לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2013, 07:16
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "להתראות זאת שלי: הרצוג מנצח בפריימריז בעבודה."

לאא!! לאאאאאאא!! לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!

זו רעידת אדמה פוליטית כי כל עוד יחימוביץ' עמדה בראש העבודה לא היה שום סיכוי שהעבודה תיכנס לממשלה. זה ישנה את כל המציאות הפוליטית כי מעכשיו והלאה יש עתיד והבית היהודי כבר לא תופסות את ראש הממשלה באזור הרגיש שלו. אם נתניהו מכניס את העבודה לקואליציה זה סולל את הדרך לזה שגם המפלגות החרדיות יכנסו לקואליציה וכאשר לממשלה יהיו את המנדטים של העבודה + המנדטים של המפלגות החרדיות נתניהו כבר לא יהיה זקוק ליש עתיד והבית היהודי.

התחזית של צ'אקי:
1. תוך זמן קצר מפלגת העבודה והמפלגות החרדיות נכנסות לממשלה.
2. ביש עתיד מתחילה התלבטות קשה האם לצאת או להישאר.
3. לפיד מחליט להישאר וסופג נזק תדמיתי קשה אצל גרעין התומכים שלו בציבור הרחב. הסקרים מראים צניחה בתמיכה ביש עתיד.
4. אחרי שהחרדים מצליחים (מתוך הממשלה) להתנקש ביוזמות הפוליטיות של יש עתיד, לפיד מחליט לפרוש לאופוזיציה.
5. אנחנו נישאר עם ממשלה שתתחיל לבזבז כסף כאילו אין מחר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2013, 02:52
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
יש פה יותר מעניין כלכלי גרידא
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "אז למעשה אתה סתם שונא חרדים?..."

נעזוב רגע את השאלה להיכן הולכים התקציבים שדורשים החרדים לעומת אלו שדורשת מפלגת העבודה מבחינת הפירות החומריים שתקציבים אלו יכולים להניב. יש לי דיעה אבל אחן לי מספיק נתונים כדי להגן עליה.
העניין הוא שבממשלה הנוכחית נעשו צעדים חשובים כדי להביא להפחתת התופעה הקשה של גיוס סלקטיבי לצבא של לא-חרדים. אנחנו מדברים על אבן נגף רצינית בחברה הישראלית ומקור משמעותי לטינות וחיכוכים. זאת סוגיה שכבר עשרות שנים דרשה פיתרון רציני וסוף סוף היה סיכוי לכך. כניסת החרדים לממשלה תטרוף את הקלפים וכל המאמצים שהושקעו עד עתה, וכל המתחים שהתעוררו, יהיו לחינם. אני מעדיף את מפלגת העבודה באופוזיציה (למרות שככלל אני מעדיף אותה על הליכוד ו״יש עתיד&#1524 על מנת שהפרויקט הזה יסתיים בהצלחה מסוימת. התהליך המדיני (יענו) הוא ממילא טחינת מיים והמדיניות הכלכלית היא סבירה כרגע.
ישן 25-11-2013, 06:31
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "יש פה יותר מעניין כלכלי גרידא"

אותי יותר מדאיג שהצטרפות המפלגות החרדיות לממשלה תבלום את התהליכים האחרים שהותנעו ע"י הממשלה הנוכחית: החדרת לימודי ליב"ה למוסדות חינוך חרדיים, קיצוץ התקציבים שמאפשרים לחרדים להתקיים מבלי לעבוד ושילוב החרדים במעגל העבודה. אלה הדברים החשובים שיכולים להפוך את החברה החרדית למשכילה יותר ותורמת יותר לכלכלה.

דווקא שילוב החרדים בצבא זה הדבר שלא אכפת לי שהוא יתמסמס כי חותרים כרגע לתוצאה סופית עלובה שבמסגרתה חרדים יקבלו את הפריבילגיה להתגייס בגיל מאוחר ולקבל משכורות צבאיות די שמנות לעומת חילונים ודתיים-לאומיים שאונסים אותם להתגייס בגיל צעיר יותר תמורת משכורת רעב.
ישן 23-11-2013, 20:52
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
חבל. זה רע למפלגת העבודה - אבל רע גם לשאר המדינה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "להתראות זאת שלי: הרצוג מנצח בפריימריז בעבודה."

גם אם נתעלם מהשתיקה של הרצוג בפני חוקרי משטרה (ואני נגד התעלמות שכזו), הרי שמדובר באדם שמייצג את מפא"י הישנה והמכוערת של פעם. הנצחון שלו הוא הכשלון של יחימוביץ' לנקות את המפלגה האומללה הזו מכל קבלני הקולות של הוועדים והנמלים.
בבחירות הקודמות לפחות היו לה הארגזים של עיני. הפעם היא רצתה לנצח לגמרי לבד, ומסתבר שבמפלגה הזו, זה פשוט בלתי אפשרי.
המרוויחים הגדולים מנצחונו של הרצוג הם החרדים וביבי, שעכשיו יכולים לקוות להקמתו של בלוק עבודה-חרדים שיצטרף לממשלה כתחליף ללפיד ובנט, ויסדר לביבי את הממשלה שבה רצה מההתחלה. זה לא יהיה פשוט לביבי (במיוחד לא אחרי ההתחזקות המשמעותית של ליברמן אחרי זיכויו), אבל אני מהמר שזה הכיוון שאליו ינסה לחתור בחודשים הקרובים.
ישן 23-11-2013, 22:40
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
הניתוחים מעניינים אבל הם מתרסקים אל מול המציאות הכ"כ פשוטה
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "חבל. זה רע למפלגת העבודה - אבל רע גם לשאר המדינה"

ועגומה מבחינתה של הגברת.. האנטגוניזם ושאט הנפש שהיא עוררה (יחד עם הליידי השניה אשת התקשורת המהוללת - פפככככ) , בקרב רבים מחברי המפלגה ודי היה לי לשמוע חברים ומכרים - גבר על כל חשיבה אחרת.

אני חושב שגם משה שחל היה מנצח אותה...

ישן 23-11-2013, 23:58
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
שמע, תופעת קבלני הקולות איננה נחלתה הבלעדית של האבודה.. :)
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין לי מושג כמה אנטגוניזם היא..."

התגייסות קבלני הקולות נגדה היתה מן הטעם שציינתי לעיל.

אין להתעלם בבואנו לנתח את תוצאות (התבוסה) מהתחושה של עליונות ומכאן גם ניכור מתובלים בפמניזם - שהיתה מנת חלקם של רבים בתוך המפלגה (וגם מחוצה לה) וגם יחסה לותיקי המפלגה - הם שיצרו את המרמור המדובר וכפי שהיטיבו ב YNET לתאר את הניצחון בכותרתם המאוד קולעת והחדה - "בוז'י זרק את יחמוביץ' מכל המדרגות"......

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר