לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2014, 15:03
  danbenty danbenty אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.14
שאלה תקציבים לראש הממשלה

שלום לכולם,

אני דן, אזרח מרמת גן ורציתי להעלות לדיון מחשבה שעלתה לי בראש לפני כמה ימים ולראות גם מה אתם חושבים לגבי הנושא.
כבר כולנו יודעים שהתקציבים וההטבות שמקבלים האנשים בממשלה הם דיי מטורפים ואני חושב שזה קצת מגוחך אם אפשר להגיד.
אדם העובד בהייטק ומרוויח 20+ אלף ש"ח יכול להתקיים מצוין בישראל. אז למה לא גם ראש הממשלה?

ראש הממשלה יכול להסתדר גם עם תקציב חודשי של 100 אלף שקל לכל הוצאותיו.
ואולי אפילו זה יהיה יותר מידי?
בתור מנהיג הוא לא אמור לחיות מעל האזרחים אלה הוא אמור להיות הידיים שמחזיקות אותם, נותנות להם ומחזקות אותם. אם הוא לוקח את כסף האזרחים למטרות גינון\חליפות\ארוחות יוקרתיות וכו' זה לא קצת הופך אותו לנטל?

אני רואה את ראש הממשלה כאבא לאזרחים.

אני לא בא לפגוע במעשיו של ראש הממשלה או בדרך פעילתו אך אני בהחלט בא נגד תקציב מובקע שבא מכיס האזרחים.

אולי זה מחוסר ידע ויש מטרה נעלה לכל התקציבים המובקעים האלו, לכן אני מעלה את הדיון הזה כדי לדעת גם מה אתם חושבים?

אני מבקש להיות רציניים ולא ציניים לגבי הנושא. אם אנחנו רוצים לשנות צריך לעשות את זה בדרך הנכונה. החלטתי לבוא ולדבר עם עוד כמה אזרחים פה לפני שאני מפיץ את זה הלאה.
אל תתנו לזה להרגיש כאילו זו הייתה טעות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2014, 15:22
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
אתה בחור ממש נאיבי... מה אתה חושב שרוה"מ באמת עושה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי danbenty שמתחילה ב "תקציבים לראש הממשלה"

הולך בבוקר לעבודה, חוזר בערב הביתה, עושה מקלחת לילדים ואח"כ יושב עם האישה בסלון ורואה קצת טלויזיה? 100 אלף ש"ח זה נראה לי רק חצי מתקציב האבטחה שלו בחודש.
מה אם באים אליו מנהיגים לבית לפגישות (וכן, זה נהוג)? מה אם רוה"מ צריך לטוס לשבוע לארה"ב עם כל העוזרים שלו? 100 אלף ש"ח עפים פה בתוך יום לכל הפחות... מה הוא יעשה בשאר הימים, יטלפן הביתה שישלחו לו כסף?

זה דיי משעשע. נראה שאין לך מושג מה כרוך בלהיות ראש ממשלה, אז אתה ממציא לעצמך מציאות מוזרה בה אם הייטקיסט מסתדר עם 20 אלף ש"ח בחודש, רוה"מ יכול להסתדר עם 100 אלף, כאילו שיש פה הקבלה כלשהי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר