לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2013, 06:08
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
אז כנראה שאני אלך להצביע - עוד לא סגור ב100%
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "בחירות לרשויות המקומיות 2013"

בגדול - בפתח תקווה יש קרב די רציני, בגלל שאוחיון שהיה ראש העיר פרש לפני כשנה בגלל מחלה. אבל האמת היא שפחות מעניין אותי נושא ראש העיר.

הרשימה שאני כנראה אצביעה לה היא הרשימה של הצעירים בראשות איתי שונשיין. את שונשיין אני מכיר עוד מהתקופה שהייתי באגודת הסטודנטים והוא היה יו"ר ההתאחדות. הסיבה שאני אצביע לו תהיה הפעילות שלו בשנים האחרונות כחבר מועצת העיר לקידום ענייני חינוך ותרבות לילדים ונוער בפתח תקווה - אני חושב שהוא עשה עבודה טובה. סיבה נוספת היא שמספר 2 ברשימה שלו הוא יו"ר הועד של השכונה שלי, שעשה עבודה טובה מול העירייה בחמש השנים האחרונות לשיפור פני השכונה.

לגבי ראש עיר, אני פחות מעדיף את ראש העיר המכהן כיום, אז יתכן שאצביע למתחרה הכי חזק שלו - אבל אולי עוד אשנה את דעתי בהמשך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-10-2013, 17:39
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "אז כנראה שאני אלך להצביע - עוד לא סגור ב100%"

הצבעתי לברוורמן וליש"י בראשות בני זהבי למועצה.

לראש העיר הקווים המנחים שלי היו כאלה-
1) לא אורי אוהד.
2) הכי רחוק מאורי אוהד/איציק אוחיון שיכול להיות.
3) דני סוויסה הפגיז אותי בספאם- מיילים, סמסים, טלפונים, דואר- בכל שעות היממה, בלי סוף- אז לא להצביע לדני סוויסה.

למועצה הרשימה הזאת (שאני מקווה שאתבדה אבל אין מצב שהם ישימו מישהו אחד...) הייתה היחידה שהמצע שלה דיבר לליבי. לא עוד מס שפתיים רגיל על "חינוך וטיפוח ובלה בלה בלה", אלא אומרים בפירוש- מרכז העיר מוזנח, לא יכול להיות שראשל"צ, זכרון יעקב, מזכרת בתיה ושאר המושבות של 1882 (שהוקמו 4 שנים אחרי פ"ת...) יכולות לתחזק מרכז נקי, מטופח, יפה, עם עסקים וכו' שגם משמר משהו מימי המושבה ומרכז העיר פ"ת נראה כמו מחנה פליטים, מתנהל כמו מחנה פליטים ות'כלס בלילות מסוכן כמו מחנה פליטים.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 23-10-2013, 15:38
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "דרך אגב"

אני יודע, לצערי אני מעורה מדי בכל מה שהולך בעירייה.

אני נגד ההתנהלות הן של אוחיון והן של אורי אוהד. אי אפשר להימלט מ"ידו" של אוחיון בכל מה שקשור לראש העיר- ברוורמן היה הסגן שלו, גרינברג היה הרל"ש או היועץ שלו או משהו וגם סויסה היה מנכ"ל המועצה תחתיו אם אני זוכר נכון.

אורי אהד נבחר כשאוחיון פרש ע"י הצבעה של המועצה. היות ולא הייתי שבע רצון מההתנהלות של המועצה הרי שגם זו אינדיקציה.
בסופו של דבר הצבעתי בתהליך אלימינציה, לא בגלל שחשבתי שמי מהמועמדים ראוי במיוחד.

הצטערתי לראות ש"יחד" גרפו את מירב הקולות, מאידך שמחתי לראות שדווקא החבר'ה שאני הצבעתי להם וחשבתי שהם קיקיונים קיבלו אחוז מכובד- אבל אודה ולא אבוש, אין לי מושג מה אחוז החסימה או איך חלוקת הכסאות מתבצעת, רק ראיתי אחוזים באתר של ווינט...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 23-10-2013 בשעה 15:42.
ישן 30-10-2013, 01:49
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "בחירות לרשויות המקומיות 2013"

הלכתי להצביע רק כי מישהו שאני מכירה (קצת. הוא מהקהילה שלנו) התמודד בראש אחת הרשימות למועצה. אז הצבעתי לו. (לא קיבלו אף מקום במועצה. )
לא עשיתי הכנות בנוגע לראש העיר, ידעתי רק שיש מועמד אחד בטוח, ומועמד אחר שאף אחד לא שמע עליו, עד כדי כך שהגעתי ליום הבחירות בלי לדעת מה השם שלו. התכוונתי להצביע למועמד הבטוח.
אבל אז הגעתי למקום הבחירות ובין כל הסטודנטים העטים על הבאים - היה איש יותר מבוגר שבא למישהו שעמד לידי ואמר לו "נעים מאוד, אני ***" (השם של המועמד שאף אחד לא שמע עליו. אני אפילו כבר לא זוכרת מה השם...). הגניב אותי שהוא בא לקלפי ובמקרה ראיתי אותו, וחשבתי שיהיה מוזר להצביע נגדו כשאני אפילו לא יודעת אם הוא באמת פחות טוב. להצביע בעדו יהיה עוד יותר טיפשי, מאותה הסיבה (וכי אני יודעת על הנוכחי שהוא כנראה בסדר, כי העיר שלנו סבבה...).
בקיצור, שמתי פתק לבן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר