לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2014, 21:12
  משתמש זכר BurningBush BurningBush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.10
מילוי פקודות

רובינו פגשו ערבים נחמדים. מחונכים, רגישים ובעלי מידות. איך זה שאנשים כאלו מבצעים או תומכים בשחיטת תינוקות או רצח נשים על כבוד המשפחה?

רובינו פגשנו יהודים שמסוגלים להציב על הזחל"ם גולגולת ששיניה עדין במקומן כולל הסתימות והגשרים (אולי לא רובינו) ושייעדו אותה למאפרת.

ברור לעומת זאת, שהחברה הערבית רצחנית, מצדיקה מעשי זוועה ומעריצה מפלצות אדם.

ההבדל הוא כנראה בעובדה שמפקד חייל שמחלל כבוד אויב מת יעצור אותו ואפילו יעניש אותו. המפקד והמנהיגות הערבית תראה במניף ידים הנוטפות דמו של חייל ישראלי כגיבור.

ההבדל אינו נעוץ בטיבו של הבודד אלא בחברה והתרבות אליה הוא משתייך וסוג הפקודות שהמנהיגות שלו מוציאה. הניסיונות לסווג כשרותן של פקודות נועד לכישלון ולבלבל את אלו שמנסים לקיים אותן.
וידוי חיים שור."אני הייתי מאלה שפתחו לאש"ף את הדלת לאמריקה. משרד המדינה האמריקאי לא רצה לתת להם אשרות. טיפלנו בזה שיקבלו אשרות, והם נכנסו ובעזרתנו כבשו את אמריקה. זה מה שהם רצו, אני אישית הזמנתי אותם לחוגי בית של יהודים אמריקאים. הם הצליחו בזה בעזרתנו. בלעדינו הם לא היו מצליחים בזה לעולם". כל פעם שאני קורא את חתימתי נחמץ לבבי. האיש שיכל בן בסיירת. מתעתע בנו אלוהי ישראל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2014, 01:10

ענה לעניין. כל שטענתי מנומק בצורה פרטנית
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "אחרי אשכול האונס בלסביות בו..."

לא מתרגש מכינויים והכפשות. הראה איפה אני לא צודק.

יש חברה שקוראית ומחנכת את ילדיה להשמדת עם? יש. יש עם שגאה בבניו שרוצחים ילדות ישנות? יש. יש עם שמפרסם את מעשי הזוועה שלו באינטרנט ובטלביזיה הלאומית שלו בגאווה? יש.

יש עם חמור שמבקר את בני עמו, נאבק בהם ונאמן לאוייביו שרוצים להשמידו? יש. יש עם שמקבל כסף מאויביי עמו ללא בושה ובחוצפה הולכת וגדלה? יש.

אין בצבע עור כדי להגן מפני ביקורת. יבשת שלמה דרשה עצמאות והפכה למרות העושר הטבעי שלה והמטמונים שהושקעו בה לפח הזבל העולמי. יבשת שאינה מסוגלת לספק את צרכיהם של יושביה.

דרום אפריקה פורחת, על פי אחי אובמה הקנייתי, בגלל הלבנים שבקרבה. אמר שאילו קניה שמרה על הלבנים, גם כלכלתה הייתה פורחת. לא מעניינת אותי הסגה האפריקנית מלבד היהודים שבה.
שינהלו את עצמם ולא יסבכו לנו את החיים. אהבו את עראפאת למרות השקעות ישראל, שיבקשו מקלט מאבו מאזן. הערבים ממש אוהבים כושים ומתים לתת את בנותיהם להם. שיהיו בריאים.
וידוי חיים שור."אני הייתי מאלה שפתחו לאש"ף את הדלת לאמריקה. משרד המדינה האמריקאי לא רצה לתת להם אשרות. טיפלנו בזה שיקבלו אשרות, והם נכנסו ובעזרתנו כבשו את אמריקה. זה מה שהם רצו, אני אישית הזמנתי אותם לחוגי בית של יהודים אמריקאים. הם הצליחו בזה בעזרתנו. בלעדינו הם לא היו מצליחים בזה לעולם". כל פעם שאני קורא את חתימתי נחמץ לבבי. האיש שיכל בן בסיירת. מתעתע בנו אלוהי ישראל.

נערך לאחרונה ע"י BurningBush בתאריך 10-01-2014 בשעה 01:35.
ישן 10-01-2014, 06:35
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.13
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי BurningBush שמתחילה ב "ענה לעניין. כל שטענתי מנומק בצורה פרטנית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי BurningBush
לא מתרגש מכינויים והכפשות. הראה איפה אני לא צודק.

יש חברה שקוראית ומחנכת את ילדיה להשמדת עם? יש. יש עם שגאה בבניו שרוצחים ילדות ישנות? יש. יש עם שמפרסם את מעשי הזוועה שלו באינטרנט ובטלביזיה הלאומית שלו בגאווה? יש.

יש ערבים שלא רוצחים ילדים ? יש, יש ערבים שלא מחנכים להשמדת עם ? יש, אתה גזען ומכליל ? כן !

יש עם חמור שמבקר את בני עמו, נאבק בהם ונאמן לאוייביו שרוצים להשמידו? יש. יש עם שמקבל כסף מאויביי עמו ללא בושה ובחוצפה הולכת וגדלה? יש.

רגע ? זה כל העם ? כאילו כל העם היהודי ? אפילו אתה ?

אין בצבע עור כדי להגן מפני ביקורת. יבשת שלמה דרשה עצמאות והפכה למרות העושר הטבעי שלה והמטמונים שהושקעו בה לפח הזבל העולמי. יבשת שאינה מסוגלת לספק את צרכיהם של יושביה.

דרום אפריקה פורחת, על פי אחי אובמה הקנייתי, בגלל הלבנים שבקרבה. אמר שאילו קניה שמרה על הלבנים, גם כלכלתה הייתה פורחת. לא מעניינת אותי הסגה האפריקנית מלבד היהודים שבה.
שינהלו את עצמם ולא יסבכו לנו את החיים. אהבו את עראפאת למרות השקעות ישראל, שיבקשו מקלט מאבו מאזן. הערבים ממש אוהבים כושים ומתים לתת את בנותיהם להם. שיהיו בריאים.

אתה רואה, אתה גזען, לא מעניין אותך שאפריקה זאת יבשת ענקית שהצרות של הדרום לא קשורות לצרות של הצפון, העיקר מבכינתך שהם שחורים, גזע נחות לדבריך.

אתה עדין גזען ולא הפרחת את זה, רק חיזקת.
ישן 10-01-2014, 12:22

אני לא צריך להפריח שום דבר. ימי בנח"ל עברו זה מכבר
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "[QUOTE=BurningBush]לא מתרגש..."

טריק עשו לך השמאלנים יוני. "לא כל הערבים..." לא כל המוסלמים..."

נכון, "ולא כל הגרמנים..."

אף פעם זה לא "כל", אבל יש משקל קריטי. כל הערבים אינם רואים ברוצחי משפחת פוגל פושעים. כל הערבים מזדהים עם בין לדין ומבכים את מותו. מצאתי איזה ערבי בקונטיקט שגר ביער ומתפרנס מהפקת צוף עיצים שלא מסכים עם אבו עלא. OK, לא כולם.

תמשיך להצמיד לי כינויי גנאי וזה לא יעזור לך. אלו שמניפים דגלי פלשתין בהפגנות בת"א שמים עצמם במחנה האנשים שאינם רואים ברצח יהודים פשע. כולם. מדהים שאינך מתקומם נגד התופעה הזו.

זה שמישהו נותן לערבים תודה על שלא רצחו את המפגינים היהודיים ולא נותנים תודה ליהודים על שערבים נכנסים ויוצאים בינינו מבלי שיאבדו שן ועיין מדהים בחוסר ההדדיות.

שטפו לנו את המוח שאפילו צדק מינימלי היהודי הפריח (לא הפריך) לריק. למה שערבי לא ישקשק כשהוא מבקר במושב של יהודים? למה מסתנן מעיז לתקוף נערות יהודיות ושום שיערה בראשו לא מופרת? למה יש לו עדיין שתי ביצים? למה? מישום שאנחנו פריירים גלותיים שבעוד נערותינו נאנסות, העליטה מסתובבת בטרקליני הכוח בעולם ואוכלת קווייאר. זה למה.

ישן 10-01-2014, 01:25

חוקי הפורום
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "אחרי אשכול האונס בלסביות בו..."

אני לא משתמש בצורר כדי לכנות ציבור או אדם כלשהו בכינוי גנאי. אני משווה התנהגות. אני לא טוען שהערבי כאדם שונה מאחרים, אני מסביר שהחברה והתרבות שלו מורים לו ומוקירים התנהגות שאינה מקובלת במאה שלנו אפילו בין חיות אדם.

כדי להראות שאכן כך הדבר, אין ברירה אלא להזכיר את חיות האדם. ביאליק בקישינוב נאלץ להזכיר את השטן. אין ברירה, זו השפה.

לך אוגוסט אני מציע שתתבגר ואל תמצוץ לי באופן מעוקם מחוקים וכללים כדי לחנוק טיעונים צודקים. תתמודד עם הנושא ואשמח לפגוש אותך בזירה. יא אנטישמי...

זה סתם כדי להראות לך את מה שהכלל מנסה למנוע, לדעתי. אישית, אני לא יודע אם אתה אנטישמי, טרול או משהו אחר. בכמה תגובות דווקא הפתעת אותי. הייה בריא.

ישן 10-01-2014, 01:48

מת אחר כושים שאוהבים את ישראל

אהבתי את בלפונטה עד שמעד. אהבתי את הזמרת הדרום אפריקאית ששמה פרח ממני (מקווה שזה תחילת תהליך היימח של שמה.) אפילו מנדלה והשאר היו במחנה שלי עד שבגדו.

אין טעם להכניס לדיון את אחי הכושים שהינם יהודים. לגבי צבע עורם אינו רלוונטי כפי שצבע עורי אינו רלוונטי.

עמדתי בתור במשרד דואר וכושית שאלה למקור מבטאי. עמדתי דקות ארוכות במבוכה כשהיא מרעיפה עלי שבחים בגלל העם הנבחר לו אני שייך. לא יכולתי שלא להתרגש. לא צריך "נבחר". צריך FAIR.

ישן 10-01-2014, 12:36

אתה יותר אופטימי לגבי אופי האדם ממני
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "אכן - זה שאדם הוא ערבי או..."

הכירות וחשיפה אינה בהכרח מביאה לאהדה. עייפתי מלהראות לשונאי ישראל כמה אנחנו טובים, נדיבים, תורמים וחיוביים. הגרמנים הכירו יהודים מקרוב מאוד. נהנו מהשנינות שלנו בספרות, אומנות ובברים. בחרו להשתמש ברופאים ובעורכי דין יהודיים ובבוא היום לא מנעו את ליל הבדולח.

ביוגוסלביה המוסלמים והנוצרים גרו באותם בתי דירות, התחתנו האחד בשני והלכו לאותו בית ספר וגן ילדים. בבוא היום שחטו האחד את השני.

טיבי יודע טוב מאוד להבחין בין הטוב והרשע. לא צריך להראות לו דבר מלבד הסוליה ועדיף מאחורי הגדר.

ישן 10-01-2014, 13:34
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי BurningBush שמתחילה ב "אתה יותר אופטימי לגבי אופי האדם ממני"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי BurningBush
הכירות וחשיפה אינה בהכרח מביאה לאהדה. עייפתי מלהראות לשונאי ישראל כמה אנחנו טובים, נדיבים, תורמים וחיוביים. הגרמנים הכירו יהודים מקרוב מאוד. נהנו מהשנינות שלנו בספרות, אומנות ובברים. בחרו להשתמש ברופאים ובעורכי דין יהודיים ובבוא היום לא מנעו את ליל הבדולח.

ביוגוסלביה המוסלמים והנוצרים גרו באותם בתי דירות, התחתנו האחד בשני והלכו לאותו בית ספר וגן ילדים. בבוא היום שחטו האחד את השני.

טיבי יודע טוב מאוד להבחין בין הטוב והרשע. לא צריך להראות לו דבר מלבד הסוליה ועדיף מאחורי הגדר.

לשכנים יש אינטראקציה - חלק ממנה חיובית (עזרה הדדית) וחלק ממנה שלילית.
כשיש גבול אין אינטראקציה. אתה יודע על מי שגר "שם" דרך שקרי העיתונים והממשלה.

טיבי אכן רשע - ולהראות לו את הסולייה יהיה חסד גדול לעומת מה שמגיע לו.
הוא מנצל את האמון שנתנו בו - כדי לגרוף פופולריות וכסף לכיסו.
וכל האנשים שנפגעו ויפגעו ממעילתו - לא מעניינים אותו.

בסוריה ראו את הדברים רק לפי השקפתם של טיבי, אסד, ושאר רשעים.
עכשיו יש עת רצון להראות לסורים את המציאות בישראל - בעזרת טיפול רפואי.
אני שמח שעושים זאת.
אבל בסוף הטיפול - השגרירים החדשים נשלחים הביתה.
כך - השכנים, קרובי המשפחה והמכרים - יזכרו זמן רב את מה שנעשה.

דבר דומה צריך להיות עם המהגרים מסודן ואריתריאה.
הם באו, עבדו וחסכו כסף.
עכשיו, באופן מכובד וראוי - צריך להתחיל לשלוח את השגרירים בחזרה הביתה.
ומחנה הפליטים שנבנה - הוא דרך טובה לברר:
מי ברח כפליט ומוכן לחיות כפליט - ומי לא מוכן לחיות כפליט וצריך לחזור לביתו.
ישן 10-01-2014, 11:52

שוני גינטי - מה אנחנו, כלבים?
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "שוב, לא אכפת לך מאיפה האדם..."

השוני הגינטי בין בני האדם כמעט אפסי. כל בני האדם הנמצאים היום מקורם בזוג אחד משום שאת שאר האנשים חיסלנו.

היות אנשים אחים לא מנע בעדם מלרצוח האחד את השני.

את אבחנת צבע העור לא אני קבעתי. מישהו החליט לסווג כושים כעבדים ונתקענו עם זה. בלפונטה, פאראקן ואובמה רואים עצמם כאפריקנים ומי אני שאמחה? יערב להם.

על פי המדע, כולנו אפריקאים ולכולנו צריכה להיות נחלה קטנה באפריקה.

ישן 14-01-2014, 11:09
  Uncle Remus Uncle Remus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BurningBush שמתחילה ב "מילוי פקודות"

יהודים היו מוסריים כשלא היה להם כוח פוליטי.
כל מקרה, מקרה כלסי בפסיכולוגיה קרימינלית היא שהקורבן הופך בסופו של דבר למתעלל. למה? זעם וכאב עקב הטראומה שחווה הקורבן מופנים לאנשים שמשמשים תחליף לפושע (או לפושע עצמו בסופו של דבר)על מנת להרגיש טוב יותר. (דוגמה- ילד מוכה יגדל להיות אב מכה/ רוצח)
לדעתי זה עובד גם על קבוצות קולקטיביות (יהודים לדוגמה). לאחר שנים של רדיפות ורצח והשמדה יש ליהודי
כוח פוליטי ויכולת להתנגד. אז הוא מוציא את זה על מישהו שהוא יכל.

בסופו של דבר, רוב בני האדם הם טיפשים וניתנים לתמרון. מוסלמים, יהודים, נוצרים, הינדים ואתאיסטים, ותמיד יהיה מישהו שידע לנצל את עובדה זו כדי להשיג לעצמו את המטרות המשיחיות/תועלתניות שלו ויעזור לנו האל(?)
ישן 14-01-2014, 20:49
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
ליהודים תמיד היה כוח פוליטי
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Uncle Remus שמתחילה ב "יהודים היו מוסריים כשלא היה..."

במצרים - יוסף התמנה לראש-ממשלה. ומשה הגיע למשפחה המלכותית.
בבבל - דניאל וחבריו היו יועצים בכירים למלך.
בפרס - מרדכי ואסתר תפסו מקומות בכירים בהנהגה. וכך גם נחמיה.
ברומא - היו לא מעטים שהתקרבו לשלטון - יוספוס פלאביוס והנסיכה ברניקי אפילו עשו זאת בזמן המרד והחורבן.

גם לאחר מכן - יהודים לרוב היו מקורבים לשלטון (וכך ביטלו גזרות רדיפות, עלילות דם וגירושים)
ומכך נבעו עלילות על "יהודים השולטים בעולם".
ומשם הדרישה - שאסור ליהודים להחזיק במשרה פוליטית, ודאי שלא במדינה משלהם.

אבל בפסיכולוגיה - מדברים על תסמונת החטוף - תסמונת שטוקהולם.
שבה אדם העובר התעללות קשה - נוטה להזדהות עם החוטף ומטרותיו.

יש היום מי שמזדהה עם טענות האנטישמים ומצדיק אותן, ומקדם במרץ את מזימות הפלסטינאים להחרבת המדינה היהודית.
נשמע שאתה סובל מתסמונת זו.
ישן 14-01-2014, 22:49
  Uncle Remus Uncle Remus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.12
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "ליהודים תמיד היה כוח פוליטי"

ציטוט:
סלח לי על הבוטות אבל אלו שטויות.
לא זכור לי שיהודים שמו על עצמם חגורות נפץ והרימו באוויר אוטובוסים של גרמנים, או רצחו אחד את השני בכמויות מסחריות, או קידמו תרבות של הערצת רוצחים ושוחטי ילדים.

כל דבר שקורה לשכנינו הפלסטינים (והערבים) הם הרוויחו ביושר, והרוב נעשה מתוך צורך אמיתי להגן על חיינו.

1. חפש באינטרנט את קבוצת "הנוקמים" ו"נקם" בפרט, שפעלו אחרי מלחמת העולם ה 2. "נקם" אפילו תכננה להרעיל את המים של ערים גרמנית.
2. האצ"ל, הלח"י וההגנה עסקו הרגו אחד את השני במהלך פעילותים לא פחות מלחימה בבריטים. (סתם דוגמה- כיתה מהלח"י הוציאה להורג נערה יהודיה כי נחשדה שניהלה רומן עם ערבי)
יש ספר חדש שנקרא "תרפ"ט" שמסקר את הסכסוך היהודי ערבי. נותן פרספקטיבה יותר מעניינת על כל מה שהולך פה.

ציטוט:
במצרים - יוסף התמנה לראש-ממשלה. ומשה הגיע למשפחה המלכותית.
בבבל - דניאל וחבריו היו יועצים בכירים למלך.
בפרס - מרדכי ואסתר תפסו מקומות בכירים בהנהגה. וכך גם נחמיה.
ברומא - היו לא מעטים שהתקרבו לשלטון - יוספוס פלאביוס והנסיכה ברניקי אפילו עשו זאת בזמן המרד והחורבן.

גם לאחר מכן - יהודים לרוב היו מקורבים לשלטון (וכך ביטלו גזרות רדיפות, עלילות דם וגירושים)
ומכך נבעו עלילות על "יהודים השולטים בעולם".
ומשם הדרישה - שאסור ליהודים להחזיק במשרה פוליטית, ודאי שלא במדינה משלהם.

מה זה קשור למה שאני טוען? טוב שלא חזרת אל סיפור בראשית. אני טוען שהטיעון של אנחנו הכי מוסריים ובלה בלה בלה לא תקף כי רוב ההיסטוריה הקרובה לנו (2000) יהודים לא היו במעמד של כוח אמיתי (מילים פשוטות- מיעוט חסר זכויות ללא מדינה) ורק נרדפו. זה פשוט להיות הכי מוסרי שאתה הנרדף. אם תסכתל על היהודי העכשוי שיש לו כוח פוליטי (קרי- מדינה, צבא, שלטון) הוא לא ממש
מדינת איסלנד.
ציטוט:
אבל בפסיכולוגיה - מדברים על תסמונת החטוף - תסמונת שטוקהולם.
שבה אדם העובר התעללות קשה - נוטה להזדהות עם החוטף ומטרותיו.

ואת מטרותיו של מי אני מצדיק? פרס למוצא הישר.
ישר לצעוק אנטישמיות על הנושא כאשר אני דיברתי על האדם כאדם, ללא הבדל דת, צבע ומין רק מראה עד כמה המושג "אנטישמי" נהיה זול ומוטעה כניסיון לשחק על איזה רגש כלשהו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:07

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר