לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2013, 17:11
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
שפטל עצבני: בית המשפט הטיל קנס על עו"ד שפטל בגובה 75,000 ש"ח על השוואת מאזין לנאצים

עו"ד יורם שפטל ישלם 75,000 שקל לפעיל השמאל אמנון הולצמן בשל לשון הרע. כך קבעה (יום ג', 29.10.13) שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, רות לבהר-שרון, אשר קיבלה את ערעורו של הולצמן על דחיית תביעתו בבית משפט השלום בתל אביב.

שפטל התבטא כלפי הולצמן בצורה קיצונית ביותר בתוכנית הרדיו שלו, לאחר שעלה לשידור. הוא כינה אותו בכינויי גנאי, האשים אותו בשיתוף פעולה עם אויביה של ישראל ואף הישווה אותו למשתפי פעולה עם הנאצים. שפטל טען שמדובר היה בהבעת דעה, אך לבהר-שרון דחתה טענה זו:

"העובדה שהדברים נאמרו במסגרת תוכנית רדיו הידועה כתוכנית בעלת סגנון משתלח, בה מוחלפות דעות פוליטיות, לעיתים קיצוניות, וכי על המשתתף בה להביא בחשבון את האפשרות כי ייאמרו דברים שנוגדים לחלוטין את עמדותיו ודעותיו - אין בהם כדי להצדיק את הביטויים והעלבונות שבהם נקט המשיב, שהם לחלוטין לא מקובלים ולא ראויים". לדבריה, מאחר ששפטל הוא עורך התוכנית, עליו לנהוג ביתר כבוד כלפי המשתתפים בה.

לבהר-שרון גם מדגישה, כי בתי המשפט בישראל כבר קבעו לא אחת, כי ייחוס תכונות נאציות או השוואות לנאצים מהוות לשון הרע. ואולם, מאחר שבמקרה הנדון כתב שפטל את הדברים במכתב תגובה לדרישת התנצלות ששלח אליו הולצמן, הם נהנים מההגנה המוענקת למסמכים מסוג זה.

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-339220-00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2013, 15:18
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אין מחלוקת שדמאניוק היה פושע נאצי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "כל אדם שעשה תאונת דרכים ופגע..."

ואני חוזר שוב, זה שכולם זכאים לעו״ד איננו אומר שאתה כעו״ד צריך להיות זה שייצג דווקא את אנס התינוק או פושע המלחמה הנאצי. במקרה הגרוע יש סניגוריה ציבורית.
לגבי דמאניוק עצמו, הוא כזכור הורשע לבסוף על היותו פושע מלחמה נאצי. הוויכוח היה באיזה מחנה השמדה הוא שירת. בישראל הועמד לדין על היותו פושע x, עלו ספקות אחרי הכרעת הדין אם הוא לא בכלל פושע y אז בגלל שמדובר בדיני נפשות החליטו לזכות אותו. נקבע שאומנם הוא שיקרהבטענותיו לגבי מעשיו במלחמה אך שיש ספק אם הוא באמת איוון האיום. ההחלטה לא לנהל משפט חדש על מה שכן עשה במלחמה הייתה לדעתי טעות , אם כי אפשר להבין את הפרקליטות שרצה לעשות סוף לעסק מתמשך ויקר ולא הכי מוצלח מבחינתה. אתה יכול לקרוא יותר על כך באנטרנט.
בסופו של דבר הוא הורשע בגרמניה.
ישן 07-11-2013, 23:14
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אין מחלוקת שדמאניוק היה פושע נאצי"

לגבי המקרה בישראל במקרים כאלה בשביל הניצולים היה צריך להשאיר אותו במעצר בישראל עד שיגלו מי הוא ולעמיד אותו שוב לדין, וכמו שרשום בויקי בסוף תפסו אותו על סיוע לרצח של 28000 יהודים גם אם הגישו על זה עירעור והא מת לפני שהוא זוכה.

לגבי אותו עו"ד הביקורת עליו איננה מוצדקת ואני אומר לך מדוע. קח אדם שרצח אדם בכוונה תחילה והוא לוקח עו"ד שעולה גם הרבה כסף שמשחרר אותו בסוף בגלל טעות של המשטרה/פרקליטות או חסד מצד שופט איקס או אחר שנותן לו עבודות שירות בגלל חיים קשים. (נגיד לשם הדיון עצמו בסדר?)
האם יש הבדל ביחס שנותנים לעו"ד שפטל לאותו עו"ד בדוגמא שלי? התשובה היא לא, כי שניהם עשו את העבודה שלהם כעו"ד של הלקוחות שלהם.
אני גם יכול לגלות לך שיש עו"ד של הגנה שמומחים בלאתר טעויות של המשטרה או מצד הפרקליטות ולכן השכר שלהם הוא הינו גבוה מאוד והם לא עובדים בסניגוריה הציבורית. אם עו"ד שפטל הוא אחד מאותם עו"ד מעולים להגנה, אין לנו זכות לשפוט אותו לדעתי שהוא אדם מקצועי מאוד במקצוע שלו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 08-11-2013, 01:33
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לא הבנתי"

מצד שני תחשוב על מקרה שאתה צריך עו"ד כזה כי עשית תאונה קשה עם הרכב ופגעת במשהו, כאשר עו"ד כזה יכול להוציא אותך מזה עם קנס, קורס של נהיגה מונעת ושלילה של פחות משנה בלי כלא.
לבקר את אותם עו"ד זה לא נכון, כי רוב מי שמבקר אותם, ירוץ אליהם כאשר הוא יהיה צריך אותם באמת. האם חשבת על זה קגנס? רצח, אונס או תאונת דרכים קשה במקרים האלה העו"ד האלה הם קו ההגנה הכי טוב של הנאשם/מת, אם הוא אשם או חף מפשע, ולכן הם דבר נחוץ במערכת החוק שלנו לייצר איזון שהמשטרה והפרקליטות לא יוכלו להפליל משהו במשהו שאיננו אשם או בעונש לא מוצדק.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 09-11-2013, 19:09
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
לא כולם. יש סייגים.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מה עם עורכי דין שמייצגים מחבלים, רוצחים, אנסים,"

אין לי טענה כלפי מי שבסנגוריה הציבורית. חופש הבחירה שלו בתיקים מוגבל ואם הוא הצטרף כדי להציל אנשים חפים מפשע (זה מה שעבר לי בראש כשקלתי בנעורי ללמוד משפטים) הוא יהיה חייב לייצג גם תיקים של כאלו שהם בבירור אשמים בעבירות החמורות שמיוחסות להם.
אין לי כמובן שמץ טענה כלפי מי שמייצג נאשמים בעבירות חמורות אשר הוא משוכנע באמת ובתמים בחפותם או כאשר הוא משוכנע שיבצעו את העבירה בהשפעת נסיבות חיים שדורשות התחשבות. למשל, במקרה שבו אדם רצח ויש ספק ביחס לכשירותו הנפשית ועורך הדין משתכנע שמדובר במקרה של אדם הסובל מפיגור קל ושבית המשפט צריך להתחשב בזאת. או,בדוגמא אחרת, אישה שסבלה משנים ארוכות של התעללות מצד בעלה ורצחה אותו בהתקף זעם.
יש לי בעיה רצינית מאוד עם עורכי הדין שבוחרים לייצג אנסים ורוצחים שברור להם לגמרי שהם עשו את מה שמיוחס להם, ואולי אף גרוע מזה. נשבר לי הז' מלראות את הנאשם ברצח במועדון יושב במבט של ילד טוב עם כיפה שחורה על הראש, כשברקע עורך הדין מסביר שמרשו אדם נורמטיבי, שהמשטרה נטפלת אליו סתם בגלל שם משפחתו ועוצרים אותו בכל פעם שמישהו נדקר והוא במקרה בסביבה עם סכין ביד. ושוב, חשוב לי להדגיש שאין לי בעיה עם העיקרון לפיו כל אחד זכאי לייצוג משפטי. יש לי בעיה עם אלו שמתנדבים להגן על כגון אלה בעבור בצע כסף. אף אחד לא הכריח את אותו עורך דין לבחור דווקא בכיוון הקריירה הזה ובעבריין הספציפי הזה. זוהי בחירה שנובעת מכך שאותו עורך דין מחזיק בעולם ערכים מסוים שבו למצפון יש מעט מאוד מקום.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר