לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2013, 22:40
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי T.J שמתחילה ב "בגלל זה פורצת מלחמת אזרחים..."

האמת שהחלק בספר על ישראל, בניגוד לשאר העולם, חטא בהרבה יותר מדי wishful thinking שהיה ברור שכותב אותו מישהו שלא מבין כלום על ישראל אבל חש מומחה.
מי יודע בעצם, אולי זה היה נכון לגבי כל המדינות, אבל היות ואני ישראלי אז זה ממש חרה לי.

לישראל יש תדמית של מדינה שמגנה על האינטרסים שלה בחירוף נפש, שעושה ניתוחים קרים של עלות-תועלת ויודעת לקבל החלטות קשות גם במחיר כבד לטובת מטרה נעלה. לדתיים מודבק אופי משיחי, מטורף ומקציף בפה. זה מתעצם כמה מונים כאשר מדברים עם יהודים מהגלות, במיוחד מהגלות האמריקאית. זה הקו שהנחה את ברוקס.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2013, 18:16
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי T.J שמתחילה ב "בראד פיט מתכנן המשך לWWZ"

אז ראיתי-
(ספוילרים מפה, אין לי כוח לעשות סינונים וכאלה אז מי שלא מעוניין להפסיק לקרוא פה)

מיותר לציין בשלב הזה שאין כל קשר בין הספר לסרט. יש קריצות קטנטנות שלא מצדיקות לרשום שהאחד מבוסס על השני (הכלבים, האופניים, כאלה). למעשה לראות את הסרט רק הגביר את הכעס שלי כלפי ברוקס שפרש את חסותו היות והסרט גם סותר ספרים אחרים שלו (המדריך להישרדות וכו').

גם סרט זומבים הוא לא. לא מצאתי שום הגיון בזמני הדגירה השונים (מ10 שניות עד 15 דקות, למרות שבפועל רק רואים את הדגירות המהירות וכל הזמן. משום מה גם אחרי שפיט לומד שיש מקרי דגירה של 15 דקות הוא עדיין מסתמך באופן אבסולוטי ועיוור על חוק ה10 שניות) גם אין שום הגיון בכך שנשיכה מדביקה אבל דימום לתוך הפה והעין של מישהו לא. אם היה מדובר בשריטה אז ניחא, תמיד יש סביב זה דיון, אבל זה מוגזם (הסצינה על הגג באיסוף עם המסוק), גם הסיפור של הסוכן CIA על זה שצפון קוריאה עקרה ל23 מיליון תושבים שיניים בתוך יומיים או משהו- לא רק שמופרך לוגיסטי- גם לא יכול לבלום את ההתפשטות, רק להאט אותה קצת. בנוסף למיטב ידיעתי אין מחסום בלתי עביר בין הקוריאות (יש מכשול מעכב) או בין צפ"ק לסין וכו'. מודבקים חיצוניים בעלי שיניים עדיין יכולים להיכנס למדינה.

אז זה יותר סרט אסונות-אפוקליפטי שנגרם ע"י וירוס במקום ע"י התחממות גלובלית או התרסקות של אסטרואיד.
ככזה התשדלתי להתייחס אליו וככזה הוא היה בינוני. יש לו המון חורים בעלילה (המון...את חלקם ציינתי למעלה, חלקם אין לי כוח להיזכר. גם בישראל כל הסיפור מופרך אבל ביוחד הלוגיסטיקה של להרים חומה כמו שהייתה שם בתוך שבוע. זה פשוט בלתי אפשרי) יש לו המון אי דיוקים (בעיקר בישראל ובעברית- כי זה חורה במיוחד, אבל לא רק) אבל יש לו גם סצינות "מאקרו" יפות מאוד, בעיקר בסוף, משהו שאני מרגיש שחסר הרבה מאוד בסרטי אפוקליפסה. יש בד"כ קצת אירועים עולמיים בקטנה ואולי טיפונת בסוף וכל האמצע מתמקד רק במיקרו של מי שהסרט מלווה, פה מדי פעם היה מעין מבט כללי/איזורי על המתרחש, זה מוסיף.

כן הייתה נקודה חיובית שאני רוצה לציין וזה ה"חיסון" שהם מצאו. אם אכן קיים דבר כזה בטבע כפי שהם אמרו הרי שמגיע להם ח"ח גם על היצירתיות שברתימה של זה וגם בעצם ההופעה של חיסון. תמיד חותרים לקראת חיסון, זאת בד"כ המטרה של הסרטים האלה- אבל אף פעם לא מגיעים אליה או שפוטרים אותה ב"סתם חיסון". הקונספט פה היה מעניין ודי מגניב, אם כי אני חושב שהוא ייושם בצורה די מצ'וקמקת.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 11-09-2013, 08:35
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "לגבי קוריאה- זה לא שעקירת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
לגבי קוריאה- זה לא שעקירת השיניים הובילה לכך שלא מדביקים כי אין שיניים, אלא (לפחות לפי מה שאני הבנתי) שללא שיניים האדם הוא חולה, כמו הזקן בירושלים או הילד עם קרחת הכימו, ולכן לטפיל/וירוס אין מה ללכת אליו. זאת בלימה מלאה.

לא.
1) הם אמרו ספציפית שזה מנע הדבקה.
2) הם ציינו ספציפית שרק מחלות סופניות רלוונטיות לחיסון. בגלל זה החיסון שפותח היה תערובת של אבעבועות שחורות עם שפעת ספרדית (או משהו כזה, שזה עוד חור. היית מצפה שיקחו מחלות סופניות פחות קטלניות ועם זמני דגירה ארוכים יותר...) ולא סתם צינון.
זה גם למה בראד פיט היה צריך לצלוח 80 מודבקים כדי להגיע לכספת של המחלות הסופניות וכמעט להזריק לעצמו חומר שיהרוג אותו במקום, במקום שפשוט ישברו לו את השיניים...
ציטוט:
בספר לא היתה כלל התייחסות לעניין החיסון או לגבי זה שהוירוס המסויים הזה לא עובר לאנשים חולים?

לא.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 11-09-2013, 19:03
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "הזקן בירושלים לא נראה היה..."

אי אפשר לדעת- אין להם שום תסמינים שיכולים להעיד על משהו. בכל מקרה הם אומרים בפירוש מחלות סופניות וכאמור- החיסון היה ממחלות מאוד סופניות, לא סתם חרטות.

הילד לא היה חירש. כשהנחיל חלף על פניו הוא התכופף וכיסה את האזניים עם הידיים בגלל הרעש. לילד הייתה קרחת אבל היא לא נראתה כימו- היה שיער קצוץ, לזקן לא היה איזה מאפיין מיוחד (זקן, כיפה לבנה גדולה של מוסלמים, גלבייה...)

עוד חור עצום בעלילה שעלה לי עכשיו- הוירולוג. אני מבין שהיה צריך להרוג אותו בשביל העלילה, אבל הוא מת בצורה מגוחכת. הוא בסה"כ החליק על הרמפה של המטוס ומת ברגע שהוא פגע ברצפה....

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 12-09-2013, 09:44
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "היה גם את החייל עם הנקע(או..."

צודק.

מה שפוער חור עצום בהרבה יותר בעלילה.

אם כל מה שצריך כדי להיות מחוסן זה פגיעה כ"כ מינורית-
1) למה כשדיברו על זה גלוי אמרו תמיד מחלות סופניות?
2) אין לזה באמת תקדים בטבע. טורפים יתקפו גם בע"ח פצועים בכיף.
3) למה בראד פיט היה צריך לעבור דרך 80 זומבים בשביל להגיע לכספת של המחלות במקום שישברו לו עצם? בעצם למה בכלל לשלוח את בראד פיט? היה אפשר לשלוח את החיילת עם היד הקטועה...
4) למה היה צריך להשקיע כ"כ הרבה זמן וכסף בפיתוח וחלוקה של חיסון מאוד מאוד מסוכן כשבפועל כל אחד יכול לחסן את עצמו בקלות, במיידי, ללא עלות וללא סיכון?

זה הופך את הסרט ליותר גרוע. למעשה זה הופך אותו מבינוני לגרוע.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:16

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר