לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2014, 03:14
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ומה יקרה לך אם משמר הגבול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
ומה יקרה לך אם משמר הגבול האמריקאי יתפוס אותך?

לי אישית - שום דבר. אני כאן באופן חוקי לגמרי.

לגבי פולשים בלתי חוקיים - הגבולות פרוצים באופן איום ונורא. בכל גבול יש לפחות שלוש רשויות אכיפה שונות (רשות אכיפת המכס וההגירה [ICE], שירות המרשלים ומשטרת המדינה המקומית) ולמרות זאת רק מעטים נתפסים...

ואם אתה מגיע ל"עיר מקלט" קליפורנית, אי אפשר לעשות לך שום דבר. למעשה, השבוע קבע בית משפט קליפורני שפולש בלתי חוקי מוצהר רשאי לעבוד כעורך דין בקליפורניה

לגבי טקסנים זועמים - לא סתם עיקר הפלישה ממקסיקו מתרכזת בקליפורניה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2014, 12:45
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
כמעט שעה המתנתי הבוקר לאוטובוס בפ"ת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "עשרות אלפי פושעים מאפריקה מפגינים בכיכר רבין"

כל האוטובוסים (קו 51) שעברו בתחנה פשוט לא עצרו בה, כי הם היו מלאים עד אפס מקום - בעיקר בפולשים האלה. גם באוטובוס שלבסוף עצר - מהאוטובוסים הכפולים האלה - לא היה כמעט מקום לעמוד אפילו.
בת"א, כל הפולשים ירדו מהאוטובוס בו-זמנית בתחנה סמוך לבניין משרדי הממשלה שנמצא ליד הקריה... כשירדתי אני בתחנה שלי בדרום ת"א, ראיתי אותם הולכים בשירות ענק מאורגנות להפליא לכיוון גשר בגין/בניין מעריב, כשבינהם גם כמובן ישראלים פה ושם, מן הסתם "פעילים חברתיים" שהיו אחראים על ארגון האופרציה הנ"ל...
אותי זה מחליא. מצד שני, כמעט ולא ראיתי היום סודנים/אריתראים שיכורים וחצי ערומים שמנסים להרוג אחד את השני, כך שאולי יש בזה יתרון כלשהו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 05-01-2014, 21:07
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
זהו חברים.. הלכה לנו המדינה.
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "[YOUTUBE]pMJVqeoFZN4[/YOUTUBE]"

אם מקץ 65 שנה, אנחנו מגיעים למצב ששוכני ביוב, תת תרבות וגזע נחות - יבואו ויגרשו אותנו, בני הארץ הזו - חזרה למקומות שאינם שלנו.. אז הרצל וכל הקונגרס הציוני אינם מתהפכים בקברם, אלא עושים את דרכם חזרה לבאזל.....

אנחנו נכנעים חזור והכנע מזה כשני עשורים לזוהמה של החברה הישראלית, ראשונים לזוהמה האפריקאית
- תחת אצטלה של דמוקרטיה וערכים אוניברסליים.

וזו התוצאה.

אם יהיו פרעות בלתי נשלטות, מצד האוכלוסיה הסובלת - קשה יהיה שלא להביע תמיכה מוחלטת.

ישן 05-01-2014, 22:04
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אם יהודים או חרדים יתבטאו כך נגד המדינה (סאטמר לדוגמא)
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מה שאתה כתבת זה לא "לא להיות..."

ויתנהגו כפי שמתנהגים הללו, אני אהיה הראשון להגיד מה אני חושב עליהם. ובעצם, תקרא את כל התגובה ותראה שכתבתי גם נגד "יהודים"...

לא כתבתי "הכושים האלה הם גזע נחות", כי אם נתתי ניתוח למה שראיתי לנגד עיניי - יצא שמדובר בכהי עור ממדינות שמה לעשות, גזעי האדם שם, לא בדיוק נמנים על העילית של הגזע האנושי, או לפחות לא מתאמצים להמנות על העילית.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 05-01-2014 בשעה 22:07.
ישן 06-01-2014, 22:33
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אךךךךך.... דרום סודן..... כמה חגיגות ואופטימיות התלוו כאן לרגל הולדת המדינה החדשה ...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "בהפגנה היו כמה אלפים, בטח שלא..."

בהחלט היה למה לצפות...
רק מה לעשות שכשנה לאחר שקיבלה הכרה באו״ם כמדינה עצמאית, שנה שלאחר שכבר חלמו כאן כיצד לעשות אתם עסקים ואפילו נציגות רשמית הוטסה לשם ... והכל התפוצץ לעולם בפרצוף!
הנה חלפה לה כשנה וגם דרום סודן שקועה מזה כחודש בעיצומה של מלחמת אזרחים בין הממשלה לבין מתנגדיה ובינם לבין עצמם כל זאת על פי מיטב המסורת הנהוגה שם שכוללת רצח, מעשי טבח המוניים, לחימה וגירוש ... אכן מדינה לתפארת!
מה שעצוב הוא שיש בינינו שגם בכך יתלו את האשם במדינת ישראל....

ישן 06-01-2014, 22:43
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
הם התפצלו והתמקדו במספר שגרירוית ברחבי תל אביב מולן הם הפגינו.....
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "גם היום היה להם איזה-שהוא כינוס"

להערכתי, אנחנו הולכים לאכול את החרא הזה מדי יום ביומו כשבשלב מסויים לאחר שהם ילמדו את חולשתה ורפיסותהשל הדמוקרטיה הישראלית הם יעברו למעשים שכרוכים באלימות!
אני כבר רואה בדמיוני את התמונות בעיתונים והכתבות בטלויזיה בהם נראה כיצד הם מתעמתים עם שוטרים ואת נציגיהם ונציגי הישראלים שתומכים בהם אשר יטענו לאלימות נוראית מצד המשטרה שנוהגת בהם כפי שנהגו בנו לפני 70 שנה.... כרוניקה ידועה מראש.
רק כאן מהגרים שמחפשים עבודה.... שובתים! בדיחה .

ישן 08-01-2014, 23:13
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
מזה אני בדיוק הכי חושש
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "מהגרים ששובתים פה זה עוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hwarang
ובמקרה הטוב הם יתעמתו עם שוטרים, במקרה הגרוע הם יתעמתו עם אזרחים.

תארו לכם מצב של כמה עשרות אלפי חבר'ה צעירים חמומי מוח שאין להם מה להפסיד משתוללים ברחובות, זה יכול לקרות בצ'יק, אפילו סתם כתגובה למשהו מינורי.
את הנבלות קצרי הרואי שגרמו למצב הזה ונתנו למסתננים יד חופשית להיכנס למדינה ולא עצרו את התופעה הזו בזמן - צריך לתלות אותם על העץ הכי גבוה, בלי משפט. וכן, אני יודע מי הם, וכן, אני עומד מאחורי מה שאני כותב - המטומטמים האלה הכניסו את המדינה ל'ברוך' גרוע לא פחות מהטרור הערבי או האיום האיראני.
אם וכאשר הפארסה הזו תיגמר - בכל דרך שהיא, גם אם כל הפולשים יגורשו חזרה למדינותיהם - אני אהיה מהראשונים שיפגינו בשערי הכנסת להעלות את המטומטמים האלה שאחראים למחדל הזה על טיל...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 10-01-2014, 11:09
  ברנפליץ ברנפליץ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.14
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "1. המטומטמים מNIF או..."

דבר ראשון, אלי ישי בא ממלפגה חרדית, תגיד מה שאתה רוצה על החרדים אבל אם יש דבר אחד טוב שניתן להגיד על מפלגות חרדים ואי אפשר להגיד על השאר, זה שהם היחידים בכנסת שלא אכפת להם מה חושבים עליהם בציבור(כי הציבור שמצביע להם - יצביע להם בכל מקרה), ולכן להם יש את החופש הכי גדול לפעול בהתאם לדיעות שלהם, זה מה שהפך את אלי ישי לבן אדם הכי מתאים להלחם בתופעת המסוכנת הזאת. שר אחר, בחיים לא היה מעז לצאת נגדם בצורה הזאת כי היו שופכים עליו כזה רפש(נאצי, 70 שנה, שואה, אפרטהייד, שואה, שואה וכל מיני השוואות של שואה), אז במובן הזה זה מעציב שהוא לא שר הפנים יותר.
בקשר לאהוד ברק, אהוד ברק היה שר הבטחון ואני לא מבין איך אתה מאשים אותו בעניין שלא נוגע אליו בכלל...
בקשר לביבי נתניהו, ממש לא מטומטם, אבל פחדן, מפחד לקחת צעדים גדולים, מפחד לעשות כל דבר שיצייר אותו קיצוני(לא ימינה ולא שמאלה), בקיצור, ביבי "פרווה"

בקשר לארגון המקסים ואוהב ישראל NIF, הם ממש לא מטומטמים, בינתיים, הם היחידים שמצליחים במשימה שלהם: להרוס את ישראל מבפנים.

2. למה הוא לא שם? כי אם במקרה מישהו יצלם את הפנים שלו או ידע את השם שלו, איזה ארגון אנטי ישראלי כמו אס"ף עוד מסוגל לתבוע אותו על גזענות...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:09

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר