לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2013, 13:51
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
עזרה במנוי לקאנטרי

הנה הסוגיה:

עד כה הייתי מנוי בקאנטרי נחמד, זול יחסית, שהחליט לסגור את שעריו.
היו לקאנטרי כמה יתרונות בסיסיים:

1. הוא היה זול יחסית
2. כמות המנויים היתה קטנה יחסית (זו כנראה הסיבה שהוא לא הצליח) - מה שאומר שהבריכה ברוב הזמן היתה פנויה.
3. היה מגרש כדורסל
4. הקאנטרי היה פחות או יותר על הציר בין העבודה לבית

בעקבות סגירת הקאנטרי, קיבלנו חודש חינם באחד מהסניפים האחרים של הרשת. אני כרגע שם, אבל ממש לא מרוצה - גם בגלל שהוא מפוצץ באנשים ולשחות שם בבריכה בשבת זה כמו לנסוע ברכב באיילון בבוקר יום ראשון, אבל גם בגלל שהוא יקר נורא וסיבות נוספות.

לאור זאת חיפשתי אלטרנטיבות. הנה מה שאני מחפש בקאנטרי:

1. מחיר סביר - אם אני לוקח חודש ממוצע בשנה, אני מבקר בקאנטרי בין 1-3 פעמים בשבוע שזה בגדול בערך 8 פעמים בחודש
2. לא רחוק מדי מהבית - רצוי בדרך מהעבודה, כדי שאוכל לעבור משם ישר
3. רצוי עם מגרשי כדורסל
4. יש לי בעיה עם אישור רפואי לחדר כושר בגלל בעיות בריאותיות - לכן חדר הכושר הוא פחות רלוונטי ואני מעדיף את הבריכה

אחרי שבחנתי מספר מקומות - מצאתי את 2 המקומות הבאים:

1. קאנטרי לא רחוק מהבית, אבל לא בין הבית לעבודה - עלות לשנה 3,150 ש"ח. חדר הכושר יחסית גדול, אבל הבריכה קטנה (היא יותר קטנה מהבריכה הכי קטנה בקאנטרי השני) וגם כמות האנשים קטנה יחסית מהתרשמות ראשונית.

2. קאנטרי לא רחוק מהבית, בדרך לעבודה - אפשרויות:
א. מנוי שנתי לבריכה בלבד 2,880 ש"ח
ב. מנוי שנתי לבריכה + חדר כושר 3,200 ש"ח
ג. כרטיסיה ל12 כניסות לבריכה בימי חול בלבד - 500 ש"ח
ד. כרטיסיה ל12 כניסות לבריכה כולל שבת וחג - 600 ש"ח

בקאנטרי הנ"ל יש 2 בריכות פעילות כל השנה. 2 הבריכות מקורות ואחת יש לה גג נפתח שפותחים אותו בקיץ. חדר הכושר קטן יחסית - אבל קיים. יש ליד הקאנטרי מגרש כדורסל.

היכן ההתלבטות? בגדול אני נוטה לקאנטרי מס' 2 לאורי היתרונות על פני הקאנטרי השני. אני לא יודע אם לקחת עם חדר כושר או בלי - בשנה האחרונה כמעט לא ביקרתי בחדר הכושר בכלל והעדפתי כדור סל. אני לא יודע אם שווה לי לקחת בכלל מנוי, שהרי אם אני מחלק 600 ש"ח ל12 - זה נותן 50 ש"ח לכניסה בעוד שמנוי חודשי עולה 240 ש"ח. כלומר, כדי לכסות את העלות - אני צריך מינימום 5 פעמים בחודש ללכת לשם וזה די גבולי למה שאני עושה בדרך כלל. היתרון במנוי הוא המחוייבות כביכול - יש לך יסורי מצפון כשאתה לא הולך מספיק בשביל לכסות את ההוצאה וזה מדרבן אותך ללכת יותר.

בעיה נוספת היא הקיץ. היתרון של המקום הראשון הוא שהוא למנויים בלבד. כלומר, הם לא מוכרים כניסה בודדת או כרטיסיות - מה שאומר שכמות האנשים בחורף ובקיץ היא פחות או יותר אותו הדבר. בקאנטרי השני זה מקום די עירוני - יש עלות כניסה בודדת ויש גם כרטיסיות, כלומר בקיץ זה עלול להיות מפוצץ. יש עדיין את היתרון ב2 בריכות ואולי בקיץ אחת מהן לשחיה בלבד - אבל עדיין זה סוג של סיכון.

בקיצור, מה אתם הייתם עושים?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://images.mouse.co.il/storage/8/c/22014520105018_9375000_0..jpg]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2013, 17:08
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
שאלה קצת אישית:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "עזרה במנוי לקאנטרי"

למה בדיוק אתה הולך לקאנטרי?
אתה הולך בשביל להינות בבריכה ובג'קוזי, או שאתה הולך בשביל להתאמן ולהוריד במשקל?

אם אתה הולך בשביל הנאה, אז תתעלם מכל מה שאמרתי.

אם אתה הולך בשביל להיכנס לכושר ולהרזות, אז אוליי כדאי שתשים לב למספר דברים:

1. לדעתי קרוספיט יותר יתאים לך (אני בעצמי עוזר מדיי פעם לחבר שלי שמדריך קבוצה, ויצא לי לראות אנשים מתחטבים ומרזים במהירות מדהימה).

2. ממליץ בחום שתבנה תוכנית אימונים עם מדריך + דיאטה עם דיאטנית קלינית.
או משהו בסגנון של חלי ממן.

נ.ב

אימוני בריכה נחשבים לטובים ביותר, מהסיבה הפשוטה שהמאמץ הוא גדול (במרבית סגנונות השחייה מספר רב של שרירים פועלים במקביל) והשחיקה לגוף היא נמוכה מאוד (הרבה פחות מאימוני משקולות או ריצה לדוגמא).

כך, שאם אתה שמן (אל תיעלב), מומלץ בחום להתחיל בבריכה, ולשלב לאט עם ריצה ושאר תוכנית האימונים בחד"כ.

*אני משלב באופן קבוע אימוני שחיה לאחר אימוני ריצה - זה משחרר את השרירים בצורה מדהימה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-10-2013, 19:03
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "עזרה במנוי לקאנטרי"

טוב, בהינתן ההגבלות הייתי הולך על אופציה א'.

לי הייתה דילמה דומה, חד"כ שמתאים לצרכי האימון שלי ולא יותר (ולכן הוא גם זול יותר) אבל ההגעה אליו לא נוחה, יש בעיית חנייה והוא תמיד מפוצץ לעומת חד"כ שיש בו הרבה הרבה יותר ממה שאני צריך ולכן הוא גם יקר יותר, אבל הרבה יותר נוח להגיע ולהתאמן בו. בחרתי באופציה השנייה.

בסופו של דבר אם אתה משלם פחות אבל בעקבות כך היכולת שלך להתאמן פוחתת עד כדי שאתה כמעט לא מתאמן אז יוצא שאתה משלם הרבה יותר...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:48

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר