לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2014, 07:54
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "חצי שקל עמלת חיוב נדחה? זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
חצי שקל עמלת חיוב נדחה? זה הגיוני כמו עמלה על כל פעם שמגהצים את הכרטיס או עמלה על כל רכישה מעל אלף שקל. כלומר זה לא הגיוני

למה להחזיק כרטיס אשראי שיש בו עמלות? תעשה כרטיס אשראי חוץ בנקאי. יש לי כבר שנים כרטיס אשראי לאומי קארד FREE שאין בו שום עמלה. זה כרטיס רגיל לגמרי שאפשר לבצע באמצעותו את כל מה שאפשר לעשות עם כרטיס אשראי שמספק בנק. המחיר הנורא של להחזיק כרטיס ללא עמלות הוא שלא מקבלים בדואר על מיני הטבות בסגנון שובר הנחה של 10% על כניסה לחוות גמלים בדרום. כלומר אין מחיר נורא

זה חוץ בנקאי של אמריקן אקספרס...

אני צריך אותו בעיקר בגלל הנושא של חו"ל (טס כל כמה חודשים).

בלי קשר, התמיכה שלהם ממש חזקה, יש לי חבר עם כרטיס דומה, שעשו לו הונאה של 23 אלף ש"ח בחשבון (כרטיס נגנב, והגנבים חגגו לו על הכרטיס עד שהוא נחסם).

ותוך 48 שעות הוא קיבל אישור ביטול עסקה להכל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2014, 17:24
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "חצי שקל עמלת חיוב נדחה? זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
חצי שקל עמלת חיוב נדחה? זה הגיוני כמו עמלה על כל פעם שמגהצים את הכרטיס או עמלה על כל רכישה מעל אלף שקל. כלומר זה לא הגיוני

למה להחזיק כרטיס אשראי שיש בו עמלות? תעשה כרטיס אשראי חוץ בנקאי. יש לי כבר שנים כרטיס אשראי לאומי קארד FREE שאין בו שום עמלה. זה כרטיס רגיל לגמרי שאפשר לבצע באמצעותו את כל מה שאפשר לעשות עם כרטיס אשראי שמספק בנק. המחיר הנורא של להחזיק כרטיס ללא עמלות הוא שלא מקבלים בדואר על מיני הטבות בסגנון שובר הנחה של 10% על כניסה לחוות גמלים בדרום. כלומר אין מחיר נורא

יש מחיר. הוא לא נורא אבל הוא מחיר: אתה לא יכול לראות פירוט עסקאות באתר האינטרנט של הבנק שלך. או שתתחבר בנפרד לאתר האינטרנט הספציפי של כרטיס האשראי, או שתחכה לסוף החודש.
(ויש מצב שגם באתר הספציפי של כרטיס האשראי אין פירוט מיידי.)
זו הסיבה היחידה שאני עדיין עם כרטיס האשראי הבנקאי של דיסקונט, אפילו שהוא עולה כמה וכמה שקלים בשנה. (אפילו לא יודעת בדיוק כמה.)
ישן 04-01-2014, 17:36
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "[QUOTE=צ'אקי.]חצי שקל עמלת..."

בשביל לראות פירוט עסקאות אני נכנס לאתר של לאומי קארד ועסקאות לא מופיעות שם מיד אבל הדברים האלה אף פעם לא הפריעו לי. מה שחשוב לי זה שאף פעם לא היו פשלות בדפי פירוט החודשיים, אני מגיע מהר למענה אנושי כשאני מתקשר אליהם, הגדילו לי את מסגרת האשראי מעכשיו לעכשיו כאשר הייתי צריך ולא לוקחים ממני עמלות.

כשהיה לי כרטיס אשראי של הבנק הייתי משלם 10-12 ש"ח בחודש רק על זה שהיה לי כרטיס שלהם. זה הרגיש לי כמו גניבה. הרי בכל פעם שאני מבצע רכישה הבית עסק משלם עמלה למי שהנפיק את כרטיס האשראי שבאמצעותו בוצעה הרכישה ככה שאין סיבה לקחת עמלות מהמחזיק בכרטיס - עצם השימוש בכרטיס מפרנס את נותן האשראי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:38

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר