לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2014, 06:31
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אין גם יותר מדי סיבות לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אין גם יותר מדי סיבות לא לעשות את זה.

אתה בשדה תעופה בחו"ל.
טרוריסט מוסלמי שהשיג את המאגר מצלם אנשים בשדה התעופה כדי לזהות ישראלים באמצעות מציאת התאמה בין האנשים המצולמים לתווי הפנים שלהם שמצויות במאגר.
הטרוריסט מזהה שאתה ישראלי.
הוא שולף סכין שהוגנבה עבורו לתוך שדה התעופה ע"י משתף פעולה שעובד במקום ומתחיל לנוע לכיוונך.
כאשר הטרוריסט במרחק חצי מטר ממך הוא מהדק את האחיזה שלו בסכין לקראת הנעיצה שלה בבשר שלך ובדיוק כשהוא עומד לעשות את זה הוא רואה מדבקה של מרצ על התיק גב שלך וממשיך ללכת מבלי שיש לך מושג שהוא עמד לחסל אותך.

אז למה לא לעשות תעודת זהות חכמה? כי אולי באותו היום אתה תבחר לא להסתובב עם התיק שיש עליו את המדבקה של מרצ. זה למה.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 25-01-2014 בשעה 06:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2014, 19:14
  ברנפליץ ברנפליץ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.14
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=ברנפליץ]אני אמות לפני..."

אז בוא נחשוב לרגע איך המדינה יכולה לכפות על האזרחים להכנס למאגר, יש שני מסלולים שהמדינה יכולה לבחור בהם(או לשלב)
1. הדרך הבירוקרטית - אם לא תהיה במאגר תצטרך לחכות שעות בתור לאיזה משרד ממשלתי, יהיה לך קשה להזמין דברים או ליצור קשר עם ישות ממשלתית וכל דבר שתעשה שמעורב בקשר עם המדינה יהפוך לסיוט בירוקרטי
2. הדרך הפלילית - לעצור ולכפות על אנשים לתת בכוח את המידע, להגיש כתבי אישום, להכניס אנשים לכלא על זילות, פתיחת תיקים פליליים וכו'

ואני אומר לך שמעכשיו ששני הדרכים לא יעבדו עליי משני סיבות:
1. אני בן אדם סבלני, סיוטים בירוקרטיים אף פעם לא הפחידו אותי ולא מפריע לי לחכות בתור 5 שעות בשביל להוציא איזה מסמך שאני צריך
2. רישום פלילי גם לא מפחיד אותי, יודע למה? כי אני לא היחיד שיעמוד מול הצרה הזאת, מן הסתם יהיו עוד עשרות אלפי אנשים שיסרבו לתת מידע למאגר, אתה חושב שלמדינה יהיה את האומץ לצאת נגד כל כך הרבה אנשים במישור הפלילי?

בדיוק בגלל זה, לא משנה באיזו דרך המדינה תבחר לכפות את העניין, אני לא אתן...
אם יש לך עוד אפשרות שלא חשבתי עליה אתה מוזמן לציין אותה...
ישן 25-01-2014, 15:09
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Lisahy שמתחילה ב "בתור אחד שגם מתלבט, יש לי..."

אין שום סיבה טובה לעשות את זה. המדינה לא תתן לעסקים את קוראי הכרטיסים שיוכלו לבדוק האם מי שמחזיק בתעודה החכמה הוא האדם שהפרטים שלו מופיעים עליה. כלומר ברוב המקרים אנשים שישיגו את התעודת זהות הביומטרית שלך יוכלו להתחזות לך בדיוק כמו אנשים שישיגו את התעודת זהות הרגילה שלך. הם יוכלו להעמיד פנים שהם אתה כאשר הם ירצו לפתוח חשבון בנק תחת השם שלך, הם יוכלו להעמיד פנים שהם אתה כאשר הם יחתמו על חוזה שכירות או ישמשו כערבים לחוזה שכירות והם יוכלו להעמיד פנים שהם אתה בכל סיטואציה אחרת בה יבקשו מהם להציג תעודת זהות או צילום שלה (למעט בעת מפגש של האדם המתחזה עם נציג של רשות כלשהי שיהיה לו קורא כרטיסים - למשל בקרי גבולות, פקידי משרד הפנים ושוטרים).

החשש העיקרי שלי הוא מתחום המדע בדיוני - חשש שיום אחד המאגר ידלוף ותהיה טכנולוגיה שתאפשר להמיר את טביעות האצבע שבמאגר למשהו פיזי (אולי באמצעות מדפסת תלת מימד) ככה שאפשר יהיה לזייף טביעות אצבעות (למשל בשביל לשתול טביעות אצבע בזירת פשע).
ישן 25-01-2014, 15:15
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אין שום סיבה טובה לעשות את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
אין שום סיבה טובה לעשות את זה. המדינה לא תתן לעסקים את קוראי הכרטיסים שיוכלו לבדוק האם מי שמחזיק בתעודה החכמה הוא האדם שהפרטים שלו מופיעים עליה. כלומר ברוב המקרים אנשים שישיגו את התעודת זהות הביומטרית שלך יוכלו להתחזות לך בדיוק כמו אנשים שישיגו את התעודת זהות הרגילה שלך. הם יוכלו להעמיד פנים שהם אתה כאשר הם ירצו לפתוח חשבון בנק תחת השם שלך, הם יוכלו להעמיד פנים שהם אתה כאשר הם יחתמו על חוזה שכירות או ישמשו כערבים לחוזה שכירות והם יוכלו להעמיד פנים שהם אתה בכל סיטואציה אחרת בה יבקשו מהם להציג תעודת זהות או צילום שלה (למעט בעת מפגש של האדם המתחזה עם נציג של רשות כלשהי שיהיה לו קורא כרטיסים - למשל בקרי גבולות, פקידי משרד הפנים ושוטרים).

החשש העיקרי שלי הוא מתחום המדע בדיוני - חשש שיום אחד המאגר ידלוף ותהיה טכנולוגיה שתאפשר להמיר את טביעות האצבע שבמאגר למשהו פיזי (אולי באמצעות מדפסת תלת מימד) ככה שאפשר יהיה לזייף טביעות אצבעות (למשל בשביל לשתול טביעות אצבע בזירת פשע).

רק שכחת את הפרט השולי הזה- האדם המתחזה לך לא דומה לתמונה שיש בתעודה. והיות ולא מדובר בתעודת נייר עם למינציה אלא כזאת שלא ממש ניתן להנפיק בבית, איך מישהו יתחזה לך?
ישן 26-01-2014, 08:38
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אין שום סיבה טובה לעשות את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.

יש שמועות שאומרות שהמדע הבדיוני שלך נמצא בסרטוני הדרכה ביוטיוב כבר היום...

כמו בכל הדיונים בנושא המאגר - כולם דנים במה יקרה אם הוא ידלוף, ולא אם בכלל צריך אותו מלכתחילה (ואם צריך אותו - מדוע הוא צריך להיות דו כיווני ולא חד כיווני, כמו כל מאגר מידע המבוסס על מקור שאפשר לייצר מחדש - כמו סיסמאות באתרי אינטרנט), בהנתן ההגבלות על השימוש שמצהירים שתהיינה עליו (אא"כ, כמובן, ההצהרות הנוכחיות הן שקר שימשיכו למסור עד שכולם יהיו בתוך המאגר, ואז הוא יהפוך למטרות אחרות לגמרי...) - ויותר מכך - מדוע טביעת אצבע אם המטרה היא אכן זיהוי. יש הרי אמצעים ביומטריים אמינים יותר וקשים יותר לזיוף / שחיקה....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:59

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר