לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-12-2013, 11:44
  ramboli ramboli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
מתלבט - תיכנות או רשתות

השתחררתי מצה"ל באוגוסט, התפקיד שלי היה בודק במעברים באיו"ש, זה התקפיד שהכי לא רציתי אבל למדתי לאהוב אותו ולהכיר אנשים נהדרים שעד עכשיו אני בקשר טוב איתם. רציתי לעסוק בתחום המחשבים בצבא, אם זה תיכנות או כל דבר אחר. בבית הספר עשיתי מגמת טכ"מ - פיסיקה ומתמטיקה 5 יח"ל ו10 יח"ל מחשבים. מחשבים תמיד עניינו אותי מגיל צעיר וצברתי ידע רב בתחום. אני אוהב להתעסק בחומרה, להרכיב ולפרק, להתקין תוכנות ומערכות הפעלה, להקים רשתות ביתיות מורכבות ולעזור לאחרים לפתור בעיות הקשורות למחשב.
עכשיו כשסיימתי את חובותיי, הגיע הזמן לבחור מה אני רוצה לעשות בחיים. אני נורא מבולבל ולא יודע באיזה כיוון ללכת ואשמח אם תשתפו ותעזרו לי לגבש דעה.

כרגע סיימתי קורס פסיכומטרי בהייקיו ואני מחכה לציון. הסיבה שעשיתי אותו היא כדי להתקבל לאוניברסיטה וללמוד הנדסת תוכנה / מדעי המחשב. למה? אם יש מקצוע שמדבר אליי מכל המקצועות זה בעיקר זה, השאר לא מדברים אליי.
השאלה האם ללמוד את המקצוע הזה באונ' או לבחור במקצוע שאני מתחבר אליו מאוד אם לא יותר: ניהול רשתות שמתסכם בקורסים ותעודות הסמכה במכללות ידועות.
אני טיפוס שאוהב לטפל בבעיות ולזוז ממקום למקום. עיסוק בתיכנות מתאפיין בישיבה מול מחשב שעות ארוכות ואני חושש שזה ישעמם אותי עד כדי חוסר התעניינות מוחלט. אני נורא מתחבר לתחום הרשתות ואשמח מאוד להרחיב את הידע שלי בנושא. אני אוהב להתעדכן בטכנולוגיות חדשות ולנסות מוצרים חדשים. תיכנות הוא לא נושא שאני לומד מעצמי, המקסמיום שלי הוא פתרון של כמה חידות באתר Project Euler והשקעה מטורפת בפרוייקט אתר האינטרנט (asp.net) בבית הספר.
אז מה כדאי לי לעשות עכשיו? מה יגרום לי להחליט סופית במה ארצה לעסוק?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:56

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר