לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2013, 15:50
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי GeniusMan שמתחילה ב "טוב, בדקתי עם חברים שעבדו שם,..."

שמע, בתור מי שגר פה, אני אגיד לך בעדינות שמכרו לך לוקש אחד גדול ואתה בלעת אותו כמו פראייר.

ראשית - 20-30 אלף בחודש? מה אתה חושב שאתה תהיה, מנכ"ל? רוב עבודות המכירה בארה"ב נעשות במשכורת שהיא בין מינימום (בקליפורניה, שבה שכר המינימום גבוה יחסית, עדיין מדובר ב8 דולר לשעה) ל12-13 דולר שעה. 13 דולר לשעה זה לא רע, אל תבין אותי לא נכון (בחישוב גס, זה משהו כמו 50 שקל לשעה) אבל אם אתה חושב שתצא מזה עם 20-30 אלף בחודש אתה לא יודע מתמטיקה בסיסית

שנית - אחוז הנתפסים גבוה והולך וגובר. משהו כמו אחד משלושה נתפסים ונשלחים לארץ אחר כבוד עוד לפני שהרוויחו שקל. יש לך 33ֵ% סיכוי להיתפס... נשמע לך כמו סיכוי טוב?

שלישית - דירה עם בריכה וחדר כושר? מה אתה חושב שאתה, מנכ"ל? שוב פעם מציעים לך תנאים שהם לחלוטים לא הגיוניים ואתה אפילו לא מפקפק...

רביעית - כדי להוציא ויזת עבודה אתה לא רק צריך שהמעסיק יפנה למשרד ההגירה והמכס (USCIS) אלא גם צריך להיות בעל כישורים ספציפיים מיוחדים. לא מקבלים ויזת עבודה למכירה בעגלות. ויזת עבודה מקבלים לעבודה מיוחדת שלה צריך כישורים לא נפוצים יחסית (כמו יכולת תרגום, למשל). המעסיק הפוטנציאלי פונה לUSCIS ומבקש עבורך את הויזה, משלם די הרבה כסף על זה (משהו כמו 800 דולר רק על הגשת הבקשה) ואז, אחרי שהבקשה נבחנת, בהנחה והיא מאושרת (ועוד פעם, אף אחד לא יאשר בקשה לעבודה במכירות) אתה מקבל הזמנה לבוא לשגרירות בתל אביב כדי לעבור מיון לויזה... הויזה תקפה אך ורק לתקופת העבודה (או במקרים מסויימים קצת יותר) ואתה מקבל מספר ביטוח סוציאלי ומשלם מיסים כמו כל עובד אמריקני נורמלי במהלך שהותך בארה"ב

חמישית ואחרונה - הרבה חברות מבטיחות לך כסף קל והן משקרות לך בפה מלא. לפי התיאור שלך, זה נשמע כאילו החברה שאתה רוצה לעבוד עבורה היא ראסקו ואם כן, מה אגיד לך - אכלת אותה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2013, 16:58
  GeniusMan GeniusMan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.13
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שמע, בתור מי שגר פה, אני אגיד..."

MS_Rogue הגישה שלך לא באה טוב בכלל.

דבר שני, החברה שאני טס דרכה היא עובדת המון שנים בארה"ב.
שלושה חברים שלי עבדו דרכה, וכן הרויחו כסף, והרבה , מימנו טיול , לימודים ,וחלקם רוצים ובוא איתי לקריסמס בשביל להרויח עוד קצת.
אני יכול להפנות אותך לתמונות של חברים בפייסבוק שמצולמים בדירות עם בריכה חדר כושר, ועושים חיים שם.
העבודה לא קלה בכלל בכלל בכלל, אבל עובדה ועושים שם כסף, ואפשר להגיד שזה שקר אחד גדול אבל לשמתחתי זו עובדה.
ועצה ממני אליך , משכיל ויודע כל שכמותך, תבדוק לפני שאתה מדבר. זהו פה סיימתי.

golani_2, אחי, באמת שאני מעריך אותך, אבל אני אפילו לא אגיב לתגובה הזו.

Samantha חבר שלי חזר משם, והוא היה עם אנגלית של 3 יחידות ,כאילו ממש על הפנים, היום הוא דובר אנגלית ממש, אין עם זה בעיה.

בקיצור חברים, הבנתי שכאן קיים חוסר ניסיון וידע בקטע הזה, וזה בסדר, תודה בכל אופן, אבל באמת שלפני שקופצים ושופטים ומאחלים שיתפסו אותי, תבדקו ,תקראו קצת ותשאלו אנשים שהיו שם, כי לדבר בלי טעם גם אני יכול .
וקצת כבוד מנימאלי.

המון תודה.

נערך לאחרונה ע"י GeniusMan בתאריך 14-08-2013 בשעה 17:01.
ישן 14-08-2013, 17:03
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי GeniusMan שמתחילה ב "MS_Rogue הגישה שלך לא באה טוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי GeniusMan
MS_Rogue
golani_2, אחי, באמת שאני מעריך אותך, אבל אני אפילו לא אגיב לתגובה הזו.

מה יש לא להגיב?
אני שונא עבריינים. אם אתה הולך לעבוד באופן לא חוקי אתה תהיה עבריין. מה הבעיה?
אם אתה הולך לעבוד באופן חוקי אתה עדיין עובד בעבודה שהיא נלוזה לדעתי. כל עבודה מכבדת את בעליה וכו' ואם זה הקטע שלך שיבושם לך אבל אני לא הייתי רוצה ולא הייתי מסוגל לעבוד בעבודה כזאת.

אגב, לפני שאתה נופל למלכודות דבש- היה סרט (או שאולי זאת הייתה סדרה) תיעודית בערוץ 8 שעוקבת אחרי ישראלים שמוכרים ציורי שמן ובעגלות בחו"ל (אני זוכר שהייתה שם הבלונדה שהייתה מופיעה בקליפים של מטר שבעים) אני מציע לך בחום לראות אותה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 14-08-2013, 18:33
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
תקשיב, ילד...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי GeniusMan שמתחילה ב "MS_Rogue הגישה שלך לא באה טוב..."

כל מי שסיפר לך ניסים ונפלאות על העגלות בארה"ב - מזיין את השכל.
מדובר בעבודה לא חוקית, אם יתפסו אותך - במקרה הטוב תגורש לישראל, במקרה הרע תיעצר, ואז תצטרך לבכות לשגרירות ולהורים שלך שנדפקת.

בעניין השכר:

זה מאוד תלוי בסוג המוצרים שהעגלה מוכרת, ולמיקום שלה - בתקופת הכריסטמס בהחלט אפשר לעשות משכורת יפה (ובגלל זה יש לא מעט ישראל, שמגיעים מדיי שנה רק לתקופה הזאת, ואח"כ מתקפלים).
אבל ברוב השנה המשכורות לא משהו - וזה תופס לכל סוגי העגלות.
(סביב ה3000 דולר, וזה לפני שיש לך קיזוזים כמו השתתפות בשכ"ד, אוכל, ובילויים, בקיצר הרבה מה3K לא נשאר, ואם מישהו אומר לך שמרוויחים יותר מזה, אז הוא זיין שכל - היחידים שעושים את ה20K צפונה, אלה מנהלי החברות, שמחפשים פראיירים כמוך בשביל לדפוק).

בעניין אופי העבודה:

מדובר בתחום מקצוע של מכירות סטח בעמדת סטורס (דוכן בקניון), מאוד אגרסיבי, אתה חייב לגרום ללקוח לבדוק את המוצרים בדוכן, הוא לא יבוא מיוזמתו (כאן נכנסת לתמונה החוצפה ההישראלית המוכרת שלנו).
מי שביישן בעבודה הזאת - לא ישרוד שבוע.

אתה צריך להיות שקרן והונאתי (אתה מבטיח ניסים ונפלאות על המוצר - כולל התחייבות שתמיד ניתן לבטל עסקה, ושיש אחריות, וכ'ו - כמובן שהכל בולשיט).

*אני בעצמי עבדתי בזה תקופה מאוד קצרה לפני הגיוס לצבא (מגהצי אדים), והחלטתי לעזוב אחרי יום עבודה אחד - לא בגלל שהכסף לא היה טוב (היה מעולה עשיתי 300$), אלה בגלל שהרגשתי חרא עם עצמי שנאלצתי לשקר לכל כך הרבה אנשים.

אני באמת לא מצליח להבין איך יש אנשים שעושים את זה באופן קבוע, זה פשוט גועלי, ואתה צריך להיות בנאדם חסר ערכים וכבוד בשביל לעבוד בעבודה כזו.

הרבה ישראלים שעוסקים בעבודה הזאת פשוט מתייחסים לעניין הפסיכולוגי של השקרים בקטע של "לדפוק את הגויים", ושהם גם ככה לא ישראלים, אז זה לא משנה.

לסיכום:

אל תתקרב לזה, זה לא שווה את זה.

ואל תאכל את הלוקשים ש"חברים" שלך מספרים לך.

*קח גם בחשבון שיש ה מ ו ן ישראלים שנדפקו ע"י הבוסים שלהם (חלוקת רווחים, גניבות מהדירה, ומה לא), ואתה יודע למה?

כי בתור עובד לא חוקי בארה"ב יש לך אפס זכויות.

הבוס שלך יכול לז**ן אותך בתחת, והוא יידע שאתה לא תעשה עם זה כלום.

אז בהצלחה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-08-2013, 23:05
  חבשביש חבשביש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.13
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שמע, בתור מי שגר פה, אני אגיד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
ראשית - 20-30 אלף בחודש? מה אתה חושב שאתה תהיה, מנכ"ל? רוב עבודות המכירה בארה"ב נעשות במשכורת שהיא בין מינימום (בקליפורניה, שבה שכר המינימום גבוה יחסית, עדיין מדובר ב8 דולר לשעה) ל12-13 דולר שעה. 13 דולר לשעה זה לא רע, אל תבין אותי לא נכון (בחישוב גס, זה משהו כמו 50 שקל לשעה) אבל אם אתה חושב שתצא מזה עם 20-30 אלף בחודש אתה לא יודע מתמטיקה בסיסית

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אני בעצמי עבדתי בזה תקופה מאוד קצרה לפני הגיוס לצבא (מגהצי אדים), והחלטתי לעזוב אחרי יום עבודה אחד - לא בגלל שהכסף לא היה טוב (היה מעולה עשיתי 300$), אלה בגלל שהרגשתי חרא עם עצמי שנאלצתי לשקר לכל כך הרבה אנשים.

300$ ליום עבודה אחד, בחישוב גס זה 300*22, כי יש 22 ימי עבודה בחודש בערך, זה יוצא 6,600$ בחישוב גס הדולר היום הוא דיי נמוך, נגיד, 3.5 שקל? זה יוצא 23,100 שקל בערך...
ישן 14-08-2013, 22:59
  חבשביש חבשביש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GeniusMan שמתחילה ב "מכירות בעגלות ים המלח בארה"ב"

כולם פה, במיוחד גולני ורוג' דיי שליליים...
דבר ראשון, כולכם כל הזמן מדברים על זה שחברים שלו עובדים עליו עם התנאים, איפה אתם חיים? אלה שאמרו לו שהתנאים משתלמים הם לא הנציגים של החברה ולא בעלי אינטרסים, אלא חברים שלו שעבדו שם, למה שחברים שלו ישקרו לו בשביל שייעצר וידפק?

דבר שני, יוני-יולי-אוגוסט-ספטמבר, אלה חודשי גיוסים גדולים מאוד ונחש מה? כמו שאלה חודשים גיוס גדולים ---> הם גם חודשי שחרור גדולים(הרבה מתגייסים ---> הרבה משתחררים), החארות האמריקאים יודעים את זה, ומין הסתם אני ממליץ לך ולחברה שלך לצפות שבחודשים אלה האכיפה תגבר בצורה משמעותית.

דבר שלישי, בקשר לבעיה המוסרית, תאמין לי שכולם פה משחקים אותה צדיקים בסדום, זה כולה לעבוד על כמה אמריקקים מפגרים ולעשות עליהם קופה, אם עקרת בית אמריקאית בת 40 מספיק סתומה בשביל לחשוב שמלח פרום דה יזראלי סי יהפוך אותה לבת 20, זאת בעיה שלה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:07

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר