לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2014, 12:52
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "במושב שאני גר סיירת גולני..."

בעיר שאני גר בה יש ריצות תצ"א מדי פעם של יחידה מיוחדת מהאיזור (שזה מצחיק כי ידוע שעיר שעושים בה ניווטי תצ"א היא מקום שלא רצוי לגור בו).
מעולם לא תיאמו את זה עם התושבים וגם אין בכך שום צורך.

במהלך העשור~ שאני נמצא במסגרת צבאית כזו או אחרת עשיתי הרבה מאוד אימונים ביישובים ישראלים (יהודים ודרוזים) לא כולם היו בתיאום, למעשה רובם לא היו בתיאום (היחידים היו כאלה שהיה עלול להשתמע מהם שיש מצב אמת) ומעולם לא עשיתי אימון בכפר פלסטיני.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2014, 13:10
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "בשורה הסופית, אתה בעד אימונים..."

אני לא יודע כי אני לא מכיר את השיקולים ולא חשבתי על זה לעומק.

הפואנטה שלי הייתה-
1) להדגיש שחוסר התיאום זה לא משהו שמיוחד לכפרים פלסטינים וזה גם לא בהכרח אישיו משמעותי.

2) להדגיש שככה"נ יש מיעוט קיצוני של אימונים בכפרים פלסטינים.
אני אמנם לא מייצג את כל צה"ל (וגם הייתי באיו"ש אחוז זעיר מהשירות הצבאי שלי), אבל יש מסביבי עוד כמה מעגלים של אנשים ואני חושב שאימונים בכפרים פלסטינים הוא היוצא מהכלל החריג במיוחד. אולי רק של יחידות מיוחדות (?)

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 02-02-2014, 20:58
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "נמחקה לי התגובה? באיזה כפרים..."

בסדיר בעיקר בדרום הר חברון שם קבוע עשינו את הקו
אז אם היינו פלוגת סוסיה זה היה סמוע.
בפלוגת אדוריים זה היה משתנה בעיקר ברצועת הכפרים שנמצאת מערבה ודרומה להאחזות נחל שנהפכה לישוב דתי, עוד רגע אני אזכר בשם. (יש מצב שזה נגוהות)

אופי האימונים היה בעיקר ניווטי תצ"א
לפעמים היינו משתמשים עם הג'יפים כדי לעשות תרגילי טנקים שלדיים.

יותר קיצוני היה באימון מילואים האחרון, היחידה שלי התלבשה על תרח"ט סדיר (כפיר אם אני לא טועה) וכל החטיבה פחות או יותר עברה בתוך כפר ערבי בתחילת התרגיל. הכפר נמצא ממש מתחת להר עיבל. ואני ממש לא זוכר את השם שלו.

ישן 31-01-2014, 14:06
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כן, בהחלט.
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "תינוק שנשבה?"

האיש פשוט תם בליבו ותם בכוונותיו ומשלם ביודעין מחיר על כך. אני חושב שהוא טועה ואני חושב שהוא נותן יותר מדי קרדיט לבני אדם - אבל אני בטוח שהוא עושה זאת בכוונות טובות.

יש אנשי שמאל שמתיפיפים או מתחכמים כדי להראות מ-ג-ני-ב-י-ם בעיני עצמם או 'נאורים' במקרה ויש סכוי שאיזה חו"לניק או כונפה אריסטוקרטית מביטים בהם. אשלי לחלוטין לא שם. חלק גדול מהעמדות המוסריות שהוא מציג מוצדקות לחלוטין. הבעיה בעמדותיו היא ניתוקן מהתמונה הכוללת של 'שני-צדדים' מתוך הנחה שגויה שאנו צריכים להסתכל רק על עצמנו, לבקר את הרע שבתוכנו ולחפש את הטוב שבאחר. אז אנחנו מתווכחים על כך לא מעט. תהיה בטוח שבתור בנשקיה בצו-8 או בתנועה לתוך הרצועה - מי שיצעד לידך יהיה אשלי.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 31-01-2014 בשעה 14:08.
ישן 01-02-2014, 07:56
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
התגליות של ORI
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "סופסוף גילינו מה יוצר..."

אוסף התגליות של ORI לגבי קיום הסכסוך בינינו לבין שכנינו ממש מרשים.חדשות לבקרים נערמות הסיבות.

אלא שקיימת התעלמות לחלוטין מהעובדה שלא רוצים את קיומנו פה. לא הפלסטינאים, לא ארצות ערב ולא ארצות האיסלם. הם עשו עושים ויעשו הכל על מנת להוציאנו מכאן.

לאחר כשלון הכח, הן הגיעו למסקנה, שהיחידים המסוגלים לזאת באים מתוכנו ועליהם הם שמים יהבם היום.
כמובן שאתה תצביע על תומכי עזמי בשארה ואני אצביע על אחרים - אבל כעובדה זה נכון. אין בכוחם של הפלסטינאים ושותפיהם להזיז אותנו מכאן - רק אנחנו לבדנו עשויים לעשות זאת.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 01-02-2014 בשעה 07:59.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:43

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר