לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2013, 00:48
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
ריצ'ארד פאלק מכה שוב:"ישראל פוגעת בפלסטינים מתוך כוונה לבצע בהם ג'נוסייד"

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/532/502.html
מתוך הכתבה: "ריצ'רד פאלק, פרופסור יהודי בן 83 המשמש כמדווח רשמי של האו"ם, טען בראיון טלוויזיה בתחילת השבוע כי "ישראל פוגעת בפלסטינים מתוך כוונה לבצע בהם ג'נוסייד". פאלק הוא בעל רקורד ארוך של התבטאויות קשות נגד ישראל ונגד ארה"ב. את הדברים הוא אמר לערוץ הרוסי RT, המשדר בשפה האנגלית בכל העולם.

דובר משרד החוץ יגאל פלמור הגיב לדברי פאלק: "האיש ידוע לשמצה זה שנים רבות כאדם שהמילים 'קיצוני' ו'מוטרף' אינן זרות לו. לא היה בתולדות האו"ם גורם שספג כל כך הרבה ביקורת ואזהרות מהאו"ם. התבטאויותיו ספוגות גזענות, והעובדה שהוא ממשיך לכהן בתפקידו היא כתם מוסרי על המערכת שמעסיקה אותו".

אלא שחוץ מלרקוע ברגליים בכעס ידי ישראל קשורות. שר החוץ של קנדה ג'ון בירד הוא היחיד שגינה את דבריו של פאלק ודרש את פיטוריו. שגרירת ארה"ב לאו"ם סמנתה פאוור לא הגיבה לבקשת ארגון "UN ווטש" לגנות את הדברים. "

בריצ'ארד פאלק יצא לי להתקל אישית מספר פעמים. מדובר בטיפוס שאמר בפני שהוא לא אוביקטיבי ביחס לישראל כמו שאינו אוביקטיבי ביחס לגרמניה הנאצית (והוא נציג האו"ם שאמור להיות גוף אובייקטיבי...), איש מכוער חיצונית ופנימית ושקרן חסר בושה. אחד הדברים שאני גאה בהם ביותר הוא העימותים שהיו לי איתו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-12-2013, 13:35
מנהל

עימותים בקמפוס כשהייתי דוקטוראנט
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "באילו נסיבות יצא לך לפגוש את..."

השיא היה כאשר החלו הליכי משמעת נגד איזה פרופסור אדיוט בשם רובינסון ששלח לסטודנטים שלו אי מייל שכלל מצגת המשווה בין עזה וגטו ווארשה. הטיפש גם אמר לסטודנטיות יהודיות באופן מפורש שלא מדובר במשהו שקשור לקורס. בקיצור, ניצל את הכח שלו כמרצה בשביל תעמולה נטו.
בתגובה להליכים נגדו יצא ראש החוג שלו (איזה תת חוג אווילי בסוציולוגיה) להגנתו וארגן כנס בנושא ״חופש ביטוי אקדמי״. בכנס דיבר פאנל שהיה על טהרת שונאי ישראל, כולל האדון פאלק. כשהגיע טורו של פאלק לדבר הוא פתח ואמר ״אני לא מומחה לחופש אקדמי...״ ומייד עבר להתקפת שיטנה על ישראל והלובי היהודי.
אבל זה רק היה מקרה אחד. פאלק היה שותף נלהב בכל פורום אנטי ישראלי. לדעתי, גם הטענה שהוא יהודי שיקרית.
ישן 19-12-2013, 15:56
מנהל

כבר לא...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "אואה..נשמע כאילו אתה בגוב..."

האמת שגם הקמפוס שהייתי בו היה יחסית מאוד לא אנטי ישראלי והפרו ישראלים היו חזקים. פאלק ורובינסון היו חלק מקומץ פאתטי שם. הסטודנטים הפרו ישראלים, רובם משום מה יהודים ממוצא פרסי, היו חבר׳ה נהדרים ומאוד יעילים, והערבים היו ברובם גם כן חבר׳ה בסדר שלא הגזימו במיליטנטיות או עוינות. לא מקרי הוא שהקיצונים ביותר היו דווקא ברובם לא ערבים, שלא לדבר על יהודים...
ואגב, אתם יכולים להיות רגועים...אני הפסקתי להצביע למרץ מאז ביילין חבר אליה, והיום היא בעיני כבר עברה את הגבול לתחום הפוסט ציוני ולכן את הקול שלי לא יקבלו. ניראה לי שפרט לשאלה הקטנה של ההתנחלויות הייתי משתלב די טוב בליכוד.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר