לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2013, 06:45
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "לא נעים להיות פרקליטו של השמאל"

אבל דורון תבורי חריג אפילו ביחס לשמאלנים.
לא ניראה לי נכון לעשות "סולם שנאת ישראל" ולנסות לדרג את המשתתפים בו, זה חור שחור שכל ניסיון שלנו למצוא בו הגיון כלשהוא נדון להכשל

לא יודע מי יותר גרוע, דורון תבורי עם הפה הגדול שופע הארס שלו או אלה שמשתתפים בעצרות ועומדים דום לזכר השאהידים?
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

או אלה שמשתתפים בהפגנות ואף בידויי אבנים על חיילי צה"ל?

או אלה ששמחים שחיילי צה"ל ואנשי ביטחון נהרגים (במקרה הזה שמחה על רצח רכז הביטחון ליאור פרחי ז"ל)

ועל מות שני הטייסים סא"ל נועם רון ז"ל ורס"ן ארז פלקסר ז"ל בתאונת מסק"ר הקוברה לפני כחצי שנה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

או אלה שעסוקים בתיעוד אובססיבי על מנת להכפיש את צה"ל וישראל בכל מקום אגב סילוף העובדות

וכו' וכו', דוגמאות רעות אחרות לא חסר.

או המדינה שלנו שלא מתייחסת ברצינות לסכנה שיש בשמאל, מתעלמת מדריסת החוק ולא עושה להם כלום מפחד התקשורת, כל מיני גופים משפיעים כמו האיחוד האירופאי ואף ממלחמת אחים '

יש לו פאק רציני באישיות.
זה בטוח, גם לאחרים

מה שכן, ניתן בהחלט להשתמש בראיונות עם מר תבורי כדי להפסיק סוף סוף את הפארסה הזאת שנקראת מימון ציבורי לתרבות ובידור. הוא פשוט "דורש" את זה
זה מה ששאלתי, האם אחרי כל הרעש של שחקני הבימה vs אריאל עדיין הם מקבלים תיקצוב מהמדינה?
(התשובה ממש לא תפתיע אותי)

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 24-09-2013 בשעה 06:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2013, 07:25
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
יש להקים בתי משפט שדה, עם קציני שיפוט מסג"מ ומעלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "פרצופו וקולו של השמאל - ריאיונות עם דורון תבורי"

ללא הגבלת סמכויות...

בדיוק כשם שרופא שנדרש להצלת חיים, לא צריך לקבל אישור לפני נקיטת פעולה מצילת חיים...

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 24-09-2013 בשעה 07:37.
ישן 24-09-2013, 08:02
צלמית המשתמש של Fang
מנהל בפורום צבא וביטחון

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "יש להקים בתי משפט שדה, עם קציני שיפוט מסג"מ ומעלה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
ללא הגבלת סמכויות...
בדיוק כשם שרופא שנדרש להצלת חיים, לא צריך לקבל אישור לפני נקיטת פעולה מצילת חיים...

לא רועי, אנחנו לא רומסים את החוק כמוהם, אנחנו דמוקרטיה שיש בה קשת רחבה של חוקים ואמצעים לטפל בהם.
כששוטר רושם דו"ח תנועה לנהג וחוטף ממנו קללות הוא מייד מעכב/עוצר אותו על תקיפה/העלבת שוטר אבל כשפעילי שמאל יורקים על חיילים, מקללים אותם ומפריעים להם לפזר הפגנה אלימה ולא חוקית בכפרי איו"ש זה עובר כמעט ללא סנקציות נגדם.
יש מין פחד משתק שמתחיל אצל הפוליטיקאים ויורד (בפקודה?) עד אחרון המפקדים בשטח, לא להתעסק איתם, לנסות ולהעביר את ההפגנה בלי פרובוקציות.

זה מין תפוח אדמה לוהט שכל ממשלה מנסה לגלגל אותו הלאה אל הבאה בתור, אף אחד לא רוצה להפעיל את שילטון החוק נגדו.

צריך החלטה אמיצה, אכיפה נחושה ושופטים ענייניים שלא מפחדים מהתקשורת ומהגב שעומד אחרי השמאל כמו NIF ושאר הביבים האלה.

פעילי שמאל שיכנסו לכלא לכמה שנים על תקיפת חיילי צה"ל/שיתוף פעולה עם גורמי טרור וכו' יגרמו להם להבין שיש להם מה להפסיד ואז אולי ניראה ירידה בכמות ואופי התופעות האלה.
כעת, אין להם מה להפסיד, בשבילם מעבר לשריטה זה אפילו בילוי נחמד

ישן 24-09-2013, 08:23
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]ללא הגבלת..."

הבעיה אתך fang שאתה לא מבין איך אנחנו עובדים.
החולשה הזאת שלך, גורמת לך לא לזהות את הסרטן שאני וחבריי מפיצים בארץ.
איך אנחנו מכרסמים לאט לאט בכל המערכת בשל שנאה עצמית ובעזרת כסף שכל אחד מאיתנו מקבל בהוראת קבע מהאירופאים, כסף שמקורו בכלל בנפט מוסלמי שעובר לידיים אירופאיות שמופקד לחשבון הבנק שלנו בשוויץ כדי שנשתה כל בוקר אספרסו בתל אביב בזמן שהאנשים הפשוטים עובדים קשה.
וחוסר ההבנה שלך את שיטת העבודה שלנו הופכת אותך לאויב העם, לכזה שמשתף פעולה עם הבוגדים ולבוגד בעצמך.
אבל יבוא הרגע וגם אתה תשלם את המחיר על הבוגדנות שלך.

ישן 24-09-2013, 08:48
צלמית המשתמש של Fang
מנהל בפורום צבא וביטחון

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "הבעיה אתך fang שאתה לא מבין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
הבעיה אתך fang שאתה לא מבין איך אנחנו עובדים.
החולשה הזאת שלך, גורמת לך לא לזהות את הסרטן שאני וחבריי מפיצים בארץ.
איך אנחנו מכרסמים לאט לאט בכל המערכת בשל שנאה עצמית ובעזרת כסף שכל אחד מאיתנו מקבל בהוראת קבע מהאירופאים, כסף שמקורו בכלל בנפט מוסלמי שעובר לידיים אירופאיות שמופקד לחשבון הבנק שלנו בשוויץ כדי שנשתה כל בוקר אספרסו בתל אביב בזמן שהאנשים הפשוטים עובדים קשה.
וחוסר ההבנה שלך את שיטת העבודה שלנו הופכת אותך לאויב העם, לכזה שמשתף פעולה עם הבוגדים ולבוגד בעצמך.
אבל יבוא הרגע וגם אתה תשלם את המחיר על הבוגדנות שלך.

אתה יודע מה? שכנעת אותי (כמו בויכוחים עם אשתי, בסוף אני תמיד אשם), גם אני רוצה אספרסו בת"א והוראת קבע בשוויץ.
איפה ממלאים טפסים?

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 24-09-2013 בשעה 08:57.
ישן 24-09-2013, 09:35
צלמית המשתמש של רועי AZ

הגיע הזמן להגביל את הדמוקרטיה, או לעשותה סלקטיבית
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]ללא הגבלת..."

רק כלפי מי שמצהיר אמונים למדינת ישראל, ולא חוצה את הקווים בלחימה פעילה מול חיילי צה"ל, ביצירת דמוניזציה למדינה ולממשלתה ולאזרחיה.

זה המינמום הנדרש מכל מי שחי במדינה הזו וזה לא עניין של חשיבה או אמירה כזו או אחרת . ואני בכוונה אקצין ואומר, שגם אם צריך לבטל את הדמוקרטיה כליל בשביל זה, אז כן. המדינה מעל הכל.

בכל מדינה בעולם ולכל אורך שנות ההיסטוריה - בוגדים נענשו בדיוק באותה צורה שדיברתי עליה בהודעה הקודמת.

ישן 24-09-2013, 11:13
צלמית המשתמש של רועי AZ

הפרצוף האמיתי שלו? למה, ממתי היה אי פעם הימין המוסרי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "הימין הרצחני חשף (בפעם המי יודע כמה...) את הפרצוף האמיתי שלו"

בעל נטיות להסתרת מטרותיו ושאיפותיו הלאומיות?

הימין המוסרי - כן אתה קורא טוב מאוד (בניגוד לכתיבה) - אותו הימין, שאין לו מוסר כפול ולא צביעות.

גזילת אדמות? על אפך ועל חמתך (וחמותך גם) אלו אדמות ש--ל--י

עם זיקה אלי, ולדת שלי ולציביון שלי וללאום שלי ושל הרוב המוחץ במדינתי - יותר מהאדמה בשייח' מוניס ובעין חוד. .

ושאתה ודומייך המתחסדים, חסרי כל אלה ומכאן גם חסרי כל זכות ולנסות ולהכתיב לאחרים את דרככם התבוסתנית.

אנחנו ניקח את מה שמגיע לנו, ונבנה ונסלול ונכה שורש - על חשבונך! אתה תחלוף מהעולם ואנחנו נשתרש!

ישן 24-09-2013, 11:44
  Homo sapiens Homo sapiens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.10
אלו לא אדמות שלך
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "הפרצוף האמיתי שלו? למה, ממתי היה אי פעם הימין המוסרי"

אלו אדמות שגנבת וגזלת מהפלסטינאים

ציטוט:
עם זיקה אלי, ולדת שלי ולציביון שלי וללאום שלי ושל הרוב המוחץ במדינתי - יותר מהאדמה בשייח' מוניס ובעין חוד. .

ושאתה ודומייך המתחסדים, חסרי כל אלה ומכאן גם חסרי כל זכות ולנסות ולהכתיב לאחרים את דרככם התבוסתנית.

רק דבר אחד יש לי להגיד על זה:
פחחחח...עד התנתקות ב'
עד אשר כל האדמות הכבושות יוחזרו לבעליהם החוקיים - הפלסטינאים.

ציטוט:
אנחנו ניקח את מה שמגיע לנו, ונבנה ונסלול ונכה שורש - על חשבונך! אתה תחלוף מהעולם ואנחנו נשתרש!

עוד דוגמה פנטסטית לברוטליות של הימין
זאות הסיבה שכל אחד שאהבת ישראל בליבו לא צריך להעלים עין על אלו שמנסים להשמיד את מדינת ישראל
יש להעמיד לדין בגין חתירה להשמדת מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית.
ישן 24-09-2013, 14:17
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה יכול לצעוק עד מחר על "גזילה" ו"עם פלסטיני" - זו המצאה של ארורי השמאל
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "אלו לא אדמות שלך"

לדורותיו, בשיתוף עם שונאי ישראל.

אין עם פלסטיני, ואמר את זה אחיך - המטונף עזמי בשארה (שחבל שאין לי יוטיוב בעבודה לקשר את זה לכאן)

המטרה היחידה שלכם - השמדת מדינת ישראל והחזרת תושביה למחנות הריכוז וההשמדה באירופה.

ישן 24-09-2013, 14:40
  Homo sapiens Homo sapiens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.10
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אתה יכול לצעוק עד מחר על "גזילה" ו"עם פלסטיני" - זו המצאה של ארורי השמאל"

זאות לא המצאה זאות המציאות
1. יש עם פלסטיני
2. יש כיבוש וגזילת אדמות

ציטוט:
אין עם פלסטיני, ואמר את זה אחיך - המטונף עזמי בשארה (שחבל שאין לי יוטיוב בעבודה לקשר את זה לכאן)

אני מבין שאתה מעריץ גדול שלו, עזמי בשארה אמר הרבה דברים אתה מסכים גם אם שאר הדברים שהוא אמר או שרק עם החלק הספציפי שהבאת?
אם הוא מטונף והוא אמר שאין עם פלסטיני זה לא אמור להדליק נורה אדומה? זאות אומרת שיש עם פלסטיני
ויש כיבוש.

ציטוט:
המטרה היחידה שלכם - השמדת מדינת ישראל והחזרת תושביה למחנות הריכוז וההשמדה באירופה.

אבל לפני כמה הודעות רצית להקים מחנות "מעצר" והעמדת אנשים מול כיתת יורים - שמע תחליט כבר....
ישן 24-09-2013, 17:45
צלמית המשתמש של רועי AZ

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "זאות לא המצאה זאות המציאות 1...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Homo sapiens
זאות לא המצאה זאות המציאות
1. יש עם פלסטיני
2. יש כיבוש וגזילת אדמות

לא זו איננה המציאות. אם כבר "נכבש", אז נכבש שטח שהיה בשליטה ירדנית ולא פלסטינית. יש פה צבר של של זבל אנושי, שבאו מן המדינות השכנות ופשוט גזלו את האדמות שהן בשייכות היסטורית של העם היהודי.

אני מבין שאתה מעריץ גדול שלו, עזמי בשארה אמר הרבה דברים אתה מסכים גם אם שאר הדברים שהוא אמר או שרק עם החלק הספציפי שהבאת?
אם הוא מטונף והוא אמר שאין עם פלסטיני זה לא אמור להדליק נורה אדומה?

לא, הוא מטונף כי הוא נגד מדינת ישראל ושונא יהודים אנטישמי כמוך. הוא פשוט דוגל בלאומיות פאן ערבית ובהשמדת מדינת ישראל.

אבל לפני כמה הודעות רצית להקים מחנות "מעצר" והעמדת אנשים מול כיתת יורים - שמע תחליט כבר....

ישן 24-09-2013, 13:17
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ] ואני בכוונה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אפשר לקחת את זה לכל מיני כיוונים מעניינים.
גם ועדי העובדים שאתה נהנה להגן עליהם יוצאים נגד המדינה ופוגעים בה כשהם שובתים ומעמידים בפניה דרישות שהיא לא מעוניינת לעמוד בהן. אם המדינה מעל הכל, אפשר להוציא גם את אלה מחוץ לחוק. מה דעתך על משפטי שדה גם לעובדי מדינה ששובתים?

בקשר לציטוט של רועי ששמת, אפשר היה לשאול אם החלק המודגש איננו מה שמכונה "פאשיזם"?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 24-09-2013, 13:56
צלמית המשתמש של רועי AZ

אם זה נאמר בכל ההקשרים הקיימים אתה צודק.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ] ואני בכוונה..."

אבל, אם זה בהקשר של נושא האשכול והוא - ביטחון תושבי המדינה והבטחת המשך קיומה כנגד פעילות הטרור המתועדת בתמונות לעיל ו - לא, סכסוכי עובדים - לצערך ולצער עוד כמה פה - אלימים וסחטניים ככל שיהיו, אינם באותם הקטגוריה של סיכון המדינה בפעולות טרור.

אז אתה טועה.

ישן 24-09-2013, 16:13
צלמית המשתמש של רועי AZ

לך ולפוץ השני..
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אז תן לי להבין - "המדינה מעל..."

ובכן, המדינה זה גם אני... ועוד עשרות אלפים כמוני, שלהם יש את הזכות גם לחיות בביטחון צבאי ו..אין שום מניעה שגם בביטחון כלכלי על אפכם ועל חמתכם. אבל לא על זה נסוב שירשור זה. אתם מוזמנים לפתוח שרשור משל עצמכם ואני אצטרף ואכתוב את דעתי.

אם לצורך הביטחון, צריך לעשות מה שציינתי ואפילו לבטל את הדמוקרטיה (ואני מקצין בכוונה, כדי שלא ידברו איתי על "פגיעה חמורה בדמוקרטיה"..), המזויפת ממילא - אז אני מוכן לזה!

ישן 24-09-2013, 16:48
צלמית המשתמש של רועי AZ

טוב.. עשה לי טובה, בוא נסיים עם הבולשיט.
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אז זהו, שאני לא בטוח שאתה..."

יש פה ויכוח ארוך איתי כבר תקופה ארוכה.

למרות שלא נראה כך, אין לי דבר נגד הדמוקרטיה כפי שהיא מתקיימת כיום.

יחד עם זאת, אני כן חושב שיש מקום לפעולות מסוימות, שאולי "אינן עולות בקנה אחד עם ערכי הדמוקרטיה" ועוד שלל טיעונים פסאודו נאורים פלצניים - אבל הן פשוט נחוצות בעיני, במסגרת שמירה על הביטחון הלאומי ומלחמה בטרור ובאויב, שגובה קורבנות בגוף ובנפש - מתוך התחשבות בעובדה שאנו נמצאים במצב תמידי של מלחמה ושלל איומים - פעולות שדומות לה ננקטו גם ע"י מדינות אחרות, המתהדרות בכתר הדמוקרטיה ונמצאות תחת איום הרבה פחות מאיתנו ושוכנות בשכונות קצת יותר סימפטיות משלנו.

וכמובן, שכל התירוצים הללו של "פאשיזם" ואנטי דמוקרטיה" הם בעיניי חסרי שחר, משום שאנו אחת המדינות היותר דמוקרטיות, בהתחשב בעובדה שאנו קיימים רק 65 שנה. לדעתי בתחומים רבים ב 65 השנים הללו עקפנו הרבה מדינות דמוקרטיות אחרות בתהליכים דמוקרטיים שונים ולעיתים בצורה חסרת כל פרופורציה בהשוואה למדינות אחרות בנות מאות שנים.

אגב, במלחמה בועדים, רבים תומכים בהכנסת גורמים צבאיים לשבירת שביתות ופיזור הועדים. האם זה מהלך דמוקרטי?

ישן 24-09-2013, 17:23
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא, גם זה לא מהלך דמוקרטי.
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ] אגב, במלחמה..."

ציטוט:
הרבים האלה מטומטמים, ולא זה לא מהלך דמוקרטי.
אם המדינה רוצה להילחם בסחטנות של הוועדים, כל מה שהיא צריכה לעשות זה לאפשר לחברות לפטר עובדים שובתים. זה דווקא כן יהיה דמוקרטי.

מהלך דמוקרטי הוא התייעלות, בכפוף למו"מ והסכמה עם הועדים. שלילה כלשהיא לאדם כלשהואף את הזכות לשבות או להתאגד במסגרת מקום עבודתו איננה דמוקרטית בעליל!

ישן 24-09-2013, 18:12
צלמית המשתמש של רועי AZ

תחסוך ממני את הבבל"ת.. כי אם הכל תלוי במעסיק הישראלי הממוצע, גם ישלמו לו
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אני לא בעד לשלול מעובדים את..."

ציטוט:
אני לא בעד לשלול מעובדים את הזכות למחות או להתארגן. הם יכולים למחות, להתארגן ולשבות כמה שבא להם. אני פשוט בעד להחזיר למעסיק שלהם את הזכות לפטר אותם אם השביתה אינה לשביעות רצונו.

כדי שיעבדו אצלו.

ממתי שביתה יכולה להיות ל"שביעות רצון" המעסיק?

ישן 24-09-2013, 17:30
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ] אגב, במלחמה..."

אם המדינה רוצה להלחם בוועדים אז בשלב הראשון היא צריכה לשאוף לא להיות מעסיק של כמעט אף אחד.
אומנם זה אשכול אחר אבל חשבתי על פתרון.

אני כן רוצה שהמדינה תהיה הבעלים של הנמל אני לא שעובד הנמל יהיה עובד מדינה בצורה ישירה או עקיפה.
הדרך היא שכל השירותים שנמל/חברת חשמל או תשתית חיונית אחרת יצאו למכרז נפרד.
יהיה מכרז על סבלות, על תדלוק מטוסים, על נקיון וכו'.

החברה שזכתה במכרז לא מצליחה להסתדר עם העובדים שלה בגלל תנאי העסקה לקויים, העובדים ישבתו, החברה לא תעמוד בתנאי המכרז והחברה תוחלף בחברה מתחרה.
כך מצד אחד הבעלות על התשתית תהיה בידיים של המדינה אך התפעול יונהג כמו בשוק הפרטי.

ישן 24-09-2013, 19:29
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אם המדינה רוצה להלחם בוועדים..."

ואז אתה פותח פתח לשחיתויות - כמו, מי יקבל את החוזה?
זוהי השחיתות הבסיסית של הון-שלטון.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 25-09-2013, 06:44
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "הרבה יותר קל להלחם בשחיתות..."

עובדה שזה לא קורה. להיפך, השחיתות הופכת להיות ממוסדת, שכן לבעלי עסקים גדולים גישה טובה למחוקק, ודרכם הוא שם מגבלות על תחרות. שים לב למשפט אולמרט, וכמה קשה להוכיח שחיתות, גם כאשר עוברות לכאורה מעטפות מזומנים. איך תמנע שחיתות של פקיד במשרד האוצר שמקדם תקנה שפועלת לטובת סקטור עסקי מסויים בו הוא מתכוון לעבוד? איך תוכיח שחיתות, כאשר המדינה משלמת על שירותים יותר ממחיר השוק? (וזה קרה כבר לא פעם!). למדינה אין יכולת לנהל עסק ביעילות, ולכן כמות הנכסים שהמדינה מנהלת צריך להיות מצומצם ביותר.
קח כל רגולציה עסקית ותראה לטובת מי היא עובדת.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 25-09-2013, 13:54
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "לדעתי זה קורה פחות ופחות...."

שוב פעם, אתה חושב רק על מעטפות, אבל כסף אפשר להעביר גם בדרכים אחרות. אפשר להעמיד במכרז ממשלתי דרישות שיגרמו לכך שרק עסקים מסויימים יתאימו למכרז. אפשר להעביר תקנות שיטיבו עם עסקים מסויימים או ימנעו כניסת תחרות לשוק. מה זה בדיוק ההגבלות על שוק החלב אם לא הגבלת תחרות שפועלת לטובת עסקים גדולים? זה לא שחיתות? כמה פקידי ממשל הועמדו למשפט בעשור האחרון על פעילות לטובת עסקים גדולים? מה בדיוק מונע מעסק להעסיק את בנו של פקיד ממשל שאחראי למכרז X במשכורת גבוהה מהרגיל?

ישן 24-09-2013, 17:49
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

ציטוט:
הרבים האלה מטומטמים, ולא זה לא מהלך דמוקרטי.
אם המדינה רוצה להילחם בסחטנות של הוועדים, כל מה שהיא צריכה לעשות זה לאפשר לחברות לפטר עובדים שובתים. זה דווקא כן יהיה דמוקרטי.
שימוש בצבא מתייחס לשימוש בחיילים כעובדים (במקרה שהועד מאיים על עובדים שלא רוצים לשבות או על עובדים פוטנציאליים) או למקרה שבו הועד פועל באלימות של ממש בכך שהוא מונע כניסת עובדים למפעלים, חוסם כבישים, וכו' והמשטרה אינה יכולה להתמודד.

מה לא דמוקרטי באלה?
(ליתר דיוק: מה לא דמוקרטי בדברים האלה מעבר למה שלא דמוקרטיה בגיוס בכפיה כפי שהוא כבר קיים וכו')

ישן 24-09-2013, 19:22
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]הרבים האלה..."

טוב, זה כבר לגמרי חורג מהנושא, אבל הנה השני סנט שלי בעניין -
אני מאמין ששלילת שלוש שנות חירות מאדם היא פגיעה קיצונית מאוד באחת מזכויותיו הבסיסיות ביותר. מהלך כזה הוא מוצדק רק כאשר הוא נועד להגן על זכות בסיסית אף יותר. מטרתו העיקרית של הצבא היא לשמור על בטחון המדינה ואזרחיה, ובכח להגן על הזכות שלהם לחיים. מכיוון שנראה שאין דרך אחרת לבצע את המשימה הזו מלבד גיוס חובה, הרי שבמקרה זה שלילת חירותם של החיילים מוצדקת. שימוש בצבא לכל מטרה אחרת, הוא בעייני בגדר שלילת חירות שאינה מוצדקת.
וכן, זה כולל פינוי מתנחלים, ופעולות אחרות שצריכות להתבצע על ידי המשטרה. זה כולל גם כל מיני תפקידים כמו מורות חיילות, וגלגלצ...

ישן 24-09-2013, 14:32
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אם זה נאמר בכל ההקשרים הקיימים אתה צודק."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
אבל, אם זה בהקשר של נושא האשכול והוא - ביטחון תושבי המדינה והבטחת המשך קיומה כנגד פעילות הטרור המתועדת בתמונות לעיל ו - לא, סכסוכי עובדים - לצערך ולצער עוד כמה פה - אלימים וסחטניים ככל שיהיו, אינם באותם הקטגוריה של סיכון המדינה בפעולות טרור.

אז אתה טועה.
כל שקל שהולך לועדים הסחטניים הוא שקל שלא הולך לכיפת ברזל ולתוכנית החץ, שלא הולך למיגון טנקים במעיל רוח, שלא הולך לקניית ציוד קצת פחות גרוע לחי"רניקים, שלא הולך לשב"כ ולאמ"ן למלחמה בטרור, ובעיקר שלא הולך לפעילות החסויה נגד תוכנית הגרעין של איראן (ואחרות?).

אז אולי כמה טנקים שיתפוצצו על צוותיהם, וכמה בתים שייפגעו מרקטות החמאסזבאללה וייהרסו על יושביהם זה לא כזה סיכון למדינה, אבל גרעין בידי האיראנים? העיקר שיש ליצורים משירות המדינה קביעות, ולעזאזל התפוקה...

ישן 24-09-2013, 11:53
צלמית המשתמש של רועי AZ

או! עכשיו נגעת בעניין!
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "גם אם זו מלחמה זו מלחמה מול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
ואז נצטרך לחיות אחד עם השני ולהתמודד עם המעשים שלנו.

בהנחה (האוטופית משהו) שאכן העניין עם הפלסטינים יגמר מתישהו ומבלי שהם ינצחו אותנו, נצטרך באמת להתמודד עם המעשים.. ואתה יודע מה, אולי אז באמת נבין לאיזו רמה ירדנו כולנו, בעקבות ההשתוללות של מיעוט (על מס' רב מדי של אנשים) מתוכנו באיצטלה של מימוש זכויות כאלו ואחרות...

שמע, לכל אורך 2000שנות גלות היינו כצאן לטבח, חסרי מגן, טבוחים ומעונים.. ותמיד היו כאלה מתוכנו שמכרו את נשמתם לשטן בהלשנות, בהסגרות ובמעברים לצד השני. ניכר שב 65 שנות קיום המדינה, שעדיין חיה על חרבה, ועדיין מרחפים איומים רבים וכבדים - אותם אלו מתוכנו פשוט עשו קפיצה מטאורית לעומת דומיהם בדורות הקודמים.

ישן 24-09-2013, 19:28
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אין לנו ויכוח על הצורך של..."

הנה פתרון פשוט לבעיית בתי המשפט. מינוי שופטים בגלוי לכהונה מוגבלת בזמן.

ישן 24-09-2013, 13:26
צלמית המשתמש של Fang
מנהל בפורום צבא וביטחון

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "פחחח "פרצופו של השמאל""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Homo sapiens
אולי תכין גם "כתבה" לגבי פרצופו של הימין?
ומה חסרים מקרים שבה מתנחלים ידו אבנים לעבר חייליים LOL

לצערנו לא חסרים מקרים בהם מתנחלים מהימין הקיצוני יידו אבנים על חיילים, פרצו לבסיסי צה"ל ועשו נזק, גם זה לא בסדר וגם באלה צריך לטפל שילטון החוק ללא חשש וללא הנחות.
אבל אלה בטלים בשישים לעומת הפרובוקציות שעושים פעילי השמאל, העומס על צה"ל בא בעיקר מהשמאל.
תודה על ההצעה לפתוח אשכול על הימין, את זה אני לא אעשה אע"פ שאני חושב שכן צריך אחד כזה.
אבל אתה מוזמן לפתוח, רק בקשה אחת לי אליך, נא לציין עובדות - לא סיסמאות ולא סילופים שמטרתם הצגת אג'נדה במקום את המציאות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:11

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר