לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2014, 20:20
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
אאאאאאאווווווווו איזה פחד! פיתה ובצל!
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "נראה אותך חי על פיתה ובצל"

נראה אותך חי עם סכין בחזה, או עם חורים ראש מרסיסים של רקטות... אני חושב שפיתה ובצל זה עדיף, לא? מצד שני, אני בטוח שכשהמציאות הבטחונית תהפוך לבלתי נסבלת עבורך, אתה מהר מאוד תארוז את הפלקאות ותעבור לאחר כבוד למדינה שקטה יותר, בה יש לך כבר אזרחות מן הסתם.
משם, אתה תיכנס מפעם לפעם לפורומים ישראלים, ובתגובות שלך תאשים את ישראל בכישלון של הניסוי שאתה ושכמותך ערכתם במדינה. העיקר שאתה תהיה במקום בטוח.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-01-2014, 06:17
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אני אחדד ברשותך את השאלה: מה כל כך נורא לתפישתך במדינה דו לאומית?
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני בטוח שאתה מבין לבד והשאלה היא שאלתית בלבד"

הרי הלאום השני מורכב מבני אדם שווי זכויות ונבונים בדיוק כמונו. יהיה לנו פרלמנט משותף בשיטת בחירות יחסית וחברי הפרלמנט וכל האזרחים יהיו מחויבים לחוק למדינה וללאום החדש שנקים יחדיו בדומה ללאום הישראלי המשותף שהקמנו יחד עם ערביי המדינה. זכות השיבה למדינת הלאום החדשה תשמר ליהודים ולמוסלמים שיוכיחו זיקה כלשהי לאיזור וברוח הפיוס אפילו נוכל למצוא פתרון כגון אזרחות למאות אלפי הסודנים תוך התחיבות מצידם שלא לפעול למען הבאת סודנים נוספים.

האם ערבים ואפריקאים לא נבראו בצלם ואינם מסוגלים לקיים יחד עימנו מדינה אחת?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 24-01-2014 בשעה 06:21.
ישן 24-01-2014, 08:39
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
תודה- ענית יפה את התשובה
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אני אחדד ברשותך את השאלה: מה כל כך נורא לתפישתך במדינה דו לאומית?"

רק מספר נקודות חשובות לא העלת :
1. אני ואני מניח שגם אתה, חפץ לחיות במדינה בעלת אוריאנטציה מערבי ולא מדינה ערבית או אפריקאנית נוספת.
2. עדין אין מוסכמה ( קיימת שלילה מוחלטת ) לצרוף "חיצוניים" ללאום הישראלי, למעט בדרך של גיור.
3. לא הקמנו ואפילו לא נסינו להקים לאום משותף עם ערביי ישראל. ההיפך הוא הנכון - קיימת דחיה משני הצדדים..
4. מאחר ומדינת ישראל, הוקמה בין היתר על מנת לקלוט יהודים ( או אלו המרגישים עצמם יהודים ו/או מתייחסים אליהם כיהודים - על פי דעתי ) - חייבת תמיד להיות הפרבילגיה לעליית יהודים. זכות השיבה לבטח שתשנה את האוריינטציה של המדינה.
5. אין לי כל ויכוח שכל בני האדם נבראו בצלם - אפילו היהודים. אני הייתי מעדיף עולם קוסמופוליטי - אבל זה אינו קיים במציאות ואיני רואה שזה יתקיים אי פעם. לפיכך אין ברירה אלא ל"הסגר בדלת אמותינו" ולנהוג ככל העמים בהקשר לתנאי ההצטרפות.

אם איננו חפצים להתבטל ב- 60 עלינו לקדם את ההפרדה - בעבורינו ולא כבעבור אף אחד אחד. רק כך (זה מוכר מאיזה שהוא מקום) נוכל לשמר ולקיים את מדינתנו ולהמשיך בדרכה של הציונות לבנות ולהבנות בה.
ישן 22-01-2014, 13:51
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
מהבחינה הזו בוודאי שזה לא משנה
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מה זה משנה על מה הפלסטינאים..."

אבל אם אנחנו נחתום על זה ככה (בלי ההכרה במדינה יהודית) אתה יודע שבעולם יאכלו לנו את הראש וירכבו על זה שנים.
לצורך העיניין אם בהסכם יהיה חתום שעל הפלסטינאים להפסיק במעשי הטרור שלהם, ושעל כל הישראלים למחוא כפיים ביחד בכל יום ראשון ב-9 בבוקר - אם הפלסטינאים ימשיכו גם לאחר מכן בטרור מבחינת העולם זה יהיה סביר לגמרי, אבל דיר-באלאק אם כל הישראלים לא ימחאו כפיים בזמן...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 24-01-2014, 13:31
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אני גאה בכל מעשנו בארץ הזאת
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "[QUOTE=ישראל היפה]- אני מציע..."

לעולם לא התנצלתי על הנושאים שאתה מייחס לי - ההיפך:
1. אני גאה על שיבתנו לארץ מולדתנו הנמצאת במזרח התיכון
2. אני גאה בהסטוריה שלי/שלנו ובתרבותנו שהתפתחה במהלך השנים. הסטוריה ותרבות שמחוברת לאדמת הארץ הזו,
3. אני מברך על כל ניצחונותינו במלחמות, שנכפו עלינו אני כובל על העובדה, שלא הצלחנו לתרגם אותם להישגים מדיניים.
4. אני גאה בפעולות כוחות הבטחון בהבטחת שלומינו מול מי ששאף להשמידנו. לעיתים אני מגנה פעולות בודדות, שפגיעתן לא היה נדרש לשמירת בטחונינו.
,5. אני חי כאן מבלי להתבייש ומבלי להתנצל. אבל, אני מודע לעובדה, שבמהלך השנים בהם נעדרנו מארצנו, ו/או במקביל לחזרתנו - התיישבו בארץ הזאת גם אחרים - להם תביעות משלהם על הארץ הזאת.
כאשר שני הצדדים טוענים ש"כולה שלי" ולאחר שמדינת ישראל התפרסה על כ-3/4 משטחה של ארץ ישראל המערבית - יש לאפשר לפלסטינאים להקים את מדינתם באותו שטח שנותר להם.
6. כמובן שלא ניתן להקמת מדינת טרור ועל הנושאים והנותנים/מקבלים להבטיח זאת במעשים ולא בדיבורים.
ישן 24-01-2014, 12:21
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אתה מערבב בין 2 נושאים שאינם קשורים
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אם אתה מדבר על החלוקה"

ההכרה בישראל כמדינה יהודית נעשתה בפועל על ידי כל מדינות העולם שהכירו בה עם הקמתה. זו התשובה הפשוטה לשאלתך מי מכיר בישראל כמדינה יהודית.
גבולות החלוקה זה נושא אחר. הצעת החלוקה לא הייתה בעלת תוקף מחייב (עצרת האו״ם), הערבים מילא לא הכירו בהחלטה ולא קיבלו אותה והפסידו שטחים שיועדו להם במלחמה, ישראל סיפחה את השטח הזה אליה ומדינות העולם הכירו בסיפוח. פשוט מאוד.
השאלה התיאורתית איזה חלק צריכים הערבים לקבל במסגרת פשרה טריטוריאלית צריכה להיות נטו לפי צרכים דמוגרפיים ואחרים. לקו החלוקה או הקו הירוק יש משמעות אפסית שכן בשני המקרים מדובר בקו שרירותי שמחלק ארץ אחת.
ישן 24-01-2014, 13:57
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אתה טועה בכל הסעיפים למעט האחרון שאיננו רלוונטי
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "1. לעניות דעתי המדינות הכירו..."

1. מדינות העולם הכירו במדינת ישראל אשר הגדירה עצמה במפורש, כולל חוקתית, כמדינה יהודית.
ההכרה לא הייתה מסויגת לא לגבולות מסויימים ובעיקר לא להגדרה של המדינה.
2. החלטה 242 דווקא לא ציינה גבולות אלא להיפך, השאירה פתח לגמישות.
3. היו שגרירויות זרות בירושליים עד לפני כעשור. ארה״ב עצמה אמורה להעביר את השגרירות לירושליים על פי חוק הקונגרס אבל הנשיאים סרבו. ולא ברור לי כלל איך זה קשור במשהו לעניין.
4. ראה סעיף 1.
5. קווי הגבול אכן שרירותיים במקומות רבים בעולם וזה מחזק בדיוק מה שכתבתי...אין מה לקדש קו גבול שרירותי שנקבע על ידי מעצמות זרות משיקלים שלהן או כתוצאה ממלחמה אלא יש ליצור קו גבול שיהיה היעיל ביותר לשמירת אינטרס היציבות והביטחון.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:06

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר