לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2013, 22:54
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "יותר פשוט מפשוט"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
יתכן ולא ידוע לך שבתוך מדינת ישראל פרוסה רשת של כבישים, מסילות, קווי מים וביוב, קווי חשמל ותקשורת ומה לא. ההתחברות אליהם היא התחברות שולית.
לישובי הגדה המערבית, למעט אלו שאינם "צמודי גדר", צריך היה למתוח רשתות מיוחדות, שלא היו שם בעבר.

אני מבין שלאילת, לערבה, וכו' וכו' לא היה צריך למתוח רשתות מיוחדות. הן הרי הרבה יותר קרובות מההתיישבות הרחוקה ביותר.
אתה פשוט כורה לעצמך בור עמוק ועמוק יותר.
ציטוט:
אבל ההבדל הגדול הוא בקיימות ובהתקיימות. שטחי מדינת ישראל הנוכחיית ישארו לבטח בשליטת מדינת ישראל וכל השקעה בתחומה נושאת פרי ותשא פירות גם בעתיד. לעומת זאת לבטח לא ישארו כל שטחי הגדה המערבית שנכבשו ב- 1967 בידינו וחלק מההשקעות ילך לטמיון.

You keep using that word. I don't think you know what it means.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2013, 13:20
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "חייבים להשקיע בכל מקום הנמצא ו/או ימצא לבטח בתוך גבולות מדינת ישראל"

גם אם אתה לא היית הראשון שהעלה את הטיעון הלעוס והסמי שיקרי הזה (ואין לי כוח וחשק לבדוק אם זה באמת נכון) אתה עדיין התייחסת אליו, ובגלל זה הגבתי לך בהודעה שעונה לטיעון הזה. כרגיל כשאין לך תשובות טובות אתה מנסה להסיט את הדיון למקומות אחרים. חבל, אבל לא מפתיע בכלל. הטיעון הדמוגרפי הוא טיעון שהבסיס שלו רעוע, שלא לומר שיקרי, אז אולי כדאי שתרד מהעץ הזה. אני חושב שאיום הטרור והטילים על מרכז הארץ הרבה יותר רלוונטי לעניין, בטח בטווח הזמן הקרוב יותר.

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 01-09-2013 בשעה 13:23.
ישן 30-08-2013, 15:20
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
כששואלים איפה הכסף ומתחילים לחפש אותו בציבור שאין לו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "ח"כ יצחק כהן:"ההתנחלויות-הנטל הכי גדול על המדינה"

אז מן הראוי שהציבור שנותנים לו את המילארדים האמיתיים, יתחיל להחזיר חזרה, ואלו ההתנחלויות(כבישים, ביוב, מים, חשמל).
כל התנחלות חדשה מביאה עמה הוצאת בנית כבישים,חשמל,מים וביוב, עלויות של מליארדים, מלבד העובדה שארה"ב מתרגזת מזה.....אין לזה שום תועלת.
במקום להשקיע את המליארדים בקרית גת\אשקלון\ירוחם\דימונה וכו' ולהרחיב שם את הבניה, לתת הטבות לחברות ענק שיעסיקו שם עובדים, מוצאים לנכון לתת את המליארדים לחבורת משיחסטים שחושבים שיש מצווה לכבוש את כל א"י עד עיראק, לסבך אותנו עם כל העולם ואשתו....
שלא נדבר על זה שהוציאו את קרית מלאכי וקרית גם מהערים בעלי עדיפות לאומית, למען ההתנחלויות.....
וזה שלא דיברו על זה לפני כן, זה בגלל שלא שאלו איפה הכסף, כמו שעכשיו שואלים.

אגב, אני לא מדבר על חברון ואלו, אני גם לא מדבר על קווי 67....

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 30-08-2013 בשעה 15:23.
ישן 02-09-2013, 17:02
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "אני לא חושב שהוא חוואי בודד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
אני לא חושב שהוא חוואי בודד ולא חוקר קרחונים. אני כן חושב שהוא חרדי, ואני כן שם לב לכך שיש מגמה בציבור החרדי, או לפחות בקרב עסקניו (וכמה נציגיהם פה) "להיכנס" בהתנחלויות, בשל "הבגידה" של בנט.
ואילו אני לא חושב שהוא גר בביר עילית או באלעד. אז מה?

זכותם של "נציגי העסקנים החרדים" (ו"היהודי העולמי") להיכנס במי של בא להם על איזו בגידה שבא להם. מה זה קשור?

מישהו שיחק אותה לא מבין - או שמא באמת לא הבין? - שהעלות פר תושב שונה במקומות שונים. הסברתי את זה. לא אמרתי שהעלות לא מוצדקת או כן מוצדקת במקרים כאלה ואחרים. זה באמת כל-כך מסובך להבנה?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 02-09-2013, 17:34
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "השרשור החל מכך שהוא טען שזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
השרשור החל מכך שהוא טען שזה בזבוז לבנות בהתנחלויות בשל הבידוד ולכן יש להשקיע את הכסף ביישובים קיימים (הוא גם דיבר על הרגזת ארה"ב אבל נשים את זה רגע בצד).
הטענה הזאת שלו נכונה גם להתנחלויות חרדיות (שבאמת מעניין אותי מה דעתו עליהן) וגם להרחבת חריש, אליה התכוונתי. לכן כתבתי שאתה צודק בדבריך, אבל הטענה הזאת נוגעת גם ליישובים "מהצד שלו".
התגובה שלי התייחס לטענתו של הברווז:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
בנייה של כל ישוב חדש, לא רק התנחלות, מביאה איתה הוצאות. לבנות 100 מטר מדרכה עולה אותו הדבר ממערב לקו הירוק וממזרח לקו הירוק. אבל אל תיתן למציאות לבלבל אותך....
והמחיר של 100 מטר מדרכה לתושב שונה במקומות שונים. ההוצאות לתושב שונות במקומות שונים.

התוספת שלך שזה נכון גם לגבי התנחלויות חרדיות רלבנטית לגבי בדיוק כמו שהתוספת שלי שזה נכון לגבי תחנות מחקר באנטארקטיקה רלבנטית לגביך. אם יש לך משהו להגיד ל-kk3 - אמור זאת לו!

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 01-09-2013, 22:04
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אין כל כך הרבה, לפיד שטען שניתן לקצץ מליארדים"

כרגיל, נותנים אצבע ואתם מבקשים עוד... אתה רוצה לומר לי שביטלו את קבצאות הילדים?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 02-09-2013, 00:29
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אתה לא נותן להם שום יד"

אתה נשמע כמו פלסתינאי מצוי - איזה אדמות ואיזה זכויות...

אתה יודע מה? אין שום בעיה - בא נראה את המגזר שלך מסתדר רק עם כספי המיסים שהוא מעביר - עלאק קשקשן...
ואת המילייארדים שאובמה מעביר לתקציב הבטחון, אתה גם יכול לקבל, בדיוק בחלק היחסי של הציבור שלך שיחזיק רובה ביד...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 02-09-2013 בשעה 00:35.
ישן 02-09-2013, 00:54
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

את ההרצאה לסיבוך שהכניסה אותנו המדינה הזאת
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אתה נשמע כמו פלסתינאי מצוי -..."

לא אכניס אותך....הרצאה הכי טובה זה לראות את כל אלו מסביבנו, ולהבין מה הם רוצים מאיתנו, ומהי הסיבה לרצון העז והרותח שלהם להשמיד אותנו,
אתה משמיד עמדה אחת של מחבלים, צצים עשרות קנים של צרעות, ואתה חושב שצה"ל הציל אותנו, זה פתטי!
ראשי המדינה הכניסו אותך למצב הזה שאתה עכשיו צריך להגן על עצמך בכל מיני אמצעים, כיפות ברזל, שרביט קסמים, פטריוט, ואח"כ אומרים "פרזיטים שלא משרתים בצה"ל!", פשוט פתטי!
העם היהודי ידע לשרוד טוב טוב את כל השנים שעברו, על אף המאורעות, אך העניין אבוד, ולא ניתן להשיבו, הקמת המדינה היתה טעות, ואנחנו צריכים לשלם.
זוהי טעות שלא ניתן להשיב, לכן בע"כ היום אנו צריכים להגן על עצמנו מהסיבוך שסיבכה אותנו "התנועה הציונית", והיא ידעה טוב טוב לעבוד עליך במסווה של מדינת היהודים שתציל את כל היהודים משואה נוספת, בעוד היא עצמה מכינה לנו אחת כזאת.
ולא אני לא ערבי, אני יהודי רציונאלי, שקצת רואה מה עוללה לנו התנועה הציונית(לא צריך לספר לך גם למה גרם אליעזר בן יהודה[אחד מהציונים] בתקופת השלטון העותמני פה בישראל, אם תרצה תחפש בויקיפדיה....).
ואני מקדים רפואה למכה, שמא תאמר בלי המדינה היינו נשחטים פה, אני חלוק עליך בנושא הזה מסיבה אחת, אנחנו לא נשחטים בסכין היום, אנחנו נשחטים בפיגועים, בטילים ובאמצעים מודרנים, ולא רק זה, החברים שלנו משתכללים בעוד צה"ל עדיין נותן מכה אחת אפיים, עוד מעט גם אטום יהיה לשונאים שלנו, ומה אז תגיד?.
ושוב שלא תבין אותי לא נכון, מה שהיה היה, ואי אפשר כרגע בלי להגן על עצמינו, אבל הפתטיות של ראשי המדינה היום מעוררת בחילה.

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 02-09-2013 בשעה 01:00.
ישן 02-09-2013, 01:04
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "את ההרצאה לסיבוך שהכניסה אותנו המדינה הזאת"

והנה המסיכה נקרעה על פני היהודי הגלותי שחושב שרק אם הוא יתחנף לערבים הם יסכימו לחוס על חייו. אתה מוזמן להסביר את ההשפעות הציוניות על הפוגרומים שנעשו ביהודי אירופה, צפון אפריקה והמזרח התיכון מהמאה ה-15 והלאה - אלא אם כן אתה אחד מאלה שחושב שאלוהים בכבודו ובעצמו היה צריך לומר לך שמותר לך לקבל מדינה, ואז חבל על הזמן שלי.

ישן 02-09-2013, 01:16
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

אתה לא עונה לעניין
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "והנה המסיכה נקרעה על פני..."

לא קישרתי בין הפוגרומים שהיו באירופה לתנועה הציונית, הגם שבחלק מהזמן כן הפוגרומים התחזקו בעקבות האונס להקמת המדינה,
ולא טענתי שהם אהבו אותנו לפני הקמת המדינה, בסך הכל טענתי שידענו להתמודד עם פוגרומים במקסימום יכולת, והצלחנו גם להשקיט את הפוגרומים, אבל כפי שאתה יודע(וכפי שהמצב היום בעקבות הקמת המדינה), ערבי שתרביץ לו, תבוא אליך כל המשפחה שלו, ואם תרביץ גם להם, יבואו אליך כל הכפר, וזה לא יגמר!! למה? כי הם צמאי דם, ויש דרכים להתמודד עם אנשים כאלו, אחת מהדרכים הייתה פניה למשטר הקיים, וקיום רצונות המשטר, והתייחסות מיוחדת לשליט, כמו שהיה בתקופה העותמנית כשחברך כמעט גרם להשמדת העם היהודי בקריאה למרד, והרב של טורקיה הצליח לרצות אותו בסוף.
וכל מה שהיה-היה! זה הכל דיבורים על העבר, מה שהיה לא ניתן להשיב, היום אנחנו בבוץ בזכות אלו שאתה מהולל אותם.
כמות המתים היום לא תיהיה שונה מאשר לפני הקמת המדינה, כפי שאמרתי, רק האמצעים השתכללו, אתמול הם שחטו בסכין, היום הם יורים ברובים, אתמול הם ירו ברובים, היום הם זורקים טילים, אתמול הם ירו טיל כימי, מחר הם יורים פצצת אטום.
אין שום הבדל!
תקרא איך רבנים בבמהלך כל הגלות, היו מגייסים כספים כדי לשלם לערבים שיפסיקו את הפוגרומים(כפי שאנחנו עושים היום כשאנחנו מסבסדים לערבים ביהודה ושמורון את החשמל כדי שחלילה לא יצאו באינטיפדה, ואתה יודע טוב מאוד שזו הסיבה, אחרת שיפסיקו להם את החשמל).
ואם תשאל מה הועיל לנו זה הרי השמידו אותנו באירופה, הרי איראן רוצה להשמיד אותנו עם אטום! אז הטענה הזאת היא לא רציונאלית, כי מה שלא תעשה, לפעמים יש גזרות.

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 02-09-2013 בשעה 01:22.
ישן 02-09-2013, 01:20
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אתה לא עונה לעניין"

אמרתי שחבל על הזמן, אבל אם אתה רוצה לעניין, אז בבקשה. נא תמוך בטענה שלך בדמות השוואה של כמות ההרוגים "כתוצאה מהציונות", אל מול כמות ההרוגים שנהרגו רק בגלל שהיו יהודים - בהיחס לאוכלוסיה היהודית באותו זמן. נראה אותך תומך בטענה שלך במספרים במקום בקשקושים.

ישן 02-09-2013, 01:31
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

בוודאי שלא הייתי מכניס את השואה כפקטור כפי שהתייחסתי במשפט האחרון
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אמרתי שחבל על הזמן, אבל אם..."

אבל את ההשוואה לשואה עשיתי, במה שרוצים האיראנים לעשות לנו(עוד לפני שזרקו פצצת אטום), והסורים, וחיזבאללה, ועוד מעט מיצרים, ירדן(?), אתה לאט לאט מקבל פה שלטון איסלאמי שרוצה עוד יותר ועוד יותר להשמיד אותך, וככל שתיתן להם יותר מכות, כך תגרום להם לרצות להרוג אותך יותר.
אני לא זה שצריך להרצות לך על זה, פשוט תסתכל סבביך, תבדוק אם יהודי יכול להתהלך בכל העולם עם כיפה? בצרפת ישנם הרבה מקומות שהרשויות אוסרות לשים כיפה מחשש לרצח.
תסתכל איך לאט לאט כל המדינות הופכות למוסלמיות, ויותר ויותר שנאה יש כלפיך.
אני כבר לא אומר לך להסתכל סביבך, במיצרים "המובראקית הליבראלית", או בסוריה "הרגוע", (ותקווה שלא בירדן),
אני אומר לך להסתכל על המדינות הכי ליברליות, על בריטניה, על צרפת, על רוסיה תראה כמה המוסלמים חביבים עליהם, וכמה שנאה יש להם כלפינו, תסתכל על מדד האנשטימיות, בכמה הוא זינק מ-1989, במאות אחוזים! ותסכל מהן הסיבות!

http://www.israelhayom.co.il/site/n...cle.php?id=6163

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 02-09-2013 בשעה 01:34.
ישן 02-09-2013, 01:36
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "בוודאי שלא הייתי מכניס את השואה כפקטור כפי שהתייחסתי במשפט האחרון"

אני יודע שהשואה מקלקלת לך את הססטיסטיקה, אבל אתה מוזמן לעשות את החישוב אפילו לפניה. אתה מדבר על 1989? אתה חושב שקל היה לסתובב בבריטניה של 1930 עם כיפה? אתה חושב שהיה קל להיות יהודי ברוסיה לפני או אחרי המהפיכה הבולשביקית? אני בטוח שהפולנים, אוקראינים, ליטאים טבחו ביהודים בגלל הקונגרס הציוני הראשון.
קדימה, מספיק להתחמק. בא נראה מספרים.

ישן 02-09-2013, 01:45
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "הרבה יותר קל מאשר עכשיו"

לא, אתה לא תתחמק בכזאת קלות. אתה זה שטענת שהקמת מדינת ישראל החמירה את מצב היהודים, אתה זה שצריך לתמוך בטענות ההזויות שלך.

ישן 02-09-2013, 01:49
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

טענות הזויות???
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "לא, אתה לא תתחמק בכזאת קלות...."

מה קשור בין הטענה שלי להרג יהודים? מי טען שזו הקורולציה!?! ואני טוען טענות הזויות? תלמד לקרוא מה שכתבתי!
כתבתי שהשנאה ליהודים הולכת וגוברת, והרצון להרוג אותנו הולך וגובר יותר ויותר, מי שהיה אתמול חבר שלנו, היום לא סובל אותנו, אני צריך להוכיח את זה? מיצרים, טורקיה, בריטניה, צרפת????
תסתכל על הנתונים של מדד האנטישמיות, הוא קפץ בעקבות מבצע עמוד ענן באחוזים גבוהים! זה בדיוק מה שכתבתי לך בתגובה מעלי, פשוט תקרא.
תאמין לי שבאמת ניתן להגיד "שיש לך מזל שיש לך את צה"ל" כי באמת היו שוחטים אותך, ומחכים להזדמנות הזאת בקוצר רוח, והם לא ירוו נחת הרבה זמן(בערך 60 שנה *אההם), אבל שוב, מי שאשם בכל אלו אלו שאתה מהולל, אלו הביאו עלינו את הצרה הזאת.

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 02-09-2013 בשעה 01:53.
ישן 02-09-2013, 01:54
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "טענות הזויות???"

אתה טענת את זה:
ציטוט:
לא אכניס אותך....הרצאה הכי טובה זה לראות את כל אלו מסביבנו, ולהבין מה הם רוצים מאיתנו, ומהי הסיבה לרצון העז והרותח שלהם להשמיד אותנו,
אתה משמיד עמדה אחת של מחבלים, צצים עשרות קנים של צרעות, ואתה חושב שצה"ל הציל אותנו, זה פתטי!
ראשי המדינה הכניסו אותך למצב הזה שאתה עכשיו צריך להגן על עצמך בכל מיני אמצעים, כיפות ברזל, שרביט קסמים, פטריוט, ואח"כ אומרים "פרזיטים שלא משרתים בצה"ל!", פשוט פתטי!

וגם את זה:
ציטוט:
אני יהודי רציונאלי, שקצת רואה מה עוללה לנו התנועה הציונית(לא צריך לספר לך גם למה גרם אליעזר בן יהודה[אחד מהציונים] בתקופת השלטון העותמני פה בישראל, אם תרצה תחפש בויקיפדיה....).
ואני מקדים רפואה למכה, שמא תאמר בלי המדינה היינו נשחטים פה,

וגם את זה:
ציטוט:
אבל את ההשוואה לשואה עשיתי, במה שרוצים האיראנים לעשות לנו(עוד לפני שזרקו פצצת אטום), והסורים, וחיזבאללה, ועוד מעט מיצרים, ירדן(?), אתה לאט לאט מקבל פה שלטון איסלאמי שרוצה עוד יותר ועוד יותר להשמיד אותך, וככל שתיתן להם יותר מכות, כך תגרום להם לרצות להרוג אותך יותר.

ואז פתאום אתה כותב את זה:
ציטוט:
מה קשור בין הטענה שלי להרג יהודים? מי טען שזו הקורולציה!?!

פשוט עלוב. אתה טוען שהרג יהודים ושנאת יהודים באות ממקור שונה? אתה טוען שמצרים/טורקיה/צרפת/בריטניה היו יותר בטוחות ליהודים לפני הקמת המדינה או תחילתה של הציונות? תתמוך בזה, במספרים בבקשה. מספיק להתפתל.

ישן 02-09-2013, 02:04
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

אני ממש לא מתפתל
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אתה טענת את זה: [QUOTE]לא..."

עומד באופן מלא מאחורי מה שאני אומר.
אם אתה רוצה ראיה מדעית, תסתכל בקורולציה בין מדד האנטישמיות למבצע צה"ל(ב-2009 במבצע עמוד ענן קפץ מדד האנטישמיות במאות אחוזים!),
ובאותו נושא הדוגמא שהבאתי לך מאליעזר בן יהודה, שקרא למרד בשלטון העותמני, וכמעט גרם לשמד של היהודים באותה תקופה, הקשר ישיר.
תסתכל על מדד האנטשמיות בכמה הוא קפץ מאז הקמת המדינה, תראה מספרים אסטרונומים, עליות של מאות אחוזים.
אני מסתפק בנתונים אלו להראות לך קורולציה בין מדינה(צה"ל)-לאנטישמיות, אבל למרות שעשיתי זאת, אני לא מרגיש צורך בזה לאשש ראיותי, מספיק לראות את איך שהתמודדו הקהילות היהודיות במצבים דומים, ואין מתמודדים עם זה היום,
ושוב, אני לא טוען שלא יהיה הרג יהודים, אני שואל איך היו גורמים למצב ליהיות יותר טוב, מדינת ישראל לא גורמת למצב ליהיות יותר טוב....(ולזה אני לא צריך להביא ראיות, תסתכל מסביבך, כמה מהם הפסיקו לתמוך בישראל בעקבות מבצעים כאלו ואחרים[מוצדקים בדיעבד!])

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 02-09-2013 בשעה 02:09.
ישן 02-09-2013, 02:34
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אני ממש לא מתפתל"

אך, התועמלן הממוצע, משחית מילים ומתקפל במספרים. תסתכל, תסתכל תסתכל - אני מסתכל ולא רואה אפילו נתון אחד שאתה מביא. מה שאתה כן מביא זה אנקדוטות שאתה חושב שתומכות בטיעונים שלך. אני עדיין ממתין לנתונים - פילוח התקפות בציר הזמן מהקמת מדינת ישראל, לעומת העידן שלפניה זה המינימום הנדרש בשביל להראות שהקמת מדינת ישראל היא הגורם להתקפות אנטישמיות במדינות אחרות. וכן, אתה צריך להתחשב גם בשואה. אם זה קשה לך, אתה מוזמן לחשב כמות הרוגים/שנה/לנפש במדינות השונות. זה נתון שהרבה יותר קל למצוא.

זה נחמד מאוד להסתכל על 10 או 20 שנה. אם אתה טוען שמדינת ישראל היא הגורם העיקרי לאנטישמיות, אתה מוזמן לגבות את זה מכלל 65 שנות קיומה של המדינה, מזמן העליה הראשונה, או מהקונגרס הציוני הראשון.

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 02-09-2013 בשעה 02:37.
ישן 02-09-2013, 20:23
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

אני חושב שמיציתי את הדיון, לא חושב שיועיל להמשיך אותו
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אך, התועמלן הממוצע, משחית..."

עכ"פ רציתי להוסיף, רק כמה משפטים של אלו שאתה מהלל:

בן גוריון
"אם אדע שאפשר להציל את כל ילדי גרמניה על ידי העברתם לאנגליה ורק מחציתם על ידי העברתם לארץ ישראל, אני אבחר בדבר השני, כי לפנינו לא רק חשבון הילדים האלה, אלא חשבון היסטורי של עם ישראל."
תדפיס שהופץ באופן סודי בסוכנות היהודית(אולפינרי הרטלס מחברו):
"אם איפא, מאמצי הוועד עלולים להביא רק תוצאות קטנות ביותר יש להפיק מהם תועלת פוליטית"
יגאל בן-דוד: (בעברו איש הסוכנות היהודית)
"היינו בשליחות להציל יהודים והם בחרו איזה יהודים כן, ואיזה יהודים לא, סלקציה, קראנו לזה סלקציה, כמו שהגרמנים עשו סלקציה, מי הולך למחנות המוות, מי הולך למחנות עבודה ומי הולך....ככה המפקדים שלנו עשו סלקציה לפי מפלגות."

"ההנהגה שלנו שיקרה אותנו, אמרו לנו שאתם עומדים להציל יהודים, אבל הם דאגו לכך שהם יהיו מהמפלגה שלהם."

"כשבאה קבוצה של דתיים מהפד"ל שהם לא היו חרדים, אמרו לנו, מיכסות, 15%, 10%, אני לא זוכר את האחוזים אבל אם היו מהשומר הצעיר בלי חשבון לעלות."

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/42ff3bad7b543182.jpg]

את אלו אתה מהלל.....

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 02-09-2013 בשעה 20:46.
ישן 03-09-2013, 03:48
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אני חושב שמיציתי את הדיון, לא חושב שיועיל להמשיך אותו"

כמה צפוי - עוד אחד שמקפל את הזנב שלו ברגע שהוא נדרש להביא אסמכתאות. ברח, ברח - אתה כבר מיומן בזה.

ישן 02-09-2013, 13:09
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
לך לקרוא סיפורי חסידים וצדיקים.
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "את ההרצאה לסיבוך שהכניסה אותנו המדינה הזאת"

כמה פעמים הבעל-שם-טוב התערב כדי למנוע רציחות ופרעות ביהודים למשל.
הוא ממש לא היה הראשון ולא האחרון.
רציחות שהתרחשו באופן יום-יומי, במאות ערים ועיירות - במקרים רבים ללא פרסום וללא כל עונש.
והמצב במדינות האיסלאם נמשך כך עד הקמת המדינה. אפילו באיראן ובמרוקו שהיו יחסית ידידותיות ליהודים.
אז מבחינת ביטחון אישי - המצב היום, שבו מספר הנרצחים בשנה לאחר הקמת המדינה הוא דו-ספרתי (ונמוך משמעותית מרצח נשים ע"י בעליהם למשל) הוא מצב מאוד חריג.

"בידוע שעשיו שונא ליעקב" נכתב הרבה שנים לפני שמדינת ישראל הציונית הוקמה.
לפי התורה, השנאה הזאת לא נובעת מהרצון להקים מדינה, אלא מהשמירה על תורת ישראל,
ובשעה שעם ישראל חומק לו מקיום מצוות (נניח למשל - מצוות ישיבה בארץ ישראל) - הגויים מקבלים את הכוח להרוג בישראל.
ישן 02-09-2013, 20:05
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

כך אתה החלטת שהכסף של האמריקאים אמור לשמש להוצאות ביטחוניות
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אם אתה באמת מאמין בשטויות..."

אולי תקרא את השרשור, ותבין למה אני חותר,
עכ"פ אני שמח בשבילך שהצליחו לעבוד עליך במדינה, לא ארחיב יותר מזה, אתה מוזמן לקרוא את כל השרשור אם לא עשית זאת עד עכשיו.
ובנוגע להתנתקות מהמדינה....
אי אפשר להתנתק מהמדינה הציונית, כי היא השתלטה פה על הכל, על אף שהחרדים היו פה לפניה, ואין לה שום זכות בא"י עליה היא יושבת מלבד הקשר המורשתי שלה, לא ניתן להתנתק ממנה, כי כל מחצבי הארץ נשלטים ע"י מי שהצליח בכח להשתלט עליהם.
כל התשתיות הם תוצאה של בניה מכספי מיסים, כך שעם המיסים של הטייקונים החרדים, העובדים החרדים ואמריקה, ניתן היה להביא איזה קבלן שהיינו רוצים, אין לך שום טאבו על אף תשתית.
אתה יודע מה ההבדל בין גזלן לחמסן? חמסן לוקח משהו ואח"כ אומר שאם תרצה את החפץ, תשלם.....זהו חמסן, אז למרות שהמילה גזלן נשמעת יותר טוב, אצרף לציונים את המילה חמסנים, וכך הקשר יובן יותר.

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 02-09-2013 בשעה 20:11.
ישן 02-09-2013, 23:04
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "כך אתה החלטת שהכסף של האמריקאים אמור לשמש להוצאות ביטחוניות"

לא אני החלטתי, הם החליטו והם גם מוודאים שזה מה שקורה ע"י שימוש בשיטות שונות. ברור שאפשר להתנתק מהמדינה אם רוצים, תעבור לק"ק ויליאמסבורג לדוגמה והינה אתה כבר לא חלק מהמדינה שאתה כל כך סובל בה. רק אל תשכח ששם תצטרך לעבוד לפרנסתך ולא תוכל למכור לאף אחד את הלוקש של תורתו אומנותו. בקיצור אתה יכול להפסיק את הפוזה של הקדוש המעונה, החרדים נשארים פה כי בנתיים היתרונות של החיים "במדינה הציונית הגזלנית" עולים על החסרונות. מצחיק שאתה מדבר כל הזמן על הטייקונים החרדים, כמה כאלה יש? איזה סכום מס הם משלמים בארץ? החרדים העובדים, באיזה עבודות רובם עובדים וכמה מס הם משלמים? (לאור חוסר היכולת שלך לגבות את "הטענות" שלך בעובדות בדיון עם ביטיס אני לא באמת מצפה לתשובות). זה דיי מצחיק שאתה מדבר על גזלנים/חמסנים אבל לא רואה את הדבשת של המגזר שלך.....

ישן 01-09-2013, 05:52
  moti.rubin moti.rubin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.13
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הבטלנות במגזר החרדי והערבי מחד וקצב הילודה בשני המגזרים"

יפה אמרת, הבעיה היא שהחברים הפלסטינאים שלך לא רוצים להגיע או לחתום על סוף הסכסוך. בוא אני אתן לך דוגמא ברשותך :
אחד הדברים שהוסכם עליהם בהסכם אוסלו היה שינוי האמנה הפלסטינית. כמה ימים לפני יום העצמאות 1996 התכנסה המל"פ בעזה. ישראל נתנה אישורי כניסה לאנשי אירוגוני הסרוב שהיו חברים במל"פ והייתה חגיגה גדולה. המל"פ קיבל כמה החלטות. 1. הוסכם לשנות את נוסח האמנה באנגלית. 2. הוסכם שנוסח האמנה בערבית ישונה בעתיד. - אבל לא נקבע לכך זמן 3. לחברי הפרלמנט שהתנגדו לשינוי נאמר שהנוסח בערבית הוא שקובע. 4. הוחלט ששינוי הנוסח בפעול יבוצע על ידי וועדה משפטית שתתכנס תוך חצי שנה. 5. מאז חלפו 17 שנה, הוועדה טרם התכנסה, מיותר לציין שהאמנה לא שונתה. לנוכח זאת שהאמנה לא שונתה ולמעשה הפלסטינים לא מאמינים בזכותה של מדינת ישראל להתקיים, ואתה יכול לראות את זה בהתעקשות שלהם על זכות השיבה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:51

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר