לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2014, 07:16
  barakzan barakzan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.14
מגעיל עזרה: מחשבים לא רואים אחד את השני ב VPN

שלום לכולם,
יצרתי רשת VPN בנתב שלי בבית (TL-ER604W),
הנתב במשרד מחלק את ה IP בין 192.168.209.1 ל 192.168.209.99
הנתב בבית מחלק את ה IP בין 192.168.209.101 ל 192.168.209.199
192.168.209.100 מוגדר ככונן רשת בבית IP קבוע
הIP שלי בבית קבוע.

אני מתחבר בהצלחה לרשת מהמשרד ב 7 ואני גם נכנס להגדרות של הנתב שבבית דרך המשרד מהדפדפן
(זה אומר שאני באמת מחובר ל VPN בהצלחה)
ואפילו אם אני כותב את הIP הפנימית של אחד המחשבים שבבית בשורת כתובות של הסייר קבצים זה נכנס לי אליו כאילו בחרתי בו בין המחשבים ב"רשת" (ב"מחשב שלי" בצד, כאילו אנחנו באותה רשת ביתית)

ועדיין כאשר אני נכנס ל"רשת" ועושה רענן, הסריקה האוטומטית של הוינדוס (7\XP) לא מוצאת את המחשבים שברשת הביתית שלי, למרות שאני מקושר אליה ב VPN.

כשאני מתחברת לVPN מהXP, ההתחברות מתבצעת בהצלחה אבל בפועל אני לא רואה את המחשבים\נתב שבבית בשום דרך, כאילו אני לא מחובר, למרות שאני כן (בדקתי בתנב ורואים את החיבור)...

מישהו יודע למה? יכול לעזור לי?
(הוספתי בתמונה את ההגדרות של הVPN בנתב)
*המטרה הסופית היא שהמחשב במשרד (XP) יבצע סינכרון קבוע של תיקיה שלא משתנה הרבה לכונן רשת בבית, עדיף בעזרת התוכנה שבאה איתו, זה אומר שהוא צריך לחשוב שהם באותה רשת ביתית*תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה ]

נערך לאחרונה ע"י barakzan בתאריך 16-01-2014 בשעה 07:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-01-2014, 08:50
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי barakzan שמתחילה ב "עזרה: מחשבים לא רואים אחד את השני ב VPN"

בשביל שתקשורת תעבור בין שני צדדים, היא צריכה להיות או מנותבת (ואז לכל צד צריכות להיות כתובות IP בטווח רשת שונה) או מגושרת (Bridged) ואז זה כאילו רשת אחידה.

רוב ה VPN-ים עובדים בצורה מנותבת, ואם המצב כך גם אצלך (וסביר להניח שזה המצב אצלך...) - זה שהנתב יודע להעביר לטווח IP אחר, לא עוזר לך אם המחשב שלך בכלל לא ינסה "לצאת דרך" הנתב כדי להגיע לצד השני (ואם כתובות ה IP הן באותו טווח, הוא לא ינסה...).

אגב, אם הן לא באותו טווח, בצד השני שאליו אתה מתחבר גם צריכה להיות הגדרה שתדע להגיע לטווח של הרשת הפנימית שלך דרך ה VPN Tunnel...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר