לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2013, 01:37
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
מישהו יודע אם לקונדישינר לשיער יש תוקף? הוא מתקלקל? כמה זמן הוא יכול לעמוד אצלי?

בעקבות התופעה החמורה שהוזכרה באשכול הנאחס לפני מספר שבועות אני מעלה את הנושא הזה בפני חברי הפורום הנכבד.
מפסיקים לייבא מוצרי אסנסז לארץ. קודם כל, חשוב להגיד שזה מזכיר לי משטרים אפלים, ואפילו בשנות ה-30 של המאה הקודמת לא הפסיקו לייבא מוצרי הרבל אסנסז!

אחרי שהוצאנו את זה מהדרך, לאחר חודשים של חיפוש, בהם הצלחתי לקנות בקבוק אחד של מרכך בלבד, מצאתי היום חנות שבה נותר מלאי של מספר בקבוקי קונדישינר.
קניתי ארבעה בקבוקים של 700 מ"ל ("אחד מכל טעם", לגוון קצת בריחות הפרחוניים שזה עושה לי בשיער).

השאלה היא כמה זמן זה יכול להישמר?
אני רוצה ללכת ולקנות את כל מה שיש להם, כי זה בערך המלאי האחרון שנשאר בארץ והרי לא מייבאים יותר, אבל אני לא רוצה שזה יתקלקל.
על הבקבוקים לא ראיתי אפילו תאריך ייצור, שלא לדבר על תוקף.
כמה זמן זה יחזיק אצלי בארון?

בזאת נפתחת התחרות לתת תשובה מוסמת ומוצלחת ככל האפשר לשאלה הזאת. הזוכה יכול לקבל ממני כמה בקבוקים כשארכוש את כל שאריות המלאי מהחנות.

תקנון התחרות:
  1. האשכול נפתח בפורום 20+ כי סגרו את פורום אופנה, יופי ואסתטיקה בעשור שעבר.
  2. אם אתם עדיין לא משוכנעים תחשבו שהכותרת הייתה מי בפורום 20+ יודע האם לקונדישינר יש תוקף? - עכשיו זה עובד!
  3. מותר להגיב ב"חח גייז", "זה יחזיק מעמד בארון יותר זמן אם תצא ממנו כבר" או "Oh, so you're looking to buy Herbal Essences hair conditioner. Would you like some sexy lingerie to go with that?" - אבל רק אם אתם גם נותנים תשובה שעוזרת עם זה!
ט.ל.ח.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2013, 02:04
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי snooky שמתחילה ב "אני שמחה שסוף סוף מישהו מרים..."

אני לא חושב ש-3 אנשים ירשימו תאגיד ענק, אכזרי ומרושע, חסר כל אחריות חברתית או סביבתית.

שמפו כבר מזמן אין לי. לפני מה שמצאתי היום הייתי עם בקבוק של מרכך שעדיין מלא ברובו -
קונדישינר לתלתלים וגלים מושלמים לשיער גלי
עם תמציות צמחי הג'ייד ולבנדר צרפתי

לגבי השמפו אני נאלץ להשתמש בזבל אקראי. כרגע זה הד אנד שולדרז, אבל לא באמת אכפת לי.
בלי הרבל אסנסז הכל חסר משמעות מבחינתי.

ישן 16-08-2013, 02:11
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "אין עליו את הסימון של חיי..."

הו, ניצחון!

קראתי שאמור להיות סימן של חודשים, אבל איפה שקראתי היה כתוב שזה אמור להיות על המכסה או בתחתית או משהו כזה ולא מצאתי.
עכשיו בזכות התמונות ששלחת מצאתי! 12 חודשים!
באחת התמונות בחיפוש תמונות ששלחת כתוב במפורש "Period After Opening", אבל כמה זמן אפשר לשמור את הבקבוקים לפני הפתיחה?

בויקיפדיה אני רואה לגבי הסימן הזה שבאיחוד האירופי לא מחייבים תאריך תפוגה למוצרים שנשמרים סגורים מעל 30 חודשים, אבל זה בכלל תאגיד אמריקאי מרושע.
לסמוך על זה?...

ישן 16-08-2013, 12:30
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "ככלל, 3 שנים לפני פתיחה, 1.5..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
ככלל, 3 שנים לפני פתיחה, 1.5 שנים אחרי פתיחה. אז תחזיק את זה 3 שנים ואז תפתח. 4.5 שנים. life hack.
http://www.hairboutique.com/blogs_p...ion-guidelines/
http://www.examiner.com/article/exp...f-hair-products

זה כתוב באינטרנט, אז זה נכון. כמו ההודעה הזו.
מעודד. אין דבר יותר מעורר אמון מזה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
אתה יכול לשים במקפיא. קנה מקפיא ורוד למוצרי הטיפוח שלך ושים אותו ליד הבידה.

רגע... במקפיא זה באמת יישמר יותר טוב?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר