לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2013, 18:31
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=שימי]חיפוש מהיר בגוגל..."

אכן לא ניסיתי להטעות אף אחד. חיפשתי את שם הפונקציה יחד עם הביטוי חלונות 8 (באנגלית כמובן), ומצאתי (במספר דוגמאות שונות) שההתנהגות היא כמו שהוא מתאר, ולא 50-50 :|

אם הוא דיבר על אפליקציות מטרו כמו שאתה אומר, אני בספק שאפשר להציג את המידע מהן בצורה מועילה בפורמט 50-50 - שהרי הן מיועדות, by design, למסך מלא... אני משער שגירסת 20% תעלים חלק מהמידע פשוט, בדומה לגירסה רזה של אתרים שגולשים מהסלולרי?

אבל אם הפתרון שהבאתי יעבוד לו גם ב 8, מעולה...

(נ.ב. פותח האשכול לא הזכיר את המילה "מטרו". הוא השתמש במילה "אפליקציות". וגם במילים "על מנת לעבוד". שוב גורם לך לתהות מדוע 8...)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-10-2013, 19:06
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אכן לא ניסיתי להטעות אף אחד...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
אכן לא ניסיתי להטעות אף אחד. חיפשתי את שם הפונקציה יחד עם הביטוי חלונות 8 (באנגלית כמובן), ומצאתי (במספר דוגמאות שונות) שההתנהגות היא כמו שהוא מתאר, ולא 50-50 :|
אני יודע שלא, אבל היית כל-כך להוט שוב לבקר את MS שישר זרקת משהו לא קשור. מסתבר שהבדיקה שלך בגוגל לא הייתה כל-כך רצינית...
(וממילא שנינו יודעים שבנושאי טכנולוגיה (כמו בכל נושא אחר) יש הרבה בולשיט באינטרוובז. )

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
אם הוא דיבר על אפליקציות מטרו כמו שאתה אומר, אני בספק שאפשר להציג את המידע מהן בצורה מועילה בפורמט 50-50 - שהרי הן מיועדות, by design, למסך מלא... אני משער שגירסת 20% תעלים חלק מהמידע פשוט, בדומה לגירסה רזה של אתרים שגולשים מהסלולרי?
אני לא יודע איך יראה דפדפן במקרה כזה, כי גרסת המטרו של IE עובדת רק אם IE הוא גם דפדפן ברירת המחדל, ואין לי כוונה לעשות דבר כזה. זה לכאורה נוח למצב שבו אתה רוצה לראות את הדפדפן או אפליקציית פייסבוק או משהו כזה על רוב המסך, ואת אפליקציית נגן המדיה שמנגנת שיר ולא סרט בו"ז. אתה דוחף אותה הצידה, ו-20% מהמסך זה מספיק ל-controls של הנגן. (זה די מיותר לנגן אודיו על מסך מלא; אנחנו כבר לא מתלהבים מה-visualizers של וינאמפ 2)

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
אבל אם הפתרון שהבאתי יעבוד לו גם ב 8, מעולה...
ברור שהוא יעבוד. לאפליקציות דסקטופ; לא לאפליקציות מטרו. אבל הוא מדבר על מטרו. לכן זה בכלל לא פיתרון לבעיה שלו. זה לא קשור לבעיה שלו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
(נ.ב. פותח האשכול לא הזכיר את המילה "מטרו". הוא השתמש במילה "אפליקציות". וגם במילים "על מנת לעבוד". שוב גורם לך לתהות מדוע 8...)
נכון. נפתח אשכול עם שאלה שלא מנוסחת כמו שצריך. פעם ראשונה שזה קורה באינטרנט!
הבנתי שהוא מדבר על אפליקציות מטרו כי בהן יש הגבלה כזאת ובאפליקציות דסקטופ אין.
ההיכרות - אפילו השטחית - עם מערכת ההפעלה מועילה כדי להבין דברים כאלה.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר