לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2013, 10:06
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "קרי מנסה לגייס תמיכה: הקונגרס בפני הכרעה דומה ל-1938 - וואלה"

אני לא חושב שהם משווים את שני המקרים בהיבט של העוצמה בצבאית של גרמניה הנאצית וסוריה של אסד.
אני חושב שהם משווים בינם מוסרית ומההיבט של רצח עם של מיעוטים דתיים ואתניים.
עדיין השוואה מוגזמת, אבל הרבה יותר סבירה.

הזכרת לי שיר ישן מעולם אחר, שכבר מת.

ציטוט:
If the world had another Hitler

If the world had another Hitler, then where he’ll go this time?
Would they stand aside and let him roll on through?
Would they keep their smug expressions, or hide trembling in the dark,
while some little countries, stood and fought for truth?

Well it’s only forty years or so, since Britain gave her call,
and without a question we fought by her side.
Will the battle that we’re fighting be the one that history marks,
as the day that British honor finally dies?

If another Josif Stalin, or resolvent daddy Marx,
should raise their heads and opress the free.
Will those down-home folks stand idle, while the hammer and sickle flew,
above the flame that burns on Liberty?

They forgot about the evil, that lies rampant, and raging in their homes,
they forgot about the ghettos and the gassing, and the indian people that they now dissolve.
Is it any wonder that we gag on the sanctimonious trash they tried to feed us,
through the barrel of a gun.

But the nation strap and scramble for this piece of land we own,
and they haven’t stop to think of where it leads.
But this battle’s not the last one, as we’re only stepping stones,
and finally, America will bleed. America will bleed.

נערך לאחרונה ע"י cre666 בתאריך 04-09-2013 בשעה 10:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2013, 10:36
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי The Sleeve שמתחילה ב "הקונגרס ושני נשיאי ארצות..."

אני מנסה להבין האם זה נאמר בתמיכה או כהתנגדות למה שכתבתי?
כי להבנתי אתה, אני וקארי (וגם בנט) אומרים אותו דבר - הם תמיד מתעלמים ממקרי רצח עם.

נגד גרמניה הנאצית ורואנדה (94) הם התערבו מאוחר מדי ומעט מדי
בביאפרה (67), גינאה המשוונית 69-79) וקמבודיה (75-79) הם לא התערבו בכלל.

ואלו רק הגדולים שאני זוכר בעל פה.

נערך לאחרונה ע"י cre666 בתאריך 04-09-2013 בשעה 10:40.
ישן 04-09-2013, 11:28
  The Sleeve The Sleeve אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.13
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "אני מנסה להבין האם זה נאמר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cre666
אני מנסה להבין האם זה נאמר בתמיכה או כהתנגדות למה שכתבתי?
כי להבנתי אתה, אני וקארי (וגם בנט) אומרים אותו דבר - הם תמיד מתעלמים ממקרי רצח עם.

נגד גרמניה הנאצית ורואנדה (94) הם התערבו מאוחר מדי ומעט מדי
בביאפרה (67), גינאה המשוונית 69-79) וקמבודיה (75-79) הם לא התערבו בכלל.

ואלו רק הגדולים שאני זוכר בעל פה.

תמיכה, מוחלטת. כמוני כמוך מתייחס לעיקרון ולא למספרים מוחלטים.

ואיפה הצביעות בנושא שואת העם הארמני ?

ומה עם להבדיל ניצול העבדים שהובאו בעל כורחם בשלשלאות מאפריקה לשמש את האדונים האמריקאים???

ועדיין הגזענות חיה ובועטת בטקסס, אלאבאמה , ארקנסו , טנסי , ובמקומות אחרים .
ישן 05-09-2013, 10:10
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תשמע את מחנות ההשמדה של..."

במלחמת האזרחים הזו מתקיים טיהור אתני (באמצעות רצח, גרוש והפחדה) של אזורים שונים על ידי כל הצדדים.
אין שם אף צד שבוחל בזה.
ואם לא תהיה התערבות מבחוץ והסדר שייצב סטטוס קוו, ביום שאסד יפול רוב כוחות ה SNC יתחילו לשחוט את העלווים, במקביל לכך שהג'יהדיסטים (אל נוסרא, דאוולת אלאיסלם ודומיהם) ילחמו ב SNC כדי להקים מדינת שריעה, והכורדים יחכו בצד בפינה שלהם חמושים עד לשיניים, כי עד עכשיו כל כוח חמוש שנכנס לגזרה שלהם חטף אש.

זו המציאות. אפשר להתמודד איתה בשתי דרכים (לפחות):
1) להתעלם ממנה ולהיות מופתעים כשהיא תזלוג ללבנון, לשטחנו, לארה"ב ולאירופה (כמו שקורה בעירק, ודי דומה למה שקרה עם גרמניה הנאצית).
2) לנסות להתערב בצורה חכמה בכדי לסייע ליצור את הסטטוס קוו הזה.

מה אתה היית מעדיף?

ישן 21-09-2013, 11:38
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
מסילות רכבת?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תשמע את מחנות ההשמדה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
תשמע את מחנות ההשמדה של היהודים והצוענים של גרמניה בעלות הברית ארה"ב ובריטניה יכלו חעצור פשוט עם הפצצותה של מסילות הרכבת, אבל שוב הן בחרו לדעת ולשתוק ולתת לזה להתרחש.

מה שקורה בסוריה זאת מלחמת אזרחים ולא השמדת אזרחים בניגוד למה שאובמה ,קרי, סוזן ושאר האנשים שלו מנסים להציג, ולא נשכח את הנשק הכימי שארה"ב דאגה לתת לאחד הצדדים במלחמת עירק אירן שאובמה בוחר לשכוח באופן ברור.

למודיעין הבריטי \ אמריקאי היה מגוון שלם של תצ"א על כל גרמניה הנאצית, לא כזה קשה לפספס מהאוויר את מחנות הריכוז וההשמדה, כמו "אושוויץ" לדוגמא.

מסיבות שכנראה לעולם לא נדע, האמריקאים \ בריטים העדיפו שלא להפציץ את אותם מחנות ריכוז והשמדה.

אוליי פשוט היה להם הכי נוח שעל הדרך ימותו עוד כמה מליוני יהודים.

הרי הם ידעו שיהיה להם כאב ראש איתם בתום במלחמה (לעם היהודי לא ממש הייתה מדינה).

זו התאוריה בשנקל שלי.

ואגב זה מביא אותנו להיום - אני לא חושב שיש מדינה בעולם שזה באמת יפריע לה אם פצצת אטום תיפול על ישראל.

ישראל היא אחת המדינות היותר שנואות בעולם, והנשיא של בעלת הברית הכי גדולה שלנו - מתעב אותנו ברמה יוצאת דופן.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 21-09-2013, 11:08
צלמית המשתמש של gps
  gps gps אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי gps שמתחילה ב "איזה שלטון מובארק או מורסי?"

נקרא לזה המוסף לשבת.....

מובארק היה מקורב אישית לבית המלוכה הסעודי אבל לא משטרו כגורף.
לעומתו מורסי והאחים המוסלמים הם סלב אמיתי בסעודיה,ההמונים בממלכה רואים באיחוון מופת ומודל חיקוי.
בכדי להסביר את התופעה נלך לדוגמה החריפה ביותר שבאה לידי ביטוי במה שלימים יהפוך הג'יהאד העולמי.

משפחת בינלאדן נהגה לארח בביתה בסעודיה עולי רגל לחאג' במכה,אחד האורחים שזכו לכותרות ברבות הימים היה עבדאללה עזאם,עזאם יליד ג'נין אקדמאי מדופלם וסמכות דתית היה מבכירי האחים המוסלמים בגדה.
בזמן ביקורו כאמור בבית בינלאדן אישיותו וסיפוריו הילכו קסם על אוסמה שנחשף כבר מילדותו לעולי רגל מקרב האחים המוסלמים מסוריה ומצרים.
ההמשך כבר ידוע.

אוסמה בינלאדן היה אישיות בלתי רצויה בסעודיה ובה בעת מקורב לאצולה ולמשפחת המלוכה.
עבדאללה עזאם עצמו אף על פי התמיכה הרבה בו בעולם הערבי היה אישיות מסוכנת למשטר הירדני כמו גם המצרי שחששו מגישתו האיסלמיסטית מדי והפופולריות הרחבה שלו.

האבסורד הוא שכספי המפרץ ובראשן סעודיה מופנים להעסקת הקיצונים האיסלמיים במחוזות אחרים וכל עוד הם הרחק מהממלכה.

למי שלא מבין עבור הקיצון האסלמי ואף עבור אידיאולוגיה כמו זו של האחים המוסלמים משטרים נוסח מובארק,אסד,עבדאללה הם משטרים חילוניים מדי ובהיותו משטר "סוטה" יש לפעול להחלפתו וזה רק מספר צעדים מהתובנה שגם משפחת המלוכה הסעודית לא עומדת בתקן.

בתפיסה הוואהבית יש חסינות לנצר משפחת הנביא מעמד שכרגע מגן על המלוכה הסעודית,עבדאללה מירדן ומלך מרוקו חסן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:04

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר