לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2013, 17:03
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
האם אתם מאזינים לתוכניות רדיו?

1. איזו תוכניות אתם משתדלים לא לפספס ברדיו ולמה?

2. אילו תוכניות אתם הכי לא סובלים?

אז ככה... זה כבר תקופה ארוכה שאני "דואג" לאחר לעבודה - רק בשביל לשמוע את טל ברמן ואביעד קיסוס ב99 אף אמ. הקטע שיש שני חבר'ה שעובדים כל יום רק שעתיים וחצי ועדיין מביעים כל כך הרבה התמרמרות על עצם זה שהם צריכים להגיע בבוקר לשם - גורם לי לחייך.

לעומת זאת, התחלתי להתעכב בעבודה בחזרה הביתה רק בשביל לשמוע את התוכנית של בן כספית ואריה אלדד ב103 אף אם. העובדה שאריה אלדד לא נבחר לכנסת, בשילוב עם העובדה שעמנואל רוזן הושהה מתפקידיו בתקשורת - הביאו לי את החוויה הזו. אני כל כך שמח שהוא לא נבחר (ולא רק כי הוא קיצוני) - אני פשוט נהנה לשמוע את השנינות הזו.

הדבר שאני הכי שונא ברדיו זה את התוכניות של 103 אף אם ביום שישי. איך אפשר לשמוע כל היום על רפי קראסו שמסביר למאזינה שלא ברור איך היא חיה, מה זה אומר הצבע של הצואה... בעעעעעעעעעע
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2013, 17:48
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "האם אתם מאזינים לתוכניות רדיו?"

אורי הדביק אותי במחלת הספרים המוקלטים אז רוב הנסיעות שלי מוקדשות לזה. כשאני עם עוד אנשים באוטו או שמכל סיבה אחרת אני לא שומע ספר אני משתדל לשמוע גלי ישראל. מאוד אוהב את התוכניות של אראל סג"ל וקלמן ליבסקינד- שזה גם מה שבד"כ יוצא לי על הדרך ללימודים. יש להם גם שעה ביום של מערכונים מכל הזמנים אחה"צ- בד"כ זה סבבה.

אני לא סובל את רזי ברקאי ולמעשה את רוב התוכניות בגל"צ (חוץ מג'קי ואברי, אבל לא יצא לי לשמוע אותם בערך משהשתחררתי...). לא סובל את ורדה רזיאל ז'קונט או זהבי עצבני, או למעשה את רוב התוכניות ב103FM. אה, גם את ה"קאוצ'ר" הקרח המעצבן הזה.

בשעות הערב יש בד"כ תוכניות ספורט בכל הערוצים, במקרה כזה אני שומע את התוכנית של ברקוביץ' ואסייג בשביל הדאחקות...

משתדל שלא לשמוע מוזיקה ברדיו, אם יוצא לי בשבתות אני נהנה משבת ישראלית ב103 FM או כשבמקרה אני שומע 88 והם עושים אלבום זפלין/רד הוט (יצא לי בבערך פעמיים ששמעתי את הערוץ הזה).

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר