לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2013, 19:16
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BiNbA17 שמתחילה ב "כיצד עלי לפרמט ולתחזק נכון את הלנובו שלי?"

תלוי אם במהלך התקנת הלינוקס הרסת את פונקציית השחזור המובנית במחשב. כונן השחזור עצמו עדיין נראה קיים, אז ייתכן שהכל בסדר (בלי לנסות - אי אפשר לדעת).

איך? די פשוט - כשמדליקים את המחשב, לוחצים על כפתור השחזור... ועוקבים אחרי ההוראות ששם. יש וידאו כאן:

כמובן, שאם לא עושים גיבוי קודם לכן, המידע הקיים על המחשב - הולך לאיבוד...

אם השחזור המובנה לא עובד, יש שתי גישות: או לשחזר את השחזור המובנה באמצעות תקליטור הטכנאים של לנובו, או להתקין מערכת הפעלה רגילה על המחשב (אבל אז עלולים להיות צריכים דרייברים וכו' וכו'. כל מה שנופל תחת הגדרת "מבלי לעשות יותר נזק מתועלת", כדברייך)

אז מתחילים בקל...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2013, 13:21
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
הערה, וגם שאלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BiNbA17 שמתחילה ב "כיצד עלי לפרמט ולתחזק נכון את הלנובו שלי?"

בדיוק היום שחזרתי את המחשב שלי. אף על פי שזה ממש עוזר שיש את היכולת לשחזר ליום הקנייה ממש, אני רציתי לשחזר ליום מסוים שידעתי שגובה על ידי בעזרת Windows backup (תחת maintenance). מאחר והגיבוי הוא על כונן קשיח שני שמותקן במחשב (מאחר והוא מתעדכן אוטומטית כל שבוע וזה טיפ חשוב לכולם, אם המידע על המחשב אינו מגובה בהתקן חיצוני אז זו פשרה דיי טובה עקב העדכון האוטומטי) הייתי צריך לעשות קודם שיחזור להגדרות יצרן עם התוכנה של לנובו ואז במערכת ההפעלה החדשה לעשות שחזור למערכת ההפעלה המגובה שלי.

אז בעצם יש לי את כונן Q של לנובו וגיבוי שלי על כונן D (כונן פיסי שונה מהשאר) ומערכת ההפעלה שלי על כונן C.
אני אשמח לדעת אם יש באפשרותי לשנות את כונן Q ככה שיכיל את הגיבוי שמתעדכן אוטומטי וכך אם ארצה לשחזר את המחשב פשוט אלחץ F11 והתוכנה של לנובו תשחזר את האימג' הרצוי הזה?
(כמובן שיש לי גם גיבוי של ה-Factory defaults על כונני DVD.)

תודה,
וגמר חתימה טובה לכולם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר