לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2013, 22:58
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
המלצות סרטים ל-2014

זאת כבר מסורת- אשכול הסרטים שאני מתכנן לראות ב-2014.

אני מתחיל מסדר כרונולוגי של יציאה בארה"ב, בעזרת IMDB ישתבח שמו.

ראשית סרטים שכבר יצאו אבל לא ראיתי עדיין-
חייו הסודיים של וולטר מיטי. אי אפשר לראות את הטריילר הבא, עם השיר המופלא הזה, ולא ללכת לראות אותו.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

שוקל בחיוב גבוה גם ללכת לראות את החדש של כריסטיאן בייל, נשמע כמו דרמה איכותית במיוחד.

בינואר נתחיל עם ג'ק ריאן החדש, למרות שיש לי השגות. באופן כללי קנת' בראנה לא מאכזב, וכריס פיין שחקן אהוד עלי, אבל אני לא בטוח שיצליחו עם הגירסה הזאת,שלא מבוססת על ספר ספציפי של קלאנסי.

זה נכון גם ל"אני פרנקשטיין", שאמור להיות סוג של מלחמת האופל. ארון אקהרט הרשים מאוד כהארווי דנט, אבל מה הוא עשה מאז? לא הרבה. עוד סרט ללכת רק אם אין משהו טוב אחר.

LABOR DAY, דרמה שנראית איכותית במיוחד עם קייט ווינסלט וג'וש ברולין, מבוססת על רומן מוערך.

פברואר:

The Monuments Men (2014)

ג'ורג' קלוני וחברים בתור מחלקה במלה"ע 2 המנסה להציל חפצי אומנות מהנאצים. אם למישהו אחר זה נשמע כמו ערבוב של הנועזים בעורף האויב וממזרים חסרי כבוד. למרות שהוא לא מוגדר כך, משום מה יש לי הרגשה שהסרט יהיה בעל לא מעט הומור. שווה לראות.

רובוקופ- עיבוד חדש לסרט משנות ה-80, שהיה אחד הטובים שראיתי (מתעלם מההמשכים שלו..).

אגדת חורף- בלי קשר למחזה של שייקספיר. אמור להיות סוג של דרמת אגדה, עם שחקנים טובים. סרט מתאים לחורף.

NON STOP- ברשימת האולי שלי. ליאם ניסן ממחזר את חטופה והפעם במטוס, פחות או יותר. חטופה 1 היה מעולה, השני היה מחזור בוטה. לא ברור מה יהיה עם הסרט הזה.

חודש מרץ:

300, עלייתה של אימפריה. נכון שנאריון יגיד שהסרט לא מבוסס על האמת ( ), אבל זה עיבוד לקומיקס של פרנק מילר, לא יותר מזה. אם הוא יהיה טוב כמו קודמו או כמו עיר החטאים, כולנו הרווחנו.

נוח- זוכרים שפעם היה נהוג בהוליווד להפיק סרטים ומיני סדרות על התנ"ך? מי יכול לשכוח את עשרת הדיברות, את מצדה, אני אפילו זוכר סרטים על דוד המלך ועל אסתר המלכה. השנה נקבל עיבוד לפרשיית נוח, עם ראסל קרואו ועוד לא מעט שחקנים. וגם משה בדרך..

אפריל:
חוזרים להמשך הסאגה, עם קפטן אמריקה 2. למה סאגה? כי כל סרט מוביל לסרט הבא, ת'ור הוביל לשומרי הגלקסיה, שיהיה המשך גם לנוקמים. שומרי הגלקסיה אמור להוביל לנוקמים 2. פה הקפטן שלנו מסתגל לחיים המודרניים ונפגש עם כמה אויבים, חלקם מעברו.

סבוטאז'- מודה, יש לי חולשה לשוורצנגר. למרות שעומד אחרון היה סביר, לא יותר, ודי כישלון בקופות, אני לא מתכוון להפסיד את הסרט הבא שלו. פה הוא שוטר שמנסה לגלות מי מחסל את חבריו ליחידה.

מאי-
ספיידרמן 2, והפעם עם אוסף נבלים די מגוון. הקודם היה לא רע בכלל, למרות שהיו שהעדיפו את מגווייר.

גודזילה- נכון ששיר הנושא בסרט הקודם היה טוב יותר מהסרט, ושהקליפהאנגר לא הוביל להמשך, אבל עדיין מתכוון לתת סיכוי. במיוחד לאור פסיפיק רים, שאולי ישרה עליו את החוויה שנתן.

אקס מן, ימי עבר עתידי- ללא ספק, הסרט שאני מחכה לו ביותר. הולך לסגור כל כך הרבה פינות, להוות המשך לשלושה סרטים בו זמנית, לפתוח פתח לטרילוגיה עם ההכרזה על אפוקליפס.. והטריילר פשוט נפלא. אין מילים.

מלפיסנט- זוכרים את העיבוד לשלגיה, עם קריסטן סטיוארט ושרליז ת'רון? הוליווד ממשיכה עם האגדות (היה גם עמי ותמי שהיה די גרוע) ועכשיו המכשפה מסיפור היפהפיה הנרדמת מקבל סרט משלה. נשמע לא רע בכלל.

יוני-

Edge of Tomorrow

שוב טום קרוז וחייזרים, אבל יש גם אמילי בלאנט ונאריון כבר פתח על הסרט אשכול

רח' ג'אמפ 22. מודה לבושתי שרק לאחרונה ראיתי את ג'אמפ 21, ואני גם לא מכיר את הסדרה. אבל זה בהחלט היה סרט מעולה. צחקתי בקול כל כך הרבה, השחקנים היו פשוט טובים. מחכה בקוצר רוח לשני.

רובוטריקים 4- לא ברור מה קרה שם, הודיעו על הסרט הזה די בקטן, אני גם חשבתי שהטרילוגיה נסגרה. השחקנים התחלפו כולם. אבל היי, זה אופטימוס פריים ואני עדיין מזמזם את שיר הנושא של הסדרה מדי פעם.

יולי-
לצערי נדחה- מהיר ועצבני 7 יעבור כנראה ל-2015, בשל מותו של פול ווקר.

שקיעתו של כוכב הקופים- רק אני עצרתי נשימתי כשסיזר לחש לג'יימס פרנקו "סיזר כבר בבית"? היה עצוב במיוחד. הסרט הנוכחי הולך להיות אפל עוד יותר.

אוגוסט- שומרי הגלקסיה. קומיקס פחות מוכר, לפחות בישראל, אבל שוב- חלק מהסאגה.

הבלתי נשכחים 3. כן, אני יודע שאלו סרטים גרועים, והשחקנים כבר זקנים, אבל בחייאת, קצת נוסטלגיה...
ותראו כמה מל גיבסון התאמן לסרט (או הזריק סייקלים..)
http://www.worstpreviews.com/headline.php?id=29557

עיר החטאים 2- סרט שנדחה כל כך הרבה שנים, והחליף כל כך הרבה שחקנים.. כמה אפשר לחכות?

לאחר מכן האתר כבר לא מפרט מדי, אני מניח שסרטים עוד יידחו, יוקדמו וייכנסו לרשימה.
אני רק יודע שההוביט יגיע בדצמבר הבא.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:52

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר