לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2013, 08:47
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
למה לא לתרום לאתר?

זה לא סוד שהקהילה הצטמצמה והתעבורה כאן פחתה. אני ואני בטוח שרבים אחרים, רוצים להמשיך לראות את פרש ממשיך לעמוד בשנים הקרובות. שדורון פישלר, מבקר קולנוע ובעליו הגאה של אתר עין דג הנודע, נקלע לקשיים כספיים וחשש שהאתר ייסגר לאחר שנים רבות של פעילות, לא היסס והבין שעליו לקום ולעשות מעשה חריג - לפתוח באתר מימונה אופציה לתרומות מהקוראים היקרים של האתר שאוהבים את עין הדג . דבר שלא עשה מעולם בדיוק כמו שבפרש זה לא נעשה מעולם. אנחנו רוצים לראות את האתר הזה ממשיך להתקיים ללא חשש מתופעת הפייסבוק ואתרי פורומים אחרים ואני בטוח שרבים מוכנים לפתוח את הכיס לשם כך . זה יכול לעשות רק טוב ולתת לאדמינים שעובדים קשה קצת משאבים לתיחזוק האתר ואולי אף לשפץ אותו מעט ולשדרג ובכך לפתוח אותו לקהלים חדשים שכרגע ממעטים לבוא. בעין הדג זה נגמר אם זיכרוני אינני מטעה בקצת מעל חמישים אלף ש״ח. סכום מכובד לכל הדעות. אפילו אני קורא קבוע שם ותרמתי בשמחה מכיסי. צריך לדעתי גם פה להרים את הכפפה. אולי התרומה גם תעבור את הרף של עין הדג חבל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-12-2013, 13:43
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ishaicohen שמתחילה ב "אפשר לדעת את המודלים? אפשר..."

חסמתי את האופציה של ההודעות בפרש וגם מנהלים שיש להם הרשאה לזה מגיעים למייל שהוא רק ליצירה של קשר בלבד, והוא לא המייל האמיתי שלי בכלל.

לגבי השאלה שלך, אתה יכול לראות מודלים מוצלחים לזה באתרים שמקבלים תרומות, ואל תנסה בויקי שעשו את זה באופן נוראי ביותר. תחפש אתרים שיש להם מדד חודשי של תרומות, סמלים של תורמים והם האתרים שאתה יכול לראות בהם את המודל המוצלח של התרומות ושוב הם הרבה יותר גדולים מפרש עם הרבה יותר תעבורה ואצלם זה עובד.

בכל מקרה כמו שעוגיה היקרה רשמה ל -TsAcHi - לפרש יש בעיות אחרות ולא נפתח אותן ובמיוחד לא בפורום הזה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר