לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2014, 19:14
צלמית המשתמש של wolf
  משתמש זכר wolf wolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל wolf שלח הודעה דרך MSN אל wolf
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "הנה השלבים: 1. כותבים בגוגל..."

אוקיי אז ככה לקח לי קצת זמן להבין שזה רק ב Ultimate/Enterprise, ואני ב win 7 pro סתם הייתה לי התלבטות קלה בממשק שלה וגם חשוב לי האבטחת מידע של הדברים בקיצר תעזוב אותך לא חשוב זה ה bitlocker לא רלוונטי בכלל.

מקודם באמת שחקתי עם truecrypt הקטע שזה קצת טיפה פחות נוח כי אתה צריך לקבוע גודל לקובץ, ומה עושים אם צריך להגדיל את הנפח של הקובץ? איך מגדילים\מקטינים?

והשאלה הכי חשובה לי זה איך אפשר להיות בטוח שאין ל truecrypt איזה backdoor שיוכלו לגנוב לי מידע\ריגול?
נכון שזה קוד פתוח ונהוג לסמוך על הקהילה שתבדוק את הקוד, אבל בכל זאת? יש להם איזה מסמך מצהיר או משהוא? מה הכללים פה? איך יודעים שאפשר לסמוך תוכנה? כמו לדוגמא ב wordpress יש פלאגין שנקרא Wordfence שכביכול אמור לתת הגנה ל WP, עד כמה אפשר לסמוך עליו שלא יגנוב לי את ה DB וישתיל לי קוד זדוני? או למשל תוכנה צד שלישית כמו http://www.newsoftwares.net/folderlock, מה הסיכויים שהם יכולים לגנוב לי מידע שבחרתי להגן עליו?

אתה איש חכם, מאוד הייתי שמח לקרוא מה אתה חושב על הפלאגין לWP ועל תוכנות צד שלישי שמצפינות מידע ובאות כביכול להגן על המידע, ובכלל לתת כמה טיפים לכללים מנחים איך לדעת על מי באמת אפשר לסמוך ועל מי לא

נערך לאחרונה ע"י wolf בתאריך 15-02-2014 בשעה 19:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר