לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2013, 19:57
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "* 2 פרוסות לחם קל/3 קרקרים..."

לך ולגייז השני למעלה (אולי תהפכו לזוג? גם ככה שניכם טרחנים ) עם הלחם הקל- תפסיקו עם השטויות. אני גם הייתי פעם כזה, מאז שגיליתי LCHF אני בגן עדן. אני טוחן טונות של שומן, בעיקר רווי, הרבה חלבון, כמעט ללא פחמימות. הורדתי באחוזי שומן, עליתי במסת שריר, אני אשכרה מרגיש טוב יותר. העקרונות שלי הם פליאו, במינימום פחמימות.

ולנושא האשכול- היום למעשה ניסיתי ארוחת בוקר ג'ירונדה סטייל, שמנת מתוקה עם ביצים חיות וקצת ממתיק. לא היה כזה נורא, אבל הפחד שלי מסלמונלה גורם לי להפוך את הניסוי לחד פעמי. אניא שאר עם ארוחת בוקר של שייק חלבון בשמנת מתוקה (במקום המים, סופר טעים), או חצי שמנת חצי מים ותוספת של שורה של שוקולד מריר 85%.

אם אתה (גולני) מעוניין, אתה יכול לחפש על וינס ג'ירונדה.

אם אתה (נאריון) מעוניין, ואני יודע שאתה חולה MMA, תקרא את זה-
http://www.mmafighting.com/2011/05/...ls-stronger-for

עבר לדיאטת פליאו, רק השתפר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2013, 20:09
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לך ולגייז השני למעלה (אולי..."

תמיד רציתי, אבל אני לא יכול. לוגיסטית אני לא יכול בלי לפחות מעט פחמימות.

אני לא צורך המון פחמימות. בערך 100 גרם ביום שמורכבות ברובן מ2 לחם קל בבוקר, 2 לחם קל בערב ואולי איזה לחם קל נוסף בארוחת ביניים אם חסר לי קצת חלבון-שומן ואני עושה פרוסה עם חמאת בוטנים ובננה.
השאר זה ירקות ומעט פירות וגבינות לבנות/קוטג'.

מעבר לכך- יש לי אחוז שומן די גבוה. אני מעריך את עצמי באיזור ה15-17. אאל"ט פליאו מיועד לאחוזי שומן מ12 ומטה.

וגם- גוגל לא מכיר את וינס ג'ירונדה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 27-08-2013, 20:30

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "תמיד רציתי, אבל אני לא יכול...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
תמיד רציתי, אבל אני לא יכול. לוגיסטית אני לא יכול בלי לפחות מעט פחמימות.

אני לא צורך המון פחמימות. בערך 100 גרם ביום שמורכבות ברובן מ2 לחם קל בבוקר, 2 לחם קל בערב ואולי איזה לחם קל נוסף בארוחת ביניים אם חסר לי קצת חלבון-שומן ואני עושה פרוסה עם חמאת בוטנים ובננה.
השאר זה ירקות ומעט פירות וגבינות לבנות/קוטג'.

מעבר לכך- יש לי אחוז שומן די גבוה. אני מעריך את עצמי באיזור ה15-17. אאל"ט פליאו מיועד לאחוזי שומן מ12 ומטה.

וגם- גוגל לא מכיר את וינס ג'ירונדה.

שים לב שכתבתי LCHF, כלומר מעט פחמימות, לא אפס פחמימות (יש גם כאלו). ואולי אתה אוכל מעט פחמימות, אבל גם מעט שומן.

פליאו מיועד לכולם, הוא לא יביא אותך ל-10 אחוז, אבל הוא בהחלט יוריד אותך (זה גם תלוי בך אישית- יש כאלו שמוצרי חלב לא מתאימים להם, ואז הם יעשו פליאו בלי חלב ומוצריו כלל, יש כאלו שאת הפחמימות יקבלו רק משורשים כמו בטטה וסלק, או רק אורז מלא).

אגב, 15 זה די ממוצע לגברים.

ואגב 2- vince gironda

הוא היה סוג של גורו תזונה ואימונים, באדי בילדר ויותר מזה- מאמן של באדי בילדרים.

ישן 27-08-2013, 20:34
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]תמיד רציתי,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
שים לב שכתבתי LCHF, כלומר מעט פחמימות, לא אפס פחמימות (יש גם כאלו). ואולי אתה אוכל מעט פחמימות, אבל גם מעט שומן.

אז כמה כן, בערך?
אני אוכל לא מעט שומן, אבל לא הרבה. כ60 גר' בממוצע ביום.

אני גם לא אוכל להיות בדיאטה כזאת הרבה זמן ללא צ'יטים. אני נורא מצטער, אבל לאלכוהול יש מקום מאוד מרכזי בחיים ובבריאות הנפשית שלי.
ציטוט:
אגב, 15 זה די ממוצע לגברים.

אז אני 17.
ציטוט:
ואגב 2- vince gironda

הוא היה סוג של גורו תזונה ואימונים, באדי בילדר ויותר מזה- מאמן של באדי בילדרים.

אה, קראתי את המאמר שהוא פגש שני חבר'ה שרצו בייסאפס גדולים וכל הזמן עשו רק אימונים לבייסאפס עד שהיה להם תחבושות על המרפקים ואז הוא הכיר להם סקוואט, דדליפט וכו' והם גדלו פי 3 או משהו.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 27-08-2013, 21:49

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]שים לב שכתבתי..."

גולני, 60 גר' ביום זה כלום. אני בארוחת בוקר שותה שמנת 38%, שזה אומר שבמיכל 250 מ"ל יש קרוב ל-100 גר' שומן. 1000 קלוריות אם זה מעניין אותך

ידוע שתרגילים מורכבים שעובדים על מירב השרירים, במיוחד הגדולים כמו גב וחזה, יגרמו לשחרור הורמון גדילה שכמובן ישפיע על כל הגוף.
זאת הפואנטה בשיטה הזאת-
http://www.bodybuilding.com/fun/irontamer5.htm

לגבי פליאו- זה אחד הבלוגרים הכי וותיקים בנושא-

https://www.google.co.il/search?client=firefox-a&hs=n25&rls=org.mozilla:hefficial&channel=fflb&q=MARK%20SISSON&bav=on.2,or.r_cp.&bvm=bv.51156542,d.Yms,pv.xjs.s.en_US._-554IbEZc0.O&biw=1366&bih=677&um=1&ie=UTF-8&hl=iw&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=jgEdUpOSEsnItQa47oCACw

ישן 27-08-2013, 08:58
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=צ'יבורשקה] אני גם ככה..."

טוב, להלן רשימת הקניות המורחבת מורחבת מורחבת שהייתי עושה אם פתאום כל האוכל במקרר ובמזווה היה נעלם:
עדשים שחורות
עדשים אדומות
עדשים ירוקות
אורז מלא
אורז אדום
גרגירי חומוס
כוסמת
פסטה מקמח מלא
קמח מלא
שיבולת שועל
שעועית אדומה
שעועית ירוקה
שעועית לבנה
בורגול
קינואה
קוסקוס מלא
אפונה
גזר
בצל
תפוחי אדמה
בטטה
דלורית
תרד
כרוב
כרובית
ברוקולי
ירקות בסיסיים כמו עגבניה מלפפון גמבה חסה נבטים...
סייטן שזה אומר "בשר" טחון, "שווארמה" "בולונז" "גבינה" "נקניק" "המבורגר" וכו'...
לעיתים נדירות שמנת סויה 5% כשאני מתכננת איזו ארוחה מיוחדת
רטבים: קטשופ, חרדל, סילאן, סויה (לנודלס או דים סאם, כלומר שוב, לעיתים נדירות),בלסמי
פירות למיניהם, אוהבת את רובם
אבוקדו, פקאן, שקדים, מלך, קשיו, זיתים, שמן זית, שמן אבוקדו

עריכה: כמה דברים ששכחתי!
דפי אורז, פטריות שיטאקי, עגבניות מיובשות, פסטו!

http://www.sivfood.com/p/blog-page_17.html

לדוגמא ^

נערך לאחרונה ע"י צ'יבורשקה בתאריך 27-08-2013 בשעה 09:06.
ישן 27-08-2013, 11:48
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "אם כבר אני מצטערת שאתה קובע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'יבורשקה
אם כבר אני מצטערת שאתה קובע שמחת חיים של אדם לפי האוכל שהוא אוכל

איטז אה פאקט.
ציטוט:
או לחלופין, שאין לך מספיק דימיון כדי לתאר את העושר והמגוון מאכלים שאפשר להכין מהרשימה הזאת.

אני מצטער שאני אוהב טעים. יש לי מגוון מאכלים מצומצם למדי ש"מותר" לי ואני עדיין מצליח לשמור על מספיק גיוון כדי לא למות משעמום. אבל עדיין- זה לא קשור במיל'.
ציטוט:
תזכור שאנחנו אוכלים כדי לחיות, ולא חיים כדי לאכול.

בדיוק.
ועל כן את צריכה לאכול לפחות חצי מהדברים שאת אוסרת על עצמך לאכול, אז זה קצת אירוני.

ואני לא נכנס בכלל לכך שלפחות לפעמים זה בהחלט בסדר "לחיות כדי לאכול". לפנק את עצמך מדי פעם באיזה ארוחת שחיתות שעושה טוב על הלב זה רחוק מלהיות פסול.

אני יודע שהדבר הבא שאת הולכת להגיד לי זה "מה פתאום אני לא צריכה תראה יש לי תחליפים, יש לי כדור בשביל סידן כדי לא לאכול גבינות, יש לי כדור בשביל ברזל כדי לא לאכול בשר וכדורי חלבונים בשביל לא לאכול עוף וביצים וכו' וכו'".
לכן התשובה שלי תהיה- אם את אוכלת בשביל לחיות ולא חיה בשביל לאכול+ יש לך כדורי תחליף לכל דבר- למה את אוכלת? תחיי מכדורים וסלאמתק.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 27-08-2013, 16:06

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=צ'יבורשקה]אם כבר אני..."

קודם כל, לפני שאני אפנה אליך אי פעם בעתיד אני מצפה שתעיף כל זכר לדעות קדומות מהמערכת שלך, כי בחיים לא לקחתי תוסף תזונה. בחיים לא. אני עוברת בדיקות דם כל חצי שנה, הגוף שלי מתוחזק בצורה נכונה.

עכשיו תכלס, אתה נהנה מהאוכל (שלדעתי מחליא) שלך? מצויין! למה אתה לא נותן לי להנות מהאוכל שלי?
אושר בא מבפנים ולא ממה שאתה אוכל, ממה שאתה לובש, איפה אתה עובד.
בזמן האחרון בפורום הזה יש יותר מדי פתיחת עיניים על אנשים אחרים. אז אני טבעונית! אז אנשים אחרים אוהבים ללבוש חליפות! אז מה?!
עוד משהו אם כבר להיות פתוחים לגמרי, היו תקופות של חודשים שלא הייתי מכניסה לפה שום דבר מעבר למרק בצל 10 קלוריות של קנור, סלט קטן, קפה וסיגריות, ואתה עוד מעז להגיד לי שמה שעובר עלי עכשיו זה לא שיפור?
פעם אוכל היה הכל בשבילי. מה שהייתי אוכלת (או לא אוכלת) היה קובע את איך שהייתי מרגישה במשך כל השבוע וכמה זמן הייתי מעבירה מעל האסלה עם אצבע בגרון.
אז תעשה לי טובה ענקית, בחיאת ממך, ואל תשווה יותר אף פעם בינך ובין אנשים אחרים. כי אין לך מושג מה מסתתר מתחת. כן, התפיסה שלי לגבי אוכל לא בריאה. לא, זה כנראה לא ישתנה במיוחד במשך השנים. אבל אני פשוט מעדיפה להסב את הכוחות שלי לנושאים אחרים בחיי, ולא כמה טעים האוכל שלי, כמה יפה האוכל שלי, כמה עולה האוכל שלי, וכמה זמן עבר מאז שאכלתי את המנה הזאת בפעם האחרונה. אתה מודאג? יופי. תראה שאין לך סיבה.
אני מעדיפה להתפאר ממתכון חדש לעוגיות טבעוניות שפיתחתי מאשר כמה מאות גרמים הצלחתי לחסל בBBB.

נערך לאחרונה ע"י צ'יבורשקה בתאריך 27-08-2013 בשעה 16:08.
ישן 27-08-2013, 16:13
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "קודם כל, לפני שאני אפנה אליך..."

ציטוט:
קודם כל, לפני שאני אפנה אליך אי פעם בעתיד אני מצפה שתעיף כל זכר לדעות קדומות מהמערכת שלך, כי בחיים לא לקחתי תוסף תזונה.

וואט?
חוששני שאת לא יודעת מה זה דיעה קדומה.
מעבר לכך אני יותר מאשמח לדעת איך את עומדת בכל הצרכים של הגוף שלך אע"פ שאת טבעונית גלור ואת לא לוקחת תחליפי תזונה או תוספי תזונה.
אני באמת רוצה לדעת, לא טיזינג ולא כלום. זה פשוט תהיה די פריצת דרך מדעית.
ציטוט:
עכשיו תכלס, אתה נהנה מהאוכל (שלדעתי מחליא) שלך? מצויין! למה אתה לא נותן לי להנות מהאוכל שלי?

תהני מהאוכל שלך, מישהו אמר לך לא?
ציטוט:
אושר בא מבפנים ולא ממה שאתה אוכל, ממה שאתה לובש, איפה אתה עובד.
בזמן האחרון בפורום הזה יש יותר מדי פתיחת עיניים על אנשים אחרים. אז אני טבעונית! אז אנשים אחרים אוהבים ללבוש חליפות! אז מה?!

מי פתח עלייך עיניים?
אני חושב שהמחסור בפחמימות עושה אותך עצבנית.
ציטוט:
עוד משהו אם כבר להיות פתוחים לגמרי, היו תקופות של חודשים שלא הייתי מכניסה לפה שום דבר מעבר למרק בצל 10 קלוריות של קנור, סלט קטן, קפה וסיגריות, ואתה עוד מעז להגיד לי שמה שעובר עלי עכשיו זה לא שיפור?
פעם אוכל היה הכל בשבילי. מה שהייתי אוכלת (או לא אוכלת) היה קובע את איך שהייתי מרגישה במשך כל השבוע וכמה זמן הייתי מעבירה מעל האסלה עם אצבע בגרון.
אז תעשה לי טובה ענקית, בחיאת ממך, ואל תשווה יותר אף פעם בינך ובין אנשים אחרים. כי אין לך מושג מה מסתתר מתחת. כן, התפיסה שלי לגבי אוכל לא בריאה. לא, זה כנראה לא ישתנה במיוחד במשך השנים. אבל אני פשוט מעדיפה להסב את הכוחות שלי לנושאים אחרים בחיי, ולא כמה טעים האוכל שלי, כמה יפה האוכל שלי, כמה עולה האוכל שלי, וכמה זמן עבר מאז שאכלתי את המנה הזאת בפעם האחרונה. אתה מודאג? יופי. תראה שאין לך סיבה.
אני מעדיפה להתפאר ממתכון חדש לעוגיות טבעוניות שפיתחתי מאשר כמה מאות גרמים הצלחתי לחסל בBBB.

כן, אני חושב שהשיחה הזאת הסתיימה בעצם. בעיקר כי אין שום קשר בין מה שאת כותבת לבין מה שאמרתי.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 27-08-2013, 16:25

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=צ'יבורשקה]קודם כל,..."

"אני יודע שהדבר הבא שאת הולכת להגיד לי זה "מה פתאום אני לא צריכה תראה יש לי תחליפים, יש לי כדור בשביל סידן כדי לא לאכול גבינות, יש לי כדור בשביל ברזל כדי לא לאכול בשר וכדורי חלבונים בשביל לא לאכול עוף וביצים וכו' וכו'.
לכן התשובה שלי תהיה- אם את אוכלת בשביל לחיות ולא חיה בשביל לאכול+ יש לך כדורי תחליף לכל דבר- למה את אוכלת? תחיי מכדורים וסלאמתק."

מה זה אם לא דיעה קדומה? שטבעונות/צמחונות = כדורים?

עכשיו יכול להיות שלא שמת לב, אבל אני כן אוכלת פחמימות ולא מעט. אני לא אוכלת פחמימות פשוטות, כמו לחם לבן, פסטה רגילה. זה הכל. בזה זה מסתכם.. כל השאר אני כן אוכלת..
ומאיפה אני מקבלת את הדברים שלי? בכיף!
http://veg.anonymous.org.il/art372.html מוזמן לעיין פה. יש לי עודף בברזל והמוגלובין, אגב.
ואני לא עצבנית ממחסור בכלום, אני (כבר לא) ילדה רעבה שצריך להאכיל.
וכן יש קשר ענק בין מה שכתבתי בסוף. הנקודה שפספסת היא שהנאה בשביל מישהו אחד היא לא אותה הנאה בשביל מישהו אחר.

ולסוף הנושא וזאת הודעה אחרונה שלי בהחלט: אני שלמה עם ההתנהלות שלי, אורח החיים שלי בריא, אני בריאה, חיי היום יום שלי מאושרים. אתה שלם עם ההתנהלות שלך? אורח החיים שלך בריא? אתה בריא? אתה מאושר? אחלה! על מה הוויכוח? מה שטוב לאדם אחד בחיים לא יהיה טוב לאדם אחר!
יום טוב.

ישן 27-08-2013, 16:51
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "[B][B]"אני יודע שהדבר הבא שאת..."

לא קיבלתי תשובות מהלינק.

ניקח חלבון. בלינק יש הרבה מידע מאוד מעורפל שאמינותו מוטלת בספק, אבל נזרום.
אדם שמנסה לבנות מסת שריר רצוי שיצרוך 2 גרם חלבון על כל קילו משקל (בערך, אני בכוונה אשתמש לשם הנוחות במספרים נוחים), אדם שמנסה להרזות מבלי לאבד יותר מדי מסת שריר 1.5 גרם חלבון על כל קילו, אז נניח שאדם שרוצה להישאר בתחזוקה צריך לצרוך 1גרם על 1 קילו.

עכשיו, אני לא יודע כמה את שוקלת אז נגיד שאת שוקלת 60, כי נראה לי שזה משקל ממוצע לבנות.
אם את שוקלת 60 קילו את זקוקה ל60 גרם חלבון.

נסתכל על אגוזים. האגוז בעל הערך חלבון הגבוה ביותר שמצאתי הוא קשיו. בקשיו יש 17.2 גרם חלבון ל100 גרם אגוזים (אגב, בערך חצי מהערך של טונה ושל אבקת חלבון. קצת יותר מחצי לחזה עוף).
כלומר, בשביל להגיע לכמות החלבון היומית הדרושה לך את צריכה לצרוך כ350 גרם קשיו ליום.

שזה סבבה, קשיו זה טעים מאוד, אבל עקב אכילס בכל התוכנית הזאת הוא (מעבר לכך שקשיו יקר רצח) הערך הקלורי.
אם את צורכת את כל החלבון שלך מאגוזי קשיו, 350 גרם ביום, זה עולה לך ב2074 קלוריות על זה בלבד. (וגם ב160 גרם שומן שהם הרבה מעבר לצריכה היומית המומלצת למשקל הזה, או לכל משקל למעשה וגם ב100 גרם פחמימות שהם כמעט מה שאני צורך ביום ואני שוקל *קצת* יותר מזה)
שוב- אם המשקל שלך הוא 60 קילו, נניח שאת 1.65 (כי זה נראה לי תקין לבנות, שוב) ואת בת 20 אזי הBMR שלך, או כמות הקלוריות שהגוף שלך צורך רק כדי להתקיים הוא 1,800.
כלומר- תאכלי לאכול עוד מעט מאוד דברים אחרים במהלך היממה שלך מבלי להשמין, למעשה הארוחה היחידה שלך ביום תהיה 350 גרם אגוזי קשיו.

אז היות וכנראה זה לא מה שאת עושה והלינק ששלחת אותי אליו אינו מכיל את התשובה- אשמח אם תשתפי אותי איך את כן מגיעה לכמות החלבון המינימלית שדרושה לך ליום- מבלי לאכול מוצרים מן החי וללא תוספים או תחליפים.

אני לא מקנטר, לא יורד עלייך ולא שום דבר. אני באמת מעוניין לדעת.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 27-08-2013, 17:44

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא קיבלתי תשובות..."

טוב אני מפני שאני לא באדיבילדרית אני לא צריכה כמות כזאת של חלבון.
אני אוכלת כ-15 גרם אגוזים ביום, ככה לנישנוש בין הארוחות. לרוב פקאן ושקדים.
אני לא יכולה להגיד לך מעבר מה אני אוכלת כל יום כי זה מאוד משתנה ומגוון דווקא, אז בוא אביא לך דגימה ברזולוציה של שבוע:
חבילה וחצי של תרד: טרי בתוך סלטים, מגולגל בתוך דפי אורז, חלק מצ'ופ סואי או נודלס, אני מכינה אחלה רוטב תרד לפסטות/לזניות.
שילוב של דגנים וקטניות: כל יום בערך אני אוכלת כוס קטניה וכוס דגנים. היום לדוגמא השתמשתי בבוקר בשיבולת שועל. אני מכינה מכל הקטניות האלה נגיד קציצות עדשים, מג'דרה מאורז מלא, לצהריים ואז לערב סלט קינואה או כוסמת. אני מתה על שעועית ירוקה, אני מחסלת איזה קילו שעועית ירוקה בשבוע.
השבוע ספציפית הכנתי ספגטי בולונז מסייטן בכמות מסחרית אז אכלתי את זה כל השבוע. כאוכל לטבעונים סייטן מאופיין בהמון חלבונים ומועשר בסידן. ב100 גרם סייטן יש משהו כמו 700 מ''ג סידן.
לפעמים כשבא לי אני קונה יוגורטים של אלפרו מסויה שמועשרים בחלבונים או טופו אבל זה פחות בשימוש אצלי כי יותר מדי סויה זה גם לא בריא.
גם תכלס, מתכון פשוט: קח כל קטניה שאתה אוהב, תבשל, תסנן, תעביר בבלנדר עם מלח פלפל לימון שמן זית ויש לך ממרח חלבונים טעים שאפשר בכיף להשלים עם לחם!
שאגב נראה לי קצת הזנחתי את הקטע הזה. אני לא נמנעת מלחם בכללי. אני נמנעת מהלחם המעובד הזה שילדים קטנים אוהבים. כרגע במקרר יש לי פיתות ולחמניות מקמח כוסמין מלא:
http://www.edenteva.co.il/product/5...%92%D7%A8%D7%9D

לדעתי זה יקר אבל הלחם בבית בא בחינם אז למה לא!
לפני שבועיים אפיתי עוגיות משיבולת שועל וקמח מלא עם אגוזים בלי שמן, ביצים, חמאה, וסוכר
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd....950907569_n.jpg
יש את המתכון הזה שאני מצפה לנסות
http://www.ptitim.com/wildrice/
חמישי בערב הלכנו אכלנו בשווארמה הצמחונית (לא יודעת למה לא קוראים לה הטבעונית!). היה טעים. מאוד.
אז טעים לי וחלבוני לי!

אה כן! וירקות! מלאמלא ירקות! שבוע שעבר הכנתי מרק אפונה לדוגמא, היה יאמי!
כל יום אני משלבת משהו כמו 6-7-8 "מנות" של ירקות שגם תורמים לתוספת החלבון.

ישן 27-08-2013, 18:31
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "טוב אני מפני שאני לא..."

ציטוט:
טוב אני מפני שאני לא באדיבילדרית אני לא צריכה כמות כזאת של חלבון.

הייתי די ברור. באדי בילדר זקוק לשני גרם חלבון לקילו משקל~. אדם רגיל בתחזוקה יצטרך 1 ל-1 ואני מצומצם.
ציטוט:
כאוכל לטבעונים סייטן מאופיין בהמון חלבונים ומועשר בסידן. ב100 גרם סייטן יש משהו כמו 700 מ''ג סידן.

כן, גם אני ראיתי את הסיסמא הזאת בכל האתרים הטבעוניים. הוא מאופיין ב"המון חלבונים". מה זה המון?
ציטוט:
גם תכלס, מתכון פשוט: קח כל קטניה שאתה אוהב, תבשל, תסנן, תעביר בבלנדר עם מלח פלפל לימון שמן זית ויש לך ממרח חלבונים טעים שאפשר בכיף להשלים עם לחם!
שאגב נראה לי קצת הזנחתי את הקטע הזה. אני לא נמנעת מלחם בכללי. אני נמנעת מהלחם המעובד הזה שילדים קטנים אוהבים. כרגע במקרר יש לי פיתות ולחמניות מקמח כוסמין מלא:
http://www.edenteva.co.il/product/5...%92%D7%A8%D7%9D

לדעתי זה יקר אבל הלחם בבית בא בחינם אז למה לא!
לפני שבועיים אפיתי עוגיות משיבולת שועל וקמח מלא עם אגוזים בלי שמן, ביצים, חמאה, וסוכר
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd....950907569_n.jpg
יש את המתכון הזה שאני מצפה לנסות
http://www.ptitim.com/wildrice/
חמישי בערב הלכנו אכלנו בשווארמה הצמחונית (לא יודעת למה לא קוראים לה הטבעונית!). היה טעים. מאוד.
אז טעים לי וחלבוני לי!

אה כן! וירקות! מלאמלא ירקות! שבוע שעבר הכנתי מרק אפונה לדוגמא, היה יאמי!

אבל לא ביקשתי לדעת מה טעים או מתכונים. ביקשתי לדעת איך את צורכת חלבונים. בינתיים אני חושב שמנית 10 גר~ ליום (כי אין לי כוח לחשב, אבל זה בטח לא עולה על 20% מהכמות שהגוף שלך זקוק לו). כל מה שמנית לי פה הוא בעיקר פחמימות.
חוץ מקטניות, שתלוי על מה מדובר ושוב- כמה. ב100 גרם חומוס יבש יהיה 20 גר' חלבון, כלומר בשביל להגיע לצריכה היומית שלך את זקוקה ל300 גרם חומוס יבש שהוא כמעט 500 קלוריות. אגב, תבשלי את החומוס והחלבון שלו צונח ל9 גרם פר 100 גר'....
בעדשים כמות הקלוריות דומה ובשעועית כמות החלבון כבר הופכת להיות דומה למלפפון ועגבניה.
ציטוט:
כל יום אני משלבת משהו כמו 6-7-8 "מנות" של ירקות שגם תורמים לתוספת החלבון.

את בטוחה שאת יודעת מה זה חלבון?
במלפפון אחד יש 0.7 גרם חלבון. כנ"ל בעגבניה.
בפלפל יש 1.8 גרם חלבון.
את מבינה שאת צריכה לאכול בערך 30 פלפלים כדי להגיע למנת החלבון היומית שלך?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 27-08-2013 בשעה 18:37.
ישן 27-08-2013, 18:48

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=צ'יבורשקה]טוב אני מפני..."

בוא נדבר על מה שקורה בפועל:

א. אתה מעצבן, אתה מתנשא, אתה קטנוני, אתה מעיק, אתה עקשן, מתעלם מדברים שאומרים לך, ומחפש מקומות להיות צודק בהם כי כנראה בחיים האמיתיים זה חסר לך. ואני ממש לא היחידה בפורום שחושבת כך. קח את זה לתשומת לבך.

ב. הרגע אמרתי לך מה אני אוכלת במשך השבוע, מה עוד אתה רוצה? לאבחן את החרא שלי? שיא הרצינות, נמאס לי ממך.

ג. כבר אמרתי מספר פעמים. אין לי שום חוסרים. אני עושה בדיקות באופן קבוע. מה אתה מנסה להשיג בלהשמע חכם עם הנוסחאות המתיימרות שלך?

ד. כרגע מבדיקה פשוטה בגוגל הטווח הוא בין 0.5 ל2 גרם חלבון לקילו. זה מאוד משתנה. זה מאוד אישי ואני לא חושבת שהוסמכת אי פעם להיות דיאטן מוסמך או שיש לך גישה להסטוריה הרפואית שלי.

ה. אני לא חייבת לך שום דבר, בזבזתי מספיק זמן מהיום על אדם עם משמעות אפסית בחיים שלי, אני לא צריכה להוכיח לך שאני לא מסכנה.

לסיכום:
לא חסר לי פחמימות, לא חסר לי חלבונים, לא חסר לי ברזל, לא חסר לי המוגלובין, לא חסר לי חומצות פוליות, אין לי מושג מה ניסית להשיג בשרשור המיותר הזה. בזמן שאתה מנסה לקבל מדליה בחשבון פשוט או מה שלעזאזל עשית בתגובה הקודמת, אני ממשיכה בחיי. שלום.

ישן 27-08-2013, 20:04

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא קיבלתי תשובות..."

ציטוט:
לא קיבלתי תשובות מהלינק.

ניקח חלבון. בלינק יש הרבה מידע מאוד מעורפל שאמינותו מוטלת בספק, אבל נזרום.
אדם שמנסה לבנות מסת שריר רצוי שיצרוך 2 גרם חלבון על כל קילו משקל (בערך, אני בכוונה אשתמש לשם הנוחות במספרים נוחים), אדם שמנסה להרזות מבלי לאבד יותר מדי מסת שריר 1.5 גרם חלבון על כל קילו, אז נניח שאדם שרוצה להישאר בתחזוקה צריך לצרוך 1גרם על 1 קילו.

עכשיו, אני לא יודע כמה את שוקלת אז נגיד שאת שוקלת 60, כי נראה לי שזה משקל ממוצע לבנות.
אם את שוקלת 60 קילו את זקוקה ל60 גרם חלבון.

נסתכל על אגוזים. האגוז בעל הערך חלבון הגבוה ביותר שמצאתי הוא קשיו. בקשיו יש 17.2 גרם חלבון ל100 גרם אגוזים (אגב, בערך חצי מהערך של טונה ושל אבקת חלבון. קצת יותר מחצי לחזה עוף).
כלומר, בשביל להגיע לכמות החלבון היומית הדרושה לך את צריכה לצרוך כ350 גרם קשיו ליום.

שזה סבבה, קשיו זה טעים מאוד, אבל עקב אכילס בכל התוכנית הזאת הוא (מעבר לכך שקשיו יקר רצח) הערך הקלורי.
אם את צורכת את כל החלבון שלך מאגוזי קשיו, 350 גרם ביום, זה עולה לך ב2074 קלוריות על זה בלבד. (וגם ב160 גרם שומן שהם הרבה מעבר לצריכה היומית המומלצת למשקל הזה, או לכל משקל למעשה וגם ב100 גרם פחמימות שהם כמעט מה שאני צורך ביום ואני שוקל *קצת* יותר מזה)
שוב- אם המשקל שלך הוא 60 קילו, נניח שאת 1.65 (כי זה נראה לי תקין לבנות, שוב) ואת בת 20 אזי הBMR שלך, או כמות הקלוריות שהגוף שלך צורך רק כדי להתקיים הוא 1,800.
כלומר- תאכלי לאכול עוד מעט מאוד דברים אחרים במהלך היממה שלך מבלי להשמין, למעשה הארוחה היחידה שלך ביום תהיה 350 גרם אגוזי קשיו.

אז היות וכנראה זה לא מה שאת עושה והלינק ששלחת אותי אליו אינו מכיל את התשובה- אשמח אם תשתפי אותי איך את כן מגיעה לכמות החלבון המינימלית שדרושה לך ליום- מבלי לאכול מוצרים מן החי וללא תוספים או תחליפים.

אני לא מקנטר, לא יורד עלייך ולא שום דבר. אני באמת מעוניין לדעת.

די, רד מהילדה...
אפשר לחיות חיים לא רעים כצמחונים ואפילו בטבעונות. גם אם זה לא הדבר הכי בריא בעולם, אם היא עושה את זה מאידיאולוגיה, שיהיה לה לבריאות. אני (ואתה?) שומר כשרות, גם אני מגביל את האוכל שלי מאידיאולוגיה.

ולעניין- חלבון יש בקטניות ובדגנים, חיבור שלהם נותן פחמימות מלאות.
סייטן, שכמו טופו הוא אבן יסוד אצל טבעונים כתחליף לבשר (עושים מזה סטייקים, המבורגרים וכו') מכיל הרבה חלבון, זה בעצם חלבון חיטה.
את כל הויטמינים והמינרלים אפשר לקבל מהצומח גם בלי כדורים, פרט ל-B12 (הברזל מהצומח קצת פחות איכותי אבל זה לא מה שיהרוג אותה). לגבי B12, המאגרים שבגוף מספיקים לכמה שנים, ומספיק שהיא היתה צמחונית עד לא מזמן כדי לקבל אותו מהביצים והחלב (ודגים, אם היא אכלה). היום גם מוסיפים אותה לקורנפלקס, לחם, חלב סויה וכו'.

להגיד לך שזאת תזונה אופטימלית? ממש לא, היא נוגדת את האבולוציה שלנו כבני אדם, ואת כל ההיסטוריה האנושית. אבל זה ממש לא יגרום לה להתאשפז, ולא לחלות, לא עם עושים את זה נכון ויודעים לגוון.

צ'יבו- לא מטיף מוסר או משהו, אבל רצוי להתייעץ עם מישהו שמבין כדי לראות שאת מקבלת את כל אבני הבניין מהצומח, מגוונת כמו שצריך וכו'. רק כדי שעוד כמה שנים לא תיתקלי בחוסר של אחד מהם. יש מספיק דיאטנים טבעוניים.

ועוד משהו קטן לגולני- ספירת קלוריות היא שטות, מקור הקלוריה ותהליכים בגוף יקבעו האם היא תהיה בעודף או גירעון קלורי.

ישן 27-08-2013, 20:14
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]לא קיבלתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
די, רד מהילדה...
אפשר לחיות חיים לא רעים כצמחונים ואפילו בטבעונות. גם אם זה לא הדבר הכי בריא בעולם, אם היא עושה את זה מאידיאולוגיה, שיהיה לה לבריאות. אני (ואתה?) שומר כשרות, גם אני מגביל את האוכל שלי מאידיאולוגיה.

אני לא עליתי עליה ואני לא מנסה לשנות לה את הדת. רק שאלתי שאלה פשוטה, זה הכל. היא הפכה את זה לסשן עלבונות.

בינתיים חקרתי ומצאתי שדווקא בסייטן הזה יש אחלה יחס חלבון. 30 ל100 אאז"נ.
ציטוט:

ועוד משהו קטן לגולני- ספירת קלוריות היא שטות, מקור הקלוריה ותהליכים בגוף יקבעו האם היא תהיה בעודף או גירעון קלורי.

היסטורית ספירת קלוריות עבדה לי מעולה. עזרה לי להשיל איזה 25 ק"ג.
כמובן שחשוב גם מה מקור הקלוריה, אבל אני לא יכול לראות את עצמי בעודף קלורי (אפילו אם נטול פחממה לחלוטין) ומוריד במשקל ות'כלס אני גם לא אנסה את זה עכשיו. אולי כשאשוב למסה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 27-08-2013, 21:51

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא יודע, ראסמי אין לי ביצים..."

למה מעט? אם כל מה שאתה אוכל זה כמה פרוסות לחם קל, אני מניח שאתה מגרד את ה-50 בקושי.
תוך מספר שבועות הגוף שלך לומד לנצל שומן במקום פחמימות כמקור אנרגיה, תהליך שנקרא קיטוזיס. לאחר שזה קורה (אכן, במהלך התקופה תרגיש קצת חלש, אולי גם שלשולים בשל כמות השומן ומכיוון שפלורת החיידקים שלך במעיים משתנה לפי סוג האוכל) הגוף שלך ינצל שומן ולכן כמעט שלא ייאגור אותו, כל עוד תקפיד על מעט פחמימות, ואיכותיות. בטח שלא לחם...

לגבי אלכוהול- הכל שאלה של מה אתה מוכן להקריב.

ישן 28-08-2013, 11:08
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "למה מעט? אם כל מה שאתה אוכל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
למה מעט? אם כל מה שאתה אוכל זה כמה פרוסות לחם קל, אני מניח שאתה מגרד את ה-50 בקושי.

אמרתי, יחד עם הפחמימות מירקות, גבינות וקצת פירות אני מגיע ל100~110.

העניין הוא שעד כה לא מצאתי יתרונות יחסיים בפליאו ע"פ הדיאטה שלי עכשיו. האוכל לא מציע מגוון רחב יותר היות ולפחות בדיאטה הנוכחית אני עושה יום צ'יט והעמסה פעם בשבועיים. אז אני יכול להתפנק וגם לאכול דברים שמעולם לא הייתי יכול לאכול בפליאו. המבורגר בלחמניה, פיצה, אלכוהול, פסטה. אני לא חייב את המוצרים האלה, אני מן הסתם יכול להתקיים בלעדיהם- אבל אני אוהב אותם ויש לי את היכולת לאכול אותם פעם ב...אני מעדיף את זה על לעולם לא יותר.

ושוב- יש לי תחושה שפליאו מיועד לאנשים קצת יותר שריריים ופעילים ממני. ביום אינטנסיבי אני אשרוף 2800~3000 קלוריות בהערכה גסה, ביום רגיל עד 500~ קלוריות פחות. לא משנה כמה תגיד שזה לא רק עניין של מאזן אני בטוח שאם אני אטחן 5000 קלוריות פליאו ביום אני אשמין.
גם בסרטון שצירפת מקודם של הבחור עם התפריט הזול, אחי- הוא לא אכל כ"כ הרבה. בסדר הוא אכל בשר, גם אני מרשה לעצמי לאכול בשר (אמנם בקר ולא חזיר, אבל הבנת) והוא כולה אכל 200 גרם בארוחה...

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 28-08-2013, 17:11

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]למה מעט? אם כל..."

ציטוט:
אמרתי, יחד עם הפחמימות מירקות, גבינות וקצת פירות אני מגיע ל100~110.

העניין הוא שעד כה לא מצאתי יתרונות יחסיים בפליאו ע"פ הדיאטה שלי עכשיו. האוכל לא מציע מגוון רחב יותר היות ולפחות בדיאטה הנוכחית אני עושה יום צ'יט והעמסה פעם בשבועיים. אז אני יכול להתפנק וגם לאכול דברים שמעולם לא הייתי יכול לאכול בפליאו. המבורגר בלחמניה, פיצה, אלכוהול, פסטה. אני לא חייב את המוצרים האלה, אני מן הסתם יכול להתקיים בלעדיהם- אבל אני אוהב אותם ויש לי את היכולת לאכול אותם פעם ב...אני מעדיף את זה על לעולם לא יותר.

ושוב- יש לי תחושה שפליאו מיועד לאנשים קצת יותר שריריים ופעילים ממני. ביום אינטנסיבי אני אשרוף 2800~3000 קלוריות בהערכה גסה, ביום רגיל עד 500~ קלוריות פחות. לא משנה כמה תגיד שזה לא רק עניין של מאזן אני בטוח שאם אני אטחן 5000 קלוריות פליאו ביום אני אשמין.
גם בסרטון שצירפת מקודם של הבחור עם התפריט הזול, אחי- הוא לא אכל כ"כ הרבה. בסדר הוא אכל בשר, גם אני מרשה לעצמי לאכול בשר (אמנם בקר ולא חזיר, אבל הבנת) והוא כולה אכל 200 גרם בארוחה...

היתרון האמיתי הוא הבריאות. הפחמימות שאתה אוכל מגיעות מחיטה אני שם לב, וזה ממש לא בריא. בפליאו, גם כשאוכלים פחמימות, מעדיפים מקורות בטוחים. בטח שלא חיטה, ובטח שלא החיטה המודרנית המהונדסת גנטית ליתר חלבון. גם תרבויות עתיקות שאכלו חיטה נהגו להתסיס אותה כדי להיפטר מהרעלים.
גם בפליאו אתה יכול לעשות יום צ'יט, אם כל כך חשוב לך לאכול את הדברים הללו.

לגבי התחושה שלך- שים לב שהבחור עלה בערך 2-3 ק"ג, בעוד לפי החשבון הפשוט שלימדו אותנו היה אמור לעלות הרבה יותר... מבין? לגבי אנשים שריריים- ההפך, זה מעולה לשמנים שרוצים להרזות ולהבריא. מצוין במיוחד עבור בעלי סכרת.

http://www.paleostyle.co.il/%D7%94%...A9%D7%95%D7%AA/

לגבי התפריט שאתה חושב שהוא לא אכל הרבה, את זה ראית?

http://live.smashthefat.com/the-21-...orie-challenge/

Grand Total; 5,279 Calories, Carbohydrate=86.6g (10%), Fat=431.08g (50%), Protein=352.4g (40%)

ישן 28-08-2013, 21:01
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]אמרתי, יחד עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
היתרון האמיתי הוא הבריאות. הפחמימות שאתה אוכל מגיעות מחיטה אני שם לב, וזה ממש לא בריא. בפליאו, גם כשאוכלים פחמימות, מעדיפים מקורות בטוחים. בטח שלא חיטה, ובטח שלא החיטה המודרנית המהונדסת גנטית ליתר חלבון. גם תרבויות עתיקות שאכלו חיטה נהגו להתסיס אותה כדי להיפטר מהרעלים.

שוב, אני לא אוכל לחם מתוך אידיאולוגיה כלשהי, זה לוגיסטיקה נטו.
ציטוט:
גם בפליאו אתה יכול לעשות יום צ'יט, אם כל כך חשוב לך לאכול את הדברים הללו.

באיזה תדירות?
ציטוט:
לגבי התחושה שלך- שים לב שהבחור עלה בערך 2-3 ק"ג, בעוד לפי החשבון הפשוט שלימדו אותנו היה אמור לעלות הרבה יותר... מבין?

לא כ"כ, בעיקר כי אני לא יודע כמה הוא הוציא כל יום, אני רק יודע שהוא שהוא הכניס 5000 קלוריות ביום וש7700~ קלוריות=1 קילו שומן. בנוסף- כן ידוע שחלק גדול מהמשקל הראשוני שמעלים הוא דווקא מפחמימות בגלל הנטייה שלהן לספוח מים, אז זה מן הסתם ברור.
ציטוט:
לגבי התפריט שאתה חושב שהוא לא אכל הרבה, את זה ראית?

לא התכוונתי מבחנית ערכים- התכוונתי שזה לא היה נראה כמו משהו משביע בהרבה יותר מהתפריט שלי עכשיו.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 27-08-2013, 20:53
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אחרי משחק מהנה למדי במחשבוני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פאקטשלי
אחרי משחק מהנה למדי במחשבוני BMI וBMR (?) וכמות הקלוריות הנחוצה לי ליום (1351!) וכו' וכו' אני תוהה האם כל המתמטיקה הזו לא גורמת לסוג של הפרעת אכילה בפני עצמה..

BMI הוא לא בהכרח אינדיקציה. אל תשכחי שBMR מודד רק מה שאת צריכה כדי לקיים את עצמך. הוא לא מודד שריפת קלוריות בשינה או במנוחה, שלא לדבר על כל פעולה אחרת. את הBMR מכפילים בכ1.2 כדי לקבל את הRMR, שהוא פחות או יותר מה שאת שורפת אם את ישנה ויושבת כל היום.
ואז כמובן כל פעולה אחרת החל מלמשל עמידה, שאני חושב ששורפת פי שתיים יותר קלוריות מישיבה...שזה כמובן אף אחד לא באמת יחשב- אז עושים הערכה גסה ועוד אימונים.
ציטוט:
לא יודעת, אני די מאושרת מחוסר הידיעה של כמה קלוריות הייתה בעוגה שאכלתי.. שלא תבין אותי לא נכון, הקפדה על אורח חיים בריא, תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית זה חשוב. פשוט אצל רבים העיסוק הזה כמעט אובססיבי.

אני עושה את זה רק כי אני לא רוצה לחזור להיות שמן. אם יכולתי הייתי אוכל 9823589267897623576 קלוריות ביום.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 27-08-2013, 09:02
צלמית המשתמש של MiG29
  משתמש זכר MiG29 MiG29 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.06
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אני תמיד רואה פוסטים של ארוחת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Samantha
אני תמיד רואה פוסטים של ארוחת בוקר "כן, היום בבוקר אכלתי ארוחת 3 מנות עם מתאבנים של פשטידה וירקות, סלט עם ירקות ב10 צבעים לצד שקשוקה בבישול ארוך ולחם שאפיתי בבוקר,
ולקינוח פרפה שוקולד חם" כאילו, WTF, מתי יש לכם זמן לכל זה?!
אצלי זה כמו אצל צ'אקי- קורנפלקס בבוקר. פשוט אין לי זמן להתחיל לחתוך ירקות ולטגן דברים!

חטפתי את אהרוני ואני מחזיק אותו כלוא במרתף הוא מכין לי ארוחת בוקר וחוזר לשם. היום הוא מצונן אז הסתפקתי במשהו מינמליסטי שהכנתי לבד. אבל אל תספרי לאף אחד.
I'm a selfish prick. A hot, rich, pampered intellectual with a big dick and a marathon tongue. I'm young enough to do it often and old enough to do it right. I don't have time for petty drama or emotional hysteries. I do what I want, when I want.

ישן 27-08-2013, 21:54
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "שעה????????????. אני, אם בא..."

את בטוחה שאת בחורה?
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i1256.photobucket.com/albums/ii484/SamyOrion/Pics/000.png]

וזה הולך בערך ככה:
לקום שעה ו10 דק בערך לפני היציאה, 5 דקות לגרד את עצמי מהמיטה ולהכין את המקלחת, 10 דקות להתקלח, 5 דקות להתייבש (התייבשות טבעית זה עדיף )
10 דקות להתלבש ולהתנעל, 15 דק' בערך לאכול, 10 דקות לסדר את השיער ולשים קרם לחות וכד', 10 דק' להתאפר, 5 דקות לארגן את כל הדברים והתיק- והחוצה.

* כמובן שבכל סדר היום הזה הוספתי כמה דקות בכל שלב של המרחות. אין מה לעשות- אי אפשר להסתדר בבוקר מבלי להמרח קצת מול המחשב או טלוויזיה
* דווקא סדר הבוקר שלי הוא יחסית שפוי. יש לי חברה שאם היא לא מתאפרת לפחות חצי שעה בבוקר- היא לא יוצאת מהבית.

09.07.00-16.07.12

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:21

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר