לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2014, 07:31
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "..."

אתה צודק, זה טבעי שיהיו להם מתנגדים. מי בדיוק המתחרים שלהם? אתה לא חושב שלקוחות לא יכולים להתלונן?

העובדה שמישהו משלם על משהו, לא אומר שזה טוב (זה אולי יפתיע אותך...).

לקרוא לזה "אחת החברות הישראליות היותר מצליחות בעולם", נשמע לי קצת כמו הגזמה, אבל כרצונך.

מי אמר לך שאנשים ממשיכים איתם? אולי יש להם תחלופה גבוהה. גם זה מייצר cashflow עד שסיימת להחליף את כל מי שאפשר להחליף. אולי יש אנשים שאין להם פשוט יכולת, וזה הקהל שלהם? כמה חנויות אתה מכיר שרצות מתוך Wix?

אומר לך את האמת, אישית אני לא מכיר הרבה אתרים שעובדים איתם. ואלה שאני מכיר? זה כי אנשים התייעצו אותי איך להתמודד עם המגבלות (ואחרי בדיקה, התשובה הייתה: תעיפו את הדבר הזה...)

אהה, הם מעצבים ב HTML5 "שזה הכי איכותי שיש". סבבה, לך על Wix. תהנה. זה כנראה באמת מתאים לך.

נ.ב. איך מספקים RSS עדכונים ללקוחותיך עם Wix? (כל מערכת ניהול תוכן על גבי הכדור תומכת בפלט RSS. חוץ מ Wix?)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2014, 10:27
  IT goldman IT goldman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.14
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "שווה לי להתחיל רומן עם WIX?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אני שוקל לפתוח אתר שעוסק במכירת ציוד כלי עבודה (מקיטה, בוש, ושאר המותגים).

דפדפתי קצת בWIX, והוא נראה מאוד אטרקטיבי, המחיר גם מאוד נמוך (בהשוואה למחירים שקיימים היום בחוץ לעיצוב אתר מאפס, ותחזוקה חודשית).

השאלה היא אם WIX תומכים גם במכירה באתר?

הרי היום בכל אתר נורמאלי, ברגע שמבצעים מכירה, נכנסים לדף מקודד ומאובטח (ע"י נורטון או מרפי), איך זה הולך עם WIX?

מחיר יותר נמוך הוא להשתמש בחנות קוד פתוח שנקראת woocommerce (למשל. יש נוספות) ולבחור לה תבנית עיצוב יפה ויש כאלה גם בחינם. עד כאן אתה מגיע למצב כזה: חנות חינמית כזאת שהקמתי לצורך בדיקה: פרסומת הוסרה על ידי הנהלת האתר.

מעבר לכך, עדיף שבעל מקצוע ייבנה כזה דבר ואולי יידרשו התאמות לעברית, ולא תזיק קצת עזרה בכל הנושא של הסליקה, אבל יכול לצאת זול אם מוצאים את בעל המקצוע המתאים.

וגם אם לא זול, זה הפתרון הכי טוב (לדעתי) מבחינה צרכנית כי החנות תיהיה "ברשותך" וללא תלות בחברה כזו או אחרת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר