לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2013, 11:27
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
הותר לפרסום: אייל גולן הוא הזמר המעורב בפרשת הקטינות. אייל גולן ואביו נעצרו הבוקר.

הותר לפרסום: אייל גולן הוא הזמר המפורסם החשוד במעורבות בפרשה הכוללת קיום יחסי מין עם קטינות - כך הותר לפרסום. הוא עוכב הבוקר חקירה במשרדי ימ"ר תל אביב. במקביל, בלשי הימ"ר הגיעו הבוקר בשתי ניידות לבית אביו של אחד המעורבים באזור מישור החוף, וערכו חיפושים במקום, כמו גם בכלי רכב. בתום החיפוש שנערך כשעה עוכב האב – שלפי החשד היה זה ששידל את הקטינות המעורבות. בנוסף, שלושה בני אדם נוספים עוכבו לחקירה, בהם גם איש יחסי ציבור שלכאורה ארגן את "מסיבות החשק" במסגרתן התקיימו יחסי המין האסורים. כל המעוכבים נחקרים בנפרד במשרדי הימ"ר, ונגדם עומדות בין היתר עבירות חמורות של בעילת קטינה והדחת קטינות לשימוש בסמים. המשטרה הודיעה שבכוונתה להביא את החשודים לדיון בהארכת מעצר רק מחר בבוקר, ולחוקרים יש כעת 24 שעות על מנת להשלים את החקירה הראשונית.

ההחלטה לעכב את האב ולחקור את גולן ואת שני המעורבים הנוספים, בהם איש רדיו שהיה פעם בסכסוך עם הזמר המפורסם, הגיעה ככל הנראה אחרי שהחוקרים אספו די ראיות בפרשה כדי לעמת את המעורבים בה. יצוין כי צו איסור הפרסום שהוצא בפרשה הוסר - אך יחד עם זה, לא ניתן לפרסם את שמות כל המעורבים. כדי להעיד על רגישות המקרה, ועל מנת להימנע מחשיפה לתקשורת הוסכם עם גולן כי הוא יגיע לנקודה מסוימת, שם נאסף על ידי השוטרים והובא לחקירה. בנוסף, נערך חיפוש בחדר בית המלון בו הוא מתגורר לאחרונה.

http://news.walla.co.il/?w=/10/2696332
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2013, 18:33
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי סיורניק שמתחילה ב "גם זנות וגם סמים (כל עוד נעשה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיורניק
גם זנות וגם סמים (כל עוד נעשה בהסכמה כמובן) לא חוקיים ולא אתיים אבל לא ממש נוראים.
הדרך להילחם בהם היא לא ע"י צביעות, היתממות וזעם קדוש בתקשורת.

יש פה שני דברים-
1) כל עוד זה קבוע בחוק אז להגיד "זה לא נורא" זה אבסורד. אם אתה חושב שזה לא נורא אז צריך לפעול לביטול החוק- לא להתעלם מהחוק.
אם יש חוק- חייבים לאכוף אותו, אם אין כוונה לאכוף אותו לא צריך להיות חוק.
זה בלי להיכנס להאם זה באמת נורא או לא נורא.

2) לא מדובר פה על זנות וסמים- או לפחות זה לא העיקר, אלא (לפי מה שהבנתי מהפרטים המפורסמים ומהמעט שאני מבין את החוק) בבעילה אסורה בהסכמה.
ככה שאם מדובר בבת 15 שהסכימה "להיבעל" החוק לא מכיר ביכולת שלה להסכים מפאת גילה.
אני בטוח שעו"ד יוכל לשים פה גם עניין של יחסי מרות היות והוא ניצל את הפרסום שלו לבעול אותן ולא היה סתם איזה מישהו מהרחוב.
ציטוט:
חינוך נכון מצד ההורים יהיה צעד ראשון.

חינוך נכון מצד ההורים הוא תמיד הצעד הראשון, אבל זה לא אומר שזה בהכרח היה מונע או שזה פותר את העבריין מאחריות.

יש חוק- צריך לאכוף אותו.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 20-11-2013, 18:57
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=סיורניק]גם זנות וגם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
1) כל עוד זה קבוע בחוק אז להגיד "זה לא נורא" זה אבסורד. אם אתה חושב שזה לא נורא אז צריך לפעול לביטול החוק- לא להתעלם מהחוק.
אם יש חוק- חייבים לאכוף אותו, אם אין כוונה לאכוף אותו לא צריך להיות חוק.

אני מסיט את הדיון:
במהלך הימים האחרונים הופיע שר הפנים בתוכנית של לונדון וקירשנבאום בשביל לדבר על עניין המסתננים מאפריקה. תוך כדי הראיון הוא פתאום מספר בצורה די אגבית שיש חוק לפיו אסור להעסיק את המסתננים אבל בוחרים לא לאכוף אותו. אני מאמין שלא עובר חודש מבלי שאני שומע על איזשהו חוק שהוא למעשה אות מתה. בקיצור, אנחנו חיים במדינה שבה ההנהגה לא מכבדת את החוקים שהיא עצמה יצרה (או שנוצרו ע"י מי שהיו קודם בשלטון) ככה שמה שכתבת אולי תקף לגבי מדינה אירופאית מערבית מתקדמת אבל אנחנו חיים במציאות אחרת.
ישן 21-11-2013, 18:16
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=סיורניק]גם זנות וגם..."

חוקיות ואתיקה הם מושגים בני תקופה. אם אותה ילדה היתה מבוגרת בכמה חודשים ועוברת את מספר הקסם 16 שנים, המשטרה לא היתה מתערבת. האם נפשה לפתע היתה מתבגרת בכמה חודשים? סביר להניח שלא. מנגד, בגיל כזה לפני זמן מה היא כבר היתה נשואה. בנוסף, בגיל כזה היא כבר תקיים יחסים עם נער בן גילה, חלק מכריע מהבנות בכל אופן. עוד בנוסף- גיל ההסכמה משתנה בין מדינות, כולל מערביות נאורות, כך שאתה יכול להיות אדם נורמטיבי, לחצות את הגבול ולהפוך לסוטה מין מטונף.

ולגבי חוקים- כפי שכתבתי לך בהקשר אחר, פעם גם אסרו על יחסים בין גברים. זה היה החוק, בחרו שלא לאכוף אותו, עד כמה שאני יודע לפחות. אדם שמרן במיוחד בזמנו היה טוען שמעשה כזה אינו מוסרי, אינו אתי, ושיש לאכוף את החוק. איך נשמע לך?
ישן 21-11-2013, 18:44
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "חוקיות ואתיקה הם מושגים בני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
אם אותה ילדה היתה מבוגרת בכמה חודשים ועוברת את מספר הקסם 16 שנים, המשטרה לא היתה מתערבת. האם נפשה לפתע היתה מתבגרת בכמה חודשים? סביר להניח שלא.

כבר היינו בדיון הזה. גיל צריך להיקבע. כן- אין דבר יותר שרירותי מגיל, אין דין בת 15 X כבת 15 Y, אבל היות ואין יכולות פרקטית להתאים את גיל הבגרות לאישיות (וגם כי ייתכן וחלק גדול מהאוכלוסיה לעולם לא היו מגיעים לדרגת בגירות) נקבע גיל מסוים מקיף.
ציטוט:
מנגד, בגיל כזה לפני זמן מה היא כבר היתה נשואה. בנוסף, בגיל כזה היא כבר תקיים יחסים עם נער בן גילה, חלק מכריע מהבנות בכל אופן. עוד בנוסף- גיל ההסכמה משתנה בין מדינות, כולל מערביות נאורות, כך שאתה יכול להיות אדם נורמטיבי, לחצות את הגבול ולהפוך לסוטה מין מטונף.

וכל זה לא קשור, כרגיל.
ציטוט:
ולגבי חוקים- כפי שכתבתי לך בהקשר אחר, פעם גם אסרו על יחסים בין גברים. זה היה החוק, בחרו שלא לאכוף אותו, עד כמה שאני יודע לפחות. אדם שמרן במיוחד בזמנו היה טוען שמעשה כזה אינו מוסרי, אינו אתי, ושיש לאכוף את החוק. איך נשמע לך?

לא קשור.
אני אומר שזה אחד לא חוקי, שתיים לא אתי. זה לא לא אתי כי זה לא חוקי אלא עומד בפני עצמו.

אמרתי- אם אין כוונה לאכוף את החוק צריך לבטל אותו, חבל שאתה לא קורא.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 21-11-2013, 20:08
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "אחלה, ואת הגיל הזה אולי צריך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
אחלה, ואת הגיל הזה אולי צריך לשנות ולא להתייחס למספר כקדוש.

אולי כן ואולי לא, מה שבטוח אולי.
ציטוט:
עוד פעם- קשור מאוד. אדם אחר שמרן בתקופה ההיא היה טוען שיש לאכוף את איסור יחסים בין גברים. הוא גם היה טוען שזה לא אתי כי זה פסול בעיני האל. אז לשיטתך צריך לאכוף את החוק, כי הוא חוק וראוי לאכוף חוקים? מה עם להפעיל שיקול דעת לגבי איזה חוק פסול ואיזה לא?

אתה ממש מתיש. אני לא יודע אם זה מגיע ממקום של סתם להציק או ממקום של אתה פשוט לא טורח לקרוא את ההודעות שאתה מגיב להן.
אני אמרתי שלא צריך לבטל את החוק הזה? (במקרה אני חושב שלא אבל לא זה העניין).
אני חושב שכתבתי מספיק ברור ומספיק פעמים שאם אין כוונה לאכוף את החוק אז צריך לבטל אותו.

מה גם שבמקרה הנ"ל אם הבנתי את פרטי האירוע נכון יכול להיות פה גם מקום של יחסי מרות וסרסור לזנות אולי.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 21-11-2013, 01:27
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "הותר לפרסום: אייל גולן הוא הזמר המעורב בפרשת הקטינות. אייל גולן ואביו נעצרו הבוקר."

התחסדות מצד התקשורת, המשטרה, הפרקליטות וההורים של אותם נערות להזמין אותו בכלל לחקירה.
מדוע?
א, לא היה פה אונס, ואותן נערות לא סבלו מזה יותר מדי אלא נהנו מזה ורצו לחברות הכי טובות שלהן אחרי המעשה.
ב, כאשר פירסמו שמורה אנסה תלמידה בת 12 (אז) מספר פעמיים ולא נכנסה על זה לכלא, אותן ח"כ מ"יש עתיד" שתקו כמו דג כמו במשטרה ובפרקליטות ולא דאגו לפיצוי לאותה משהי שכיום בת 18 וסובלת מאותו אונס עד היום אותו סיפור עם מורה שאנס מספר תלמידים שלו ולא נכנס לכלא.
ג, כאשר פורסם על אייל גולן המשפט "גם-מי-שיש-לו-סטייק-בבית-רוצה-לפעמים-פרוסה-עם-שוקולד", היה ברור שאופי של הבחור הוא שהוא "שחקן".
ד, אותם הורים אשמים שהבנות שלהן הלכו למועדונים ובגיל כזה צעיר וההורים פה אשמים יותר מכל אדם אחר/ת בן/ת 18+ ששכב/ה עם קטין או קטינה.
ה, רשמו פה את הדבר הבא:
ציטוט:
עם כמה מעריצות קטינות שכב מיק ג'אגר? 50 סנט?
על מה כל המהומה?

אכן על מה כל המהומה? ההורים של אותם ילדים הם האשמים הגדולים ברוב הפרשות האלה ולא אנשים מבוגרים שעשו את זה עם קטין או קטינה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 21-11-2013, 09:19
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "תירוצים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
יש חוק והזמר המופלא עבר על החוק. החוק לדעתך לא נכון? לדעתך צריך לאפשר לבני ארבעים להכניס למיטתם ילדות בנות 14 שלא מבינות שום דבר מהחיים שלהן? לדעתך אותם גברים ראוים לצל״ש ואילו הורי הילדות לעונש מאסר? סבבה. פעל לשנותו. במצב הנתון הייתה כאן עבירה חמורה על החוק מצד אחד בלבד-הזמר (לכאורה, כמובן). אבל הסר דאגה מליבך. אפילו אם יורשע ספק אם יישב אפילו שעה בבית הסוהר.

תגובה מ YNET שלדעתי נכונה במקרה זה:

"באמת מעניין כמה כסף ומשאבים שרצוי שהיו מופנים לטיפול בפשע המאורגן ו/או לדברים שפוגעים באזרח הקטן יום יום (אלימות, גניבות וכו) הופנו לעיניין הזה.
בסופו של היום זאת שאלה אם הוא ידע שהיא קטינה או לא, כי די סביר שהכל היה בהסכמה (גם המין וגם הסמים). דומרני צוחק כל הדרך הביתה."

דעתי האישית - גם אם הזמר הוא חלאה ללא מוסר, גם אם הילדות חסרות חינוך שיקול דעת, אני חושב שאין כאן מקום לטיפול במישור הפלילי. מי שמתנגד לכך מוסרית מוזמן להפגין, להחרים ולגנות את אייל גולן בתקשורת וכמובן לחנך את ילדיו.
אני רק אזכיר שלפני הרצח בבר-נוער, במשך שנים המארגנים היו "צדים" נערים הומוסקסואליים (בהסכמה) - כולם ידעו מזה ואף אחד לא פצה פה, וגם לאחר הרצח לא עשו כתבת תחקיר עמוקה על "השיטה".
הומואים הם אוכלוסייה מוגנת בתקשורת (בדומה לנשים ומיעוטים) וזמרים מזרחיים לא, אז אני לא מתרגש מהזעזוע המעושה של אנשי התקשורת והפוליטיקאים.

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

ישן 21-11-2013, 11:19
  Colonel Korn Colonel Korn אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 15.11.13
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "התחסדות מצד התקשורת, המשטרה,..."

אז מה שאתה אומר בעצם זה, איזה חבל שלא סירסו אותם לפני שהם התרבו?

בטוח יש פה אשמה על ההורים, אבל זה לא תמיד כל כך קל להשתלט על נערים בני 14-18, שמגלים שלהורים שלהם אין שום כוח אמתי עליהם.

ברמה המוסרית, הייתי מצפה מאדם בוגר, בן 42, אבא לשני ילדים, שהיה בן 15, וזוכר שגיל ההתבגרות זה לא הגיל לקבל החלטות הגיוניות בחיים, שאם ילדה בת 18- נכנסת אליו למיטה, שיזמין לה מונית לאבא שלה, ולא יזיין אותה. ואם לא ברמה המוסרית, אז לפחות ברמה החוקית, אם זאת ילדה בת 15. חוץ מזה, אני מצטער אבל יש משהו מאוד דפוק באדם בן 42, שנמצא בסיטואציה של מסיבה, סמים, וסקס עם חבורה של בנות 15-18 .

בלי להתייחס בכלל לפן הפלילי, זה גם ממש לא משנה אם זה בהסכמה או לא, זה ניצול. גבר בן 42, וילדה בכיתה ט' - י', זה לא יחסי כוחות הוגנים.

- - - - - - -

אגב, אני לא רוצה להשמע מצתדק פה, אני בטוח, שלרוב הגברים יצא להתחיל מתישהו עם נערה בגיל תיכון (16-18), ולו כשהם היו בני 20~ . ואני בטוח שגם הם שאלו איפה בדיוק עובר הגבול של "בסדר" "לא בסדר". ואני בטוח שהם גם חשבו על זה שהגבול הזה יעבור במקום אחר במסיבה, כשכל המעורבים שיכורים.

ובכל זאת, יש פה שני גבולות, המוסרי, שלא לגמרי ברור איפה הוא עובר, והחוקי, שהוא דווקא מאוד ברור.

נערך לאחרונה ע"י Colonel Korn בתאריך 21-11-2013 בשעה 11:30.
ישן 21-11-2013, 11:59

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Colonel Korn שמתחילה ב "אז מה שאתה אומר בעצם זה, איזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Colonel Korn
אז מה שאתה אומר בעצם זה, איזה חבל שלא סירסו אותם לפני שהם התרבו? בטוח יש פה אשמה על ההורים, אבל זה לא תמיד כל כך קל להשתלט על נערים בני 14-18, שמגלים שלהורים שלהם אין שום כוח אמתי עליהם.

לא אמרתי את זה אלא אתה אמרת את זה, אבל אמרתי שההורים צריכים לתת חינוך לילדים שלהם ולא לתת להם לצאת למועדונים בצורה כזאת.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Colonel Korn
ברמה המוסרית, הייתי מצפה מאדם בוגר, בן 42, אבא לשני ילדים, שהיה בן 15, וזוכר שגיל ההתבגרות זה לא הגיל לקבל החלטות הגיוניות בחיים, שאם ילדה בת 18- נכנסת אליו למיטה, שיזמין לה מונית לאבא שלה, ולא יזיין אותה. ואם לא ברמה המוסרית, אז לפחות ברמה החוקית, אם זאת ילדה בת 15. חוץ מזה, אני מצטער אבל יש משהו מאוד דפוק באדם בן 42, שנמצא בסיטואציה של מסיבה, סמים, וסקס עם חבורה של בנות 15-18 .

בלי להתייחס בכלל לפן הפלילי, זה גם ממש לא משנה אם זה בהסכמה או לא, זה ניצול. גבר בן 42, וילדה בכיתה ט' - י', זה לא יחסי כוחות הוגנים.

- - - - - - -

אגב, אני לא רוצה להשמע מצתדק פה, אני בטוח, שלרוב הגברים יצא להתחיל מתישהו עם נערה בגיל תיכון (16-18), ולו כשהם היו בני 20~ . ואני בטוח שגם הם שאלו איפה בדיוק עובר הגבול של "בסדר" "לא בסדר". ואני בטוח שהם גם חשבו על זה שהגבול הזה יעבור במקום אחר במסיבה, כשכל המעורבים שיכורים.

ובכל זאת, יש פה שני גבולות, המוסרי, שלא לגמרי ברור איפה הוא עובר, והחוקי, שהוא דווקא מאוד ברור.

זה לא ניצול כאשר הנערה חושבת שזה מגניב וכמה קולית זה הופך אותה ורצה לספר על זה. חוץ מזה שיש נערות בנות 13-14 שאי אפשר לראות שמדובר בנערה צעירה.

מציע לך לקרוא את הפוסט שלי על התקשורת והאופן שהיא מציגה את בר רפאלי כדוגמא לאותן בנות וכיצד בחורה אמורה להתנהג, ולכן התקשורת אשמה בזה כמו ההורים שהופכים אותה למודל לחיקוי של אותן נערות. אם נערה יוצאת באופן לא מכובד מהבית ההורים צריכים להבין לבד מה היא הולכת לעשות במועדון עם גברים ונשים מבוגרים ממנה. תפקיד ההורים זה לעצור את זה ולתת חינוך נכון שהבנות שלהן לא יגיעו למצב הזה בכלל.

לגבי הציידים של ההומים והלסביות, הייתה תוכנית בערוץ 3 בה היה הומו מבוגר שאמר כמה תענוג זה שהוא צד צעירים ומלמד אותם מה לעשות במיטה עם גבר, ואני לא זוכר שמשהו במשטרה או בתקשורת הזמין את אותו הומו מבוגר לחקירה או ח"כ של "יש עתיד" שרצו להפוך את זה למשהו חמור יותר מהיום.
לגבי הבר נוער, אכן פורסם שמנהל המרכז או משהו מהסגל שם עשה מה שעשה עם נערים אחרי שהמשטרה פירסמה שזה לא היה פיגוע נגד הומואים אלא נקמה נגד אדם שבעל קטין בכלל ואני לא זוכר שמשהו חקר את אותו מבוגר לגבי קיום יחסים עם נערים גם במקרה הזה.

לגבי אייל גולן כמו אמרתי הוא "שחקן" ואתה וקגנס יודעים למה הכוונה בזה, ואם זה בהסכמה אני לא רואה טעם להעמיד אותו לדין בכלל גם אם הנערה הייתה בת 14 בזמן המעשה. מי שחייב לתת על זה את הדין ראשון אלה ההורים של אותן בנות לפני שאתה מזמין בכלל גבר מבוגר לחקירה על זה או חושב על זה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 21-11-2013, 22:49

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Colonel Korn שמתחילה ב "אני לא יודע איך להתייחס..."

כאשר אתה מגדל ילד או ילדה, יש לך זכות להכנס לפרטיות של הילד או הילדה שלך כי הם הילדים שלך ואתה צריך לשמור עליהם מאנשים שיכולים לפגוע בהם אם זה מינית, נפשית, או התמכרות לאכוהול ולסמים.
אם את רוצה לעקוב אחרי הנייד שלהם, חשבון פייסבוק או כל דבר אחר יש להורה זכות מלאה לעשות את זה עד גיל 18 וגם כאשר הילד או הילדה בצה"ל ועדיין גרים בבית לכל הורה יש את הגבול שהוא נותן לילדים ושוב זה הזכות של ההורים!

כאשר תהיה אחראי על נפש חיה, אולי תבין את זה כמה גבולות הם חשובים.

ישן 21-11-2013, 23:04
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "היא תוכל לצאת למקום שאסור לה,..."

אתה חושב שהילדים שלך יהיו טכנולוגיים פחות ממך? ואיזה יחסים יהיו לך עם הילדים שלך כאשר הם יגלו שאתה מרגל עליהם?
אני מאוד הייתי מציע לך לגזור ולשמור את כל ההצהרות התקיפות שלך עכשיו, ותסתכל עליהם כשהילדים שלך יהיו בני 3.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 21-11-2013, 23:18

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אתה חושב שהילדים שלך יהיו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ביטיס
אתה חושב שהילדים שלך יהיו טכנולוגיים פחות ממך? ואיזה יחסים יהיו לך עם הילדים שלך כאשר הם יגלו שאתה מרגל עליהם?

אני יכול לומר לך משהו כזה, אני מעדיף שהם שבוע יהיו מרירים, אבל אחרי זה יבינו שאין להם ברירה אלא ליישר קו עם ההורים שלהם.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ביטיס
אני מאוד הייתי מציע לך לגזור ולשמור את כל ההצהרות התקיפות שלך עכשיו, ותסתכל עליהם כשהילדים שלך יהיו בני 3.

כאשר הם בני 3 אין הרבה חוקים לילדים, יש לילד/ה סיכוי לחיים טובים אם נותנים חינוך מההתחלה נכון.

ישן 21-11-2013, 23:01
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "כל ההורים של הילדים שלא מרדו..."

כן ולא. חלק זה חינוך, וחלק זה האופי של הילד. לומר "אני לא ארשה לילדה לעשות X" ולהאמין שזה יעבוד, זה חרטא.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 21-11-2013, 23:15
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "חינוך זה הכל, האופי של הילד..."

אני אומר את זה שוב - דבר איתי שוב כשיהיה לך ילד. קל לדבר בקשיחות כאשר אתה לא צריך לקיים את הדברים שלך.

ישן 22-11-2013, 00:07

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "שניים."

אז אני אשאל אותך שני דברים
א, האם תיתן לילד שלך לצאת עם משהו שאתה יודע שהוא שותה ומעשן סמים?
ב, האם תיתן לבת שלך לצאת עם חברה שהיא חצי עירומה למועדון עם מבוגרים שאתה יודע יהיה לפי הכיוון שהיא הולכת אליו לעשות דברים כמו נושא האשכול?
בשני המקרים תהיה לך נורה אדומה כהורה טוב ורוב ההורים יעשו משהו כאשר הם מגלים דבר כזה, ולכן אני שואל אותך באיזה קבוצה של ההורים אתה תהיה.
אופציה 1, הזאת שעושה משהו להגן על הילדים.
אופציה 2, הזאת שלא עושה כלום עד שזה יכול להיות בעיה יותר גדולה.

האופציה שאני הייתי לוקח זה מספר 1 בלי לחשוב יותר מדי ואני מניח שגם אתה תעשה את זה.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 22-11-2013 בשעה 00:11.
ישן 22-11-2013, 02:05
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אז אני אשאל אותך שני דברים א,..."

אין דבר כזה "תתן". חוץ מלכלוא בשרשראות, אם אחד מהילדים שלך באמת ירצה לצאת ערום או לעשן סמים יש לך בדיוק 0 יכולת לעצור את זה.
יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות, ורצוי שתעשה את זה הרבה לפני שתגיע למצב הזה. אבל כשתגיע לנקודה הזו, אתה לא יכול לעשות כלום. מה תעשה? תתן ריתוק? ילד שהמרה פעם אחת את פיך, יעשה זאת בקלות פעם שניה. אם הילד שלך גם התחיל לעבוד מגיל צעיר יחסית, תהיה לו עצמאות כלכלית יחסית. מה תעשה? תגרש אותו מהבית?

אני הייתי דורמן במועדון ששירת בין השאר מסיבות של בני -14-18 בחופש הגדול. הרבה ילדים שהגיעו לשם בשביל להז***ן בשירותים ולהסניף קוק היו ילדים של הורים שחשבו כמוך - שאם הם רק יתנו פקודה הילד יתצייב כמו חייל. והם אלה שהתעלפו שיכורים בחניה של המועדון.

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 22-11-2013 בשעה 02:28.
ישן 21-11-2013, 23:37

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אתה חי בסרט של רווקים"

למעשה ראיתי ילדים שגדלו את הורים אוהבים, אבל שידעו לאסור מה שצריך לאסור וגם להרחיק חברים רעים וחברות רעות ואני חייב לומר לך ולבטיס שהמעורבות של ההורים שלהם עזרה לילדים האלה להיות מוצלחים מאוד לרובם בניגוד לילדים אחרים.
ראיתי גם ילדים שההורים התחילו להיות מעורבים בגיל יותר מאוחר והצליחו לתקן את הילד או הילדה שהלכו לכיוון לא נכון.

להורים עם הדרכה נכונה מצד מערכת החינוך ואנשי מקצוע יש כוח עצום לעצב נכון את הילדים שלהם, ומצד שני יש להם את הכוח להרוס את הילדים שלהם אם ההורים מזניחים את הילדים.

ישן 22-11-2013, 00:49

בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי Colonel Korn שמתחילה ב "תכונות מולדות, והסביבה שבה..."

תקרא שוב מה שרשמתי, הורה צריך לדעת מתי לאהוב ומתי לאסור משהו.
אגב בניגוד למה שרשמת אני מכיר מקרים של ילדים שהיו האימה של בית הספר, אבל ההורים של אותם ילדים בזכות הסגל של בית הספר עזרו להם לחזור למוטב כאשר הם עבדו יחדיו וכל מה שרשמת על הסביבה ותכונות מולדות זה לא תמיד נכון, ואותם ילדים היום אנשים בוגרים שניצלו בזכות הכוח של ההורים שלהם והמורים שלהם בבית הספר לשנות אותם ולתקן אותם.
לבית הספר ולהורים יש המון כוח בעיצוב האופי ותיקון הילדים ואם הם עובדים יחדיו אפשר לתקן ילדים, ילדות, נערים ונערות כאשר כולם עובדים יחדיו לעזור להם. השאלה היא כיצד נותנים את העזרה לילד/ילדה עם הבעיה ומי נותן את העזרה.
לכן יש אנשי מקצוע בבית הספר, עירייה, והמגזר הפרטי שיכולים לעזור להורים במצבים כאלה ולעבוד איתם יחדיו וזה עובד.

אה ואם תכתוב שוב "באיזה גלאקסיה?" הדיון איתך יפסק באותה הודעה.

ישן 22-11-2013, 09:36
  Colonel Korn Colonel Korn אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 15.11.13
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תקרא שוב מה שרשמתי, הורה צריך..."

1. אני בכלל לא מאמין שאתה קיים.

2. לא אמרתי שלהורים אין כוח. להפך יש להם המון השפעה על הילד שלהם, גם ישירות, גם על הפסיכולוגיה הראשונית שלו בגיל צעיר, וגם על הבטחון העצמי והדימוי העצמי, שאיתם הוא יוצא החוצה. ועדיין מגיל מאוד צעיר, לסביבה יש השפעה יותר גדולה. זה לא אני אומר, זה נושא של מספר מחקרים בפסיכולוגיה. אגב, להורים יש גם השפעה עקיפה על הילד דרך הסביבה, גם בבחירת הסביבה, וגם על האינטראקציה של הסביבה עם הילד.

3. אני חושב שאתה מפספס את הרעיון בחינוך.
הרעיון זה לא למנוע מהילדה שלך מלהסניף קוקאין, ולהזדיין עם אייל גולן. הרעיון זה שהיא תדע לעשות את הבחירות הנכונות לבד. הרעיון זה לא גיל 15, אלא גיל 25. אם אתה רוצה לגדל ילד חרדתי, חסר בטחון, ונכה חברתית, אז להגביל אותו זאת הדרך, בארהב זה נקרא home- schooling . אם אתה רוצה לגדל מבוגר חזק, ומוצלח, אז הוא צריך לדעת להתמודד עם דברים, ולהחליט מה טוב לו בעצמו.
ישן 22-11-2013, 02:12
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
דיבורים יפים בתיאוריה...
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "למעשה ראיתי ילדים שגדלו את..."

בפועל, זה הרבה פעמים הרבה יותר מסובך. ראה, לי יש שתי בנות (ואחד בדרך) ואנחנו בהחלט מקדישים הרבה מאמץ וחשיבה לגידול שלהן. לי ולאישתי יש רקע בפסיכולוגיה ואף נסיון בתחום החינוך. ולמה אני מספר לך זאת? הבת הגדולה שלי התחילה השנה גן חובה, ובמקום מושבנו זה בעצם כיתה אלף. למרות שהיא באמת ילדה טובה עד מאוד, יותר מדי מושג על מה שקורה לה בבית הספר אין לנו. היא עצמה לא מפרטת, המורה לא רואה הכל ולא כל הזמן ואנחנו לא בדיוק מוזמנים, ולא בדיוק יכולים, לבצע תצפית שוטפת שם. היכולת שלנו לשלוט על מי היא מתחברת, ומה היא סופגת היא מאוד מוגבלת. וזה בסך הכל גיל חמש...כשהיא תגיע לחטיבת ביניים זה יהפוך עוד יותר מסובך והשליטה לעוד פחות אפשרית. כל מה שנשאר לך לעשות כהורה הוא לנסות את המקסימום ולקוות לטוב. אין ערובות לכלום ומי שאומר אחרת מבלבל את המח.
מעבר לכל זה, בסיפור הנידון עולה שמדובר בנערות מרקע של מצוקה, כזה שהופך אותן טרף קל למניפולציות. בקיצור, יש כאן סיפור על ניצול ואת החצים צריך להפנות למנצלים.
ישן 22-11-2013, 04:03

בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "דיבורים יפים בתיאוריה..."

לך ולאישתך יש רקע בפסיכולוגיה האם זה לא עוזר לכם להוציא את זה ממנה בדרכים אחרות בלי להפעיל עליה לחץ או שבגלל שאתם ההורים שלה היא לא אומרת לכם את זה? (לא למדתי פסיכולוגיה ולכן השאלה)

אם לא הייתי רואה את אותם אנשים משתנים בזכות זה לטובה, לא הייתי מאמין בזה.
לי כילד קטן היה משהו שגרם לי לסיוט בלילות וההורים שלי לא הבינו ולא מצאו מה גרם לזה כי לא זכרתי מה זה כאשר הייתי מתעורר מזה בלילה לפי הגרסה של ההורים, עד ששכן שהוא פסיכולוג מצא מה הפחד ופתר את הבעיה תוך שעה עם לוח עץ וגיר וזה עבר לחלוטין.
אישית אני מאמין גדול מאוד בפסיכולוגיה בחלק מהתחומים שהיא נוגעת בהם קנגס, וידוע לי שכמה שהגיל עולה יותר קשה לטפל בבעיות השונות, אבל כפי שאמרתי אם ההורים והמורים עוזרים זה אפשרי בחלק מהמקרים ואחרי הכל זה התפקיד של ההורים ושל המורים לתת חינוך נכון ולעזור למי שיש לו בעיות.

אנשים עם ידע בפסיכולוגיה יכולים לעזור מאוד לשפר את איכות החיים של הרבה מאוד אנשים כולל נערות שנכנסות למיטה עם בן 42 שהוא שחקן ולא מבינות שהוא מנצל את התמימות שלהן.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 22-11-2013 בשעה 04:05.
ישן 22-11-2013, 05:00
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
שאלה טובה
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "לך ולאישתך יש רקע בפסיכולוגיה..."

אנחנו באמת מנסים לא ללחוץ ומנסים להעביר לה את המסר שהיא יכולה לספר לנו כל דבר. חלק מהעניין הוא לא להחצין שום התרגשות או ביקורתיות מדברים שהיא מספרת אחרת היא תסתגר יותר.
עכשיו, אתה מנסה להוציא מימנה בדרכים עקיפות, מעודד אותה לצייר את הגן ואת חוויותיה בו וכדומה. לפי הספר....
אבל ההצלחה מאוד חלקית כי המציאות שונה מהתיאוריות (ושוב, הבת הגדולה שלי היא עד כה באמת דוגמא ומופת לילדה טובה ויש לנו ממנה מעט מאוד בעיות). אני אתן לך דוגמא קיצונית: אחת המרצות שלי בחוג לפסיכולוגיה הייתה קלינאית מפורסמת ואף הייתה ראש החוג. כמה שנים אחר כך בנה התאבד בזמן הטירונות. את אחותו אני קצת מכיר והיא אחת הנשים היותר מוצלחות, מאוזנות ומצליחות שיש. אז יש לך אישה עם כל הידע התיאורתי והנסיון הטיפולי, יש לך אחות שיכולה להיות דוגמא להצלחת החינוך בבית, ובכל זאת טרגדיה כזו. מה המסקנה? שהחינוך בבית הוא פשוט מאוד מוגבל בתפוקה שהוא יכול לתת.
ישן 22-11-2013, 20:52
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "לך ולאישתך יש רקע בפסיכולוגיה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
לך ולאישתך יש רקע בפסיכולוגיה .

אל תתבאס לינוקס אבל לפי מה שאני למד אודות קגנס הרי ששנים עברו מאז שהעמיק ביונג ופרויד ושינן תאוריות.
הוא אומנם דוקטור או רגע לפני בתחום הפסיכולוגיה אבל לפציינטים שלו יש זנב וארבע רגליים.

זאת אומרת שאם קגנסונת הקטנטנה תסבול מקשיים בגן והגברת קגנס תנסה לשוחח עימו על כך בשעת ערב מאוחרת לאמור: אתה שומע, קגנס, דיאנה משכה היום בצמות של קגנסונת וקגנסונת לקחה את זה קשה והיה לה קשה להרדם...

רוב הסכויים שקגנס יהמהם מתוך עיתון הספורט או מעל ההליכון ויאמר: אני דווקא חושב שהכל בסדר איתה, עובדה, שמתי לה הבוקר גבינה צהובה במקלחת ולקח לה 37 שניות להגיע לשם למרות שחסמתי לה את היציאה מהסלון בשידה. זה שיפור של שלוש שניות מהפעם הקודמת ואני חושב שזה בזכות השנוי שעשיתי בתאורה.
ישן 21-11-2013, 21:25
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי Colonel Korn שמתחילה ב "איך בדיוק התקשורת קשורה? אני..."

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:25

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר