לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2014, 12:13
  vitaman vitaman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
תרגול אידיוטי, מיותר ולא נחוץ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "הקלות הבלתי ניסבלת בה עיתונאים משמיצים חיילים ויחידות בצה"ל"

סימפטום, לא הבעיה.

לא נורא להיות כמה דקות בשלג בשביל הווי. כן בעייתי שקצין צעיר לוקח יוזמות רחוק מדי ומשחק בבריאות חיילים. במקרה הזה אולי לא היה הנזק אבל במקרים אחרים אולי כן היה/יהיה. מה הכשיר את הקצין הזה לקבל החלטה כזאת? איזה כלים יש לו לחשוב שהתנאים הם בגבול הבטוח? מי אישר את זה? והכי חשוב, איזה מטרה זה באמת משרת?

לפני שכולם קופצים גם אני אתן את הגילוי הנאות. בשירות הצבאי שלי עברתי הכשרות פיזיות שהיום וגם אז לא קיימות רשמית בצה"ל. גם אני חושב שמותר וצריך לדחוף חיילים למגבלות כי אחרת אין ערך לאימון ואיך דרך אחרת להתפתח. גם אני כמפקד לקחתי יוזמות כי חשבתי שאני מחנך חיילים. רובן
היו בסדר, חלק טובות וזכורה לי בייחוד אחת שנגמרה בחייל פצוע. שום דבר ברעיון האימון לא היה שווה את הפציעה הזאת. בשביל זה יש מפקדים מעל שצריכים לפקח, להעריך ולאשר.

זה חלק מהבעיה שה"ל הוא צבא צעיר ושרוב החיילים והקצונה הזוטרה הם ילדים. לא שונה מחיילות בתחתונים או דבילים שמשחקים בנשק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2014, 22:15
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "הקלות הבלתי ניסבלת בה עיתונאים משמיצים חיילים ויחידות בצה"ל"

באופן (לא) מפתיע, מדובר כנראה בעוד ביחבוט:
ציטוט:
נתבקשתי לפרסם את הפוסט הבא אשר נכתב על ידי לוחמי מגלן

מר בוחבוט, כתב "וואלה", היקר. אם רצית להמציא סיפורים ומעשיות היית צריך להיות סופר ולא כתב חדשות.
ביום שלישי התפרסמה כתבה של אמיר בוחבוט על המפקצ שלי. בכתבה צויין שהמפקצ מתעלל בנו. הוא מושמץ בצורה נוראית ופוגעת ללא כל סיבה.
הסרטון היה יוזמה של הצוות. לא כחלק מאימון-אלא נטו בשביל הכיף והזיכרון. ברור לנו שאף אחד מהצוות לא התראיין עקב ריבוי הפרטים השקריים והלא מדוייקים. לדוגמא: בכתבה צויין שהוכרחנו להתאמן בשבת-המפקצ שלי דתי.
בכתבה פחדנו מהמפקצ כי רצינו לצאת למכים-המפקצ איתנו חודש ולא קבע כלל מי יצא בעבר למכים.
בכתבה אנו מפחדים ממנו ומתגלגלים בשלג כי הכריחו אותנו-אנחנו לוחמים ולא במסלול ואנחנו יזמנו את האקט.
אפילו בפרטים הקטנים: "לוחם" שצוטט בכתבה דיבר על קצין הבריאות. תפקיד שכלל לא קיים ומוכיח שהכתב בדה מליבו.
הכתבה הזכירה לי תעמולה פלסטינאית שמשנה את המציאות חותכת עורכת ומראה אך ורק מה שמתאים לה. הכתב צינזר את הצוות והמפקצ מתחבקים בסוף הסרטון הוריד את הסאונד והשאיר רק קטעים שהוצאו מהקשרם בצורה מכוונת שקרית וזדונית.
חבל לי שהאדון בוחבוט בחר להכפיש את המפקצ שלי שתורם למדינה ונמצא במארבים בזמן שמר בוחבוט ישב בביתו ונהנה מהשלג. ואני שואל כמה אתה מוכן לרדת בשביל רייטינג?
להכפיש קצין טוב ואהוד ע"י חייליו רק בשביל לקבל במה?
אם אתר וואלה והכתב השקרן מוכנים להשפיל ולשקר בשביל רייטינג ועוד את צהל אני לא קורא אף מילה שלהם יותר.

שמו הטוב של המפקצ נפגע מאוד ונשמח אם תפיצו תגובה זו של הצוות כדי להחזיר במעט את שמו הטוב של המפקצ שלי, וכדי להזהיר מפני כתבותיו השקריות של אמיר בוחבוט ואתר וואלה.
תודה שעזרתם לתקן את העוול צוות ע. יחידת מגלן.

*בסוף הסרטון חיילי הצוות רוקדים עם המפק"ץ, ניתן לראות זאת בתמונה המצורפת שהיא חלק מהסרטון המלא והלא מצונזר

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

הגיע הזמן לשלול ממנו את תעודת העיתונאי שלו.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 09-01-2014, 13:51
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05

ובכן, ניתן לתת כותרת חדשה:
"לא אימון ולא התעללות- צוות לוחמים בצה''ל מזהה את חצי הכוס המלאה בשלג, והופך משבר להזדמנות."
אבל מה, כמו שאמר יצחק בן אהרן לאחר זכיית מפלגת הליכוד בבחירות 77'- "צריך להחליף את העם" (העם לא מתאים למשודר התקשורת, אז מה?).

צבא, בטחון, חברה, אזרחות, ערכים- בטחון לאומי.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר