לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה למבקרים חדשים שמגיעים לכאן - יש קבוצת ווטסאפ בניהולו של יואב הוזמי צרו עימו קשר להצטרפות לקבוצה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית > דגמי נייר
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2013, 21:41
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
דירוג מומחים ואשכולות.

אתר פרש מאפשר לדרג אשכולות בדירוג "כוכבים" - כך, למשל האשכול של יואב בנושא "טכניקות בדגמי נייר - קצת על גופים עם חתכים שונים" זכה לדירוג המקסימלי - 5 כוכבים.
קיים דירוג נוסף שהינו "גביע הזהב" אבל זה דירוג של כל הפורומים באתר ונעשה ע"י כל הנמנהלים באתר בתדירות של אחת לחודש.

כמו כן יש שני דירוגים נוספים: האחד הוא דירוג צל"ש הניתן על בניה יוצאת דופן והתוקף של הדירוג הוא כשנה.
יש דירוג של מומחה "כוכב זהב" שהינו דירוג קבוע.
מאחר ואיני מכיר את חברי פורום בוני דגמי נייר. ומאחר וניתקלתי בעבודות של יואב ועוד כמה. לכן החלטתי להעניק דרגת מומחה לשני חברים. האחד ליואב והשני לסולו67.
אני משוכנע שיש כאן עוד אנשים מוכשרים העוסקים בתחום ואשמח אם "תאירו את עיני" לאנשים אלו.

כמו כן ביקשתי מספר פעמים מאריאל (מנהל פורום תפוז) לבוא ולעזור לי בניהול פורום בוני דגמי נייר, ואני מבין שכרגע הוא עדין לא קיבל החלטה בנושא.
מאחר וההבנה שלי בתחום דגמי נייר שואפת לאפס. אשמח לקבל עזרה מאחד מחברי הפורום כדי שיעזור לי. כנהוג באתר פרש, כל הוספת/הסרת מנהל מחייבת הצבעה של כל מנהלי הפורומים השונים בפרש, ורק בתום ההצבעה - במידה והמינוי מאושר - יקבל המנהל החדש את ההרשאות הדרושות לניהול הפורום.

נערך לאחרונה ע"י שמולביץ אשר בתאריך 22-12-2013 בשעה 00:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-12-2013, 10:57
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי צחיג שמתחילה ב "היי אשר ודן"

מבלי לפגוע באיש.
נושא הניהול של הפורום הינו תהליך של בחירה ע"י מנהלי כל הפורומים בפרש ולא ע"י שאר הגולשים.

הסיבה לכך שנדרש עוד מנהל לפורום היא שאני מנהל עוד פורומים גם בפרש וגם מחוץ לפרש ולמרבה הפליאה גם לי יש חיים פרטיים ועבודה, אז העומס עלי הוא יותר מדי. מה גם שאני מבין (אולי) בדגמי פלסטיק, אבל בדגמי נייר..... ממש לא.

האידיאלי היה שהיה מצטרף מנהל מנוסה. אז הקליטה היתה הרבה יותר קלה.

אני משוכנע שכל מנהל שיבחר לניהול פורום בוני דגמי נייר יזכה למכסימום שיתוף פעולה מצד הגולשים.

הנוהל המסודר של אתר פרש בנושא בחירת מנהל הוא חד משמעי.

כאשר יש צורך בבחירת מנהל חדש לפורום מסויים, מועלת הצעה בפורום מנהלים.
נותנים זמן של מספר ימים כדי שהמנהלים יביעו את עמדתם בנושא (הן לגבי הצורך במנהל נוסף והן לגבי המועמד המוצע).

אחר מכן נפתח אשכול "הצבעה" שבו משתתפים רק המנהלים של הפורומים בפרש.
בגמר ההצבעה (אם המועמד קיבל רוב יחסי) המנהל החדש נכנס לשלב "חניכה" שבו יש לו את כל הסמכוייות של מנהל מין המנין. אולם יש מנהל "וותיק" שמנחה אותו כיצד לפעול.

שלב החניכה הוא הכרחי. כי למנהל יש סמכוייות "בכלי אשכול" שפעולה לא נכונה. עלולה לגרום להריסת אשכול שלם.

מעל מנהל הפורום יש אדמינים ורכזים שהם הסמכות העליונה במקרה של מקרים מאד קיצוניים (כגון הפרה של חוקי הפורום ע"י מנהל) ולהם סמכות מנהל בכל הפורומים של אתר פרש כמו כן לאדמינים יש אפשרוייות ניהול שאין למנהל פורום, כגון שינוי גירסת האתר או פעינוח כתובת IP של גולש מסויים ועוד.

נערך לאחרונה ע"י שמולביץ אשר בתאריך 22-12-2013 בשעה 11:00.
ישן 22-12-2013, 15:16
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי צחיג שמתחילה ב "דן"

לי הוצע, אך סירבתי בנימוס...אני מעדיף לתמוך בתחום הנייר בדרכים שלי כמו עזרה לאנשים גם בפורום וגם בטלפון ושיפוץ/תכנון דגמים לקהילה הנפלאה.

בהצלחה למי שיבחר, אני אתמוך בו ככל שאוכל, בדיוק כמו שאני עושה בתפוז ובפורום של דגי הנוי.

ערב טוב.

ד"א צחי, ללא קשר לפורום כאן, וכמי שגלש והיה פעיל מאוד ב-6 פורומים של דגי נוי, באף אחד מהפעמים שנבחר מנהל לפורום הוא לא נבחר ע"י הצבעה של הגולשים מהפורום, אלא הונחת מלמעלה ע"י ההנהלה אם מסיבה של ידע, אם מסיבה של כישורי ניהול ואם מסיבה אחרת.
רוצה לומר, נושא המנהלים ברוב המוחלט של הפורומים הוא שרירותי לחלוטין ואם יעשו פה הצבעה לבחירת מנהל אז זאת תהיה פריצת דרך נחמדה.

ושוב ערב טוב.

נערך לאחרונה ע"י יואב הוזמי בתאריך 22-12-2013 בשעה 15:20.
ישן 22-12-2013, 18:57
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי צחיג שמתחילה ב "הכל טוב ויפה"

כפי שאשר כתב - בחירת מנהלים חדשים כאן באתר נעשית ע"י פורום המנהלים של האתר, ועד עתה מנהלים חדשים לא הציעו עצמם, וכן לא הוצעו ע"י גולשים, אלא מנהל הפורום ומנהלים אחרים שקוראים בו/פעילים בו מציעים מי שנראה להם מתאים ופונים אליו לברר האם הוא מעוניין. עד כאן מה שנהוג באתר.

מכיוון שכאן מדובר בקהילה מגובשת שהגיעה לפורום, ההצעה של אשר נראית לי הגיונית וסבירה, אך אני חייבת לומר שאשמח אם יהיו מספר מועמדים מהם מנהלי הפורומים יוכלו לבחור.

כמו שאשר כתב - העניין הזה ל-א יהווה כר למריבות אישיות או ויכוחים וירידה לאד-הומינם. בשניה שיקרה משהו כזה - כל התהליך הזה יסגר, ומנהל לפורום יבחר כפי שנבחרו מנהלים בפרש עד היום.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר