לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2014, 12:02
  כרטיס מועדון כרטיס מועדון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
רוח המפקד - לחיילים לא היו כדורי גומי, לכן לא הגיבו

תושבת כרמי צור תיארה כיצד נרגמה באבנים בידי ערבים, כאשר ג'יפ ובו חיילים עומד בסמוך, אך החיילים אינם עושים דבר. "ההרתעה של הצבא היא אפסית" כתבו תושבי הישוב למח"ט הגזרה •

"רצינו לשתף אתכם בחוויה קשה שעברתי היום. בסביבות השעה 13:00 חזרתי מהגוש לישוב וליד תחנת הדלק של בית אומר היה פקק קטן כרגיל… כעבור 4 דקות של המתנה המשכתי בנסיעה איטית עד שמשאית עמדה בנתיב שלי בלי לזוז והפעילה וינקרים. עקפתי את המשאית ולפתע גיליתי מולי צמיג שעמד ממש בנתיב שלי. עקפתי אותו בזהירות תוך כדי שארבעה נערים רצים עם רעלות ובלוקים בידיים ופשוט בלי רחמים מפוצצים את הרכב שלי מכל הכיוונים".
האישה הדגישה כי כל האירוע התרחש כאשר בצד הדרך עומד ג'יפ צבאי ובו חיילים. "חשוב לי לציין שהדבר המביש פה שלידי עמד ג'יפ של חיילים ולא עשה כלום!! בבירור עם גורמים צבאיים עלה שזה היה הג'יפ של הסמג"ד שאמר שהחיילים לא יכלו להגיב כי לא היה להם כדורי גומי (??!!)".

"היינו יכולים להיות ח"ו בהלוויה"
בעקבות האירוע המדובר, והתגברות התקפות הערבים יצאו ביום שישי עשרות תושבים מכרמי צור לצומת בית אומר והפגינו במקום. בנוסף הוציא הישוב כרמי צו מכתב למח"ט עציון עמית ימין.
"אין צורך להכביר במילים מדוע תשובה שכזו מצד החיילים לא מקובלת", כתבו התושבים. "קצין וחיילים שעונים תשובה שכזו, הדבר אומר כי הם לא מבינים מה תפקידם כחיילים. כל מי שראה את הרכב מבין שאילו הרכב של האישה לא היה ממוגן, כפי הנראה ביום שישי היינו בהלוויה ל"ע ולא בהפגנה".
"האירוע הזה מצטרף לאירועים רבים בתקופה האחרונה שלא זוכים למענה הולם. רק ביום שישי תחת אפם של שוטרים וחיילים רבים שבאו לאבטח הפגנה בבית אומר נזרקו כמה וכמה אבנים על מכוניות. מה שאומר שיכולת ההרתעה של הצבא פה היא אפסית", הוסיפו התושבים. "אנחנו מוחים בתוקף על המצב ודורשים לקבל בטחון מינימלי בדרך הביתה שלנו של נשינו ושל ילדינו".
ובתוך כך ביום שישי נרשמה התעוררות של תושבים גם בנווה צוף. לאחר שערבים רגמו מספר כלי רכב בכביש הסמוך לישוב, יצאו עשרות תושבים לצעדה לעבר הכפר הסמוך דיר ניזאם. כוחות צבא ומשטרה הגיעו למקום ומנעו מהתושבים להיכנס לכפר עצמו. האירוע הסתיים ללא עימותים

http://www.hakolhayehudi.co.il/%D7%...9C%D7%95%D7%9D/
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר