לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-05-2005, 17:13
  galgul galgul אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.04
מידע BitSpirit v2.8.0.065 Final relesed

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ביטספיריט,
תוכנת הורדת\שיתוף קבצים מלינקים של טורנט עכשיו בגירסה חדשה מבית ByteLinker.
תוכנה חינמית, בעלת ממשק נוח מאד, מהירה מאד, אין מגבלה למהירות ההורדה, וחובה לשתף במהירות של 3 ק"ב,
צריכת cpu מועטת מאד, בעלת אפשרות שיחרור הזכרון, אפשרות לכבות את המחשב
אוטומטי לאחר סיום ההורדה, אפשרות להמשכיות ההורדה,אפשור הגדרת שרת Proxy/Socks4/5.
לסיכום, תוכנה מאד מומלצת, ידידותית, נוחה מאד וכמובן מהירה!
* ByteLinker לא נוהגים לפרסם את השינויים בגירסאות חדשות.
מקור הידיעה: www.bytelinker.com.

לאתר הבית: www.bytelinker.com
לפרטי ההורדה: www.bytelinker.com/intl/bs.htm
להורדה: http://fileforum.betanews.com/sendf....8.0.065.EN.exe

נערך לאחרונה ע"י galgul בתאריך 08-05-2005 בשעה 17:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-05-2005, 13:39
  galgul galgul אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.04
ואין על זה דיון...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי nitk שמתחילה ב "תוכנה מעולה ! הכי טובה בשוק !"

איני מבין את כל המשתמשים בתוכנה bitornado\abc\azoreus, גם אחרי "קינפוג" ההגדרות ההורדה איטית מאד.
ערכתי בדיקה בין bitspirit לבין azoreus:
התחלתי להוריד משחק כלשהו-600 mb-הביטספיריט אחרי 5 דקות(בדוק על השעון) התחיל להוריד על 34 ק"ב-יש להתחשב בלינק האיטי. לאחר מכן יצאתי מ- bitspirit, התחלתי להוריד את אותה ההורדה ואחרי 5 דקות(בדוק על השעון) azoreus התחיל להוריד על 1.2 - 8.7 !
וזה אחרי קינפוג הגדרות התוכנה....
ואל תגידו לי: "באיזה מדריך השתמשת?", "המדריך לא טוב..."
ידידים, גם בלי קינפוג ה- bitspirit הוא הוריד לי על 86 עוד בימים שרוחב פס
האינטרנט שלי היה 750 KB.
לפיכך עדיף לכם להשתמש ב-bitspirit, תערכו גם אתם ניסוי קטן, כך תבינו איזו תוכנה יותר נוחה ומהירה.

ישן 09-05-2005, 21:09
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
עזוב את המקנפגים והמלעיזים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי galgul שמתחילה ב "אין בעיה,רק תראה תמונות...."

ביטספיריט הוא ללא ספק הקליינט ביטורנט היחיד שמתקרב לרמה של סבבה DC, ובפרמטרים מסוימים (כמו צריכת זיכרון ו-CPU) הוא גובר עליה. הוא מוריד כמעט בכל רוחב הפס, ויופי שהם הצליחו אחרי שעתיים של קינפוגים להביא את האימיול או האזורוס המסריח שלהם לרמה דומה... זה כמו שאחרי שבועיים הצלחתי להביא את ה-FF לרמה של אופרה. זה עדיין אומר שאופרה היא תוכנה יותר טובה (אבל לא תואמת עברית ).

בקיצור - תן למקנפגים לקנפג, ואנחנו שיודעים לעשות "סקר שוק" נמשיך להוריד בכל רוחב הפס, בלי האקים מודים ושטויות.

בין ביטספיריט (אני עדיין עם הגירסה הישנה ואין תלונות) לסבבה DC (דווקא יש תלונות על הגירסה החדשה) - אני בגן-עדן של הורדות תמשיכו לקנפג פראיירים

ישן 13-05-2005, 10:31
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
בעולם שלי אני מוריד בכל רוחב הפס
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "ואיתך כנראה חבל לדבר אתה חיי בעולם משלך"

בלי לקנפג ולהתעסק. יכול להיות שיש כאלה שאוהבים את הקינפוגים, כמו שיש כאן אנשים שמוציאים אלפי שקלים על אוברקלוקינג במקום לקנות מחשב חדש, רק כי זה בסבבה שלהם. אז אני לא רוצה לבאס לאנשים את ההנאה - תקנפגו כמה שאתם רוצים.

לגבי האגואיזם - אז כן, כל מי שיש לו "מוד" כלשהו באימיול למשל, שידע שהמשמעות היא שהוא גונב רוחב פס מהרשת. וכל מי שמשתמש בקינפוגים מיוחדים ייתכן מאוד והוא למעשה מרמה את הרשת. ברשת שאני מוריד ממנה (DC) אין אפשרות כזאת, ולכן אגואיסטים וליצ'רים לא נכנסים. אני בהחלט סולד ממי ש"רצח וגם ירש", כלומר גם מוריד מאנשים ברשת קבצים לא חוקיים, וגם עושה את זה על חשבון אחרים כמוהו.

אבל שוב, קחו את הכל רק כהמלצה. לדעתי הכי כיף לפתוח תוכנה ולהוריד בלי להתעסק יותר מדי, ביחוד כשזה מוריד על 100% מרוחב הפס (ולא "ביום טוב", אלא תמיד). ואם אתה מוריד על 200K בחיבור של 1.5M כדאי שתכתוב על זה ספר, כי אתה האדם הראשון שמוריד מעל רוחב הפס שלו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:07

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר