לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2013, 11:18
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "הנערה יותר מפגרת ממנו..."

אני מניח שלא קראת את החלקים הללו-

"לאחר שעשתה זאת, איים עתאמנה על הנערה באומרו כי צילם אותה חושפת את שדיה, ובאם לא תסכים לעשות זאת בכל פעם שיחפוץ, הוא יפרסם את התצלום שלה ברבים ואף ידווח על מעשיה להוריה."

"באמצע חודש יולי 2012, כאשר ביקשה הנערה לסיים את הקשר עם העיתונאי והעורך הוא הודיע לה כי ברשותו תיעוד מצולם של מעשיהם, ממצלמה שהיתה בחדר במלון בו שהו. הוא איים עליה כי אם לא תסכים להיפגש עמו, הוא יפרסם את הצילומים ברבים ואף יצור קשר עם הוריה ואחותה ויספר להם על הקשר ביניהם, ויעביר להם את הצילומים ותכתובות המיילים שברשותו. בין האיומים שהשמיע בפניה: "את עוד תצטערי ובגדול מבטיח לך ותשלמי על הכל", "אני לא רוצה אותך יותר כלבה אבל אדאג שכל החיים שלך תצטערי ויש לי איך", "את תשלמי ביוקר זונה". כשהביעה את הסכמתה להפגש עמו ובתנאי שלא יכריח אותה לבצע עמו אקטים מיניים, ענה לה: "אני כן אכריח אותך שתעשי כל מה שאני רוצה", וכן "רוצה לזיין אותך, וזה כל הכייף, והחלטתי שיהיה יותר כייף להכריח אותך, רק מהמחשבה עומד לי, אז תשתקי ותקבעי סופית, אין לי זמן". הוא גם החל להטריד טלפונית את אחותה המבוגרת ממנה בכשנה."

בלי שום קשר למעשים הנוראים, בלי קשר לעובדה שהוא קיבל עונש מגוכח כ"כ שהוא בגדר פרס ולא עונש (עכשיו מהראש אני יכול לתת דוגמא לכמה מקרים הרבה פחות חמורים שקיבלו עונשים חמורים פי אלפי מונים ואלה רק מקרים בולטים שהגיעו לתקשורת...) האירוניה פה הוא שאותו בבון נטל על עצמו כסות של אדם נאור בחסות ארגוני שמאל, כתב על עוולות הכיבוש ועל חוסר המוסריות של צה"ל, למיטב זכרוני היה חתום על האשמה שחיילי צה"ל תוקפים מינית ילדות פלסטיניות ועוד שלל מטעמים. רק רציתי להצביע על האירוניה הכפולה הזאת.

בעצם- אירוניה משולשת. כאשר איש ציבור כלשהו חשוד בעבירה מינית התקשורת צולבת אותו כאילו היה פושע מורשע נגד האנושות. כאשר איש עיתונאות ברנז'אי מואשם בעבירות מין בדרגות החמורות ביותר- דממת אלחוט. על אחת כמה וכמה כשמדובר בעיתונאי ערבי נאור...

אבל הוא לא אשם, זה הכיבוש אשם.

בהערת צד-
אם היה מדובר בבגירה הייתי מסכים אתך שהיא מטומטמת (זה כמובן לא היה מפחית מרשעותו ואשמתו), אבל מדובר בנערה בת 15, זה מבלי לציין את הרקע התרבותי שלה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 30-09-2013 בשעה 11:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2013, 16:51
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
זה גם מביך שאתה מתעלם מנתונים...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "זה ממש מביך שאתה ממשיך..."

עד עכשיו בכלל לא נכנסתי לכתבה בלינק שצירפת, אלה רק למה שהוזכר בהודעה הראשית שלך.

אבל עכשיו אחרי בדיקה שוב, רשום שם שחור על גבי לבן, שהיא הכירה אותו בצ'ט, וחשפה את החזה שלה (שזה דבר מפגר בפני עצמו).

ואח"כ באמצעות זה הוא התחיל לסחוט אותה תוך כדי איומים שהוא יפיץ את התמונות.

היא יכלה בשלב הסחיטה להתלונן במשטרה \ להודיע לחברות או משפחה, או לבצע עוד אלף ואחד דברים, אבל היא העדיפה ללכת למלון (פעמיים).

עד כאן אתה מסכים עם הכל?

-הטענה שלי לכל אורך הדרך, זה שגם היה שיתוף פעולה מצידה (גם אם הוא תחת איומים), ובגלל זה היא יצאה מפגרת.

וזה קצת מעצבן שאתה מכניס את עניין "הבנת הנקרא" לסיפור, אין כאן קשר להבנת הנקרא, אני גם יכול להגיד שאתה אידיוט אם אתה לא מבין את הנקודה שאני רוצה להעביר.

ישן 30-09-2013, 18:31
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

מי בכלל ביקש ממך להתערב?
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "טוב, אני אנסה לפשט את זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
טוב, אני אנסה לפשט את זה למילים קטנות כדי שגם אתה תוכל להבין

מבחינת החוק, ילדה בת 15 איננה כשירה להחליט החלטות בשביל עצמה. גם אם אתה מתעלם מהחוק, הרי שמרבית בנות העשרה, ללא קשר למוצאן, פגיעות מאוד ללחץ חברתי ונוחות מאוד להשפעה... זה שהיא חשפה את עצמה בצ'ט עם מישהו לא מעיד על שום דבר, כי יש לי חדשות בשבילך, ידידי המנותק, כמעט כולן עושות את זה היום (ואז מתפלאות מדוע זה נגמר באינטרנט.
עצם כך שהיא חשפה עצמה זה אכן די מטופש אבל לא התנהגות חריגה. ברגע שהוא החל לסחוט אותה כל שיתוף פעולה שלה איננו אשמתה...

וזה שילדה בת 15 שמראה את החזה שלה לבחור זר בצט זה לא נראה לך התנהגות חריגה?

המסקנות מדברות בעד עצמן, הייתה כאן השתלשלות של אירועים שהחלה בחשיפת חזה בצט וידאו ונגמרה במפגש בבית מלון.

למיטב ידיעתי לא הכריחו את אותה נערה להיכנס לצט, ולראות את הגוף שלה לאנשים זרים, זה שהיא "על פי החוק" לא מודעת למעשיה, זה לא אומר שהיא לא ילדה מפגרת.

עובדה, שיש מאות אלפי נערות אחרות שגודלו בבתים עם חינוך נורמאלי, והן לא נאלצו מעולם להיכנס לסיטואציות דומות.

ישן 30-09-2013, 18:41
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מי בכלל ביקש ממך להתערב?"

אף אחד לא ביקש ממני להתערב - אבל זה מה שקורה בפורומים ציבוריים - אחרים יכולים להתערב ולהראות לןך כמה אתה (עוד פעם) מדבר שטויות.

ראשית - לא, זו לא התנהגות חריגה. בסקר שנעשה לפני כמה חודשים בארה"ב התגלה שכמעט 40% מהנערות בגילאי 14-20 חשפו עצמן באינטרנט לפחות פעם אחת. זה נפוץ הרבה יותר ממה שאתה חושב...

שנית - אני בספק אם היא חשפה את עצמה בחדר צ'אט ציבורי. מאחר ואתה כנראה מנותק לחלוטין, ב15 השנים האחרונות צ'ט של שני אנשים בלבד קיים דרך תוכנות מסנג'ר וכדומה.....

שלישית ואחרונה - עצם זה שאתה לא מסוגל להבין מדוע נערה, מפחד שיחשף בפני העולם ובפני משפחתה תמונות שלה חשופת חזה (מה שעשוי להביא לכך שהיא תמצא את עצמה ברחוב, אבל מה ילד שמנת כמוך יודע על זה?) נכנעת לסחיטה מעיד שאתה לא ממש מבין איך עובדת המציאות...
לא שזה מפתיע אותי

ישן 30-09-2013, 19:18
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

אהבתי את סעיף מספר 3 שלך...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אף אחד לא ביקש ממני להתערב -..."

ציטוט:
אף אחד לא ביקש ממני להתערב - אבל זה מה שקורה בפורומים ציבוריים - אחרים יכולים להתערב ולהראות לןך כמה אתה (עוד פעם) מדבר שטויות.

ראשית - לא, זו לא התנהגות חריגה. בסקר שנעשה לפני כמה חודשים בארה"ב התגלה שכמעט 40% מהנערות בגילאי 14-20 חשפו עצמן באינטרנט לפחות פעם אחת. זה נפוץ הרבה יותר ממה שאתה חושב...

שנית - אני בספק אם היא חשפה את עצמה בחדר צ'אט ציבורי. מאחר ואתה כנראה מנותק לחלוטין, ב15 השנים האחרונות צ'ט של שני אנשים בלבד קיים דרך תוכנות מסנג'ר וכדומה.....

שלישית ואחרונה - עצם זה שאתה לא מסוגל להבין מדוע נערה, מפחד שיחשף בפני העולם ובפני משפחתה תמונות שלה חשופת חזה (מה שעשוי להביא לכך שהיא תמצא את עצמה ברחוב, אבל מה ילד שמנת כמוך יודע על זה?) נכנעת לסחיטה מעיד שאתה לא ממש מבין איך עובדת המציאות...
לא שזה מפתיע אותי

באותה מידה החבר הערבי שלנו יכול היה להגיד לאותה מפגרת, שאם היא לא תבוא לפתוח את הרגליים לגאנג בנג של חצי מהכפר שלו, הוא יפרסם את התמונה שלה, אז מה היה קורה?

עצם זה שהיא נכנס לצט והורידה את החולצה מעיד על זה שהיא מפגרת, על זה שהיא הרשתה לו לסחוט אותה, הוכיח שהיא מאוד מפגרת, הרי בסופו של דבר היא כן אמרה את זה לאמא שלה.

בעניין הנתון שהבאת:

זה לא מפתיע אותי, מרבית הנוער בארה"ב הוא נוער מפגר, ללא ערכים, או חינוך.

וילד שמנת תקרא לחברים שלך, מה שאני עברתי בחיים אתה לא תעבור לעולם.

ישן 30-09-2013, 11:53
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "הכיבוש אנס בת 15 וסחט אותה באיומים"

הנה, טרי מהדפוס-
ציטוט:
התחזה לבן 17 וקיבל תמונת עירום מבת 12
ניסים כהן (67) מחיפה התחזה ברשת לנער וקיבל תמונות עירום מילדה ומנערות. הוא הורשע בקבלת דבר במרמה ובניסיון למעשה מגונה, אך ביהמ"ש קבע כי מדובר ב"רף התחתון" של עבירות המין וגזר עליו 15 חודשי מאסר
בין היתר ניהל האיש שיחה עם ילדה שבעת התכתובת עמה הייתה בת 12. הילדה צילמה את עצמה בעירום ושלחה לו את תמונותיה. הוא ניהל גם תכתובת בעלת אופי מיני עם שתי נערות, בנות 15 ו-16, וגם הן נאלצו לשלוח אליו את תמונותיהן בעירום. במהלך החקירה נמצאו תמונות העירום במחשב האישי של כהן.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4434695,00.html

15 חודשי מאסר על הונאה של קטינות, הכרחתן להתפשט ושמירת התמונות.
לעומת זאת עבור אותן עבירות בדיוק בתוספת אונס, סחיטה ואיומים מקבל העיתונאי הנאור 6 חודשי עבודות שירות.
צריך לפרק את המערכת המשפטית של מדינת ישראל עד היסוד ולבנות אותה מחדש מהיסוד. אני מעדיף לחיות באנרכיה מאשר במצב הנוכחי.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 30-09-2013, 12:23
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני באמת יותר מאשמח לדעת למה..."

הסיבה, או אולי עדיף לקרוא לזה תירוץ, לעונש הקל מצויינת בכתבה:
ציטוט:
השופט רון שפירא, שדן בתיק, אף הסכים עם התביעה כי העונש ההולם הינו בין 3 ל-6 שנות מאסר בפועל. אבל, קבע כי מבלי להמעיט בחומרת העבירה, ראוי במקרה זה לחרוג ממתחם זה ולהעדיף שיקולי שיקום.

בקיצור, השופט העדיף את טובת הנשאם על פני טובת הציבור ועל פני זכותה של הנפגעת לזכות בצדק.

אני רוצה להעביר את האשכול הזה לסקופים. אתה יכול בבקשה לתת לאשכול כותרת עניינית, שאותה אני אשנה בשבילך? אני אעביר את הכותרת שלך לגוף האשכול אם תירצה.

ישן 30-09-2013, 13:10
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "ומה הקשר בין מבוגר שתוקף..."

להילחם בחוסר קשר בעוד חוסר קשר לא מוציא אותך צודק.

אין קשר בין האירוע לבין להב"ה, מנגד לקרוא ללהב"ה גזענים די מזכיר את ההשוואה האו"מניקית בין גזענות וציונות.
מעבר לכך, אני לא בקיא בכל פעילויות הארגון, אבל בחלק ניכר ומשמעותי שלו הוא לא עוסק במערכות יחסים בהסכמה בין שני בגירים, אלא בניצול מיני של קטינות, החזקת נשים (ולעיתים קרובות גם קטינות) כשפחות מין, "חטיפת" נשים/קטינות, חילוץ נשים שנישאו לאנשים נגד רצונם או שנמנע מהן להתגרש ו/או לעזוב את איזור המגורים וכו'. אז במטותא...

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 30-09-2013, 13:53
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "להילחם בחוסר קשר בעוד חוסר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
אין קשר בין האירוע לבין להב"ה, מנגד לקרוא ללהב"ה גזענים די מזכיר את ההשוואה האו"מניקית בין גזענות וציונות.

ציונות - השאיפה להקים ולקיים מדינה לעם היהודי בארץ ישראל - לא גזענות.
להב"ה - עידוד ביצוע לינץ' בנערים בירושלים על רקע לאומני, פעולות נגד אנשים שמשכירים דירות לערבים, הפגנות בחתונות בין יהודים לערבים - כן גזענות.
אני מקווה מאוד שהנסיון שלך להצדיק את הארגון הזה נובע מחוסר הכירות עם פועלו, ולא מתוך כוונה לתת לגיטימציה למעשים מסוג זה.

ציטוט:
מעבר לכך, אני לא בקיא בכל פעילויות הארגון, אבל בחלק ניכר ומשמעותי שלו הוא לא עוסק במערכות יחסים בהסכמה בין שני בגירים, אלא בניצול מיני של קטינות, החזקת נשים (ולעיתים קרובות גם קטינות) כשפחות מין, "חטיפת" נשים/קטינות, חילוץ נשים שנישאו לאנשים נגד רצונם או שנמנע מהן להתגרש ו/או לעזוב את איזור המגורים וכו'. אז במטותא...

לא, זו הכסות שהארגון מנסה לתת לעצמו כשהוא רוצה לקבל לגיטימציה ציבורית, למעשה הוא ארגון ימני קיצוני גזעני על כל המשתמע מכך, גם כשאין כפייה או קטינות בסיפור.
כמו שכבר אמרתי, יש ארגון שתפקידו לטפל בניצול מיני של קטינות, החזקת נשים כשפחות מין וכו' - קוראים לארגון הזה משטרת ישראל, וכאשר אכן מתרחשים דברים כאלה, אין לאף אחד אחר מלבד המשטרה מנדט לטפל בהם.

ישן 30-09-2013, 14:15
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2] אין קשר בין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
ציונות - השאיפה להקים ולקיים מדינה לעם היהודי בארץ ישראל - לא גזענות.
להב"ה - עידוד ביצוע לינץ' בנערים בירושלים על רקע לאומני, פעולות נגד אנשים שמשכירים דירות לערבים, הפגנות בחתונות בין יהודים לערבים - כן גזענות.
אני מקווה מאוד שהנסיון שלך להצדיק את הארגון הזה נובע מחוסר הכירות עם פועלו, ולא מתוך כוונה לתת לגיטימציה למעשים מסוג זה.

יש לך את זה בדמגוגי?
אני לא חושב שצריך להיכנס פה לדיון על מהי ציונות, אני לא חושב שאני צריך להבהיר את הזיקה שלי לתחום, אבל את הפראפרזה שעשית על להב"ה בקלות אפשר לעשות על ציונות.
"עידוד השמדת פלסטינים תמימים וכל העמים הערבים השכנים על רקע לאומני".

כמו שאמרתי, אני לא בקיא בכל מה שהארגון עושה, אני בקיא בחלק ואותו חלק הוא יותר ממוצדק.
ציטוט:
כמו שכבר אמרתי, יש ארגון שתפקידו לטפל בניצול מיני של קטינות, החזקת נשים כשפחות מין וכו' - קוראים לארגון הזה משטרת ישראל, וכאשר אכן מתרחשים דברים כאלה, אין לאף אחד אחר מלבד המשטרה מנדט לטפל בהם.

אז אני מבין שכבודו נגד קיומם של ארגונים לא ממשלתיים? מה שאתה אומר גובל בפאשיזם (תמיד חלמתי להגיד את זה לשמאלני...) מה גם שלארגוני שמאל יש בערך פי 14764398 יותר ארגונים כאלה ולא, אני לא מגזים.

כן, הריבונות והסמכות לפעול בכוח תו"כ פגיעה בזכויות היא אך ורק של מוסדות המדינה, לעומת זאת- להעיר את תשומת לב הציבור, ליידע את המוסדות הממונים, לרכז נתוניםף להפגין וכו' הן זכויות של כולם, כל עוד אינם חורגים מהסמכויות החוקית.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 30-09-2013, 15:49

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]ציונות -..."

ציטוט:
יש לך את זה בדמגוגי?
אני לא חושב שצריך להיכנס פה לדיון על מהי ציונות, אני לא חושב שאני צריך להבהיר את הזיקה שלי לתחום, אבל את הפראפרזה שעשית על להב"ה בקלות אפשר לעשות על ציונות.
"עידוד השמדת פלסטינים תמימים וכל העמים הערבים השכנים על רקע לאומני".

כמו שאמרתי, אני לא בקיא בכל מה שהארגון עושה, אני בקיא בחלק ואותו חלק הוא יותר ממוצדק.

אם אתה לא בקיא במה שהארגון עושה, אולי כדאי שתקרא קצת לפני שאתה רץ להגן עליו. אתה עשוי למצוא את עצמך מגן על ארגון שאתה לא באמת רוצה להגן עליו. בוא רק נאמר שראש הארגון הזה, בנצי גופשטיין, גורם לברוך מרזל להיראות כמו זהבה גלאון.
הנה כמה ציטוטים מפי האדון בכבודו ובעצמו:
בעקבות הלינץ' שביצעו עשרות נערים בשלושה נערים ערבים:
"הנערים הרימו את הכבוד היהודי מהרצפה ועשו מה שהמשטרה היתה צריכה לעשות".
על בעלי דירות שמשכירים לערבים:
"ברגע שהמידע יאומת, אנחנו מתכוונים לפרסם בפומבי את הפרטים של בעל הנכס בתפוצה רחבה מאוד, ואני בטוח שכל בעלי הדירות יחזרו בהם ויבטלו את החוזה עם הערבים"
על מורים ערבים שמלמדים בבתי ספר יהודיים:
"מורה ערבי לא יכול לשמש דוגמא!"

אין ספק שצריך להיות דמגוג כדי להגיד שיש כאן קורטוב של גזענות.

ציטוט:
אז אני מבין שכבודו נגד קיומם של ארגונים לא ממשלתיים? מה שאתה אומר גובל בפאשיזם (תמיד חלמתי להגיד את זה לשמאלני...) מה גם שלארגוני שמאל יש בערך פי 14764398 יותר ארגונים כאלה ולא, אני לא מגזים.

כן, הריבונות והסמכות לפעול בכוח תו"כ פגיעה בזכויות היא אך ורק של מוסדות המדינה, לעומת זאת- להעיר את תשומת לב הציבור, ליידע את המוסדות הממונים, לרכז נתוניםף להפגין וכו' הן זכויות של כולם, כל עוד אינם חורגים מהסמכויות החוקית.

יש מעט מאוד דברים שאני מאמין שצריכים להיות מונופול ממשלתי. הסמכות לאכוף את החוק היא אחד מאותם דברים.
בהחלט יש מקום לארגונים שמטרתם לעודד אג'נדה מסויימת או לקדם ערכים מסויימים, כמו 'שלום עכשיו' בצלם, עמותת אלעד או 'המטה להצלת העם והארץ'.
להבדיל אין מקום לארגון עצמאי ששם מעצמו למטרה להתמודד עם תקיפה מינית של קטינות, ועם החזקה של נשים בניגוד לרצונן, כי הדרך להתמודד עם בעיות כאלה היא בכוח, והסמכות להפעיל כוח צריכה להיות בידי המשטרה בלבד. אי לכך, ברור שזו לא מטרתו האמתית של הארגון הנ"ל, שאכן קם כדי לקדם אג'נדה (גזענית), ולא כדי להגן על ילדות מאונס.
אתה מוזמן לעיין באתר של הארגון עצמו, ולראות כמה מהפעילות שלהם שהם עצמם מפרסמים נוגעת להתעללות מינית בילדות או נשים. כמעט אפס.

ישן 30-09-2013, 16:40

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "ארגון להב"ה מטרתו למנוע..."

ציטוט:
ארגון להב"ה מטרתו למנוע התבוללות. כשמתעסקים בנושאים כאלו שהם נושאים לאומיים ודתיים, קל מאוד לייצר תדמית גזענית/לאומנית וכו'.

מניעת התבוללות היא אכן נושא רגיש, שצריך לגשת אליו בדרכים מאוד מסוימות אם בכלל, כדי לא להיקרא גזען. למותר לציין שעמותת להב"ה לא נוקטת שום אמצעים כדי לא להגיע למקום הזה.
בלי קשר לזה אני לא ממש מבין איך תמיכה במבצעי לינץ' בנערים ערבים, או איומים כלפי משכירי דירות לערבים, קשורים למניעת התבוללות, ואיך אפשר לטעון שאלו אינם ביטויים של גזענות.

ציטוט:
כפי שאמרתי, אני לא בקיא בכל פעילות הארגון, אני בקיא בחלק ממנו ואותו חלק אכן מבורך.

זה כמו שמישהו יגיד שהוא לא מכיר את כל הפעילות של חיזבאללה, אבל הוא כן יודע שהארגון תומך במשפחות עניות בלבנון, וזה דבר מבורך.

ישן 30-09-2013, 17:14
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אני לא יודע אם לצחוק או לבכות. או שמא לרחם?
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]ארגון להב"ה..."

ציטוט:
מניעת התבוללות היא אכן נושא רגיש, שצריך לגשת אליו בדרכים מאוד מסוימות אם בכלל, כדי לא להיקרא גזען. .

למנוע התבוללות "בדרכים מאוד מסוימות" כדי לא להקרא גזען? עד לשם הנאורות הביאה אותך..?

תכלית כל התכליות במניעת התבוללות, הוא הרצון לשמור את הציביון המאוד ייחודי לעם מסוים והמאפיינים אותו.

והמטרה הזו נעלה מכל הגדרה כזו או אחרת.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 30-09-2013 בשעה 17:19.
ישן 30-09-2013, 21:53
צלמית המשתמש של רועי AZ

לצערי, המוח השמאלני המעוות שלך - לא נותן לך להבין את חוקי המשחק הנוקשים בשכונה שלנו.
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אם תבוא לפגוע בה, ברור שאבלום..."

ציטוט:
אם תבוא לפגוע בה, ברור שאבלום אותך, אבל לא אניח שאתה בא לפגוע בה רק בגלל שאתה ערבי... אבל זה רק המוח השמאלני המעוות שלי.

אם בא בחור צעיר ומתחיל עם נערה יהודיה , ברוב המוחץ של המקרים אין כאן כוונות טהורות במקרה הטוב - וכוונות זדוניות במקרה הרע. ואתה מסרב להבין את זה או בוחר להתעלם..

העיוורון והקיבעון שלך בהבנת הדברים והמנטליות של השכונה הקשוחה שלנו - והאובססיביות שלך להאמין שאם רק נפתח יותר, וניתן יותר ונצטייר יותר כנאורים ולא גזעניים חלילה - יביאו עלינו את הגאולה.. ובכן הם אלה המתכון הבדוק לאסון.. וזה כבר הוכח לאורך עשרים שנות טרור שמקורו באסון אוסלו שניחת עלינו מבלי שהיתה לנו אפשרות לבחור בכך.

ישן 30-09-2013, 22:28

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "לצערי, המוח השמאלני המעוות שלך - לא נותן לך להבין את חוקי המשחק הנוקשים בשכונה שלנו."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
אם בא בחור צעיר ומתחיל עם נערה יהודיה , ברוב המוחץ של המקרים אין כאן כוונות טהורות במקרה הטוב - וכוונות זדוניות במקרה הרע. ואתה מסרב להבין את זה או בוחר להתעלם..

באמת? הרוב המוחץ של המקרים? יש לך סטטיסטיקה?
פשוט בכל המקרים שאני מכיר באופן אישי של קשרים רומנטיים בין יהודיות וערבים ולהפך, הכוונות היו כמו בכל קשר רומנטי אחר.

ציטוט:
העיוורון והקיבעון שלך בהבנת הדברים והמנטליות של השכונה הקשוחה שלנו - והאובססיביות שלך להאמין שאם רק נפתח יותר, וניתן יותר ונצטייר יותר כנאורים ולא גזעניים חלילה - יביאו עלינו את הגאולה.. ובכן הם אלה המתכון הבדוק לאסון.. וזה כבר הוכח לאורך עשרים שנות טרור שמקורו באסון אוסלו שניחת עלינו מבלי שהיתה לנו אפשרות לבחור בכך.

הטעות הבסיסית שלך היא שאתה לא מבין שלא להיות גזען זה לא שאלה של איך אתה מצטייר, אלא של איזה מין בן אדם אתה. אסור לאדם להיות גזען כמו שאסור לו להיות שקרן, אלים, עצלן או כל תכונה שלילית אחרת. זו פשוט תכונה שלילית, בלי קשר לאיך אתה מצטייר.

ישן 30-09-2013, 22:56
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
למה?
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]אם בא בחור..."

ציטוט:
הטעות הבסיסית שלך היא שאתה לא מבין שלא להיות גזען זה לא שאלה של איך אתה מצטייר, אלא של איזה מין בן אדם אתה. אסור לאדם להיות גזען כמו שאסור לו להיות שקרן, אלים, עצלן או כל תכונה שלילית אחרת. זו פשוט תכונה שלילית, בלי קשר לאיך אתה מצטייר.

אלים - מילא, אבל למה אסור לי להיות שקרן או גזען, או עצלן? אני מבין שאלו כמובן תכונות שליליות שהחברה לרוב מוקיעה - אבל לאסור את התכונות האלה? מי שמך?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 01-10-2013, 08:05
צלמית המשתמש של רועי AZ

סטטיסטיקה? אני לא מסתכל על הנושא בפרמטרים קרים
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]אם בא בחור..."

ציטוט:
באמת? הרוב המוחץ של המקרים? יש לך סטטיסטיקה?
פשוט בכל המקרים שאני מכיר באופן אישי של קשרים רומנטיים בין יהודיות וערבים ולהפך, הכוונות היו כמו בכל קשר רומנטי אחר.

מדובר פה על גורל של ילדות תמימות. אני לא מדבר על אשה בת 40 שהלכה והתחתנה עם תאילנדי שעבד אצלה (והתראיינה אצל עודד בן עמי) ואני גם לא פוסל שהיו קשרים "מוצלחים" בין יהודים וערבים

אני בסדר גמור עם האדם שאני, בתור אדם שנמנה על העם שעבר הכי הרבה התעללויות ופגיעות בעברו. סה"כ השתניתי קצת. לא הפכתי לגזען, אבל אני כבר לא היהודי מפעם, שאפשר לעשות איתו מה שרוצים ולא תהיה תגובה. ולא רק שתהיה תגובה, תהיה גם מניעה!!

ישן 30-09-2013, 16:50

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "ארגון להב"ה מטרתו למנוע..."

ציטוט:
ארגון להב"ה מטרתו למנוע התבוללות. כשמתעסקים בנושאים כאלו שהם נושאים לאומיים ודתיים, קל מאוד לייצר תדמית גזענית/לאומנית וכו'.

מניעת התבוללות היא אכן נושא רגיש, שצריך לגשת אליו בדרכים מאוד מסוימות אם בכלל, כדי לא להיקרא גזען. למותר לציין שעמותת להב"ה לא נוקטת שום אמצעים כדי לא להגיע למקום הזה.
בלי קשר לזה אני לא ממש מבין איך תמיכה במבצעי לינץ' בנערים ערבים, או איומים כלפי משכירי דירות לערבים, קשורים למניעת התבוללות, ואיך אפשר לטעון שאלו אינם ביטויים של גזענות.

ציטוט:
כפי שאמרתי, אני לא בקיא בכל פעילות הארגון, אני בקיא בחלק ממנו ואותו חלק אכן מבורך.

זה כמו שמישהו יגיד שהוא לא מכיר את כל הפעילות של חיזבאללה, אבל הוא כן יודע שהארגון תומך במשפחות עניות בלבנון, וזה דבר מבורך.

ישן 30-09-2013, 16:23
צלמית המשתמש של רועי AZ

מסתבר שארגון להב"ה, כשמו כן לא הוא, מכבה את כל הלהבות
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "ומה הקשר בין מבוגר שתוקף..."

ציטוט:
ומה הקשר בין מבוגר שתוקף מינית קטינה וסוחט אותה באיומים, לבין ארגון גזעני שמסית לאפליה של אנשים על רקע דת ולאום, ושם לעצמו למטרה להתערב בעניינים פרטיים של אנשים בוגרים.
אם מבוצעת עבירה פלילית, כבר יש ארגון שתפקידו לטפל בזה - קוראים לו משטרת ישראל. אם, לעומת זאת, מדובר במערכת יחסים בהסכמה בין שני אנשים בוגרים, אז אתה וארגון להב"ה מוזמנים להתעסק בעניינים שלכם. אף אחד לא שואל אותכם עם מי לנהל קשר רומנטי ועם מי לא.

שנוצרות, כתוצאה מתמיכתך הנפשעת במתן זכות לאויב לעשות ככל העולה על רוחו עם הבנות היהודיות ולנצל את תמימותן. יאמר לזכות האויב, כשכאשר המצב הפוך, הוא אינו פונה לאף ארגון, אלא משתמש בכוח הזרוע למנוע את התופעה הבזויה הזו כשהיא מתרחשת אצלו.

ארגון להב"ה, דואג למנוע קשרים בלתי רצויים מעין אלה ויותר מכך, מסכן את אנשיו בחילוץ בנות שבויות שהתאסלמו וחיים חיים אומללים רוויי אלימות והשפלות במאורות האויב, בשעה שדומייך מסתתרים מאחורי מקלדת ובאצטלה של נאורות, מטיפים נגד ארגון כזה ומעשיו העילאיים.

ישן 30-09-2013, 16:56
צלמית המשתמש של רועי AZ

מעולם, הנהגותיהם של "נאורי" העם היהודי הוליכו את העם הזה לאבדון
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "איתך אין לי ויכוח. אתה גזען..."

לאורך כל שנות קיומו. אני גאה על היותי מנושאי הדגל (אולי הקטן שבהם) במאבק לשמירה על צביונו ושלמותו הפיזית והרוחנית ובניסיונות נואלים של נטע זר בתוכנו לפגוע במרקם הקדוש הזה.

אני יודע שהעובדות המכאיבות הן קשות והמציאות היומיומית מכאיבה. הלוואי ותזכה להתעשת במהרה.

ישן 30-09-2013, 18:36
צלמית המשתמש של רועי AZ

אאממממ.. יש'ך את זה ביותר קלוש?
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אוי די, עכשיו אתה באמת..."

ציטוט:
אוי די, עכשיו אתה באמת מבלשט... אתה מוכר את טוב המדינה והעם למען רודנות האיגודים וסוציאליזם חזירי חסר אלוהים... נושא דגל? אתה פיון קטן של ההסתדרות וביריוניה ותו לא

אין לך מה לומר, אז אתה בא והורס עוד אשכול עם נושא לא קשור?!

נו.. תתאמץ קצת.

ישן 30-09-2013, 18:51
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני לא יודע איך נראית דטרויט או מישיגן..
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אוי די, את מי אתה חושב שאתה..."

ציטוט:
אוי די, את מי אתה חושב שאתה משכנע? נושא דגל, עאלק...

אדם שרוצה שמדינת ישראל תיראה כמו דטרויט, מישיגן או סטוקטן, קליפורניה, ממש לא יכול לטעון לפטריוטיות...

אני רק יודע, שאני רוצה להגן על ילדות תמימות מהעם שלי, ממכות והתעללות ואני גם רוצה לשמור על הציביון.

ואני רוצה להאמין שגם א-ת-ה רוצה, לא פחות ממני( לפחות את החלק הראשון של המשפט שלי)!!!

ישן 01-10-2013, 01:48
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אני לא יודע איך נראית דטרויט או מישיגן.."

ציטוט:
אני לא יודע איך נראית דטרויט או מישיגן..

אל דאגה. אם ביריוני האיגודים שאתה משרת יצליחו במשימתם אתה תדע... על בשרך.

ציטוט:
אני רק יודע, שאני רוצה להגן על ילדות תמימות מהעם שלי, ממכות והתעללות ואני גם רוצה לשמור על הציביון.

ואני רוצה להאמין שגם א-ת-ה רוצה, לא פחות ממני( לפחות את החלק הראשון של המשפט שלי)!!!

אתה צודק שאני אכן רוצה להגן על ילדות תמימות ממכות והתעללות, לא פחות ממך (ובניגוד לך, אני מעדיף להגן על כל ילדה מהתעללות, בלי קשר להאם היא מהעם שלי או לא. אם אני אראה ילדה ערבייה סופגת התעללות, אני לא אשב בשקט רק בגלל שהיא ערבייה. מה איתך?)

מה שחבל זה שאתה מקשר את זה עם שמירה על הציביון... כמה רחוק אתה מוכן ללכת כדי לשמור על הציביון? אתה רוצה להתחיל להוקיע נשים שמתחתנות עם כל מיני עכו"ם? מה לגבי גברים שמתחתנים עם עכומו"ת? כמה רחוק אתה תלך כדי לשמור על הציביון? אולי תתחיל להגלות אותם? להרוג אותם?

ישן 01-10-2013, 07:34
צלמית המשתמש של רועי AZ

נו מה יהיה?
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]אני לא יודע..."

ציטוט:
אל דאגה. אם ביריוני האיגודים שאתה משרת יצליחו במשימתם אתה תדע... על בשרך.

לא הבנתי, אתה חייב לדחוף את הנושא זה בכוח? אני, בניגוד אליך "משרת" (וואלה, איזה כיף - מוניתי על ידך לאיש האיגודים המקצועיים) אנשים קשי יום ולא אילי הון.. אבל בבקשה אל תענה לי על זה לא בא לי להסיט את הנושא.

אתה צודק שאני אכן רוצה להגן על ילדות תמימות ממכות והתעללות, לא פחות ממך (ובניגוד לך, אני מעדיף להגן על כל ילדה מהתעללות, בלי קשר להאם היא מהעם שלי או לא. אם אני אראה ילדה ערבייה סופגת התעללות, אני לא אשב בשקט רק בגלל שהיא ערבייה. מה איתך?)

אם תראה. הבעיה שאתה לא תראה - אתה נמצא לך על פני הגלובוס, הרחק ממוקדי המצוקה וההתעללות האמיתיים (רמז - טייבה ודומיה) - חי את החיים שלך, לא רואה אף אחד ממטר, ועושה כאילו איכפת לך ממשהו ופה ושם כמה כותב מילים נאורות בפורום. אבל מהאנשים האפורים שנלחמים על פרנסתם ועל רצונם להתפרנס בכבוד - לא איכפת לך. ומילדות שעוברות התעללות - לא איכפת לך.

איכפת לך בכלל ממישהו?

מה שחבל זה שאתה מקשר את זה עם שמירה על הציביון... כמה רחוק אתה מוכן ללכת כדי לשמור על הציביון? אתה רוצה להתחיל להוקיע נשים שמתחתנות עם כל מיני עכו"ם? מה לגבי גברים שמתחתנים עם עכומו"ת? כמה רחוק אתה תלך כדי לשמור על הציביון? אולי תתחיל להגלות אותם? להרוג אותם?

אין לי לאן "ללכת" - בתור אדם אטום, גם על הבסיס שלך ויתרת. המטרה שלי ושל ארגון להב"ה היא לא להתעסק עם אטומים כמוך - אלא להציל נערות תמימות.

ישן 01-10-2013, 08:18
צלמית המשתמש של רועי AZ

מתחמק? פפככככ אחלה טקטיקה להאשים אחרים במה שאתה עושה..
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "בקיצר אתה מתחמק... כמובן שמי..."

ציטוט:
בקיצר אתה מתחמק... כמובן שמי שלא נמצא במרחק יריקה מטייבה (או לוד או טבריה לשם העניין) לא יודע דבר לגבי התעללות...

אתה לא האדם הראשון בהיסטוריה שרצה לשמור על טוהר הדם ואתה בוודאי לא תהיה גם האחרון. העובדה שליהודים יש מחלות גנטיות שהן ספציפיות ליהודים בגלל עודף ריבוי פנימי לא מטרידה אותך (ולמה שתטריד? אחרי הכל, הציביון הוא כל מה שחשוב).

מחלות ספציפיות שיש ליהודים? עד לרמות האלה הגעת? אתה פשוט מגעעיל..

למה, עמים אחרים חפים ממחלות גנטיות כאלו ואחרות? אנחנו הכי "נגועים"? מאיפה הבאת את המשנה הסדורה והאנטישמית הזו?

עדיף לי להיות אטום וחופשי מאשר להיות פיון גאה

אני יותר חופשי ממך זה בטוח.

ישן 01-10-2013, 15:35
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "מתחמק? פפככככ אחלה טקטיקה להאשים אחרים במה שאתה עושה.."

איכשהו לא מפתיע אותי שהתגובה שלך לאמת שאתה לא אוהב לשמוע היא להאשים אותי באנטישמיות.

זו עובדה מדעית שיש מחלות גנטיות שהן יחודיות לעם היהודי. אני יודע שאין לך מושג מה זה רבייה פנימית, מה הוא גן לתאלי ומה עושה אלל שלילי ומדוע עמים מסוגרים (לא רק העם היהודי) חשופים יותר בעיות הנובעות מאללים הומוזיגוטיים...

אז בוא ואתן לך קצת חומר קריאה כדי שתוכל להתעלם ממנו על מנת שלא להודות שאין לך מושג על מה אתה מדבר:
http://en.wikipedia.org/wiki/Jewish_genetic_diseases

וציטוט משם, רק כי די ברור לי שאתה שחצן מדי ועיוור מכדי ללחוץ על לינק שיוכיח לך שאתה מדבר שטויות:

אז הנה איך חשיבה כמו שלך מקשה על טיפול ומניעה של בעיות אמיתיות
ציטוט:
However, the scientific study of hereditary disease in Jewish populations was initially hindered by the shadow of the racially selective ideas of eugenics and "racial hygiene", which tried to describe various ethnic groups as inferior.[6][7]

אתה אדם אומלל שכשמציגים בפניך בעייה אמיתית, מתועדת היטב, מפלטך היחיד הוא האשמה באנטישמיות...

ישן 01-10-2013, 16:37
צלמית המשתמש של רועי AZ

אין לי שמץ של מושג לגבי המונחים שהזכרת - לא למדתי וזה גם לא מענין אותי
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "איכשהו לא מפתיע אותי שהתגובה..."

אך אני מודע לקיומן של מחלות גנטיות כאלו ואחרות בקרב עדות שונות.

אבל לאותן מחלות גנטיות, יש אפשרויות למניעה בדמות בדיקות גנטיות שלא לדבר שמלכתחילה, מדובר במחלות ששכיחותן איננה גבוהה במיוחד וחלקן גם ברמות חומרה שונות (דווקא מחלת השנאה העצמית נפוצה יותר - וזו סיבה מצויינת לא להתחתן כדי לא ליצור דור המשך)

כך שלהתלות על כך כסיבה מספיק טובה להתחתן עם לא יהודים, אגב פיזור מונחים מפוצצים ומכאן להציל את העולם - זה איך לומר - עלוב בלוול של העליבות הקיימת בתחנה המרכזית הישנה.

ישן 01-10-2013, 16:47
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אין לי שמץ של מושג לגבי המונחים שהזכרת - לא למדתי וזה גם לא מענין אותי"

ציטוט:
אך אני מודע לקיומן של מחלות גנטיות כאלו ואחרות בקרב עדות שונות.

אבל לאותן מחלות גנטיות, יש אפשרויות למניעה בדמות בדיקות גנטיות שלא לדבר שמלכתחילה, מדובר במחלות ששכיחותן איננה גבוהה במיוחד וחלקן גם ברמות חומרה שונות (דווקא מחלת השנאה העצמית נפוצה יותר - וזו סיבה מצויינת לא להתחתן כדי לא ליצור דור המשך)

כך שלהתלות על כך כסיבה מספיק טובה להתחתן עם לא יהודים, אגב פיזור מונחים מפוצצים ומכאן להציל את העולם - זה איך לומר - עלוב בלוול של העליבות הקיימת בתחנה המרכזית הישנה.

אוי באמת, טוב שאתה לא מזבל את השכל בכלל...

ראשית, שכיחותן של מחלות גנטיות בכל חברה סגורה שהיא נפוצה יותר. גם בלי להבין את המונחים המדעיים אתה אמור להיות מסוגל להבין את זה. במשך הזמן, הבעיות הגנטיות הולכות ומחמירות ובמקביל אתה תתחיל לגלות ירידה בפוריות. שמירה על הציביון לאורך הזמן תוביל בסופו של דבר לעקרות מוחלטת

שנית, לידה לעם היהודי איננה עונש ואם אתה מצפה שאדם יקריב את אושרו האישי כדי לשמור על הציביון אז, א) אתה הוזה, ב) אתה תגלה שזה לא עובד לאורך זמן. הסיבה שההתבוללות גוברת איננה משהו אישי נגד העם היהודי. מרבית המתבוללים פשוט מעדיפים את לחיות באושר עם גוי\ה מאשר לחיות בבדידות או עם בן זוג שמאמלל אותם...

שלישית ואחרונה, אם לך במשפחה הייתה היסטוריה של טיי-זקס והבעיות הגנטיות של העם היהודי לא היו משהו אמורפי עבורך, אולי היה לך טיפת הבנה על מה אני מדבר. עד אז, בורות היא אושר, לא כן?

ישן 01-10-2013, 20:08
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "ישנן מחלות [B]נדירות מאוד[/B]..."

בנוסף, זה די ניתן למניעה

http://www.globes.co.il/news/articl...ment=hp_magazin

קצת מפתיע לגלות, אבל מי שהפכה את ההשוואות הללו לעניין שבשגרה היא הקהילה החרדית בברוקלין. שומרון מספר כי נציגי הקהילה מגיעים לישיבות ולאולפנות ולוקחים דגימות דם מנערות ומנערים. הם לא מבצעים ריצוף מלא, אלא בודקים גנים של כ-10 מחלות קשות הנפוצות בקרב יהודים אשכנזים בברוקלין. מי שעומד מאחורי הפרויקט הזה הוא ארגון "דור ישרים", מלכ"ר למניעת מחלות גנטיות, שפתח סניף גם בישראל.

- איך זה עובד שם?

"כל מי שנבדק מקבל קוד. כשהשדכנית רוצה להפגיש בין יוסף למרים, היא מתקשרת למרכז מידע, שם מכניסים את הקוד של שניהם ואומרים לה רק אם אפשר להפגיש ביניהם - או אי אפשר. בצורה כזאת הצליחו לחסל שם מחלות גנטיות חמורות. זאת הדרך".
ישן 01-10-2013, 20:58
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "המופיליה זן C איננה כה נדירה...."

ציטוט:
המופיליה זן C איננה כה נדירה. יש לך את הטיי-זקס - מחלה שהיא כמעט בלעדית ליהודים. יש מחלות נוספות שתפוצתן בקרב העם היהודי גבוהה במיוחד (לדוגמא, מחלת גושה, סינדרום ריילי-דיי ומחלת קרוהן) יחסית לשאר העולם.

דבר איתי בנתונים.
ציטוט:
אתה בא ומייחס לגן היהודי תכונות חיוביות וזה טוב ויפה, רק שבסופו של דבר נהיה כמו הברדלס - דרגה של שלמות גנטית ביחד עם עקרות כמעט מלאה. זה מה שאתה רוצה?

שוב, דבר אתי נתונים. אני לא רואה שבקרב העם היהודי יש ירידה בפוריות ביחס לכל מי שאינו יהודי.
יותר מזה- החרדים, שהכי מקפידים על לא להתבולל, הם פוריים פי כמה וכמה יותר מכל קבוצה אחרת בעולם המערבי, פרט אולי למהגרים מוסלמים...

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 01-10-2013, 21:35
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]המופיליה זן C..."

אין לי גישה לנתונים כרגע מעבר למה שיש בויקיפדיה. אתה מוזמן לבדוק את הנתונים של ויקיפדיה והמקורות המצוטטים שם. פסטן נתן לך דוגמא מוצלחת למטה עם ההבדל בתפוצת הגן לטיי-זקס באוכלוסיה היהודית בארה"ב (פי 8 מהאכולוסיה הכללית).

לגבי נתוני הפוריות - אין, עד כמה שידוע לי, מחקרים רציניים בתחום של העם היהודי אבל הגנטיקה די ברורה - או שמא אתה מאמין שכיוון שאנחנו עם סגולה אנחנו פטורים מאותן בעיות ביולוגיות שניתן לראות בכל אורגניזם אחר? עוד פעם אני מפנה אותך אל הברדלס - בעל חיים שרבייה פנימית הובילה אותו לכדי קרבה לשלמות גנטית ועקרות כמעט מוחלטת.
מאמר בעניין ממוזיאון הסמית'סוניאן: http://www.smithsonianmag.com/scien...rare-breed.html

ישן 01-10-2013, 21:41
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אין לי גישה לנתונים כרגע מעבר..."

ציטוט:
אין לי גישה לנתונים כרגע מעבר למה שיש בויקיפדיה. אתה מוזמן לבדוק את הנתונים של ויקיפדיה והמקורות המצוטטים שם. פסטן נתן לך דוגמא מוצלחת למטה עם ההבדל בתפוצת הגן לטיי-זקס באוכלוסיה היהודית בארה"ב (פי 8 מהאכולוסיה הכללית).

את זה גם אני קראתי, אבל מדובר על תפוצת הגן הפגום, לא המחלה. הרי שאם תפוצת המחלה הייתה קרובה במעט אפילו לתפוצת הגן אז כולנו היינו מכירים לפחות 2-3 אנשים שחולים במחלה. לעומת זאת, אני לא מכיר אף אחד שחולה במחלה, אני לא מכיר מישהו שמכיר מישהו שחולה ויותר מזה- יש לי אנשי רפואה במשפחה ואני לא חושב שהם אי פעם נתקלו בחולה. או שאולי באחד ע"פ כ5 עשורי עבודה.

כמו שאמרתי בהתחלה- כן, יש מחלות שייחודיות לעם היהודי או שנפוצות בו משמעותית יותר מבקרב עמים אחרים, אבל אלה (למיטב ידיעתי) מחלות נדירות עד נדירות מאוד.
ציטוט:
לגבי נתוני הפוריות - אין, עד כמה שידוע לי, מחקרים רציניים בתחום של העם היהודי אבל הגנטיקה די ברורה - או שמא אתה מאמין שכיוון שאנחנו עם סגולה אנחנו פטורים מאותן בעיות ביולוגיות שניתן לראות בכל אורגניזם אחר? עוד פעם אני מפנה אותך אל הברדלס - בעל חיים שרבייה פנימית הובילה אותו לכדי קרבה לשלמות גנטית ועקרות כמעט מוחלטת.
מאמר בעניין ממוזיאון הסמית'סוניאן: http://www.smithsonianmag.com/scien...rare-breed.html

אני חושב שזה קצת עצוב שאתה מנסה להכניס לי מילים לפה. אתה טוען שחוסר ההתבוללות של העם היהודי יוביל (בן היתר) לירידה בפוריות. לעומת זאת אתה לא יכול לספק שום נתון שמוכיח את זה- וזה לא שחסרה פרספקטיבת זמן לבחון את זה, אפילו אם אתה מהסקפטים ביותר אתה חייב להודות שעם ישראל במתכונתו הנוכחית קיים לפחות אלפיים שנה.

זה כשאנחנו משאירים בצד את העובדה שאם העם היהודי יתבולל הוא יכחד בין כה, כן?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 01-10-2013, 22:23
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]אין לי גישה..."

ראשית, תפוצת הגן הגדולה יותר, כשאתה מחבר אותה עם "מבחר" מצומצם יותר של בני זוג, פירושה מחלה נפוצה יותר. אשריך שלא נתקלת בטיי-זקס. אני כן וכל שיש לי לומר בעניין זה - תגיד תודה שבמבחינתך מדובר רק במילה מוזרה ותו-לא

שנית, אתה זה שמכניס לי מילים לפה. אם תבדוק שוב מה אמרתי לרועי AZ, אני לא חושב שצריך לפתוח את הסכרים ויאללה, כולם להתבולל. מה שאני כן חושב זה שראוי לעשות שני דברים: א) לכבד את בחירתו האישית של אדם שהאושר שלו מוביל אותו לחיקו\חיקה של גוי\ה וב) להקל מעט את הליכי הקבלה לעם היהודי כדי שמי שבאמת ובתמים מעוניינים לקבל על עצמם את הציביון עליו אתה רוצה להגן יוכלו לעשות זאת בלי לעבור שבעת מדורי גהינום ובלי להיאלץ לשקר (שזה, דוגרי, מה שקורה היום בהליכי הגיור - כי מעט מאוד מהמתגיירים באמת ימשיכו באורך חיים חרדי אחרי הגיור). האם מבחינתך ציביון העם היהודי תלוי באורח חיים חרדי?

ישן 02-10-2013, 07:17
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ראשית, תפוצת הגן הגדולה יותר,..."

ציטוט:
ראשית, תפוצת הגן הגדולה יותר, כשאתה מחבר אותה עם "מבחר" מצומצם יותר של בני זוג, פירושה מחלה נפוצה יותר. אשריך שלא נתקלת בטיי-זקס. אני כן וכל שיש לי לומר בעניין זה - תגיד תודה שבמבחינתך מדובר רק במילה מוזרה ותו-לא

אז אני חוזר אחורה. כל תנאי האם בשלים לכך שתהיה פה מגיפה יהודית שתסיים את מה שהיטלר התחיל, איפה הנתונים על כך? איפה מאות אלפי החולים איפה התמותה הגבוהה באופן לא פרופורציונלי בקרב היהודים?
ציטוט:
שנית, אתה זה שמכניס לי מילים לפה. אם תבדוק שוב מה אמרתי לרועי AZ, אני לא חושב שצריך לפתוח את הסכרים ויאללה, כולם להתבולל. מה שאני כן חושב זה שראוי לעשות שני דברים: א) לכבד את בחירתו האישית של אדם שהאושר שלו מוביל אותו לחיקו\חיקה של גוי\ה וב) להקל מעט את הליכי הקבלה לעם היהודי כדי שמי שבאמת ובתמים מעוניינים לקבל על עצמם את הציביון עליו אתה רוצה להגן יוכלו לעשות זאת בלי לעבור שבעת מדורי גהינום ובלי להיאלץ לשקר (שזה, דוגרי, מה שקורה היום בהליכי הגיור - כי מעט מאוד מהמתגיירים באמת ימשיכו באורך חיים חרדי אחרי הגיור). האם מבחינתך ציביון העם היהודי תלוי באורח חיים חרדי?

ראשית- למה?
הרי כל הנקודה שלך חסרת ביסוס כל עוד אתה לא מוכיח שההתבוללות רעה כמו שאתה טוען, אתה רק מחפש להכשיר שרץ (אה, איזה יופי של משחק מילים?) בדיעבד.
מעבר לכך- כן, אני חושב שתהליך הגיור צריך להיות נוקשה מאוד ושגם אחרי הגיבוש המסלול יהיה קשה וגם הוא יהיה ממיין (אני שופע דימויים היום...).
העם היהודי, בניגוד למרבית העמים והדתות האחרים בעולם בחר להיות ולהישאר קבוצה מצומצמת של אנשים. אין לו עניין בהגדלה מלאכותית של גודלו, אין לו שאיפות להקיף את אוכלוסיית העולם ואין לו מטרות התפשטות. הוא מעדיף להישאר קבוצה קטנה עם ערכים חזקים ומבוססים מאשר ההיפך.

אי לכך- אני לא יודע מהו אורח חיים חרדי, אבל אני בהחלט מאמין שמי שרוצה להיות חלק מהעם היהודי מבחירתו אף שהוא איננו והוא מודע מה להיות יהודי טומן בחובו, חייב להיות שומר מסורת חזק.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 02-10-2013, 16:09
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "זה מה שמשתמע ממה..."

אני יכול לנסח לך את זה מחדש, אבל אני חושב שתבור היטיב לנסח את זה באשכול אחר, אז הנה מה שהוא אמר:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי תבור - tar 21
יהודים מלידה הם יהודים,מבחינה אתנית, בעיקר בגלל מוצא,המתגיירים, בעיקר בגלל זהות - ונכונות לקבל על עצמך עול מצוות זה מה שמראה שאתה באמת מחובר לזהות היהודית. אחרת אנחנו נוצף בגויים שיגידו שבטח,הם ממש רוצים להיות יהודים אבל בפועל יישארו עם הזהות הלא יהודית שלהם ומהר מאוד נימחק, כמו שקרה להמוני עמים בהיסטוריה.

אנחנו אלופי העולם בהישרדות,הרבה קבוצות אתניות קמו אחרינו והספיקו כבר להימחק בזמן שאנחנו עדיין כאן - אז כמו שאומרים:לא מחליפים סוס מנצח.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 02-10-2013, 18:18
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שזו הצהרה די מוזרה... הרי אם..."

ציטוט:
שזו הצהרה די מוזרה... הרי אם כל היהודים מלידה, היהודים האתניים, היו מוותרים עכשיו על הציביון ועוברים לציביון החיים התל-אביבי בורגני, הרי הציביון היה נמחק לחלוטין בעוד שהעם עצמו, למעשה, שורד...

ומה מוזר בזה?
ציטוט:
אם מנסים להגן על הציביון, אני חוזר ומציין שאני לא מבקש לפתוח את הסכרים אלא רק להקל במעט, לעבור לדרישות מעט יותר הגיוניות ולא לדרוש מהמתגיירים להתחרד (שזו, דוגרי, הדרישה בתהליך הגיור היום). במקרה זה גם ההכרח שהאם תהיה יהודייה לא ממש מסתדר לי... שהרי אם האב יהודי והילד גדל עם ציביון יהודי, מה רע?

זה כמו הקוריאנים והסינים שמעריצים את ישראל, לומדים עברית, גמרא וכו'. זה הופך אותם לישראלים, עבריים או יהודים? לא.

אנחנו נחזור לאותה נקודה תמיד, יהדות היא לאום וגם דת והמאפיינים שלה שזורים בשני הנחות היסוד הללו. אתה לא יכול להסתובב ולהגיד "אני בן לעם היהודי" אם לא נולדת לאמא יהודייה או שעברת גיור כהלכה, זה פשוט המציאות.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 03-10-2013, 08:28
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "כדי להיות אזרח ארה"ב צריך..."

אני חושב שיש איזה דבר כזה שנקרא "החוקה" שהם צריכים להתאים את אורח חייהם אליו. אבל כמנהג בני אתה סוטה מהדברים כדי להסיט את תשומת הלב.

בשביל להיות יהודי אתה צריך או להיוולד יהודי או לעבור מבחנים להיות יהודי. בשביל להיות אמריקאי צריך או להיוולד אמריקאי או לעבור מבחנים להיות אמריקאי.
בשני המקרים חלק בלתי מבוטל מאלו שנולדו לתוך המעמד לא היו יכולים לעבור את המבחנים להיות בני המעמד. מה ההבדל?

ולמה שאני ארצה לשנות משהו שעבד כ"כ טוב במשך אלפי שנים? למה שארצה לשנות את הסיבה שבגינה העם היהודי הוא היחיד מבין עמי העולם שיכול לספר לך על הכנענים, המצרים הקדמונים, הבבלים, האשורים, היוונים, הרומאים וכו' ממקור ראשון?

לדחות החוצה הון אנושי?
העם היהודי הוא מה"מוצלחים" ביותר בעולם, ככה"נ בין היתר בגלל הסלקטיביות שלנו. אנחנו מושא לקנאה ע"י כל העמים בגלל ההצלחות הדיספרופורציונליות שלנו. מה יש פה לשפר?

שוב- אתה מנסה להכשיר את השרץ, זאת בעיה שלך, אל תתלה את זה בשקרים חסרי קשר למציאות.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 01-10-2013, 21:10
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "המופיליה זן C איננה כה נדירה...."

ציטוט:
יש לך את הטיי-זקס - מחלה שהיא כמעט בלעדית ליהודים.
אז מה? השאלה איננה כמה מחולי טיי-זקס הם יהודים, אלא כמה יהודים הם חולי טיי-זקס ביחס לכמה לא-יהודים הם חולי טיי-זקס.

הנתון [TEX]P(Jewish|Tay-Sachs)[/TEX] לא מעניין ומטעה. אותנו מעניין [TEX]P(Tay- Sachs|Jewish)[/TEX] ו-[TEX]P(Tay-Sachs|\overline{Jewish})[/TEX]. דוגמה מויקיפדיה:
1 מכל 27 יהודים אשכנזים בארצות הברית, למשל, נושא את הגן הפגום, לעומת 1 מתוך 200 בקרב האוכלוסייה הכללית.
אתה מוזמן לחשב את ה-RR ואת ה-OR בעצמך.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 02-10-2013, 07:59
צלמית המשתמש של רועי AZ

חיפוש בגוגל (בעברית, כי האנגלית שלי רק ממוצעת ++) אחרי המושג
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ממליץ לך בחום, באמת, בלי..."

רביה פנימית העלתה חרס...

לגבי הגיור, מצד אחד תנאי הכניסה למועדון הם אכן קשים, אל תצפה מהאחראים לתת לך חותמת גומי ואחריות לעובדה שהאדם גויר אבל לא ממלא את חלקו בעסקה.

מצד שני, צריך לבדוק את האפשרויות להקל...

ישן 02-10-2013, 20:37
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]למעשה, הישיבה..."

לא, זה לא מה שאמרתי.

מה שאמרתי הוא שהדרך שבה מסתכלים בארץ עליי ועל אשתי שאיננה יהודיה גרם לנו להעדיף את ארה"ב על ישראל. אמנם לא החלטנו סופית איפה נגדל את הילדים אבל עם יד על הלב, כרגע, ארה"ב נראית יותר קורצת.

אז נכון, זה קל לשפוט כשלא אתה זה שמרגיש נרדף. זה קל לשפוט אדם על כך שהוא העדיף את האושר האישי שלו על פני צביון לא ברור(*). זה קל לשפוט ואני לא ממש מאשים את מי ששופט.

(*) - והוא אכן לא ברור, והאשכול הזה רק מעיד על כך. האם ציביון יהודי הוא אורח חיים חרדי, שמירת תרי"ג מצוות? או שמא רק אהבת השם? או רק שמירת המצוות "העיקריות" (מה זה היה? שבת, כשרות וטהרת המשפחה?). אם כן, כל יהודי חילוני לא שומר על הציביון.
מה הוא הציביון שעליו צריך לשמור?

ישן 05-10-2013, 23:30
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
אז גברת רוג היא שיקסה?
בתגובה להודעה מספר 107 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לא, זה לא מה שאמרתי. מה..."

ציטוט:
לא, זה לא מה שאמרתי.

מה שאמרתי הוא שהדרך שבה מסתכלים בארץ עליי ועל אשתי שאיננה יהודיה גרם לנו להעדיף את ארה"ב על ישראל. אמנם לא החלטנו סופית איפה נגדל את הילדים אבל עם יד על הלב, כרגע, ארה"ב נראית יותר קורצת.

אז נכון, זה קל לשפוט כשלא אתה זה שמרגיש נרדף. זה קל לשפוט אדם על כך שהוא העדיף את האושר האישי שלו על פני צביון לא ברור(*). זה קל לשפוט ואני לא ממש מאשים את מי ששופט.

(*) - והוא אכן לא ברור, והאשכול הזה רק מעיד על כך. האם ציביון יהודי הוא אורח חיים חרדי, שמירת תרי"ג מצוות? או שמא רק אהבת השם? או רק שמירת המצוות "העיקריות" (מה זה היה? שבת, כשרות וטהרת המשפחה?). אם כן, כל יהודי חילוני לא שומר על הציביון.
מה הוא הציביון שעליו צריך לשמור?

אם כך הירידה מהארץ אכן הייתה לצורך התבוללות...
הישארות בארץ הייתה משאירה לצאצאים את הקונפליקט - ואת הסיכוי הלא קטן להינשא ליהודים ולהישאר חלק מהעם היהודי,
כשאתה שם, והם כבר לא מוגדרים כיהודים - הסיכויים לכך הם קלושים.

הציביון מאוד ברור - אדם שהוא יהודי בפועל (בתור מינימום, שומר שבת, טהרת המשפחה וכשרות, ולא מקבל על עצמו דת וזהות אחרת. ), אדם שבחר להתגייר ולהפוך לאחד כזה, או צאצא של אחד כזה.
אין שום מקום שאומר שרק חרדים הם יהודים - זה רק תירוץ של מי שרוצים לברוח מיהדותם.
ישן 07-10-2013, 06:29
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 113 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "זהו? זה כל טווח האפשרויות? רק..."

ציטוט:
זהו? זה כל טווח האפשרויות? רק לפתוח את הסכר לרווחה או לא לקבל אף אחד?

זה מה שאתה אמרת. אז למה אתה מתכוון?
ציטוט:
אם תנסה להסתכל קצת באמצע הסקאלה, עם נטייה יחסית לכיוון האפשרות השנייה, אולי תקבל פתרון קצת פחות קיצוני.
וסליחה מראש אם כל אוכלי החינם ממאה שערים וכל המשתמטים משינקין נחשבים בעיניי פחות ראויים לאזרחות הישראלית שלהם ממי שקיבלו אזרחות ולא ויתרו על לעשות צבא גם כשיכלו, משלמים מיסים ותורמים למדינה.

אתה מדבר עכשיו על אזרחות ישראלית?
אתה יודע שאין קשר בין אזרחות ישראלית ובין קבלה לעם היהודי נכון? אתה יודע שיש סעיף שקובע כי אתה לא צריך להיות יהודי ע"פ ההלכה כדי לקבל אזרחות ישראלית נכון? אתה יודע שיש מספרים אסטרונומיים של אנשים שקיבלו אזרחות ישראלית ע"ב "יהדותם" אפילו שכל קשר בינם לבין היהדות מקרי לחלוטין ועוד יותר מכך- כאלה שהם בכלל נוצרים מאמינים, נכון?

התפזרת קצת בויה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 07-10-2013, 06:36
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 114 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]זהו? זה כל..."

אני כבר אמרתי כאן: מה שצריך הוא להקל מעט על הדרישות לגיור - לא בגלל האזרחות הישראלית אלא כדי לצרף את האזרחים הישראליים הנשואים ליהודים לעם וללאום - לא לדת, אלא ללאום.
הקשר לאזרחות הוא שאם כל עוכרי ישראל הממתינים בקוצר רוח לנפילתה יהודיים מספיק כדי להשתייך ללאום גם אם אינם משתייכים לדת, לדעתי ראוי שאלה שרוצים להשתייך ללאום בלי להיאלץ לחיות אורח חיים דתי (או לשקר למגייר) יוכלו לעשות זאת. אתה מדבר כל הזמן על הדת, לא הלאום (למרות שאתה טוען שהשניים קשורים) שכן הציוויים הדתיים שייכים לדת, לא ללאום. הרי גם אוכל חזיר תל-אביבי ממוצע שנוהג במכונית עם טראנסים בפול ווליום ביום כיפור הוא יהודי - לא מבחינה דתית (שכן הוא מכחיש אפילו את קיומו של ה') אלא מבחינה לאומית.

בקיצור, מה שאני מציע הוא צירוף ללאום ללא אילוץ לחיות חיים דתיים...

ישן 07-10-2013, 06:48
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 115 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני כבר אמרתי כאן: מה שצריך..."

ציטוט:
אני כבר אמרתי כאן: מה שצריך הוא להקל מעט על הדרישות לגיור - לא בגלל האזרחות הישראלית אלא כדי לצרף את האזרחים הישראליים הנשואים ליהודים לעם וללאום - לא לדת, אלא ללאום.

כן אמרת את זה, רק שלא סיפקת הסבר מספק ללמה.
ציטוט:
הקשר לאזרחות הוא שאם כל עוכרי ישראל הממתינים בקוצר רוח לנפילתה יהודיים מספיק כדי להשתייך ללאום גם אם אינם משתייכים לדת, לדעתי ראוי שאלה שרוצים להשתייך ללאום בלי להיאלץ לחיות אורח חיים דתי (או לשקר למגייר) יוכלו לעשות זאת. אתה מדבר כל הזמן על הדת, לא הלאום (למרות שאתה טוען שהשניים קשורים) שכן הציוויים הדתיים שייכים לדת, לא ללאום. הרי גם אוכל חזיר תל-אביבי ממוצע שנוהג במכונית עם טראנסים בפול ווליום ביום כיפור הוא יהודי - לא מבחינה דתית (שכן הוא מכחיש אפילו את קיומו של ה') אלא מבחינה לאומית.

בקיצור, מה שאני מציע הוא צירוף ללאום ללא אילוץ לחיות חיים דתיים...

1) בקיצור טעית, תודה ותמשיך הלאה. הדוגמא של האזרחות של "מה אתה עשית בשביל מדינה" וכו' לא רלוונטית בכלל. לצערינו הרבה יש דיסוננס גדול מדי בין הלאום היהודי ל"מדינה היהודית".
2) שוב, אתה מדבר על הדיעה שלך אבל לא נותן לה שום אחיזה במציאות.
ביססנו כבר כמה פעמים שהדת והלאום שזורים אחד בשני, אתה יודע למה אני כל הזמן נותן דוגמאות ששייכות לדת ולא כאלה ששייכות ללאום? כי אלה היחידות שקיימות ואם אתה מתכוון להגיד שאני טועה אז אני כבר עכשיו מאתגר אותך להוכיח את זה.

כל הדברים שמשתמשים בהם כדי לציין מיהו בן הלאום היהודי (בין אם בתוך היהדות ובין אם מחוץ ליהדות) הם מאפיינים דתיים שהתפתחו למאפיינים לאומיים. אפילו אם תלך על המכנה הבסיסי הנמוך ביותר שהוא ברית המילה.

3) זה מצחיק שרגע אחד אתה מדבר על סקאלות ורגע אחרי זה אתה רואה את העולם כולו בשחור לבן.
כן, אדם נטול כל קשר למאפייני הלאום היהודיים שמקורם מן הסתם בדת- שמירת כשרות, ברית מילה, חגים וכד' הוא "פחות יהודי" על הסקאלה מאדם הפוך.

אין הפרדה של הלאום היהודי מהדת היהודית. מה שאתה מציע זה להפוך את הלאום היהודי ללאום האמריקאי- תווית שאין מאחוריה שום משמעות, שום היסטוריה, שום זיקה, שום כלום. סתם סימן שייכות.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 08-10-2013, 06:33
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 119 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אוקיי, אז הקדמת אותי (למרות..."

זה יפה שאני רק ממשיך לספק לך תשובות ואתה רק ממשיך להתחמק.

לא כל מי שמקיים מסורות יהודיות הוא בהכרח יהודי מאמין, אדרבא- יש המון אפיקורסים מוחלטים שמקיימים את המסורות מעצם היותן מסורות של העם היהודי ולא מתוך אמונה באלוהים או פונקציה של הדת.

פה החלק שבה העם היהודי הופך להיות לאום, שאנשים שהם חילוניים גמורים מוצהרים (וגם כל מי שבין לבין על הסקאלה) מבצעים לפחות חלק מן המסורות מעצם היותן מסורות גרידא, מתוקף היותן החוט שמחבר בין אנשי העם היהודי החל מהיום ועד היהודי הראשון בהיסטוריה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 08-10-2013, 09:47
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 123 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "בקיצור, התשובה לשאלה למה היא..."

לול, אתה מצחיק אתה.

אני עונה לך על כל השאלות, אתה לא עונה על שאלה אחת ואז עוד מתנהג כמו ילד קטן.

אמרתי לך כבר- קו המחשבה שלך לא מבוסס על משהו קונקרטי- כי עובדה שלא הצלחת לייצר שום דוגמא לאף אחת מהטענות שלך, אלא הוא מגיע נטו מנקודה של להכשיר את השרץ. שזה זכותך, כמובן, אבל זה פשוט אבסורדי לחלוטין.

כמו שאמרתי כבר קודם- אני לא בוכה על אף אחד ש"אובד" בגלל קו המחשבה הזה, כי מה שאנחנו מאבדים במספרים הללו רק מחזק את איכותנו. ככה זה היה אז וככה זה יהיה לעולם.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 08-10-2013, 16:39
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 128 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "זהו, זה כל מה שנותר לך כדי..."

ציטוט:
זהו, זה כל מה שנותר לך כדי להתמודד עם הסתירות הפנימיות בטיעונים שלך - שאני לא קורא את מה שאתה כותבאז די, היה דיון פורה, הוכחת את הנקודה שלי - שאין סיבה הגיונית מדוע למנוע גיור ללאום שאיננו מאלץ את המתגייר לאמץ עליו את הדת. זהו.

כן, זה הכל. לא דיברתי על זה בערך 98762359862735978623 פעמים, מכולם התעלמת ואתה בתמורה לא התעלמת מכל טענה שהוצגה לך ע"י כל אחד מהמשתתפים בדיון.

אכן לא הוכחתי כלום, למעשה כל מה שאמרתי זה "אין סיבה הגיונית למנוע גיור של כל מי שמעוניין להיות יהודי אבל באותו זמן לא מעוניין להיות יהודי" בערך 15 פעם.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 06-10-2013, 07:35
צלמית המשתמש של ai22

תקרא שוב
בתגובה להודעה מספר 109 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=ai22]כלומר גברת רוג..."

אני כתבתי :
ציטוט:
הציביון מאוד ברור - אדם שהוא יהודי בפועל (בתור מינימום, שומר שבת, טהרת המשפחה וכשרות, ולא מקבל על עצמו דת וזהות אחרת. ), אדם שבחר להתגייר ולהפוך לאחד כזה, או צאצא של אחד כזה.
אין שום מקום שאומר שרק חרדים הם יהודים - זה רק תירוץ של מי שרוצים לברוח מיהדותם.

אתה הבנת:
ציטוט:
כלומר מי שהוא לא שומר שבת, טהרת המשפחה וכשרות הוא לא יהודי?

אם אתה צאצא של יהודים כשרים, ואין לך הגדרה אחרת - אתה יהודי.
לא בהכרח יהודי כשר - אבל יהודי.
אתה בחרת לפתור את הקונפילקט ע"י ביטולו. במקום לשמוע ביקורת על הסכנה שצאצאיך לא יהיו יהודים - בחרת ללכת בנתיב שיבטיח שהם אכן לא יהיו יהודים.

אז בפועל מדובר בבחירה בהתבוללות.
והבעיה אינה בביקורת.

ציטוט:
לעזאזל העובדה שגברת רוג במעט שנים תרמה יותר למדינת ישראל מחלק ניכר מאוכלוסיית הארץ....

גם רולנד רייגן וג'ורג' בוש תרמו המון למדינת ישראל. כנראה יותר מכל אזרח ישראלי בודד. האם זה הופך את רולנד רייגן וג'ורג' בוש ליהודים?
ישן 06-10-2013, 12:29
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 130 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "תקרא שוב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
אתה בחרת לפתור את הקונפילקט ע"י ביטולו. במקום לשמוע ביקורת על הסכנה שצאצאיך לא יהיו יהודים - בחרת ללכת בנתיב שיבטיח שהם אכן לא יהיו יהודים.

מדוע זו "סכנה" שצאצאיי לא יהיו יהודיים? מה, הם יהיו פחות בני אדם?

מצער אותי עצם כך שהדם שלהם לא יהיה מאה אחוז טהור נראה בעיניך כסכנה...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
גם רולנד רייגן וג'ורג' בוש תרמו המון למדינת ישראל. כנראה יותר מכל אזרח ישראלי בודד. האם זה הופך את רולנד רייגן וג'ורג' בוש ליהודים?

לא קשור. כשאתה דוחה ממדינת ישראל אזרחים תורמים באמצעות תגובות החברה - ולא, קריאה לאדם "שיקסה" איננה ביקורת, בדיוק כמו שקריאה לאתיופי "כושי" לא תהיה ביקורת - בעוד שאתה מעודד את האזרחים שלא תורמים להישאר ולפרות ולרבות, אתה מבטיח בטווח הארוך את נפילתה של המדינה... ואז לאן ילך העם?

ישן 07-10-2013, 18:08
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 134 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "לא יודע מי זה "שלכם", אני רק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
לא יודע מי זה "שלכם", אני רק שאלתי שאלה.

אתה לא היחיד ששאל שאלה זו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
אני מניח שאתה מדבר על אשתך, אני מבין שהיא נוצריה? אם היא באמת רוצה להתגייר כי היא הפכה לעובדת ה', אף אחד לא יעשה לה בעיה. אם היא רוצה להתגייר רק כדי שיהיה כתוב לה "יהודיה" במשרד הפנים, אז היא לא באמת רוצה להתגייר, נכון? אני מניח שאזרחות היא תקבל בלי בעיה, בתור אשתך. האם היא רוצה את סטטוס היהודיה רק כדי שיהיה קל יותר בארץ (למשל- לילדים)?

היא רוצה להתגייר כדי להשתייך לעם... אחרי הכל, העם איננו רק הדתיים, לא כך?

ישן 07-10-2013, 09:08
צלמית המשתמש של ai22

הדרישות הן מאד הגיוניות
בתגובה להודעה מספר 145 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אתה רואה - אתה אפילו לא ממש..."

הדרישות הן לא יותר ממה שנדרש מיהודי מלידה - רק שבמקרה של יהודי מלידה אין דרך לאכוף את זה.
חוסר ההגיון הוא בזה שמערכת החינוך לא טורחת ללמד מושגי בסיס ביהדות למי שנולד יהודי.
אבל בזה - הרבנות הראשית לא שולטת.
היא שולטת רק במערך הגיור.
זה גם מסביר לך למה קיבוצניקים נתפשים לעניין: הזהות היהודית חשובה להם אפילו אם הם טוענים שהם אתאיסטים.

בנוסף,
אף אחד לא נדחק החוצה.
כשאני אומר לחרדי שאקטין את הקצבאות - הוא יכול לצעוק עד מחר שאני פוגע בו והוא יברח לחו"ל - אבל זה לא יעזור לו. כי כמות המשאבים שניתן להקצות מוגבלת.
באותה מידה - אתה יכול לצעוק עד מחר שאתה רוצה "הכרה אוטומטית" ביהדות, אבל זה לא יעזור. אם אנחנו רוצים שיהיה שימור של הזהות היהודית - זה בא במחיר של חיים פחות נוחים למי שבוחר להתגייר.
בשני המקרים - יהיו מי שיבחרו לברוח.
ישן 30-09-2013, 19:22
צלמית המשתמש של רועי AZ

היות ואתה כבר שכחת, אני לא מתפלא שכתבת את השורות הללו
בתגובה להודעה מספר 150 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]מעולם,..."

ציטוט:
בעייני אם כל העם הזה יקבל על עצמו דעות כמו אלה שלך, זה יהיה גרוע פי אלף מאשר אם הוא יתבולל כולו.
אני מעדיף יהודי ששכח שהוא יהודי, מאשר יהודי ששכח שהוא בן אדם.

המטרה שלי - למנוע ממך (וכל מי שבדעתך) לנסות ולהכתיב אג'נדה שונה, שהוכחה פעם אחר פעם אחר פעם, כפוגעת בעם היהודי ובמדינת ישראל ושעלתה להם - בין בדם בין בנפש ובין בציביון.

אני אחזור על העובדה העצובה עוד 30000 פעמים - דומייך כבר מכרו את נשמותיהם לשטן לאורך כל שנות קיום העם היהודי. אני סבור שיש להכחיד את התופעה במסגרת מאמץ לאומי ואני לא יודע איך.

אין דמוקרטיה ואין ערכים ואין נאורות כשזה מגיע ליסוד היסודות של הקיום שלי.

כמו בפירמידה של מאסלו. קודם הקיום שלי והזכות להגדרה שלי וההגנה העצמית! זה הבסיס! ורק אח"כ דברים אחרים!

ישן 30-09-2013, 19:05
  משתמש זכר בנג'ו בנג'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05

א. כי אצל בבונים מהסוג של עתאמנה ושאר הלאומנים הערבים לשכב עם כופרות נחשב כסוג של נצחון, ואת אותו חופש שהם דורשים מהיהודים הם כמובן שלא יאפשרו לבני קבוצות אחרות שלא לדבר על מה שיקרה לאישה ערביה אם היא רק תחשוב לעצמה לצאת עם בחור לא מוסלמי... וכשיש לך מקהלה של סותמי פיות ומטייחים שרוצים לטאטא את העניין מתחת לשטיח, תקשורת צבועה, רשות שופטת כנ"ל ומשטרה שמפחדת מהצל של עצמה קמים לך ארגונים כמו להב"ה ואידיוטים כמו גופשטיין. המצב בישראל לא שונה בהרבה ממה שקורה במצרים כלפי קופטיות, בבית לחם כלפי הנוצרים, פקיסטן, ניגריה ובטח שכחתי כמה מדינות.

ב. אם לזהבה גלאון ולחבריה בתנועת החברים למען ברגותי מותר לדחוף ת'אף שלהם כלפי בעל מועדון פרטי או סופרלנד שלא בזין שלהם להכניס לקוחות ערבים או להכניס אותם בזמן מסויים אז ככה גם לבנצי גופשטיין. אם לזהבה מגיע להתערב במרכולת של בנאדם פרטי אז גם לצד השני מותר.

נערך לאחרונה ע"י בנג'ו בתאריך 30-09-2013 בשעה 19:07.
ישן 30-09-2013, 19:58

בתגובה להודעה מספר 152 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "א. כי אצל בבונים מהסוג של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בנג'ו
ב. אם לזהבה גלאון ולחבריה בתנועת החברים למען ברגותי מותר לדחוף ת'אף שלהם כלפי בעל מועדון פרטי או סופרלנד שלא בזין שלהם להכניס לקוחות ערבים או להכניס אותם בזמן מסויים אז ככה גם לבנצי גופשטיין. אם לזהבה מגיע להתערב במרכולת של בנאדם פרטי אז גם לצד השני מותר.

איזו השוואה אומללה.
אם מחר בית עסק מסוים בצרפת יחליט שהוא לא מכניס יהודים (וכלבים), ופוליטיקאי צרפתי יצא נגד אותו בית עסק, אתה גם תצא להגנתו של בית העסק? אם בית עסק בישראל יחליט שהוא לא מכניס מזרחים זה גם יהיה סבבה? אבל עזוב דוגמאות תאורטיות - בשנת 2010 בעל מסעדה ערבי מחיפה סירב להכניס למסעדה חייל על מדים. חבר הכנסת כרמל שאמה צוטט יוצא נגד אותו בעל מסעדה. גם אז קראת לזה "התערבות במרכולתו של בנאדם"?

ישן 03-10-2013, 13:01

בתגובה להודעה מספר 171 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "זכותו של כל אדם לקבל יחס שווה..."

בוא נעזוב בצד לרגע את העובדה שלא כל בני האדם שווים ולכן אני חושב שהם לא יכולים לקבל תמיד יחס שווה. אתה החלטת שהזכות לשוויון יותר חשובה מהזכות לקניין, למה? למה הזכות של בעל עסק לא להכניס לעסק שלו מישהו פחות חשובה מהזכות לכבוד? כמו שכבר כתבו פה אפשר לדרוש זכות לשוויון בפני החוק, או בפני מוסדות המדינה, אבל באיזו זכות אתה דורש שאדם פרטי יתנהג בניגוד לאמונות שלו ולא משנה כמה הן לא נכונות (או אפילו דפוקות) ואתה לא מסכים איתן? אם יש בעל עסק מטומטם מספיק כדי לא להעסיק אדם מסויים בגלל המוצא/דת/מגדר שלו, למרות שהאדם הזה הוא עילוי בתחומו ויכול להכניס לעסק הרבה כסף, זו צריכה להיות זכותו. אם בעל עסק לא רוצה להכניס אדם מסויים לעסק שלו, למרות שהאדם הזה יכניס לעסק כסף, זו צריכה להיות זכותו.

ישן 03-10-2013, 13:26

בתגובה להודעה מספר 172 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "בוא נעזוב בצד לרגע את העובדה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
בוא נעזוב בצד לרגע את העובדה שלא כל בני האדם שווים ולכן אני חושב שהם לא יכולים לקבל תמיד יחס שווה.

כאשר ההבדל הוא רלוונטי זה נקרא הבחנה, וזה לגיטימי. אם למשל מתקן מסויים בסופרלנד מיועד לאנשים מעל גובה 1.6 מ' מסיבות בטיחותיות, מותר לא לאפשר לאנשים נמוכים לעלות עליו. אסור, לעומת זאת, לא לאפשר למרוקאים לעלות עליו.

ציטוט:
אתה החלטת שהזכות לשוויון יותר חשובה מהזכות לקניין, למה? למה הזכות של בעל עסק לא להכניס לעסק שלו מישהו פחות חשובה מהזכות לכבוד?

לא החלטתי. כמו שכתבתי כבר מספר פעמים, אני חושב שיש פה דילמה אמיתית, ואם הייתי צריך להחליט אני לא בטוח מה הייתה עמדתי. מכיוון שאתה ומיק מציגים את הטיעון מהצד האחד, אני מציג את הטיעונים מהצד השני.

ציטוט:
כמו שכבר כתבו פה אפשר לדרוש זכות לשוויון בפני החוק, או בפני מוסדות המדינה, אבל באיזו זכות אתה דורש שאדם פרטי יתנהג בניגוד לאמונות שלו ולא משנה כמה הן לא נכונות (או אפילו דפוקות) ואתה לא מסכים איתן?

כל חוק דורש מאדם להתנהג בצורה מסוימת, גם אם זה נוגד את האמונות שלו. זו המהות של חוקים.
אלא אם אתה תומך באנרכיה, הטיעון הזה לא באמת רלוונטי.

ישן 03-10-2013, 21:38

בתגובה להודעה מספר 173 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]בוא נעזוב..."

אתה יכול לקרוא לזה איך שאתה רוצה ולחשוב שזה לגיטימי או לא, אבל בשורה התחתונה התוצאה היא שאין שוויון וכנראה שגם לא יוכל להיות שוויון אף פעם. כשדנקנר משלם 50% מס על ההכנסה שלו ואתה משלם רק 10% זה לא שוויון וכו' וכו' וכו'.

איך אתה יכול להצדיק בצורה מוסרית פגיעה בזכות הקניין של אדם בשם מניעת הפגיעה בכבודו של אדם אחר? ומה תיהיה התשובה שלך אם בעל עסק יגיד לך שהכנסת אדם מסויים לעסק שלו פוגעת בכבוד שלו? אשמח אם בתשובה שלך לא תשתמש שוב בטעון שזה החוק, חוקים יכולים להשתנות ולא תמיד הם מוסריים.

ישן 03-10-2013, 22:02

בתגובה להודעה מספר 174 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אתה יכול לקרוא לזה איך שאתה..."

ציטוט:
אתה יכול לקרוא לזה איך שאתה רוצה ולחשוב שזה לגיטימי או לא, אבל בשורה התחתונה התוצאה היא שאין שוויון וכנראה שגם לא יוכל להיות שוויון אף פעם. כשדנקנר משלם 50% מס על ההכנסה שלו ואתה משלם רק 10% זה לא שוויון וכו' וכו' וכו'.

איפה אמרתי שמצב המיסוי בישראל תקין?
אני לא מאמין במיסוי פרוגרסיבי. אני מאמין שכמות המס שכל אדם משלם צריכה להיות מינימאלית, ולנבוע באופן ישיר מהשירותים שהוא מקבל מהמדינה.

ציטוט:
איך אתה יכול להצדיק בצורה מוסרית פגיעה בזכות הקניין של אדם בשם מניעת הפגיעה בכבודו של אדם אחר? ומה תיהיה התשובה שלך אם בעל עסק יגיד לך שהכנסת אדם מסויים לעסק שלו פוגעת בכבוד שלו? אשמח אם בתשובה שלך לא תשתמש שוב בטעון שזה החוק, חוקים יכולים להשתנות ולא תמיד הם מוסריים.

אני יכול, להצדיק את זה, כי יש פה עניין של מידה. הפגיעה בזכות לקניין שאנחנו מדברים עליה פה היא מינימאלית. לא לוקחים לאותו אדם שום דבר ששייך לו, בסך הכל מונעים ממנו להפלות אחרים במכירת מוצר או שירות. הפגיעה בזכות לכבוד, מצד שני, היא גבוהה מאוד. בתור מי שחווה גזענות בחיים שלו, אני יכול להגיד לך שלחיות בסביבה שמפלה אוך על בסיס גזעני זו תחושה מאוד לא נעימה, בלשון המעטה.

ישן 07-10-2013, 08:45

בתגובה להודעה מספר 175 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]אתה יכול..."

באמת שאני לא מצליח להבין את הקטע שלך עם הכבוד. אני אישית חושב שמי שנותן את הכסף שלו למקום שבו לא באמת רוצים אותו/לא מתייחסים אליו בצורה עניינית ומכבדת הוא פראייר, ולא משנה מה החוק אומר לגבי זה. הכלל הזה נכון מבחינתי גם למצבים שבהם נותנים לך שרות גועלי בלי קשר בכלל לאפלייה או גזענות. למה לתת את הכסף שלך לאנשים מגעילים ולא נחמדים כשאפשר לתת אותו לאנשים שיכבדו אותך? אני חושב שהפגיעה בזכות לקניין היא לא כל כך מינימאלית. תחשוב שאתה קונה אוטו למשל, ואז בא גורם מסויים ומכריח אותך להסיע את אחד הקולגות שלך לעבודה כל בוקר. זה נראה לך הגיוני?

ישן 03-10-2013, 13:49

בתגובה להודעה מספר 178 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "יש הבדל מהותי בין לא לרצות..."

אין שום בדל של הבדל, זהבה גלאון רוצה להדיר יהודים מהשטחים שהיא חושבת שהם לא צריכים להיות בהם וככה גם מוכר המכולת בצפת/משכיר הדירה בכרמיאל, זה שהוא מוכר והיא קונה לא משנה בגרוש, גם כי גברת זהבה תנקוט צעדים נגד אנשים שקוראים ליהודים לא לקנות חומוס במשולש וגם בגלל שהמהות של שניהם היא יצירת לחץ כלכלי והדרה של קבוצה שהם לא מתים עליה. להכנס לארנק של זהבה גלאון זה בזוי בידיוק כמו להכנס לארנק של בעלי הסופרלנד. אדרבא, הנימוק של בעלי הסופרלנד מבוסס פי כמה מזה של זהבה, השנאה בין ערבים ליהודים גובה וגבתה הרבה יותר קורבנות מהשנאה בין כל קבוצות יהודיות, בעלי הסופרלנד לא מעוניינים להכניס את זה לתוך העסק שלהם כי הם חושבים שהם יפשטו את הרגל/יפגעו כלכלית, זהבה גלאון תפגע במקסימום בצורה הזניחה ביותר אם יכריחו אותה לקנות מוצרים מאיו"ש, הסופרלנד יכול לקרוס אם יכריחו אותו לעשות מה שלא מתאים לו ונראה לו כלכלי.

חוץ מזה שפרקטית, אכיפה של חוקים כאלה היא מאוד בעייתית כן?
ישן 04-10-2013, 10:10

בתגובה להודעה מספר 180 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "תן לי דוגמה של עסק אחד שקרס..."

תן לי דוגמא אחת לעסק שיעז להגיד דבר כזה בגלוי ולא ייתקל בשוטרי מחשבות שמהר מאוד יגרמו לו להתחרט על מה שהוא אמר? הסופקלנד זה דוגמא לעוד גוף שנכנע לתכתיבים של כאלו שהחופש שהם מדברים עליו זה רק מין השפה ולחוץ. ולעניינינו, אני מכיר מלון אחד שספק נזקים לא קלים בגלל שהיה בו בלאגן דומה למה שהיה בבית ספר שלי כאשר המנהל החליט בתקופת אוסלו להביא תלמידים ערבים לבית ספר בשם השלום והאחווה וכל הבולשיט הבולשביקי הזה, זה כמובן נגמר בקטטה המונית אחרי שהטרידו ילדות ואחרי שהתעסקו עם הילדים הלא נכונים מהכיתות הבוגרות יותר בבית הספר היסודי.

חוץ מזה שמספיק להסתכל על מה שקורה בשייח ג'ראח, בפסגת זאב, ברמת אשכול ברמלה-לוד ובגבעת המבתר כדי להבין מה קורה. אה אופס שכחתי שגם בשייח גראח זהבה מופיעה ותובעת גם לסלק את היהודים משם, לא רק שהיא נגד זה שערבים ימכרו ליהודים אלא שהיא גם נגד זה שיהודים יהיו בעלים של בית אחרי שרכשו אותו כדת וכדין...היא כבר ממש מעוררת קבס. כאשר אנשי מרצ מטיפים ומאיימים על הסופרלנד שלא יעשה מה שבראש שלו בנוגע לעסק (הפרטי שלהם כן?), בין אם זה שיקול כלכלי או לא, להכניס את הידיים של אנשי מרצ לתוך העסק משום שהם חושבים שזאת גזענות זה צביעות והתנהגות של קומיסרי חינוך בברית המועצות .
ישן 03-10-2013, 19:07
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 185 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "גם העסק שלך הוא רכושך הפרטי,..."

הבדל גדול- החוק הנוכחי אוסר על כך כי העסק הוא במרחב הציבורי. החוק הנוכחי לא אוסר עליך לעשות מה שאתה רוצה ברכוש הפרטי שלך.

הרגע הוכחת שאתה סמי פאשיסט, וההצהרות שלך על קפיטליזם היו שקר. חופש ביטוי למשל לא ניתן רק למי שתומך בדיעות שלך, למעשה המבחן של כמה אתה ליברל (אמיתי) הוא האם אתה מקנה חופש גם למי שאתה שונא או מתעב את דיעותיו. אחרת, כמו פה, אתה סתם צבוע, ללא כל כבוד לזכויות אדם.

אגב, אדון לאסור כל פעולה ממניעים גזעניים, מתי אתה מתחיל לעשות נפשות לרעיון המבריק של "לאסור כל הורה זקן שלא רוצה שהילד שלו יתחתן עם בחורה מעדה X"? או להכריח כל זכר בישראל להתנסות עם בחורה מכל עדה, גם אם הוא נגעל מהן?
ישן 03-10-2013, 19:58

בתגובה להודעה מספר 186 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "הבדל גדול- החוק הנוכחי אוסר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
הבדל גדול- החוק הנוכחי אוסר על כך כי העסק הוא במרחב הציבורי. החוק הנוכחי לא אוסר עליך לעשות מה שאתה רוצה ברכוש הפרטי שלך.

אני יודע מה החוק הנוכחי אוסר ומה הוא מתיר. דיברתי על מה אני חושב שיהיה המצב הרצוי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
הרגע הוכחת שאתה סמי פאשיסט, וההצהרות שלך על קפיטליזם היו שקר. חופש ביטוי למשל לא ניתן רק למי שתומך בדיעות שלך, למעשה המבחן של כמה אתה ליברל (אמיתי) הוא האם אתה מקנה חופש גם למי שאתה שונא או מתעב את דיעותיו. אחרת, כמו פה, אתה סתם צבוע, ללא כל כבוד לזכויות אדם.

יש לי הרבה כבוד לזכויות אדם. אחת הזכויות האלה היא הזכות לכבוד. אם למישהו מתחשק לרצוח אנשים, אני אגביל את החופש שלו, כי הוא מנסה לפגוע בזכות בסיסית של מישהו אחר. אם מישהו נוהג בצורה גזענית, אז אני אגביל ת החופש שלו כי הוא פוגע בזכות הבסיסית לכבוד של מישהו אחר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
אגב, אדון לאסור כל פעולה ממניעים גזעניים, מתי אתה מתחיל לעשות נפשות לרעיון המבריק של "לאסור כל הורה זקן שלא רוצה שהילד שלו יתחתן עם בחורה מעדה X"?

אם הוא ממש יכול היה למנוע את זה ממנה, בהחלט הייתי אוסר אותו.

ישן 30-09-2013, 22:09
צלמית המשתמש של רועי AZ

יש הבדל ע-צ-ו-ם בין לא להכניס אדם X למסעדה שלך
בתגובה להודעה מספר 153 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=בנג'ו] ב. אם לזהבה..."

לבין לא לתת לו דריסת רגל בקודש הקודשים שלך. בטח כשהוא לא בא למלא את הבטן בחומוס וקבבים אלא בא למלא את הבת שלך במכות ועוד דברים שאני אמנע מלתאר כאן, על רקע ניסיון לפגוע בך ובמי שאתה בעיניו.

ישן 01-10-2013, 07:16
צלמית המשתמש של רועי AZ

אם כדי למנוע חיכוכים יש צורך לעשות הפרדה - אז רצוי
בתגובה להודעה מספר 194 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אז קודש הקודשים שלך זה..."

ציטוט:
אז קודש הקודשים שלך זה הסופרלנד... מעניין.
אתה צריך ללמוד לקרוא לעומק לפני שאתה מגיב.

שנינו יודעים מה זה הקנטות של בני נוער וכמה בקלות היום חיכוכים מעין אלה יוצאים מכלל שליטה.

קודש הקודשים שלי אלו הילדות התמימות של עמי. אתה בחרת בשם הנאורות ובשם עוד כמה עקרונות "אוניברסליים" (ובעיקר מילים מפוצצות) - להפקיר אותן.

ישן 01-10-2013, 18:48
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

וממה אתה מופתע?
בתגובה להודעה מספר 202 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "חבל לאן שהאשכול הזה גלש. האנס..."

ציטוט:
חבל לאן שהאשכול הזה גלש. האנס יושב בבית וצוחק על כולנו. רבים בינינו על דברים לא קשורים והוא חופשי לאנוס ולסחוט קטינות ובמקביל ללגום קוקטיילים במסיבות של הקרן החדשה לישראל ולספר לילדים שוודים כמה חיילי צה"ל ברברים וכמה הכיבוש משחית.

עוד שלשה לשמאל האנטי ציוני בישראל.

בג"ץ מורכב משופטים בעלי נטיה שמאלנית קיצונית.

ובאופן כללי, מרבית השופטים בישראל הם שמאלנים, ובעלי חיבה יתרה לבני המגזר הערבי.

אבל בתכלס, אי אפשר לסמוך יותר על אף אחד - אם הממשלה שלנו משחררת מחבלים עם דם על הידים, תמורת כלום, אז לאיזה שפל עוד אפשר לרדת?

העיקר אני עשיתי מעצרים בדרום הר חברון כמו איזה מפגר, בשביל מה?

בשביל שאחרי כמה שנים ישחררו את הבני זונות כאות מחווה לפלסטינאים יימח שמם?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:00

הדף נוצר ב 0.36 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר