לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2014, 19:59
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
ישראל טסה על הנתיב המהיר לאבדון...

ואין לזה שום קשר לפלסטינאים, כי הם לא הבעיה.

הבעיה הכי גדולה, היא ערביי ישראל.

מדובר באוכלוסיה עוינת למדינת ישראל, נאמנותם היא אך ורק לפלשתינאים ולאויבי ישראל.

אני מתגורר בנהריה אבל עובד בחיפה, בכל בוקר אני לוקח את הרכבת, עד תחנת עכו הכל טוב ויפה, ואז מתחילה החינגה - מאות נוסעים ערבים עולים, ומרעישים בשניות את כל הקרונות (כמובן שאך ורק בערבית - נדיר לשמוע אותם מדברים עברית).

בשורה התחתונה - זה מורגש בצורה יוצאת דופן בעכו, חיפה, יפו, ירושלים, ובעוד ערים רבות בארץ.

במצב הנוכחי, הבעיה רק תחמיר.

הפוליטיקאים מפנטזים על שלום עם הפלשתינאים בשביל להרחיק את הפלשתינאים מאיתנו ולתת להם מדינה, אבל מה שבעצם יקרה, זה שתהיה מדינה פלשתינאית שצמודה לישראל או אפילו חוצה אותה (הרי בעתיד יצטרכו לסלול כביש שיחבר בין יהודה ושומרון לעזה) ובתוך שטח מדינת ישראל ימשיכו לחיות מליוני ערבים.

העתיד נראה פשוט רע,
אוליי רק מלחמה גדולה תוכל לפתור את הבעיה.

(חבל שאבותינו שכבשו את הארץ, לא דאגו להשלים את המלאכה בצורה יעילה).

נ.ב

*למי שזה לא היה ברור:

אין לי בעיה עם מוסלמים או ערבים ישראלים, כן יש לי בעיה שהם צמודים לנו כאן לתחת, ומאיימים על העם שלנו, וזה צריך להדאיג כאן כל אחד.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-01-2014, 21:12
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "ראש הממשלה ושר הביטחון הם סרבני שלום אחווה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Homo sapiens
ואחדות העם.
הם מנסים לתקוע מקלות בתהליך השלום כדי להמשיך עם עם הכיבוש הברוטלי והאכזר.

הסכנה הגדולה ביותר לעם ישראל היא המשך הכיבוש וגזלת האדמות על ידי מנהיגים משיחיסטים שחיים בעולם של הזיות.

מצחיק שאתה אומר "כיבוש" - ארץ ישראל שייכת לעם ישראל, לא לעם הפלסטינאי.

עם ישראל חזר מגלות לאחר שהוא גורש מארץ ישראל, מה המקור של הפלסטינאים?

אין להם זהות, אין להם היסטוריה, אין להם הווה, ונקווה שגם לא יהיה להם עתיד.

הפלסטינאים הם אספסוף של שבטים מכל ארצות ערב שהחליטו להתנחל בשטח ישראל, המזל היחידי שלהם זה שיש להם עסק עם עם נאור, הוגן, ודמוקרטי, בכל ארץ אחרת באיזור הם היו פשוט נזרקים למחנות פליטים, והיו מתייחסים אליהם כמו אל כלבים.

בישראל הערבים חיים כמו מלכים.

ישן 16-01-2014, 04:40
  Alex33 Alex33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Uncle Remus שמתחילה ב "חומוס"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Uncle Remus
אבל העיקר אם חלילה הגרמנים יחליטו לבטל את האזרחות של יהודי גרמניה, יצעקו כולם "נאצים" וחוקי נירינברג. אתה מצדיק רצח עם? אם כן אין לך בררה אלה להצדיק את השואה. אותו קו מחשבה.

מוסר כפול.
צביעות.
זהו היהודי החדש.

אם יהודי גרמניה יצרחו שהם צרפתים, יניפו את דגלי צרפת ויקראו לגרמניה מדינת אפרטהייד, וגרמניה תמלא את מבוקשם ותעביר את אזור מגורהם לשליטה צרפתית.
אז זאת תיהיה בדיחת המאה אם יהודי גרמניה יסרבו בתוקף לקבל את משאלת ליבם.
מוסר כפול. צביעות, לא?

ממתי השמאל מתנגד לרצח עם? זה לעולם לא הפריעה להם.
מה שכן מרגיז אותם זה איבוד כוח. השנוי הדמוגרפי לא יעבוד לטובתם, אז הם צריכים לצרוח פאשיזם בתקווה שזה מזיז למשהוא.
ישן 16-01-2014, 09:23
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אז אסור..
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Uncle Remus שמתחילה ב "כל עוד הם מוותרים מרצונם על..."

עד כה, הדבקנו את יתר עמי העולם בדברים המותרים והראויים, ועדיין שונאים אותנו ואנחנו מנודים.. לא יקרה כלום אם נדביק קצת את הפער בתחום האסור. זה יוסיף לבטחוננו ולקלות ההגנה העצמית בבוא היום.

(כך יהיה נקל להנחית מכות בריכוזי האויב)

ישן 16-01-2014, 10:51
צלמית המשתמש של רועי AZ

כשמדינות אחרות יהיו מאוימות ב-א-מ-ת מבחינה קיומית
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Uncle Remus שמתחילה ב "כמו שאמרתי, מוסר כפול."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Uncle Remus
כמו שאמרתי, מוסר כפול.

ולא סתם יחפשו את הקורבן התורן להוציא עליו תסכולים הלאומיים בעקבות תבוסה במלחמה - גם ע"י יהודים - ואז ינקטו בהליכים הנדרשים להגנה על אותה המדינה - לא אוכל לטעון דבר כנגד זה.

ישן 16-01-2014, 12:38
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Alex33 שמתחילה ב "[QUOTE=Uncle Remus]אבל העיקר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Alex33
אם יהודי גרמניה יצרחו שהם צרפתים, יניפו את דגלי צרפת ויקראו לגרמניה מדינת אפרטהייד, וגרמניה תמלא את מבוקשם ותעביר את אזור מגורהם לשליטה צרפתית.
אז זאת תיהיה בדיחת המאה אם יהודי גרמניה יסרבו בתוקף לקבל את משאלת ליבם.
מוסר כפול. צביעות, לא?

לא כל כך.
חלק מיהודי אירופה מנופפים בדגל ישראל, ולובשים כיפות מאוד מתריסות, ולפעמים גם ציציות ופיאות.
כאלו שמוציאים לכל אירופי טוב את הווריד מהמצח.

אבל מה - לרצוח יהודים סתם כך כבר אסור.
וגם לגרש כבר אסור.

אז רומזים בעדינות:
מנסים לגרום לאיסור למול את הילדים,
אוסרים על שחיטה כשרה,
אוסרים על לבישת "סמלי דת" בבתי ספר ומוסדות ציבור.
ומעלימים עין כשהמוסלמים רוצחים יהודים, כי "הם רגילים מהבית".

גם באירופה קוראים לזה עידוד הגירה?
ישן 16-01-2014, 09:19
צלמית המשתמש של רועי AZ

קשה להתעלם מההשוואה המפורטת והמדוקדקת שלך
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "גם אני נוסע ברכבת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
מאות נוסעים חיילי צה"ל עולים, ומרעישים בשניות את כל הקרונות. מדברים בטלפונים ו"שוטחים" בפני הנוסעים את כל ה"טלה-נובלות" שלהם. כמעט שקשה לקרוא עתון ולבטח שלא ספר או לעסוק בעבודה.

מבלי שלא ליחס לה אפילו בדל של רגש שלילי כלשהוא כלפי אלו שהשווית אותם לאויב...

אבל אולי זו תחושה שלי..

ישן 21-01-2014, 13:39
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
כפי שאמרתי - אתה לא נותן לעובדות לבלבל אותך
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "ישנה לי בקורת קשה כנגד המנהיגות הערבית בכנסת ישראל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
במקום לקרב הם מרחיקים : שרות בצה"ל ( אולי קיים נימוק סביר - גם צה"ל איננו מתלהב); שרות לאומי ( אפילו במגזר שלהם ) הס מלהזכיר; היחס להימנון ולדגל - כל עוד הם מייצגים את המדינה ( למרות שלדעתי יש להתאימם למקום ולזמן) ופה ושם עוד התנהגויות שהן בלתי ראויות מבחינתי.
אבל, מבחינת נאמנות - אין לי כל ספק בנאמנותם ובצפייתם שמדינת ישראל תצליח להתקיים כמדינה דמוקרטית משופרת.

לא משרתים, בשום מסגרת - לדעתך לא נורא.
בזמן שלום מייעצים לאוייב (לזה יש תרוצים לרוב), ומיישרים איתו קו,
ובזמן מלחמה, חוסמים כבישים, שורפים דגלים, מבני ציבור ותוקפים מתקנים אסטרטגים ויישובים יהודים מבודדים.
וכמובן סירוב להתכנות בשם "ערביי ישראל", הרומזת שהם מיעוט נאמן במדינתו.

בקיצור - לשיטתך לא צריך בדל של עובדה. רק אמונה עיוורת.
זה שאין לך שמץ של ספק בקונספציה שלך - כבר מראה על מי מדובר.
ישן 16-01-2014, 11:51
צלמית המשתמש של רועי AZ

הגיעה העת להחליף דיסקט. (אהה.. חרוז)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "ישראל טסה על הנתיב המהיר לאבדון..."

המתכונת הנוכחית היא אולי נאורה אבל זה מתכון בטוח לאסון.

הדבר הוא פשוט מאוד - יש להכריז על מצב חירום מיוחד במדינת ישראל.

הכרזה כזו תאפשר למדינה את היכולת להוביל מהלכים הנדרשים להגנה עליה, באותה נשימה עם סירוס התמנון רב הזרועות מהצד השני של המפה הפוליטית (סליחה, אלו העומדים מנגד המדינה ורצון רוב תושביה - ודמוקרטיה היא בראש ובראשונה היכולת לקיים רצון זה ).. בית המשפח העליון, ארגוני ניף על כל גווניהם, חברי כנסת לא נאמנים.

וכל זה כדי למנוע מלחמת אחים. הרי המצב הנוכחי, מוביל לאותה מלחמה ואני צופה שקרב היום שבו יטלו אנשים את החוק לידיים (וזה אנדרסטייטמנט למה שיהיה). טיפול במסגרת מדינתית וחוקית, יהיה קביל יותר ויגן על המדינה על כל תושביה.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 16-01-2014 בשעה 11:54.
ישן 16-01-2014, 13:29
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני מצחיק.. ואתה בטח צוחק
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Uncle Remus שמתחילה ב "בטטה קרה"

העתיד של מדינת ישראל לא תלוי בפתרון סכסוך זה או אחר או במתן אשרת שהיה לפושעים מאפריקה.

העתיד הוא דווקא במלחמת האזרחים הצפויה. בהתקוממות העממית. ובמניעה שלהן. אני רוצה למנוע את שפיכות הדמים הממשמשת ובאה ואת הדמעות בעקבותיה.

לא יתנו לכם לאורך זמן להמשיך ולקבוע לרוב פה, מה יעלה בגורל המדינה. לא יתנו לכם לאורך זמן לשתף פעולה עם האויב ולנסות להנחיל פה "ערכים אוניברסליים", על חשבון האנשים הפשוטים והנדכאים, הנפגעים הישירים מפעולותיכם ואלו שבטח יזמו מלחמה..

הייתי רוצה שתהיה פעולה נגדית, בצורה מכובדת ופחות כואבת. הייתי רוצה להמנע מכדור שלג מתגלגל שאחריתו מי ישורנו.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 16-01-2014 בשעה 13:32.
ישן 16-01-2014, 20:51
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

הוא לא סרבן שלום, הוא פשוט לא פראייר...
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Alex33 שמתחילה ב "[QUOTE=Homo sapiens]מנותק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Alex33
לא הבנתי כלום, אתה טוען שערביי ישראל לא רואים את עצמם כפלסטינים, השמאל הקיצוני הוא הרוב הגדול בישראל, ושרוב הציבור לא מסכים לחילופי שטחים תמורת שלום?
ישראל הרי הסכימה לויתורים כואבים תמורת שלום, ובאמת זה צעד קשה אבל מתבקש למען שלום צודק לנצח נצחים.

למה אתה סרבן שלום? אתה לא רוצה עתיד יותר טוב לילדינו?

הסיבה שהפלסטינאים לא מוכנים להכיר במדינת ישראל כמדינה יהודית, נובעת מהעובדה הפשוטה שהם פשוט שואפים למצב שישראל תחדל מלהתקיים, ושחזון פלסטין השלמה (מנהריה ועד אילת) תצא לפועל.

זה לא סוד שבבתי הספר בעזה מלמדים שכל ישראל בעצם יושבת על שטח כבוש, ושום דב רלא שייך לנו.

במשך עשורים פוליטיקאים פלסטינאים מצהירים שהיהודים צריכים לחזור מאין שבאו (אירופה \ צפון אפריקה \ וכ'ו...), האבסורד הוא, שאם אנחנו באמת צריכים לחזור למקום שמשם באנו, אז הרי שאנחנו נמצאים במקום הנכון, כי לעם ישראל יש זיקה עמוקה יותר לשטח ישראל מאשר לכל עם פולשני אחר שאיי פעם חי כאן, וזה כולל את הפלסטינאים שבכלל קשה לי לתייג אותם תחת הערך "עם".
הם פשוט אספסוף של שבטים שנדבק לנו לצוואר כמו עלוקה.

בעניין "מלחמת האזרחים" שדיברו כאן:

קודם כל לדעתי מלחמה כזו או אחרת זה דבר בלתי נמנע, הפלסטינאים מדיי כמה שנים עושים אינטיפאדה, בהתקוממות האחרונה הם שיתקו כבישים מרכזיים רבים בצפון, ועשו המון מהומות בהר הבית.

סביר להניח שבפעם הבאה זה גם יהיה קשה יותר.

אני עדיין מחזיק בדעה, שאבותינו שכבשו את הארץ עשו עבודה מאוד גרועה, בכל הנוגע לטיפול בפלסטינאים - אני לא אומר שהיינו צריכים לרצוח אותם, אני בסה"כ חושב שהיינו צריכים להעיף אותם לעזאזל, ולתת להם לבנות את המדינה שלהם באיזה חור בסוריה או ירדן.

אם זה היה קורה, ישראל הייתה היום מטוהרת מפלסטינאים, והיינו חוסכים לעצמו עשורים של קונפליקטים עקובים מדם.

לסיכומו של עניין:

יש בארץ מאות אלפי שמאלנים, ומליוני ערבים ישראלים שנאמנותם כלפיי המדינה מוטלת בספק, סביר להניח שבשלב זה או אחר ייערך עימות קשה.

אני מקווה רק שידינו תהיה על העליונה, מה שבטוח זה שאם המצב ימשיך כמו שהוא, ישראל תהפוך למדינה מסריחה ובלתי נסבלת.

אני באופן אישי כבר מעדיף מלחמה גדולה ואח"כ שיקום כבד (להתחיל הכל מאפס), מאשר מדינה רקובה שבא אצטרך לחיות עם אנשים שאיני סובל.

ישן 20-01-2014, 19:16
צלמית המשתמש של רועי AZ

השטח מבעבע.. אתה ואני יושבים מול המסך (הקטן והגדול)
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "עם כל הכבוד"

שומעים או קוראים, מתעצבנים מאוד - אבל ממשיכים הלאה.

יש מי שחי את הסבל כל רגע.

ויש מי שממשיך לבחוש ולהעמיק את הסבל. אם הפיתרון לבעיה הזו, לא יהיה בצורה חוקית ומתונה, היא תיפתר בדרכים אחרות אותן יבחרו הסובלים..

ומי שסובל עפ"י רוב בוחר בדרכים בעיתיות מאוד.

על הממשלה והעומד בראשה להחליט לאן פניהם ואיך הם נמנעים מכך..

ישן 21-01-2014, 14:36
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני מגיב לך פה של שתי ההודעות..
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "בשני המקרים מדובר על מיעוטים..."

שמע, זה באמת נחמד כל מכבסת המילים הזו על דמוקרטיה וזכויות.. אבל לטס טולק דוגרי..

בפועל - הרוב המוחץ במדינת ישראל לא רוצה את הפושעים מאפריקה.. וגם לא רוצה התקפלות מאסיבית בפני הפלסטינים.

אתה ואני נמנים על אלו שהזכרתי לעיל.

ועצם השימוש הנואל - של אותם המתהדרים בתואר של הנאבקים למען הנאורות והערכים האוניברסליים - באמצעות אותם הכלים שנותנת להם הדמוקרטיה - נגד המדינה שמגדירה את עצמה ככזו, הוא אבסורדי, ויכול להתרחש רק בארה"ב.

היות ואנחנו לא ארה"ב אלא רק חיקוי חיוור ועלוב שלה, שכבר 66 שנה נמצא תחת איום מתמיד - אני חושב שצריך לפעול פעולות בהתאם.

ואם לא - אז האופציה האחרת לדעתי פשוט התחילה כבר לקרום עור וגידים. מעניין כמה "הפתעה" תהיה כאן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:43

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר