לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2013, 20:23
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "שווה להוציא 200,000 ולקבל 2,000 בחודש?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kkr3
לא ממליץ, אבל צריך לראות איפה זה ממוקם...
באופן כללי במחירים של היום שווה למכור דירה ולחכות שהמחירים ירדו ולקנות שוב....

מרכז הארץ. אזור מאוד מבוקש אבל הדירה קטנטונת.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
רק הטרחה של לשפץ (שזה הרבה. זה לא "שלום מר קבלן- תעשה כאן דירה בבקשה") והתעסקות עם השכרות אחר כך בשביל תשואה לא כזאת גבוהה והלוואה להחזיר- לא שווה את זה. לדעתי.

אני יודע. עשיתי השנה שיפוץ של כמה עשרות אלפי שקלים וכל התהליך של השיפוץ וההשכרה לקח כמה חודשים שהיה בהם המון מתח וכאב ראש. לא הפקתי שום הנאה מהתהליך הזה. זה היה מפחיד לראות איך חרגנו ביותר מ100% מההוצאות שתכננו לעשות כי לאורך הדרך התגלו בעיות שדרשו השקעה של עוד כסף.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
להחזיר השקעה תוך 8 שנים זה דווקא אחלה דיל.
הכל פונקציה של מה תעשה עם הכסף. אם אתה מרוויח חצי מיליון מיידי מה תעשה אתם? לחילופין כמה אתה בטוח שתוכל להשכיר את הנכס בשוטף לתקופה ארוכה ללא הוצאות נוספות וללא בעיות?

אצלי כסף פנוי תמיד נמצא בפק"מ שזה כמו להשאיר אותו בעו"ש. אני לא בנוי להשקעות מורכבות ו/או מסוכנות.

השכרה זה לא בעיה באזור שבו ממוקמת הדירה אבל תמיד יש הוצאות שוטפות של ביטוח ותיקונים. תמיד צריך לצאת מנקודת הנחה שלפחות חודש אחד של שכירות ילך לאיבוד על הוצאות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
תשפצו ותמכרו, לא שווה להשכיר...

אגב:
אפשר גם בפחות מ100 אלף שקל לשפץ בצורה יפה.

אם תעבדו עם קבלן הוא יקרע לכם את הצורה.

תעשו את הפרוייקט לבד.

קצת חבל למכור. אם הנכס יושכר עשרות שנים הוא יכניס המון כסף ולהיפטר ממנו תמורת סכום חד פעמי זה כמו למכור פרה שיכולה לתת לך חלב במשך המון שנים. השותף אומר שאם נשכיר אותה אז גם נקבל דמי שכירות, גם תמיד נוכל למכור אותה וגם תמיד נוכל להעמיד את הנכס בתור בטוחה לקבלת הלוואה מהבנק במידת הצורך.

בלתי אפשרי להוציא פה פחות מ100 אלף. הדירה במצב כ"כ קשה שצריך להוציא עשרות אלפי שקלים רק בשביל לעשות בה חיזוקים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
אתה צריך להתחשב גם בעלויות המימון (קרי- ההלוואה), עלויות ההחזקה השוטפת, עלויות עסקה וכיו.,ב. לאחר שתוכל לחשב את התשואה נטו, תשווה את זה לתשואה אלטרנטיבית.

אין שום סיכוי שבעתיד הנראה לעין אני אשקיע במשהו חוץ מנדל"ן כי אין לי שום קמצוץ של הבנה בתחומים אחרים ודברים כמו מניות ומק"מים מלחיצים אותי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2013, 20:29
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=kkr3]לא ממליץ, אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
אצלי כסף פנוי תמיד נמצא בפק"מ שזה כמו להשאיר אותו בעו"ש. אני לא בנוי להשקעות מורכבות ו/או מסוכנות.

אוקיי
ומה עם לרכוש לעצמך דירה/לרכוש דירה משתלמת יותר להשקעה, בהנחה ויש לך הון נוסף לחצי מיליון הזה- או השקעות בסגנון?
ציטוט:
השכרה זה לא בעיה באזור שבו ממוקמת הדירה אבל תמיד יש הוצאות שוטפות של ביטוח ותיקונים. תמיד צריך לצאת מנקודת הנחה שלפחות חודש אחד של שכירות ילך לאיבוד על הוצאות.

הכוונה מה המצב של הבניין וכו'.
יש בניינים ישנים ומתפוררים שאפילו אם תשפץ את הדירה היום יכול להיות שבעוד כמה חודשים תצטרך להמשיך לשפוך כסף על כל מיני עזרות ראשונות וזה נוגס לך משמעותית ברווח (שלא לדבר על הטרחה), במקרה כזה עדיף למכור.
אם הדירה היא שגר ושכח (שיפצת וזהו כמעט לא צריך להתעסק, קל למצוא שוכרים נורמלים וכו') אז אישית הייתי כנראה בוחר באופציה הזאת.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 16-12-2013, 20:44
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=צ'אקי.] אצלי כסף פנוי..."

ציטוט:
אוקיי
ומה עם לרכוש לעצמך דירה/לרכוש דירה משתלמת יותר להשקעה, בהנחה ויש לך הון נוסף לחצי מיליון הזה- או השקעות בסגנון?

ההון העצמי שלי ושל השותף + כספים שיכולים להיכנס לנו ממכירת הדירה לא מספיקים לרכישת דירה אחרת במרכז הארץ ואני לא מוכן להתחיל להתעסק עם דירות בכל מיני חורים אי שם בצפון/בדרום. אם מקום נמצא במרחק של יותר משעה נסיעה מהבית שלי הוא לא קיים מבחינתי ואני לא רוצה להטריח את עצמי להגיע אליו בשביל לטפל בבעיות.

ציטוט:
הכוונה מה המצב של הבניין וכו'.
יש בניינים ישנים ומתפוררים שאפילו אם תשפץ את הדירה היום יכול להיות שבעוד כמה חודשים תצטרך להמשיך לשפוך כסף על כל מיני עזרות ראשונות וזה נוגס לך משמעותית ברווח (שלא לדבר על הטרחה), במקרה כזה עדיף למכור.
אם הדירה היא שגר ושכח (שיפצת וזהו כמעט לא צריך להתעסק, קל למצוא שוכרים נורמלים וכו') אז אישית הייתי כנראה בוחר באופציה הזאת.

הבניין במצב לא כ"כ טוב. הוא בן עשרות רבות של שנים וכבר יצא לי להשתתף בהוצאות על תיקונים שהתבצעו בו. זו אחת הסיבות העיקריות שבגללן אני שוקל להיפטר מהדירה. בעלי נכסים בבניין אמרו לי שהם מרוויחים יפה אבל כל הזמן יש להם הוצאות על כל מיני דברים כמו צנרת משותפת, חדירת מים דרך קירות חיצוניים וכו'.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:07

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר