לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2013, 19:51
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
"אם הייתי יודעת, הייתי מצביעה לרומני": ניו יורק נגד תוכנית אובמה-קייר

http://www.themarker.com/wallstreet/1.2190574

רבים מתושבי ניו יורק תמכו ברפורמת הבריאות של אובמה, אולם כעת הם מגלים שעלויות הביטוח שלהם יתייקרו, או שהכיסוי הרפואי שלהם יהיה ייפגע; "אני בעד התכנית, אבל למה היא הופכת במציאות?"

והקטע האהוב עלי:

"
רבים מבעלי המקצועות החופשיים הם בדיוק מסוג האנשים - ליברלים, בעלי מודעות לצדק חברתי - שתמכו בתכנית הבריאות של אובמה מתחילתה. מיינוולד אמרה שמתמיד תמכה במפלגה הדמוקרטית והיא עדיין מצדדת בביטוח בריאות טוב יותר לכולם, אך אם היתה יודעת את ההשלכות עבורה, היא היתה מצביעה למיט רומני.

זה מצב לא נוח להיות בו עבור חברים רבים מהמעמדות היצירתיים. "אנחנו אנשים של אובמה", אמרה קמיל סוויני, סופרת מניו יורק וחברה בגילדת הסופרים. הביטוח שלה בוטל, והיא מיואשת כי לא רופא הילדים שלה ולא הרופא הכללי שלה מופיעים בתכניות הבריאות החלופיות. הפעולות שניתן לעשות הפכו לנושא חם בפייסבוק ובארוחות ערב עם עמיתיה הסופרים והאמנים. "אני בעד התכנית", היא אומרת. "אבל למה היא הופכת במציאות?"."

שוב מוכח שמחשבות יפות על אחווה וחדי קרן מתנפצות אל מול המציאות. הסוציאליזם פוגע בכולם, פרט למקורבים. אפילו בתומכי הרעיון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2013, 23:15
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "הכי טוב שוק בריאות חופשי. אם..."

נכון, עדיף להרוג עוד כמה ביחד איתו, שלא ירגיש לבד.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 16-12-2013, 04:30
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "הכי טוב שוק בריאות חופשי. אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
הכי טוב שוק בריאות חופשי.
אם אין למישהו כסף - שימות ממחלות. הוא והילדים שלו. זה צדק טבעי אמיתי ואנושי, וכל שיטה אחרת היא שוד מזויין.

אתה יודע משהו? אתה באמת שה תמים. שאלה לי עבורך, ידידי ההוזה: אובמה הוציא 800 מיליון דולר רק על פרסום וקידום תוכנית הביטוח שלו, שאמורה לספק את המענה עבור 30 מיליון אמריקנים שהיו ללא ביטוח. אם במקום 25,000 דפים של רגולציה בלתי נתפסת אובמה היה מוציא את תקציב הפרסום הזה על קניית ביטוח ל30 מיליון האנשים האלה, הרי שלכולם הייתה פוליסת ביטוח מדהימה בשווי של כמה מיליוני דולרים...

שלא לדבר על זה שלפי נתוני הממשלה הפדרלית עצמה, מאז 1 באוקטובר ועד ה1 בדצמבר, חצי מיליון אמריקנים השיגו ביטוח, וחמש מיליון פוליסות ביטוח בוטלו.... אז בחישוב מהיר, אובמה חיסל ל4.5 מיליון אנשים את ביטוח הבריאות שלהם....

אבל למה שאבלבל לך את הפנטזיה עם מתמטיקה? מתמטיקה זה כל כך משעמם ולא צבעוני לעומת ההבטחות...

מהההההה.

ישן 16-12-2013, 11:20
  משתמש זכר BurningBush BurningBush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.10
יש פתרונות חילופיים ופשוטים לבעית ביטוח הבריאות בארה"ב
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=sheep]הכי טוב שוק..."

באמצעות השוק החופשי.

שנים שמוזכרים לעיתים קרובות הוא פתיחת התחרות בין חברות הביטוח אל מחוץ גבולות המדינה כך שכל חברת ביטוח מכל מקום בארה"ב (ואולי בעולם) תוכל להתחרות בהגשת ביטוח בריאות, והשני, תיקונים למצב בו עורכי דין משתמשים בשיטת המושבעים כדי להטיל קנסות שאינם עומדים בקריטריוניים הגיוניים על מוסדות רפואיים. (גדיעת הרגל הלא נכונה היא מעשה איום אבל לא שווה פיצוי של 300 מיליון דולר) באמצעות תקנות מעטות ופיקוח ניתן לפתור את הבעיות האחרות שהליברלים מעלים.

אבל... זו לא הבעיה. אובמה מוטרד מאי שיוויון בין המעמדות אדיש לרווחת האוכלוסיה ככלל. עדיף בעיניו שכולם יהיו עניים מרודים (חוץ ממנו ומקורביו) ובלבד שלא יהיו עשירים.

המטרה השניה היא שהנכסים ואמצעי הייצור יהיו בידי הממשלה. השתלטות על מערכת הבריאות והשתלטות על הסביבה נותנות לליברלים כוח עצום לשנות את פני החברה האמריקאית. הוסף לכך את חוק ההגירה, וגם הדמוגרפיה של ארה"ב תשתנה בין יום.

למה זה חשוב. משום שאותם ליברלים שולטים גם בנעשה בארץ.
וידוי חיים שור."אני הייתי מאלה שפתחו לאש"ף את הדלת לאמריקה. משרד המדינה האמריקאי לא רצה לתת להם אשרות. טיפלנו בזה שיקבלו אשרות, והם נכנסו ובעזרתנו כבשו את אמריקה. זה מה שהם רצו, אני אישית הזמנתי אותם לחוגי בית של יהודים אמריקאים. הם הצליחו בזה בעזרתנו. בלעדינו הם לא היו מצליחים בזה לעולם". כל פעם שאני קורא את חתימתי נחמץ לבבי. האיש שיכל בן בסיירת. מתעתע בנו אלוהי ישראל.

ישן 16-12-2013, 11:35
  משתמש זכר BurningBush BurningBush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.10
החכמה היא לדעת קודם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב ""אם הייתי יודעת, הייתי מצביעה לרומני": ניו יורק נגד תוכנית אובמה-קייר"

היו מספיק אזהרות לגבי אובמה. הסרט "אובמה 2016" היה צריך להספיק כדי להבין מה טמון בשינוי שאובמה דחף מבלי שפירט.

הפריירים הגדולים ביותר נמצאים בין היהודים. אם יספרו להם היום על מקלחות ירוקות, הם יאמינו ויכנסו. מה שיפה זה שהפרסים יודעים עד כמה השמאל מטומטם והם אפילו לא מסתירים את העובדה שהם משקרים.

היה צריך לזהות מראש מה המשמעות של הבאת עראפאת לעזה. אבל העולם מלא פריירים וכשהם מתחילים להרגיש ולבכות זה מאוחר ואז גם אנחנו שהבננו בזמן נדפקים. הליברלי מתעורר כשמאוחר מדי. לקח הרבה זמן להבין שהתסיסה החברתית ממומנת ע"י קרנות חוץ ומחיר גבינת קוטג' אינה אלא עילה לשרות השמאל.
וידוי חיים שור."אני הייתי מאלה שפתחו לאש"ף את הדלת לאמריקה. משרד המדינה האמריקאי לא רצה לתת להם אשרות. טיפלנו בזה שיקבלו אשרות, והם נכנסו ובעזרתנו כבשו את אמריקה. זה מה שהם רצו, אני אישית הזמנתי אותם לחוגי בית של יהודים אמריקאים. הם הצליחו בזה בעזרתנו. בלעדינו הם לא היו מצליחים בזה לעולם". כל פעם שאני קורא את חתימתי נחמץ לבבי. האיש שיכל בן בסיירת. מתעתע בנו אלוהי ישראל.

ישן 22-12-2013, 21:54
  IronKnife IronKnife אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב ""אם הייתי יודעת, הייתי מצביעה לרומני": ניו יורק נגד תוכנית אובמה-קייר"

http://finance.yahoo.com/news/hidde...-103000621.html

כל אחד שיכול לקרוא אנגלית בסיסית אני ממליץ לו בחום רב לקרוא את המאמר, ולאחר מכן לקרוא את הטוקבקים שמתחת, אך חשוב לי לצטט פה שני טוקבקים במיוחד:

Certain individuals will be exempt from Obamacare. According to the website, healthcare.gov, you may qualify for an exemption if:
1.You’re uninsured for less than 3 months of the year;
2.The lowest-priced coverage available to you would cost more than 8% of your household income;
3.You don’t have to file a tax return because your income is too low;
4.You’re a member of a federally recognized tribe or eligible for services through an Indian Health Services provider;
5.You’re a member of a recognized health care sharing ministry;
6.You’re a member of a recognized religious sect with religious objections to insurance, including Social Security and Medicare.
7.You’re incarcerated, and not awaiting the disposition of charges against you; and
8.You’re not lawfully present in the U.S.

In other words,Congress,Muslims, Amish, Native Americans and several other groups are exempt from mandate and penalties under ACA that the rest of us have to pay.

והשני:

In the Obamacare Law - note the following:
** Page 50/section 152: The bill will provide insurance to all non-U.S. residents, even if they are here illegally.
** Page 58 and 59: The government will have real-time access to an individual's bank account and will have the authority to make electronic fund transfers from those accounts.
** Page 65/section 164: The plan will be subsidized by the government (taxpayers) for all union members, union retirees and for community organizations.
** Page 203/line 14-15: The tax imposed under this section will not be treated as a tax.
** Page 241 and 253: Doctors will all be paid the same regardless of specialty, and the government will set all doctors' fees. This is what they do in Sweden too.
** Page 272. section 1145: Cancer hospital will ration care according to the patient's age.
** Page 317 and 321: The government will impose a prohibition on hospital expansion; however, communities may petition for an exception.
** Page 425, line 4-12: The government mandates advance-care planning consultations. Those on Social Security will be required to attend an "end-of-life planning" seminar every five years. (Death counseling..)
** Page 429, line 13-25: The government will specify which doctors can write an end-of-life order.
It is specifically stated that this bill will not apply to members of Congress. No wonder they did not see the need to read it...because it doesn't apply to them!!!
שווה קריאה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:51

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר