לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2014, 17:36
  Hen159 Hen159 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.14
קבילה נגד רופא צבאי

עקב נפילה לפני כמעט חודשים אני סובל מכאבים חזקים ונעילת ברך שחוזרת כל שני וחמישי כבר חודשיים
לפני חודש וחצי הפנו אותי למיון שם הרופא קבע שיש לי חשד לקרע במיניסקוס ונעילת ברך והפנה אותי לרם 2 וקבע פיזיותרפיה אינטנסיבית בדחיפות הם לא נתנו לי אך קבעו לי לאחר שבועיים שוב אורתופד צבאי
שכן גם כן הוא קבע אותי דבר שיש לי חשד לקרע ונעילת ברך ופיזיותרפיה אינטנסיבית בדחיפות!
הם קבעו לי רק אחרי חודש וכן שהגעתי לא קבלתי שום טיפול אך הפעם הם קבעו לי מומחה ברך בבית חולים 10 ב 1.1.14 .
כאשר אני הולך עם קביים והמצב לא השתפר , נכנסתי התיישבתי על הכיסא וישר הפיל עלי שאלות ומסקנות:
"איפה אתה משרת?" , "כמה זמן אתה בצבא?" , "מה אתה רוצה לעשות בהמשך בצבא?"
בהתחלה לא הבנתי מה קשורות השאלות האלה למצב הבריאותי שלי אך עניתי לו לשאלות למרות כך שלא הבנתי מה הן קשורות.
ובזמן שאני יושב הוא זורק באוויר " אתה לא צריך ניתוח בכלל אתה שמח?" עניתי לו "בטח שאני שמח למה מישהו ירצה לעשות סתם ניתוח? "

אך הוא המשיך: "חודש זה יותר מידי למה שיש לך,אין לך כלום" "רשום פה שנפלת איך נפלת? אפילו סבתא שלי לא מסוגלת ליפול"
"תאמין לי אם זה היה קורה לבן שלי גימל לא היה מקבל" "יאללה שכב שם ותרים רגלים על המיטה"
הוא קם לכיווני אמר לי תביא את היד (לא הבנתי מה קשורה היד לכאבים בברך) תפס את האגודל וניסע כמה שיותר לעקם אותו לכיוון האמה ואמר
" יש לך גמישות יתר אתה בריא לחלוטין" אמרתי לו יש לי כאבים בברך ואני לא מצליח לדרוך על כף הרגל הבעיה היא לא ביד.
והוא החל להרים את הקול "אתה לא תגיד לי מה יש לך אני הרופא כאן, ואני קובע שאין לך כלום" "המצב הזה שאתה נמצא בו נוח לך אתה נהנה במצב הזה"
הייתי בהלם לא ידעתי מה להגיד רק חשבתי האם הוא באמת רופא או סתם מישהו שצוחק עלי ורוצה לראות איך אני יגיב.
והחל להגיד לפקידה תרשמי תרשמי "כרגע קלינית ללא תפליט תוך פרקי ללא סימני הפרעה מכנית ניתן לבצע ישור פסיבי בנעילה תבנית אנטומית של גמישות יתר מפרקית ובמחינה קלינית
הברך תקינה להפסיק ללכת עם קביים לתת לו שבוע אחד בלבד של פיזיותרפיה בתאירך 8.1.2014 שיוצא יום ג הבא חוזר לשרת כרגיל!!!"
אבחנה : "Pain in limp"
אך אני לא הסכמתי לכך והמשכתי לישאול את הרופא (אם אפשר לקרוא לו כך) "אז מדוע יש לי כאבים חזקים בברך שלא עוברים מיזה חודש ומדוע אני לא מצליח ליישר אותה
שלא נדבר על לדרוך על כל כף הרגל"
הוא מהר קטע אותי באמצע דברים והחל לצעוק עלי " אתה מקשיב לי למה שאני אומר !? אין לך כלום! אין לך באמת כאב! זה סתם!אולי יש לך בעית הבנה !
מעכשיו רק אני מדבר ואתה רק מקשיב אם לא הבנת את זה! תפסיק להגיד ברך אין לך כלום בברך אתה סתם מדמיין!"

אני קמתי אמרתי לו "תודה רבה על הטיפול הטוב ו"הבדיקה המעמיקה" אך אני ירצה לשמוע חוות דעת שניה ממומחה ברך "
הוא קם במבט מאיים והחל לצעוק " אני מציע לך לברר טוב טוב איזה רופא תראה כי אם תבוא אלי לפה שבוע הבא זה לא יהיה לך טוב!!"
ומיד לאחר שסיים את המשפט המאיים שבא להפחיד אותי הוא הלך לכיוון הקיר והחל לקפוץ במקום ולהגיד " אסור לעצבן רופא ,לא טוב לעצבן אותי".

עכשיו אני שבועים אחרי חזרתי ליחידה אך הכאבים ממשיכים והברך כל שני וחמישי ננעלת הרופאת יחידה לא רואה לנכון לתת לי צילום לשלילת קרע ולא כלום מישום שהיא טוענת שאני בריא בגלל שזה מה שהמומחה רשם, אך לבסוף נתנה לי פיזיותרפיה.
עכשיו עלי להתחיל קורס והמצב הרפואי שלי לא מאפשר אך הם לא בודקים אותי אלה מסתכלים על מה שהרופא האחרון רשם.
מה אני צריך לעשות?
הרופא הזה הצבא מביא אותו מרמב"ם ...האם אפשר לקבול?

מצטער על האורך אך זהו הסיפור בקצרה.

נערך לאחרונה ע"י Hen159 בתאריך 18-01-2014 בשעה 17:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר