לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2014, 20:45
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
סיפור הבלהות שלי - איך מזג האוויר שיגע לי את הטיסה לישראל (ומילה טובה לדלתא)

אוקיי, אני כותב את זה מהטרמינל הבינלאומי בלוס אנג'לס ואחרי יום די זוועתי, אז תסלחו לי אם יהיו פה שגיאות דקדוק או איות מטופשות.

הבוקר (שעון קליפורניה) היינו אמורים לטוס מסקרמנטו, קליפורניה דרך מינאפוליס-סנט-פול וניו-יורק (JFK) לישראל. כל הטיסות היו דרך דלתא איירליינס.
רק מה, עוד סופת חורף תוקפת כעת את מזרח ארה"ב. בהגיענו לנמל התעופה של סקרמנטו הודיעו לנו שטיסת הביניים ממינאפוליס-סנט-פול לניו-יורק התבטלה. למשך כמה דקות היינו תלויים באוויר, אך אשת הקרקע של דלתא הצליחה לשים אותנו על טיסה מסקרמנטו ללוס-אנג'לס, מלוס-אנג'לס לניו-יורק ומשם, באותה הטיסה שכבר הזמנו לישראל.

אבל הצרות (או אולי המזל הטוב) לא נסתיימו שם. נחתנו בלוס-אנג'לס בשמונה בבוקר שעון מקומי, עם חצי שעה לתפוס את טיסת ההמשך לניו-יורק. רצנו משער לשער... אך במהרה נתברר שבשל ליקוי טכני, הטיסה לניו-יורק נדחתה בחמש שעות. בלו"ז החדש לא היה שום סיכוי שנתפוס את הטיסה מניו-יורק לישראל.

שוב היו אלה אנשי הקרקע של דלתא שחיפשו, בדקו ובסוף הצליחו להעלות אותנו על טיסת אל-על הישירה מלוס אנגל'ס לארה"ב. הטיסה הזו ממריאה עוד כשעה...

אז חלק ניכר מהבעיה לא הייתה באשמתם אבל אני חייב לתת מילה טובה לדלתא כי עבודת החיפוש וההתאמה שלהם הצילה לנו את הטיסה (ובהתחשב בכך שמדובר בלו"ז מאוד קפדני, לא לטוס היום היה גומר את כל הסיפור ושולח אותנו הביתה בידיים ריקות...

ועכשיו מה שבאמת משעשע זה שהטיסה מניו יורק לתל אביב כנראה בכלל לא תצא בגלל מזג האוויר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-02-2014, 21:48
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "סיפור הבלהות שלי - איך מזג האוויר שיגע לי את הטיסה לישראל (ומילה טובה לדלתא)"

ברוך הבא לארץ הקודש, קח אוויר כי הולך להיות לך כאן לא פשוט.

מה שעברת זה משגע? הנה קח לך רשימה חלקית למה שהולך באמת לשגע אותך:
חום יולי-אוגוסט שבא בדצמבר-פברואר אחרי סערת נובמבר, תזהר מכל מיני נביאי שקר, באבות וקמעות שיקפצו עליך מכל פינה (בסגנון השיר של טיפקס

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.). תתכופף ושים כובע, כי עדיין מתרוצצים באוויר כל מיני רקטות וקאסמים. "בכירים" קומבינטורים שגונבים מיליונים יפטרו אותך כי אתה ממעמד הביניים בטענת "נגמר הכסף" (מעניין למה?). הבנקים יקרעו אותך בעמלות, יציעו לך הלוואות ואפילו "מסגרת" שזו מילה מכובסת לבוץ פיננסי. על הדרך תשמע על כל מיני וועדי עובדים כוחניים שמנהלים את הארגונים ולא להיפך על גב הציבור (שזה אתה). תזהר עם השימוש בארנונה, חשמל, מים, דלק, גז, רכבות, בתי חולים, קופות חולים, טיסות, אל תייבא כלום לנמלים, המכס יעלים לך את הסלולר שתקנה באיביי, המחירים בכל פינה גבוהים, התורים אינסופיים, אנשים חונים כפול וגם משולש, תעיר להם במקרה הטוב יגידו לך "אני קופץ לשניה" במקרה הפחות טוב ידקרו אותך. נערים עם כובע נייק לבן ישתכרו מתחת לבית שלך ויעשו רעש שלא יתן לך לישון, אתה תתקשר עצבני למשטרה שבמקרה הטוב תגיע מאוחר ובמקרה הגרוע לא תגיע בכלל (אם תרד אולי ידקרו אותך). כשתקנה רכב יד שניה תבדוק אם הוא משוכפל או הורד מהכביש או סתם אמרו לך "זו מכונית בובה" תוך כדי בעיטה בצמיג. למוסכים אל תתקרב - חבל על הזמן, הכסף והעצבים. תרצה להירגע אז תיסע לצימר "חוויה בטבע ירוק" בצפון שמשקיף אל הרי הגולן ותמצא את עצמך בלול תרנגולות שמשקיף אל הרפת, והריח? חביצה לתפארת. תחזור הביתה עייף, פקקים אינסופיים ותגלה שחנו לך בחניה, עזוב אל תריב, זה יגמר במכות. בערב תשב לראות טלוויזיה וריאליטי זבל יקפוץ עליך מכל פינה, תוכניות בישול יתערבבו עם זמר נולד שעבר בדיקה מדוקדקת אצל זמר פדופיל. דפיקות בדלת! אל תפתח, זה הוצל"פ או עיקול של העירייה או סתם הוועד רוצה כסף. תקנה דברים לבית ותגלה שזה לא מה שהזמנת, אם כן? אז זה שבור. תתקשר לצעוק ותגלה שהטלפון מנותק כי החוב שלך אפס ש"ח (כן שמעת טוב!) שצבר ריבית וטפח ל 1000 ש"ח (כולל עמלת עו"ד). תתקשר לשירות לקוחות ותמתין על הקו 3 שעות (זה כלום לעומת הכבלים אז אל תעשה מזה עניין). יקחו אותך למילואים, תקבל בגדים גדולים וקסדה על רצועה אחת קצרה והשניה ארוכה, מישהו תמיד יביא גרעינים ומישהו תמיד יכין קפה, האימונים לא בוערים אז שים את הציונות והחיילות בצד ושב לשתות קפה בוץ כמו שרק בצה"ל יש. אההה, ביטוח לאומי ישלם לך 36 ש"ח. כשתחזור הביתה תרד לסופר מרקט לקנות ב 200 ש"ח ובסוף תצא עם 600 ש"ח, אל תנסה להבין למה כי זה אף פעם לא מצליח. בסוף תתיאש ותחזור לארה"ב הברית, יגידו עליך "שילך מי צריך אותו פה, עוד אחד שמשחק אותה אמריקקי, פה ישארו רק הטובים" אבל תדע שכולם מקנאים בך כי באמריקה כמו באמריקה - רק טוב (לפחות בדמיון של הישראלים).
אגב, אל תשכח בנחיתה בבן גוריון למחוא כפיים ולשיר "הבאנו שלום עליכם", כי אין על ההרגשה של להגיע הביתה, מה שיהיה הלאה באמת לא חשוב.....

ברוך הבא הביתה חבר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר