכי גדולה שלי)

מהכרותי הקצרה עם התחום, יש צלפים על ספינות שבהחלט עושים עבודה לא רעה. ולא רעה, זה בלשון המעטה.

אני לא מחפש עם מה להישען... זו לא הבעיה... גם אתה היית פיראט?
אחרי הגמילה מהנק"ל והמעבר לדברים היותר גדולים זה מסתכם עכשיו בעמידה זקופה וכיוון רק עם הידיים.
אפילו גרם לי לזכות בהתערבות על 100 ש"ח עם מדריכת ירי
היא אמרה שאין סיכוי שאני פוגע ככה את כולם במקבץ יפה. 49 מתוך 50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:22

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר