לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2013, 07:41
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha מנהל Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 29.8-4.9"

** "בני הנפילים... משהו משהו משהו" (אחרי חיפוש בגוגל: "בני הנפילים: עיר של עצמות")
חברה שלי כל כך רצתה שנלך לזה, שהיא קיפצצה כל הדרך לאולם ועשתה מלא קולות ציוץ בכל מיני חלקים בסרט
אבל אם לומר את האמת- זה סרט מסובך מדיי. לא שלא נהנתי- יש חלקים נחמדים והשחקנים הראשיים חמודים, אבל כל העלילה...
It's just too messed-up.
זהירות - ספויילר!

הבנתי שהאשמה היא בספרים ולא בסרט. אבל בכל מקרה את הסרט הבא (ייצאו עוד איזה 5 ) אני כבר אראה בבית ולא בקולנוע.

** הגרזן. סרט פשוט מטומטם. אמור להיות אימה, בסוף הוא סתם גרוע. ראיתי את הסרט ב 40 דקות מרוב שהעברתי קדימה מהשעמום.

** המצאת השקר: אווווווו זה סרט חמוד לא שהסוף לא היה יחסית צפוי, אבל ממש נהנתי. יש שם ערמות של שחקנים מוכרים ואפילו אדוארד נורטון עושה גיחה
יש לא מעט קטעים משעשעים ובכללי אני ממליצה בתור סרט קליל לצהריים.

09.07.00-16.07.12

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2013, 17:49
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha מנהל Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 29.8-4.9"

נזכרתי בעוד שטויות שצפיתי בהם בחודשיים האחרונים:

- בית ספר למפלצות (מפלצות בע"מ 2) : סרט מקסים! אני וחברה שלי התמוגגנו. אהבתי את הקריצה לסרט הראשון ואת ההומור האופייני לפיקסאר.

- מת עליה (Warm bodies) : ציפיתי לסרט פח זבל, וקיבלתי סרט חביב ולא רע. כמובן שהעלילה לא הגיונית בעליל, אבל כן הצלחתי להנות ממנו.

- ירח אדום (Red Riding Hood ): סרט חביב, התחלה טובה אבל סוף די מחורבן.

- עד כאן (Enough): סרט ישן ונוסטלגי (בשבילי) שהיה לי בקלטת וידיאו סרט די טוב רק שהוא מתנהל נורא לאט. לוקח זמן עד שהאקשן מתחיל...

- לקום אתמול בבוקר (Groundhog Day): בעקבות המלצה שרומן הביא לי לפני איזה שנתיים סרט חמוד ותמים משנות ה90 המוקדמות (מרגישים את זה).
הבעיה היחידה איתו זה שהוא כל כךךךךך איטיייייי. אני חושבת שהוא עובר איזה 400 ימים עד שמשהו משתנה. אני הייתי חותכת מהסרט לפחות 1/6.

- המתחזה (The imposter): אני כמעט ולא צופה בסרט דוקומנטרי, אבל זה סרט לא רע שמשאיר רמת עניין גבוהה ברוב הסרט.

09.07.00-16.07.12

ישן 08-09-2013, 12:20
צלמית המשתמש של snooky
  snooky snooky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.13

now you see mee

מדבר על ארבעה קוסמים שמבצעים שוד על במה מול אלפי צופים.
נותנת לו 3/5 סנוקים.
העלילה זורמת, המתח נבנה, הסוף עצבן אותי אישית... וזהו, נחמד.

we're the millers

סוחר סמים קלים מסתבך ונאלץ להבריח כמות סמים גדולה ממקסיקו לארה״ב. כדי להסוות את עצמו הוא מקים משפחה פיקטיבית ונוסע איתה.

לפני שצפיתי, חברה שכבר ראתה אמרה שהסרט אפילו לא העלה לה גיכוח. אני צחקתי המון... כנראה שצריך לראות את הסרט באווירה הנכונה... קליל ומשעשע, 4/5 סנוקים.

הבלתי אפשרי

דרמה שמספרת על משפחה ששהתה בחופשה בתאילנד במהלך הצונאמי.
די קשה לצפייה, מזעזע, מצמרר, סוחף, כובש, קורע לב... לא יודעת, הייתי במערבולת רגשות. בכל אופן מומלץ מאוד, 4/5 סנוקים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר