לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2013, 18:31
צלמית המשתמש של Xdeal
  Xdeal Xdeal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.12
הקלגס בכה מאד

מדי כמה חודשים, חלה בחיה הדומיננטית שבין הנהר לים, הימין היהודי, טרנספורמציה משונה: אנשים שעל בסיס יומי מהללים את המיליטריזם, סוגדים לכוח, ומתחננים שניתן לצה"ל לכסח, מגלים בפתאומיות את הפציפיזם. הם מתמוטטים בבכי כשהם חושבים על מותו של עלם חמודות, ואינם יכולים לשאת עוד את העולם המכוער הזה, שדווקא את הטובים לוקח מוקדם כל כך. האנשים שחושבים, וכותבים, שממחנות הפליטים צריכים לעשות מגרשי חניה; האנשים שצוהלים במדיה החברתית, בשמם וללא כל בושה, כשילדים פלסטינים מתים בתאונה או נהרגים/נרצחים על ידי חמושי צה"ל, אינם יכולים להתמודד יותר עם המציאות האיומה של אזורנו.
חוקרים מצאו חוקיות קבועה במחזוריות הזו: המטמפורפוזה מתרחשת במקרה הנדיר שבנדירים, שבו פלסטינים הורגים חמוש ישראלי. או אז, מתהפכים חוקי המלחמה על פיהם, ומי שהצדיקו פגיעה לא רק בחמושים אלא גם, ובהתלהבות, בבלתי מעורבים, מתחילים לקונן על מותו של החמוש.

המשך:

http://www.hahem.co.il/friendsofgeorge/?p=3658
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2013, 19:00
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
אין סיבה להמשיך לקרוא וללחוץ על הקישור, זה סתם יביא traffic לאתר הבזוי ההוא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Xdeal שמתחילה ב "הקלגס בכה מאד"

למזלנו, האנשים מסוגו של הכותב הנ"ל הם המיעוט שבמיעוט בחברה הישראלית, ולנו לא נותר אלא להסתכל על אנשים כמוהו ברחמים ולקבל בהבנה את העובדה שהאוטו-אנטישמיות שהם לוקים בה היא כתוצאה מחוסר היכולת שלהם להכיל את המציאות, בה הפלסטינאים רוצים להשמיד אותנו בכל מחיר, ועל כן האוטו-אנטישמים מנסים בכל כוחם לרצות את הפלסטינאים באשר הם, לא משנה עד כמה גבוה המחיר.
כמה אירוני שהטקסט הנ"ל שכביכול נכתב בגנות אלה ש"מהללים את המיליטריזם" ו-"סוגדים לכוח", בעוד הכותב וחבריו נמנים בעיקר עם אלה שיושבים ומאוננים באקסטזה בעת כל פיגוע שיוצא מבני-דודנו... נו שוין...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 14-12-2013, 00:25
  משתמש זכר BurningBush BurningBush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.10
הקלגס יודע להתמודד יפה מאוד. מי מתחבא מאחורי ילדים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Xdeal שמתחילה ב "הקלגס בכה מאד"

מי רץ לאו"ם לבקש הפסקת אש? מי מתרגז כשרוצים להפסיק מלחמה למרות הטילים, הערבי או היהודי?

אוהבים האלו מהסוג שלך להשוות מעשי ערבים היום למעשי יהושוע (מלפני 3000 שנים כשבחצי האי ערב היו אקליפטוסים והערבים דלגו מענף אחד למישנהו.) כאילו מבחינה מוסרית השניים שווים.

אלך כמה מאות שנים אחורה מתקופת יהושע, כשערב הייתה עדיין חלק מאוסטרליה, בעת ההיא חזר יעקוב מביקור קצר אצל חותנו לבן ועמד לפגוש את אחיו האדמוני ויפי העיניים (קלטי-נורמני כזה). חשש שהאחיו ינהג כאדומי וירצה לכלותו. החליט להתכונן למלחמה לא לפני שסידר כמה קרנות חזנות-נעימה כדי לשחד את תאומו השעיר.

הכין יעקוב, שבינתיים הצליח לעצבן מלאך, את כבודתו לקרב והציב את נשותיו וילדיו מאחור, את חייליו לפניהן והוא עצמו עמד בראש לגיונותיו.

מה לצורך ההשוואה עושה הערבי? מתחבא מאחורי החצאית, שוחט תינוקות ומילל. שולח ילדה טיפשה שלא הבינה שבתולות נדרשות רק בשמים, לדחוף דחפור. ככה זה. ערבי.

בנת יהה וולד.

נ"ב: לא צריך לספר לי על אוקינוס תטיס וחיות כיס. יודע. עיקר המסר הוא שיעקוב גיבור והקלגס סאדאם חוסיין צריך ילדים כמגיני אנוש.
וידוי חיים שור."אני הייתי מאלה שפתחו לאש"ף את הדלת לאמריקה. משרד המדינה האמריקאי לא רצה לתת להם אשרות. טיפלנו בזה שיקבלו אשרות, והם נכנסו ובעזרתנו כבשו את אמריקה. זה מה שהם רצו, אני אישית הזמנתי אותם לחוגי בית של יהודים אמריקאים. הם הצליחו בזה בעזרתנו. בלעדינו הם לא היו מצליחים בזה לעולם". כל פעם שאני קורא את חתימתי נחמץ לבבי. האיש שיכל בן בסיירת. מתעתע בנו אלוהי ישראל.

ישן 14-12-2013, 17:57
  משתמש זכר BurningBush BurningBush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.10
מה הפסיחה על שתי הסעיפים
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מי קלגס יותר גדול יותר נבזי"

אתה מין שופט אובייקטיבי? אתה יהודי שנמצא תחת התקפה ואין מקום לשקול אם כיוונת לכף הרגל או לישבן.

קרא לנו קלגסים, ובמקומותינו, שאם רמזת משהו על הצורר ומלוויו (דבר שמשווה אותו להבדיל מהשם הקדוש שאסור לביטוי) אתה מוצא עצמך עובר על הכללים ואולי מורחק, נחסם או ש"אינך ראוי לעם ישראל ומורשתו", ניתן להחזיר לו את הביטוי בו השתמש.

לדעתי, הערבים הוכיחו עצמם כתרבות, לא כבודדים, אחראים למעשים ששום קבוצה בעולם המודרני לא היתה תומכת בם. כל שחסר להם הם האמצעים ולא שהם לא ניסו. בכל מקום בו יש להם כוח, הם מתעמרים במיעוטים, גורמים לשורדים לברוח, קוצצים אברים ועורפים ראשים. אילו מביניהם הנקראים פלשתינאים, כממשלה, (לא כפרטים) היו נעזבים למאוויהם, ראש יהודי לא היה נותר על כתפיו.

אני עושה את ההבחנה בין ממשלה לפרט מישום שבכוח ממשלה להכשיר דבר שהפרט לא יעשה בחייו הפרטיים. ממשלה אומרת לחייל להזיז את קו הגדרת הרצח בעת מלחמה. הדת המוסלמית התירה את דמינו ואני לא רואה חובה להתאים ביטוי שבדיוק מפריד בין רשע, רוצח, קלגס או עמלק.

צדק האבו מצפת. הוא זה שנתן פקודה לקלגסיו להרוג ילדים, ספורטאים ויהודים ברחבי העולם אפילו אין להם קשר לישראל. הוא טען שהוא חופשי ולכן על קלגסיו להיות חופשיים. אני חושב שהוא וכמה משותפיו היהודים שחוללו דברים כמו אוסלו, צריכים לכל הפחות, לדור בכפיפה אחת בתא כלא.
וידוי חיים שור."אני הייתי מאלה שפתחו לאש"ף את הדלת לאמריקה. משרד המדינה האמריקאי לא רצה לתת להם אשרות. טיפלנו בזה שיקבלו אשרות, והם נכנסו ובעזרתנו כבשו את אמריקה. זה מה שהם רצו, אני אישית הזמנתי אותם לחוגי בית של יהודים אמריקאים. הם הצליחו בזה בעזרתנו. בלעדינו הם לא היו מצליחים בזה לעולם". כל פעם שאני קורא את חתימתי נחמץ לבבי. האיש שיכל בן בסיירת. מתעתע בנו אלוהי ישראל.

נערך לאחרונה ע"י BurningBush בתאריך 14-12-2013 בשעה 18:11.
ישן 14-12-2013, 22:29
  Alex33 Alex33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מי קלגס יותר גדול יותר נבזי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
לכנות את המתנחלים ואת חיילי צה"ל כקגלסים - כנוי מזעזע ואיננו נכון אמיתי.
נכון שאני מבקר פעולות בלתי ראויות של המתנחלים ושל בודדים בצה"ל - אבל גם הפעולות החריגות רחוקות פעולות קגלסיות.
מאידך להציג את הפלסטינאים כקגלסים - על מי הם שולטים בכוח הזרוע ? את מי הם מרתיעים ? נכון שיש ביניהם רוצחים, שאינם בוחלים בשום אמצעי רצח אבל קגלסים ???!!!

קלגסים כלפי כל האכלוסיה שבשליטתם, שמהם הפת``ח גנב מיאלירדי דולרים.
קלגסים כלפי כל הסוחרים שמשלמים פרוטקשיין לכנופוית החמושות הכפופות לאבו מאזן .
אחר כך אתה תהיה מופתע שהסאלפים או החאמס ישחטו אותם, ותאשים את ביבי כרגיל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר