לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2014, 16:10
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
מבולבל שאלה בעניין מה אפשר לעשות באופן "עצמאי" כנגד "מפגע שכנים"?......

כן, בדיוק ככה!
אני מאוווד אשמח להצעות כיצד ניתן להטריד בכייף את המשפחה ה"פעלתנית" שחיה מעלי?

עקרונית, לאחר שכבר עברתי מספר פעמים דירות בחיי אני יכל להכריז כעת שממש, אבל ממש..אין לי מזל עם כל מה שקשור לשכנים!
זה התחיל בנגן טובה שהיה מנגן משעה 21:00 עד23:00 כמעט מדי ערב, המשיך עם משפחה של כבדי שמיעה שהטלוויזיה בדירתם נשמעה בכל הרחוב, זמר (גרוע למדי) שנהג לשבת במרפסת ולאמן את קולו, שכנים שגרו מתחתי שנהגו מדי פעם בשבתות ככה...בשביך הכיף...לעשות "מנגל" במרפסת.... ועוד...

הצרה הנוכחית היא דווקא משפחה נחמדה ו"נורמטיבית" (זה מונח שגור היום לכל מה שהוא די...לא נורמאלי)...
לזוג שני ילדים קטנים שמהבוקר (וזה לא משנה אם באמצע או סוף השבוע) הם מתאמנים בריצה, הטחת קוביות, משחקי כדור.... פשוט ג'ימבורי!!!
וכל האושר הזה מתגורר לו לצערי הרב... מעלי!!!

עליתי, דיברתי, ביקשתי, התכתבתי,.... מה לא!!!
במקרה הטוב נעניתי ב"נשתדל" ובדרך כלל ב"זה לא אנחנו"......
מניסיוני אני יודע שאין כאן שום מקום להתערבות של גורם חיצוני אלא פשוט לספוג....

ועכשיו נשאלת השאלה - מה לעזאזל עושים?.....
ניסיתי לדפוק על התקרה..... לא עזר (בשיא החוצפה אף לא אחת נעניתי בדפיקות מהצד השני)....
אני פשוט בנחיתות אסטרטגית!!!
מצד אחד, אינני רוצה לגרום שום נזק מכל סוג שלא יהיה, מצד שני...אני רוצה לאמלל אותם בכל זאת! אותם ומצדי...גם על חשבון שעות השינה של ילדיהם הפעלתנים...מה יש?... שיהיו עייפים קצת....

הצעות?
פתרונות?
דמיון?....

אשמח לשמוע....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2014, 17:26
  משתמשת נקבה אורחת לרגע... אורחת לרגע... אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.01.14
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "שאלה בעניין מה אפשר לעשות באופן "עצמאי" כנגד "מפגע שכנים"?......"

עם כל הצער: תעבור דירה. אין לך ברירה אחרת, לא תצליח לחנך אנשים חסרי תרבות. הייתי בסרט הזה ממש לא מזמן ואני מזדהה איתך: הייתי גרה בשכירות כאשר ממש על ידי, "על הראש שלי", משפחה חרדית עם 7 ילדים צווחניים, שעשתה ה-מ-ו-ן רעש ולכלוך, וציפצפה עלי ועל בעלי הדירה שלי. כמה שלא ניסינו לדבר איתם יפה, לא הלך. אז לא חבל על הזמן, המלחמות, חוסר השינה, העצבים והאנרגיות השליליות? פשוט עברתי... ממליצה את אותו הדבר גם לך.

ואני מניחה שאתה כבר יודע שלפי החוק היבש מותר להם להרעיש אחרי 7 בבוקר ועד 11 בלילה... לצערי גם השכנים הפראיים שלי הכירו את החוק הזה ובדיוק על זה הם שיחקו - ונראה שכך גם עושים שכניך.
ישן 28-02-2014, 22:56
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
קראתי בעיון.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "שאלה בעניין מה אפשר לעשות באופן "עצמאי" כנגד "מפגע שכנים"?......"

כל תגובה ותגובה...
וחוסר האונים רק גבר...
אני לא אמלכד להם כלום כי ידעו מי אחראי...
אני לא אעבור דירה כי זו דירה בבעלותי ואני לא רואה את עצמי מוכר אותה...
אקדח?... מלכלך מדי....

ובכלל, כל עניין ה"הקמת רעש שאינו סביר" זה סוג של משהו אפור...לכו תגדירו עכשיו מה זה רעש בלתי סביר...
יש אמנם מגבלה שנקבעה בחוק שמעל דציבל מסויים זה באמת רעש לא סביר אך לשם כך יש לזמןאת איכות הסביבה עם מכשור מיוחד ...נו באמת....
גם להקליט...ריצות של ילדים או כדור שמוקפץ או לחליפין...אותו משחק מטופש עם קוביות עץ שהם מטיחים ברצפה...איך אפשר....

בקיצור.... חרא בלבן!
חוסר האונים של האזרח שרק רוצה קצת שקט בביתו שלו מול בהמות!
אחלה!!!

ישן 01-03-2014, 07:25
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12

אצלי משפחה נכנסה לגור מעל השכנה שגרה מולי והם היו אנשים נחמדים שהילדים שלהם כל הזמן עשו רעש ששיגע את מי שחיה מתחתם אז היא הגישה תלונות במשטרה בצורה אובססיבית ואיכשהו היא הביאה לכך ששוב ושוב שוטרים הגיעו לבניין ודפקו לשכנים מעליה בדלת. בסוף החוזה שלהם הם עזבו בגלל התלונות של השכנה. הבעיה היא שרובנו לא מרגישים בנוח "להטריד" את המשטרה לגבי עניין שכזה והגשת תלונות יוצרת אלמנט של מתיחות בין הצדדים.

כעקרון אני תמיד עושה מאמץ עליון לשמור על מערכת יחסים סבירה עם מי שגר מעלי בגלל אותה נחיתות אסטרטגית שהתייחסת אליה. כשאני מזהה שמי שגר מעלי הוא אדם חלש אני מרשה לעצמי "להיכנס בו" כשהוא מטריד אותי (צעקות, קללות, איומים מרומזים ומעשי חבלה קטנים שעל גבול הבלתי אפשרי להוכיח קשר ביני לבינם) וכשהוא לא חלש אני נאלץ להתנהל על הסקאלה שבין לספוג בשקט לבין להבהיר לצד השני בצורה מנומסת שהוא מתנהל בצורה שמטרידה אותי. אין מה לעשות, החיים הם ג'ונגל.

הייתה לי שכנה ששוב ושוב הייתה מנקה את המעקה של המרפסת שלה ככה שכל הג'יפה הייתה יורדת על הכביסה שלי. אחרי שפעמיים ביקשתי ממנה בנימוס להפסיק עם זה ואחרי שקיבלתי תשובות בסגנון ה"זה לא אני, כנראה ירד גשם" במהלך אמצע הקיץ - יום אחד ירדתי למטה לרחוב בזמן שהיא ניקתה והתחלתי לקלל אותה מול כולם במילים הכי גסות ובוטות שבן אנוש יכול להוציא מתוך הפה שלו ועשיתי את זה בטון הכי מאיים שיכולתי לגייס מתוך עצמי. התוצאה הייתה שנים של שקט בחזית הזו. לפעמים עד שאתה לא מבצע במישהו צריבה תודעתית הוא לא יפסיק להתעלל בך.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 01-03-2014 בשעה 07:28.
ישן 01-03-2014, 08:03
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אצלי משפחה נכנסה לגור מעל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
אצלי משפחה נכנסה לגור מעל השכנה שגרה מולי והם היו אנשים נחמדים שהילדים שלהם כל הזמן עשו רעש ששיגע את מי שחיה מתחתם אז היא הגישה תלונות במשטרה בצורה אובססיבית ואיכשהו היא הביאה לכך ששוב ושוב שוטרים הגיעו לבניין ודפקו לשכנים מעליה בדלת. בסוף החוזה שלהם הם עזבו בגלל התלונות של השכנה. הבעיה היא שרובנו לא מרגישים בנוח "להטריד" את המשטרה לגבי עניין שכזה והגשת תלונות יוצרת אלמנט של מתיחות בין הצדדים.

כעקרון אני תמיד עושה מאמץ עליון לשמור על מערכת יחסים סבירה עם מי שגר מעלי בגלל אותה נחיתות אסטרטגית שהתייחסת אליה. כשאני מזהה שמי שגר מעלי הוא אדם חלש אני מרשה לעצמי "להיכנס בו" כשהוא מטריד אותי (צעקות, קללות, איומים מרומזים ומעשי חבלה קטנים שעל גבול הבלתי אפשרי להוכיח קשר ביני לבינם) וכשהוא לא חלש אני נאלץ להתנהל על הסקאלה שבין לספוג בשקט לבין להבהיר לצד השני בצורה מנומסת שהוא מתנהל בצורה שמטרידה אותי. אין מה לעשות, החיים הם ג'ונגל.

הייתה לי שכנה ששוב ושוב הייתה מנקה את המעקה של המרפסת שלה ככה שכל הג'יפה הייתה יורדת על הכביסה שלי. אחרי שפעמיים ביקשתי ממנה בנימוס להפסיק עם זה ואחרי שקיבלתי תשובות בסגנון ה"זה לא אני, כנראה ירד גשם" במהלך אמצע הקיץ - יום אחד ירדתי למטה לרחוב בזמן שהיא ניקתה והתחלתי לקלל אותה מול כולם במילים הכי גסות ובוטות שבן אנוש יכול להוציא מתוך הפה שלו ועשיתי את זה בטון הכי מאיים שיכולתי לגייס מתוך עצמי. התוצאה הייתה שנים של שקט בחזית הזו. לפעמים עד שאתה לא מבצע במישהו צריבה תודעתית הוא לא יפסיק להתעלל בך.

צ'אקי,
תזכיר לי בעתיד לא לשפוך לך את המים של הספונג'ה על הכביסה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 01-03-2014, 09:49
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "[QUOTE]כן, אבל לי יש את זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
זוועה!!
מכיר את זה מקרוב, שנה אחרי שהגיעו ברחתי משם.
לפני 3 שנים עברנו לדופלקס בבניין של 6 דירות במקום הנחשב סוציו-אקונומי ממוצע++, בדקתי את הבית ואת השירותים הקהילתיים באזור.
אבל בדקתי גם את השכנים, עשיתי מחקר מעמיק על כל אחד מהם ועל התוכניות שלהם לעזוב.

טאץ' ווד, עד עכשיו שקט, אנחנו ב Arssim Free Zone

אז יש לך מזל.

אין לי משהו אישי נגד מזרחים:

אבל פאק, הקטע עם הקריוקי הוא פשוט דפוק.
כאילו שזה עושה להם את זה שכל השכנים יידעו שיש להם מערכת פ33ה, ודציבלים שיכולים להגיע לירח.

לא סובל את האנשים אלה.

אחרי שהם התחילו עם כל ההופעות האלה (עזוב את זה שכל פעם מגיע חמולה של 10 רכבים שדופקת את כל החניה באיזור - כולל על חניות שמורות של שכנים), פשוט כבר התיאשתי מלהזמין משטרה (היא שווה לתחת), ועשיתי שיפוץ לבד, של כל הקירות בבית עם החזית לבית של השכנים, עשיתי מחיצות גבס דקות עם צמר סלעים, והיום הבית הרבה יותר מבודד רעש מבחוץ, השכנים הצמודים אלינו עדיין סובלים, ושוקלים כבר למכור את הבית.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 01-03-2014, 10:35
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=Fang]זוועה!! מכיר את..."

כן, באמת היה לי מזל, מכרתי מהר ובמחיר טוב מאד ונסתי על נפשי.
אין קשר לעדה ולמנהגים אלא להתנהגות.

צעקות, דלתות ניטרקות, לכלוך בגינה וחדרי מדרגות וכו' זה בקטנה.
גם זה שחונים בחניה הפרטית שלי באופן קבע והחאפלות המטורפות שכללו עשרות בבונים כמוהם פעם בחודש.

מכל אלה עצמתי את העיניים, חרקתי שיניים והמשכתי הלאה, הבעיה היתה כשנוצרו חיכוכים עם כל השכנים.
ילדים שרבים ביניהם ואז באים הבבונים הגדולים ומתערבים כמובן שלטובת הבבון הקטן בלי להתייחס לעובדות, לילדים שלי זה לא קרה אבל זו היתה שאלה של זמן עד שזה יקרה.
הבת שלי אז היתה בת 12, התחילו לזרוק לה מילים - זה היה הסימן מבחינתי לנתק מגע, אז קמתי וברחתי.
בגדול חשבנו לשפר דיור אבל לקחנו את הזמן, כשבאו הבבונים מהר מאד לקחנו החלטה.
הם בקלילות יורידו אותך לרמה שלהם וינצחו אותך שם.

צחוק הגורל הוא שהבית שרכשתי היה מושכר לעארסים שזרקו לגינה של השכן בדירת הגן למטה (משפחה מקסימה) את שקיות הזבל שלהם ובדלי סיגריות, כשעלה להעיר להם על זה חטף מכות.
העארסים יצאו ואני ניכנסתי, וכולם בבניין נשמו לרווחה, עשיתי שיפוץ מאסיבי של שלושה חודשים במינימום רעש ולכלוך תוך כדי התראות לשכנים והתנצלויות (אף פעם לא בערב או בסופ"שים או בשעות המנוחה).
היום אנחנו 6 משפחות של אנשים עובדים, מנומסים, מכבדים את הזולת ואפילו מגובשים - פשוט כיף!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:03

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר