לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2014, 08:35
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Itamar_s שמתחילה ב "הטעות הכי גדולה היא לזלזל בהם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Itamar_s
כי הקצב התקדמות שלהם מהיר בהרבה משלך, בזכותך.

במהלך יום שבת, בעודי משוטט להנאתי ביו טיוב, נתקלתי בסרטונים של הרב כהנא והוא התייחס בהם לעניין הזה שהערבים הולכים ומתרבים והסכנה שכרוכה בזה. הסכמתי איתו, כמו שאני מסכים איתך, אבל אני לא רואה לזה פתרון אמיתי שאפשר ליישם אותו. משפחות יהודיות מביאות פחות ילדים כי אנחנו שייכים ברובנו לעולם הראשון ומשפחות ערביות מביאות יותר ילדים כי הן שייכות ברובן לעולם השלישי. תמיד אנשים בחברה שמרנית שבה המשפחה במרכז יביאו יותר ילדים מאשר חברה ליברלית שבה הפרט והגשמה עצמית במרכז.

יש לך פתרון רציני שאפשר ליישם אותו מבלי שתפרוץ מהומה בעולם? אי אפשר להכריח ערבים להגר החוצה ולכן אני חושב שהמקסימום שאפשר לקוות לו זה שהתוכנית של ליברמן איכשהו תצא לפועל - במסגרת הסדר עתידי (אם יהיה) יישובים שמאוכלסים בערבים עם ת.ז. כחולה יהפכו להיות תחת ריבונות פלסטינית (אבל זו גם סוג של פנטזיה).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2014, 12:18
צלמית המשתמש של Itamar_s
  Itamar_s Itamar_s אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=Itamar_s]כי הקצב..."

בוודאי שיש פיתרון הבעיה שאנחנו מפחדים ליישם כי "מפחדים מהעולם"... בעוד העולם עושה מה שבא לו ואנחנו נאכלים לנו מבפנים!

בתור ח"כ הייתה לו הפריבילגיה לשלוח מכתב לכל אזרח, הוא שלח לכל הערבים מכתב עם הסדר חילופים הם יעברו לקנדה הוא סידר להם שטחים ובתים והיהודים שם יעברו לפה.
כל גוש חלב הסכימו, הבינו שכדאי.
מי לא הסכים? גולדה מאיר הצדיקה שגרמה לאלפי יהודים למות ביום הכיפורים מהגאווה המטונפת שלה.

הערבים לא טפשים הם לא באמת אידאליסטים הם מוכרים בתים ליהודים בשביל הרבה כסף ועוזבים לחול למה להם הכאב ראש הרי המקום הקדוש האמיתי שלהם הוא מכה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר