לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2014, 11:16
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
פורסמה אזהרה על קניית ביטקוין

ציטוט:
בהודעה משותפת שפרסמו בנק ישראל והאוצר, הם מזהירים את הציבור משימוש במטבע הווירטואלי הביטקוין - זמן רב לאחר אזהרות דומות שפורסמו בעולם. ההודעה לא כללה הוראות בנושא, שנמצא עדיין בבחינה של הרשויות
....
בין הסיכונים המופרטים במסמך נכתב כי "המאפיינים הייחודיים של המטבעות הווירטואליים עלולים להוות קרקע פורה לפעולות מרמה, כדוגמת "הונאות פונזי" – הונאת ממון שבה מובטח למשקיעים החזר השקעה גבוה במיוחד בפרק זמן קצר, אך למעשה כספי החזר ההשקעה המוצגים כפירותיה, משולמים מכספם של המשקיעים העתידיים ואינם אלא החזר חלקי של הקרן.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4490067,00.html

אני לא מבין בזה כלום אבל הנאמר בכתבה נשמע לי די הגיוני. דעתכם?

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2014, 14:00
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "קודם כל נא לא לתקוף. אני שואל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
קודם כל נא לא לתקוף.

אתה לא תגיד לי מה לעשות!!!!1
ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
שוב- אם לא אשמח להסבר מדוע כן פורסמו אזהרות השקעה.

יש הרבה סיבות למה הביטקוין מסוכן. כמו שאמרתי, הערך שלו נובע מהאמון שאנשים נותנים בו, ומהמוכנות שלהם למכור תמורתו סחורות או שירותים, מתוך הבנה שהם יוכלו להשתמש בו כדי לקנות סחורות או שירותים אחרים. כרגע האמון הזה גבוה יחסית, אבל עדין הרבה יותר נמוך ממרבית המטבעות המסורתיים. הרבה פרמטרים יכולים להשפיע על האמון הזה - למשל, מלחמת חורמה של מדינות העולם בביטקוין ובשימוש בו היא רק עניין של זמן לדעתי, ואז יהיה המבחן האמיתי של המטבע. אם מספיק אנשים יחליטו במצב כזה שזה לא שווה להם את הסיכון, המטבע יקרוס - ככל שהוא יקרוס כך לאנשים שימשיכו להחזיק בו יהיה פחות שווה להילחם עבורו (כי מה שיש להם להפסיד אם המטבע ימחק לחלוטין שווה פחות). מצד שני, ככל שהמטבע יחזיק מעמד במתקפה כזו, כך האמון של הציבור בו יעלה.

ישן 19-02-2014, 14:37
  Tom.Cruise Tom.Cruise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.14
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "גוגל טרנסלייט לא עזר לי. האם..."

אני זורק רק בתור דוגמה, תכף יבוא איזה שובי ויסביר למה זה לא דוגמה טובה...

בדיקה האם מספר ראשוני, היא פרופורציונאלית לאורך שלו, כי אתה כאילו צריך לבדוק שהוא לא מתחלק בכל מה שלפניו.

זה מימוש לא סביר לסדרת הביטקויינים בעולם:

בוא נגיד שהביט קויין הראשון הוא 2, והביט קויין הבא אחריו הוא 5
B1 =2
B2 =5

נגדיר את ביט קוין Bn ככה:

ננפיץ מספר עזר Cn שהיה מכפלת שני הביטקויינים הקודמים פחות הביטקון שלפי הקודם
Cn = Bn-1 * Bn-2 - Bn-2

הביטקויין הבא Bn, הוא מספר ראשוני, קטן מ Cn, וגדול מ Bn-1 , אם אין כזה, מכפילים את Cn בביט קויין הקודם, ומחפשים שוב.

הראשון שפותר מקבל את הביט קויין, וביט קויין לא יכול להיות בן יותר מ 100 ספרות...

זה סדרה שהיא סופית (בצורה שרירותית) וככל שעולים יותר קשה למצוא את האיבר הבא...

נערך לאחרונה ע"י Tom.Cruise בתאריך 19-02-2014 בשעה 14:41.
ישן 27-02-2014, 05:34
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "תזכיר לי עוד שבועיים~ כשאני..."

לא צריך לפרוץ אותה... כל אחד יכול להפיק ביטקוין, על ידי זה שבאמתחתו מספיק כוח חישוב - עד שימוצו כל המטבעות האפשריים בעולם. תחשוב על זה כמו חיפוש משאב בטבע (לא סתם קוראים לזה "כרייה") - כמו זהב. יש כמות מסויימת של כל חומר בטבע - ברגע שאספו את כל החומר מהטבע - אין יותר - לא יעזור לך שום דבר.

אם אתה מייצר משהו שלא עונה לתנאים, אזי הוא לא יהיה ביטקוין (ייתכן שתרצה לקרוא לו בשם אחר) - וגורמים אחרים ברשת לא יאשרו אותו כמטבע חוקי (וכיון שמה שיצרת הוא לא ביטקוין, ולא נהנה מהמוכנות של אנשים לשלם בעבורו - אף אחד לא יתן לך אפילו סנט אחד עליו... אא"כ הוא פרייאר...). תחשוב על זה כמו כסף רגיל - אבל שלא ניתן לזיוף...

מקווה שיותר ברור
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:30

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר