לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2013, 20:24
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
חדשות 2: שוטרים ריססו גז פלפל בפניו של עציר אזוק

http://www.mako.co.il/news-law/crim...ash_embedplayer

אין לי מושג מה היה לפני. יש לי כמו לכל אחד מושג מה רואים בתמונות. זה לא שיכור נרקומן שעלול לנשוך ולהעביר איידס. זה לא מחבל או בריון מוכר וחמוש. סתם אזרח עם או בלי אלכוהול שמרגע שנאזק שכוב על הקרקע אסור היה לאף אחד לחבול בו.

זהו ארוע שני השבוע. ארוע המתווסף לפרשת ההתעללות בסגנון התפוז המכני שהעלתה חקירת מח"ש.

אשר, זה לא שאני מקשר חלילה אותך לענין אבל בכל זאת אתה כותב כאן גם בכובע של דוברות המשטרה ויש לנו אשכול למעלה עם 'משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור'. אז הנה, 'הציבור בישראל מבקש את עזרת המשטרה'

כאזרח המביט מהצד - התגובות של המשטרה הן עלובות. הייתי מצפה למעצר מתוקשר של הבריון המחשמל ושל קצין המשמרת של התחנה שלו שבה ארע מעשה האלימות הקיצון. הייתי מצפה להדחה מיידית של מפקד התחנה והמרחב שאיפשרו לגידול פרא כזה לסכן אזרחים במקום לשמור עליהם. אבל.. כלום.. נאדה.. מלמולים טכניים שמזכירים את שרות הלקוחות של חברות הסלולר.

כאזרח שבד"כ מסנגר על שוטריו - אני חיב לומר לך אחרי שני הארועים שהמשטרה הזאת היא לא 'שלי'. היא מפחידה אותי. אני מבין שמילה שלא באה טוב לעבריין במדים יכולה לגרום לו לחשמל אותי 30 פעמים. אני מניח שעבריין שגרתי [לא במדים] שהיה חוטף את השותף של סייר ותיק דוגמתך ומחשמל אותו לנגד עיניך שוב ושוב והדרך היחידה שלך להפסיק זאת הייתה לנעוץ שני כדורים בגופו היה זוכה למנה הראויה ומגובה ע"י המערכת ובצדק. וכאן? תחנת משטרה הפכה למועדון סאדו-סנאפ ועסקים כאילו כרגיל. איש לא ראה? איש לא שמע? מדוע אלה ששמעו וראו ולא בלמו את השוטר העבריין בפקודה, בגז פלפל, באגרופים ואזיקים או בירי אם נדרש הדבר - לא עצורים? האם האמנה למניעת עינויים לא חלה על נושאי תג? שום קול מדוברות המשטרה. שום בחילות והכאה על חטא. מחר שוב יראו לנו אופנוענים מסוקסים מורידים ווספה עם סירה במרדף ויצפו שנמחא כפיים. מצטער אשר - מבחינתי כאזרח נורמטיבי ודי סבלן המשטרה הפכה לגוף מפחיד. לגוף אלים שמסכן אותי.

אני חושב שגם לאלפי השוטרים שעושים עבודתם נאמנה מגיע יותר. מגיע להם פיקוד שיודע להקיא מתוכו במהירות ובכח טינופות המתעמרות באזרחים והכוונה היא ממש לא לש.ג עם הטייזר אלא לכל המערכת שסבבה אותו ולא הגיבה מיד. לשוטרים הלא אלימים מגיעה משטרה שהדוברות שלה מודיעה בד בבד עם שחרור סרטון כזה שהמכונה שוטר שריסס גז לפניו של עצור כפות ושוכב מושעה מתפקידיו וכך גם מפקד המשמרת שלו והסיירים שסבבו את הארוע הבריוני.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר