לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2014, 21:13
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=shai.shai]אבל אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
בפעמים הקודמות שהעלתי את התמונה הזו מהאוב המצולם הגיב בהומור טוב, כך שלא נראה לי שאכפת לו (כמובן שאם הוא יתקן אותי, אני אפסיק להעלות אותה מהאוב לאלתר). לגבי האאוטינג - הוא עושה לעצמו יותר ממה שכל אחד אחר יכול לעשות לו. ולגבי העזרה - אני לא מנסה לעזור לנאוריון, אני מנסה לגרום לו להעלות תמונה שלו לפה, כדי שלך יהיה fap material. למעשה אני מנסה לעזור לך.

התאוריה לצ'אקי (בינג) היא שלי, מכיוון שהוא עדיין לא הצהיר על כך, אני לא יכול לדעת בוודאות שזה נכון, אם הוא יצהיר שזה נכון אני אשמח לעלות תמונה.

בעניין שרוקי \ מק אין צורך בהצהרה, שניהם פעילים, וניתן לראות שההודעות כמעט זהות, אז זה מספיק טוב עבורי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-05-2014, 00:27
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "כן, רק שאנחנו מדברים על השקית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hellllllo
כן, רק שאנחנו מדברים על השקית ולא על הראש. לעומת ציצים. שלא מוסתרים ע"י שקית.
נכון. הדיון הוא על סוגי שקיות. זה לא שהכוונה הייתה משהו בסגנון ,חח בטח הפרצוףשלך נראה כמו תחת ובגלל זה שמת שקית". מה שמדברים עליו בהקשר של התמונה הזאת שקיות נייר מול שקיות פלסטיק ותרומתו של צ'אקי לאיכות הסביבה בכך שנמנע משימוש בשקית פלסטיק.

כך או כך, זה לא הופך את מה שמר "קרוז" אמר לעלבון או להטרדה מינית.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 04-05-2014, 21:40
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 135 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "עצי אשוח במדינות נוצריות זה..."

ציטוט:
עצי אשוח במדינות נוצריות זה מנהג דתי שמתקשר להולדת ישו. בברה"מ, לעומת זאת, שהייתה חילונית לחלוטין, עצי אשוח היו קשורים לנובי-גוד, חג חילוני למהדרין שבא לציין את השנה האזרחית החדשה. האם המקור של החג הרוסי החילוני הזה הוא חג נוצרי דתי? כן. בדיוק כמו שמקור המימונה הוא בחג הנורוז של הדת הזורואשטרית האלילית. אז מה?
אבל אם אתה רוצה להמשיך להאמין שנובי-גוד זה חג נוצרי שבא לציין את הולדתו של ישו, אני לא אתן לעובדות לבלבל אותך.
קודם כל, רוסיה הייתה במשך מאותשנים והינה מדינה נוצרית. בתקופתה הסובייטית היו זמנים כאלה וזמניםכאלה. עם הפלישה
הגרמנית לרוסיה, אפילו סטאלין השתמש ברטוריקה נוצרית ובכנסיה האורתודוקסית הרוסית למען המאמץ המלחמתי. אפילו
בתקופה שבין מותו של סטאלין לבין הגלאסנוסט, למרות כל הרדיפות, אלפי כנסיות נותרו פעילות. למעט התקופה הקצרה הזאת
של 20-30 שנה, רוסיה הייתה במשך מאות שנים מדינה נוצרית. גם הנצרות המזרחית היא נצרות, ובעיני הכנסיות המזרחיות היא
דווקא הנצרות הנכונה יותר. זו הסיבה שהכנסיות הללו נראות אורתודוקסיות...

שנית, השאלה היא מה המרחק בין המנהג היום למנהג הדתי המקורי. אין לי מושג לגבי חינה, אבל מנהג עץ האשוח בחג המולד
נהג ברוסיה כמו בשאר המרחב הנוצרי, ורק באמצע שנות ה-30 הומצאו "סבא כפור" וכו'. היו הרבה יהודים שלא היה להם מושג
מה זה יום כיפור ושאסור לאכול חזיר (במיוחד כאלה שגדלו דורות במשפחות לא דתיות), אבל אני מסופק אם היו הרבה רוסים
שלא ידעו שכל הסיפור הזה הוא בעצם חג המולד, שהאשוח הוא אותו אשוח, וש"סבא כפור" הוא סנטה קלאוס.

לשם השוואה, שליחיו של ישו כנראה לא חגגו את הולדתו של ישו עם עצי אשוח, ובטח שהקדוש ניקולס עוד לא היה באזור. די
ברור שמדובר במנהג פגאני (הזיכרון וההיגיון הבריא אומרים שמצפון אירופה) שאומץ על ידי הנוצרים עם ההתפשטות והכיבושים,
אבל זה קרה לפני קצת יותר מ-80 שנה.

ישן 04-05-2014, 22:24
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 138 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]עצי אשוח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
קודם כל, רוסיה הייתה במשך מאותשנים והינה מדינה נוצרית. בתקופתה הסובייטית היו זמנים כאלה וזמניםכאלה.

רוסיה אכן הייתה במשך מאות שנים ועודנה מדינה נוצרית. בגלל זה דיברתי על ברה"מ, שממנה הגיעו מרבית העולים לישראל. ברה"מ הקומוניסטית הייתה חילונית לפי הגדרה, והחגים שחגגו בה היו חגים חילוניים. זה נכון שהקומוניסטים לא העלימו לחלוטין כל זכר לנצרות, ואפילו השתמשו בה במקרים קיצוניים כשזה היה נוח להם, אבל בגדול ברה"מ בהחלט הייתה חילונית לכל דבר ועניין.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
שנית, השאלה היא מה המרחק בין המנהג היום למנהג הדתי המקורי. אין לי מושג לגבי חינה, אבל מנהג עץ האשוח בחג המולד
נהג ברוסיה כמו בשאר המרחב הנוצרי, ורק באמצע שנות ה-30 הומצאו "סבא כפור" וכו'. היו הרבה יהודים שלא היה להם מושג
מה זה יום כיפור ושאסור לאכול חזיר (במיוחד כאלה שגדלו דורות במשפחות לא דתיות), אבל אני מסופק אם היו הרבה רוסים
שלא ידעו שכל הסיפור הזה הוא בעצם חג המולד, שהאשוח הוא אותו אשוח, וש"סבא כפור" הוא סנטה קלאוס.

אני לא מסכים איתך שהשאלה היא מה המרחק הכרונולוגי מהמנהג המקורי.
לדעתי השאלה היא מה אנשים רואים מאחורי המנהג, ומכיוון שהקומוניסטים היו טובים מאוד באינדוקטרינציה, הם הצליחו הייטב לגרום לאנשים לראות מאחורי נובי-גוד חג אזרחי חילוני. עובדה שגם היהודים שלא רצו שום קשר לנצרות חגגו אותו, למרות שאף אחד לא הכריח אותם.

ישן 04-05-2014, 23:05
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 139 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=פסטן]קודם כל, רוסיה..."

ציטוט:
רוסיה אכן הייתה במשך מאות שנים ועודנה מדינה נוצרית. בגלל זה דיברתי על ברה"מ, שממנה הגיעו מרבית העולים לישראל. ברה"מ הקומוניסטית הייתה חילונית לפי הגדרה, והחגים שחגגו בה היו חגים חילוניים. זה נכון שהקומוניסטים לא העלימו לחלוטין כל זכר לנצרות, ואפילו השתמשו בה במקרים קיצוניים כשזה היה נוח להם, אבל בגדול ברה"מ בהחלט הייתה חילונית לכל דבר ועניין.
במדינה חילונית ראש המדינה ממנה את ראש הכנסיה? ברית המועצות הייתה חילונית על הנייר, ודתית במידה
משתנה בתקופות שונות.

ציטוט:
אני לא מסכים איתך שהשאלה היא מה המרחק הכרונולוגי מהמנהג המקורי.
לדעתי השאלה היא מה אנשים רואים מאחורי המנהג, ומכיוון שהקומוניסטים היו טובים מאוד באינדוקטרינציה, הם הצליחו הייטב לגרום לאנשים לראות מאחורי נובי-גוד חג אזרחי חילוני. עובדה שגם היהודים שלא רצו שום קשר לנצרות חגגו אותו, למרות שאף אחד לא הכריח אותם.
אולי לא הייתי ברור. הקריטריון שהעלתי לא היה "מרחק כרונולוגי", וממילא לא ברור מרחק כרונולוגי בין מה למה,
כי השינוי רציף במקרים רבים - אלא המרחק בין תוכן המנהגים: עד כמה המנהג שנוהג היום קשור למנהג שפרופ'
נאריון מדבר עליו.

כאמור, במקרה של חינה אני לא יודע, אבל במקרה של מנהגי ה"נובי גוד" אני מפקפק מאוד בטענה שאנשים לא
ידעו שזה חג נוצרי בכסות אחרת, למרות כל האינדוקטרינציה הסובייטית. אתה טוען שהם פתאום שכחו? זה שהם
לא התרוצצו ברחובות ואמרו "כן! אני חוגג חג נוצרי בכוונה ואדחף את זה בפרצוף של המשטר כי ממש בא לי לדעת
איך סיביר נראית בחורף!!" לא אומר שלא כולם ידעו במה מדובר.

המבוגרים לא שכחו פתאום הכל רק כי המשטר אמר. הם פשוט שתקו, בצדק. הצעירים עשויים היו לא לדעת, אלמלא
בשנות ה-40 הנצרות הוחזרה לאופנה. אין לי מידע ספציפי על חגיגות חג המולד בתקופה 1941-1959, אבל סביר
להניח שבמסגרת הפופולריות המחודשת של הנצרות הם עשו... כל מה שנוצרים עושים ולא כל-מה-שנוצרים-עושים-
למעט-חגיגת-חג-המולד.

רק מי שנולד בסוף שנות ה-50 וגדל אחרי 59 חי בסביבה שבה לכאורה לא היה מושג במה מדובר. אולי ההורים
והסבים (שכאמור ידעו הכל) לא סיפרו לו. אולי כן. אין שום בסיס להניח ש-100% לא ידעו ולא סיפרו כלום. ואפילו
אם כן, הרי זה מיעוט שבאוכלוסיה הרוסית. 25 השנים שמאז הן התקופה הקריטית שבה יכול להיות שלמישהו לא
היה מושג מה זה נצרות.

רק מי שנולד לקראת סוף שנות ה-50 והצליח לעלות לארץ לפני סיפור הגלאסנוסט ונפילת ברה"מ שבאה די מהר
אחריו עשוי היה להיות מוגן מפני הידע הנורא הזה, וגם זה רק בהנחה שלא ההורים ולא הסבים לא סיפרו לו כלום.
לכל השאר ברור היה מה זה, כולל היהודים. זה שגם הם לקחו יום חופש כמו כולם לא מוכיח כלום. הם לא שמרו
שבת ולא אכלו אוכל כשר ולא נהגו שום מנהג יהודי דתי. אין שום ציפיה אפילו prima facie שלא יחגגו את תחילת
השנה החדשה, כמו שאר האזרחים.

לעומת זאת, אף אחד לא זוכר את המקור הפגאני של חג המולד כמו שאף אחד לא זוכר את המקור הפגאני של
פורים ואף אחד לא זוכר את המקור הפגאני של שמות החודשים העבריים ("אלה בכלל לא חודשים עבריים! אלה
חודשים פרסיים!!!!!1111"). לא אכפת לי כמה זמן עבר בכל אחד מהמקרים. הפואנטה היא שהקשר אבד. החודשים
בלוח הפרסי המודרני כבר לא נקראים בשמות מהלוח הבבלי, שמהם שאובים השמות העבריים (תשרי, כסלו, שבט,
אדר, ניסן, אייר, סיוון, תמוז אב ואלול!). לעומת זאת, את המקור הנוצרי של האשוח והסבא הלבוש אדום לבן שמחלק
מתנות כולם זוכרים.

זה שראש השנה והיום הכיפורים הם גם ימי מנוחה בחוק הישראלי החילוני לא אומר שאלה לא חגים דתיים. יהיה זה
מגוחך להגיד לתייר מזמן בישראל שראש השנה הוא חג חילוני למהדרין שבו חוגגים את השנה העברית החדשה,
ובגלל זה הכבישים כמעט ריקים.

ישן 30-04-2014, 20:41
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 163 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "רואים שהטענות שלי מציקות לך..."

הטענות שלך לא מציקות לי בכלל, כי אין להן בסיס.
האם מה שאמרו לליטל היה בטעם רע? אולי. האם היא נפגעה? יכול להיות. אבל לטעון שהייתה כאן איזושהי פגיעה על רקע מגדרי... נו באמת.
כל הזמן יש בפורום הזה הקנטות ובדיחות. לפעמים הבדיחות הן בטעם טוב, ולפעמים הן בטעם רע, אבל מה שבטוח הוא שהן מופנות לגברים ונשים כאחד. רק לפני שבוע-שבועיים פרופ' נאורון קרא לי שמן חובב סנאים. איפה הייתה הבריגדה הפמיניסטית להגן עלי? למה אף אחת לא הזדעקה שאני לא חפץ, ושהגוף שלי לא צריך להיות נתון לביקורת של כל מי שבוחר לומר עליו את דעתו? יש לך מושג כמה פעמים שובי הוריד מכנס מולי? למה אז אף אחת לא טענה שזו הטרדה מינית?
אני בטוח שיש כאן בפורום שובניסטים, ואני מניח שאם נחפור מספיק עמור נמצא גם ביטויים של שובניזם אמיתי, אבל מה שאת עושה פה זה לצעוק זאב, וזה אכן פוגע באג'נדה הפמיניסטית.

ישן 30-04-2014, 22:55
  Emma Swan Emma Swan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.13
בתגובה להודעה מספר 164 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "הטענות שלך לא מציקות לי בכלל,..."

אמרת בעצמך- ההערות היו בטעם רע, ייתכן שהבחורה נפגעה. זה הכל. על רקע מגדרי לא על רקע מגדרי תתייג את זה בכל כותרת שמתחשק לך. הפואנטה- העירו לבחורות שהעלו את תמונתן בצורה פוגענית. לא יודעת כמה תמים אתה צריך להיות או כמה אתה מעמיד פני תמים בכדי לנסות להוכיח שאני טועה, אבל ההערות שהופנו כלפי בחורות- די ברור מה עומד מאחורי זה, ואין לכך כל קשר לבדיחות ולעקיצות שלך ושל חבריך בפורום הזה שלא על רקע מיני או מגדרי. ואם אני מפנה את תשומת לבכם לזה שאין לכם זכות להעיר לאף אחת על החזה שלה וזה לדעתך נוגד את ה"אג'נדה הפמיניסטית" אז שיבושם לך. מזל שיש את בני באמת- המייצג הרשמי של האג'נדה הפמניסטית.
ישן 30-04-2014, 23:00
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 164 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "הטענות שלך לא מציקות לי בכלל,..."

ציטוט:
הטענות שלך לא מציקות לי בכלל, כי אין להן בסיס.
האם מה שאמרו לליטל היה בטעם רע? אולי. האם היא נפגעה? יכול להיות. אבל לטעון שהייתה כאן איזושהי פגיעה על רקע מגדרי... נו באמת.
כל הזמן יש בפורום הזה הקנטות ובדיחות. לפעמים הבדיחות הן בטעם טוב, ולפעמים הן בטעם רע, אבל מה שבטוח הוא שהן מופנות לגברים ונשים כאחד. רק לפני שבוע-שבועיים פרופ' נאורון קרא לי שמן חובב סנאים. איפה הייתה הבריגדה הפמיניסטית להגן עלי? למה אף אחת לא הזדעקה שאני לא חפץ, ושהגוף שלי לא צריך להיות נתון לביקורת של כל מי שבוחר לומר עליו את דעתו? יש לך מושג כמה פעמים שובי הוריד מכנס מולי? למה אז אף אחת לא טענה שזו הטרדה מינית?
אני בטוח שיש כאן בפורום שובניסטים, ואני מניח שאם נחפור מספיק עמור נמצא גם ביטויים של שובניזם אמיתי, אבל מה שאת עושה פה זה לצעוק זאב, וזה אכן פוגע באג'נדה הפמיניסטית.
אתה כזה סוגן מסריח!
ישר חושב על איך עשו לך משהו רע בזה שאמרו לך חובב סנאים. חשבת לרגע על הסנאים עצמם?

נגיד אומרים למישהו (או מישהי) שהוא "מזדיין עם ערבים ג'ינג'ים" - זה אולי עלבון כלפיו, אבל ברובד הבסיסי ביותר יש כאן אמירה שערבים (ג'ינג'ים! משום מה...) הם משהו מגעיל שדבק במי ששוכב איתם! אתה ישר רץ לבכות "אוי אוי אוי קראו לי חובב סנאים", ובכך משתף פעולה עם האפליה וההדרה של הסנאים מהחברה הפרשית! בושה וחרפה!

וברצינות, אני נאלץ לתת שוב +1.

ישן 30-04-2014, 19:50
  Tom.Cruise Tom.Cruise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.14
בתגובה להודעה מספר 174 שנכתבה על ידי snooky שמתחילה ב "תראה. אני חושבת שהבעיה עלולה..."

עזבי לרגע תקטע שהעלו באוב תמונות שהיא העלתה לפני 64 שנה, עם כיתוב מפגר (שובי!)...

אם היית מעלה תמונות כאלה, עם מחשוף ושרואים לך תציצי, לא היית נעלבת אם לא היו כותבים שום דבר על השדיים שלך? אני הייתי נעלב.

- - - - - -
ציטוט:
אישה צריכה להיות יכולה להעלות תמונה/ללכת ברחוב עם בגדים שהיא רוצה ללבוש, מבלי לקבל הערות על הציצים שלה.

אשה שמעלה תמונות חושפניות, או מסתובבת ברחוב עם מחשוף מותך כוונה להדגיש או להציג את השדיים שלה, אם יש לה שכל תבין שהיא עשויה לקבל הערות על הציצים שלה.
אתן עושות אותו דבר לגברים רק בצורה יותר מעודנת, והרבה יותר עצוב לא לקבל הערות, ושלא יסתכלו עלייך.
זה החיים, זה המין האנושי, תתמודדו ותמשיכו הלאה.

נערך לאחרונה ע"י Tom.Cruise בתאריך 30-04-2014 בשעה 19:56.
ישן 30-04-2014, 22:47
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 175 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "עזבי לרגע תקטע שהעלו באוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tom.Cruise
עם כיתוב מפגר (שובי!)...

אמממ.. האמת שלא.
אני לא יודע איך לא שמתם לב, אבל ה"לחץ להגדלה" פשוט מתייחס לכך שאם לוחצים על התמונה, היא נפתחת ברזולוציה גבוהה יותר.
זה אולי באמת היה מתאים לי לעשות בדיחה כזאת, אבל במקרה הספציפי הזה לא.

דוגמאות אחרות שלי מאשכולות דסקטופ:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...65&postcount=50

http://www.fresh.co.il/vBulletin//s...89&postcount=23

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...91&postcount=14

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...19&postcount=31

ישן 30-04-2014, 23:57
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 174 שנכתבה על ידי snooky שמתחילה ב "תראה. אני חושבת שהבעיה עלולה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי snooky
תראה.

אני חושבת שהבעיה עלולה להיות בהתייחסות.

כלומר נכון, ליטל העלתה את התמונה ביוזמתה, אבל חוץ מציצים יש עוד דברים בתמונה. אבל ההתייחסות היא ספציפית לציצים.

אישה צריכה להיות יכולה להעלות תמונה/ללכת ברחוב עם בגדים שהיא רוצה ללבוש, מבלי לקבל הערות על הציצים שלה.
למה מותר להעיר הערות על אדם שמן או על אדם שהחליק על בננה ונפל או על אדם שנראה כמו קוף או על אדם שלבוש מעפן או על אגזוזן שעושה המון רעש ועשן ומפריע לכולם או... על כל אדם שעושה כל דבר... אלא אם כן הוא אישה.

חופש הביטוי - סנוקי. סנוקי - חופש הביטוי. הכירו.

ישן 01-05-2014, 21:44

בתגובה להודעה מספר 196 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=Emma Swan]כשבחורים..."

לא אמרתי שכשבחורה מעירה לבחור באופן לא נעים זה בסדר. זה יפה שאתה מסיק מסקנות לכיוון שאתה רוצה בכח להוביל אליו כשאין שום סימוכין. העניין הוא, שכשבחור מעיר על חזה של בחורה שהוא לא מכיר זה נורא כי אין לו את ההבנה הבסיסית שאין לו זכות לעשות את זה. הבאתי דוגמא שהיא הפוכה:
בדיוק באותו מטבע. אתה מוזמן לקרוא אותה שוב. אף בחורה בפורום הזה לא אמרה את זה ולא תגיד את זה. בנים מרשים לעצמם הרבה יותר כשזה נוגע לבנות. מישהו אמר או רמז ציצים וזהו מאבדים את השליטה העצמית ואת הגבולות. אז אין כאן שום דבר "רדיקלי". אמרתי דברי הגיון וטעם. אם אינך מבין את הרעיון הפשוט שעומד מאחורי הדברים זו לא בעיה שלי.
ישן 04-05-2014, 21:08
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 188 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "מצוין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Emma Swan
אז אני מאמינה שכולנו שווים. אין שום דבר לא רציונלי במה שאמרתי עד כה בנוגע להערות הרדודות והנלוזות שנעשו פה כלפי בנות ששיתפו את תמונתן.
יופי. אז את משתייכת לפמניזם הרדיקאלי.
יש הבדל בין הטענה שצריך לתת לאנשים שונים זכויות שוות לבין הטענה שאנשים שונים אכן הינם שווים.

ואין בזה שום דברלא רציונאלי למעט זה שזה לא נכון, וסותר אלפי שנים של ניסיון אנושי ומאות שנות אדם של מחקרים:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://s30.postimg.org/qlprvq36p/p69.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://s30.postimg.org/u03cy497l/p70.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://s30.postimg.org/yn9ezvwkh/p71.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://s30.postimg.org/bn2rnjyqp/p72.png]

http://net.educause.edu/ir/library/pdf/ff0616s.pdf

כמו שאמרתי קודם: הייתי ממליץ לקרוא את הספר, אילו היה סיכוי שזה יעזור. אבל אני לא חושב שזה יעזור, וזו זכותי לחשוב כך, ולכן אינני ממליץ לך לקרוא את הספר, וגם זו זכותי. אין מה לבכות על זה, אבל את יותר ממוזמנת להוכיח שאני טועה!

נערך לאחרונה ע"י פסטן בתאריך 04-05-2014 בשעה 21:17.
ישן 01-05-2014, 06:52

זאת שטות גמורה!!!!!
בתגובה להודעה מספר 199 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]הפמניזם..."

להגיד שפמיניזם זה שנאת גברים זה כמו להגיד שיהדות זה להיות רודף בצע עם אף ארוך. די כבר עם החושך הזה! יש כל מני סוגי פמיניזם וכל מני נשים שמגדירות עצמן פמיניסטיות- חלקן מגזימות, חלקן אומרות שטויות וחלקן לא. אז לקחו איזה מישהי שאמרה משהו אדיוטי כמו גברים זה שטן וציטטו אותה ואת זה השליכו על כל הפמיניזם בכל גווניו. הכללה בשום תחום זה לא ממש משקף את האמת. פמיניזם זה גם משהו שנתן לנשים זכויות שלא היו להן כמו הזכות לרכוש וזכות הבחירה וזכות בתחום המשפט וזכות פאקינג לצאת מהבית לעבוד וזכות שיכירו בה כאדם שווה ערך. מי שכתב את המילים הללו שונא נשים וזה שקוף ולכן הוא מרגיש צורך להוציא זאת על כל הפמיניסטיות באשר הן.
ישן 04-05-2014, 21:06
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 201 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "זאת שטות גמורה!!!!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Emma Swan
להגיד שפמיניזם זה שנאת גברים זה כמו להגיד שיהדות זה להיות רודף בצע עם אף ארוך. די כבר עם החושך הזה! יש כל מני סוגי פמיניזם וכל מני נשים שמגדירות עצמן פמיניסטיות- חלקן מגזימות, חלקן אומרות שטויות וחלקן לא. אז לקחו איזה מישהי שאמרה משהו אדיוטי כמו גברים זה שטן וציטטו אותה ואת זה השליכו על כל הפמיניזם בכל גווניו. הכללה בשום תחום זה לא ממש משקף את האמת. פמיניזם זה גם משהו שנתן לנשים זכויות שלא היו להן כמו הזכות לרכוש וזכות הבחירה וזכות בתחום המשפט וזכות פאקינג לצאת מהבית לעבוד וזכות שיכירו בה כאדם שווה ערך. מי שכתב את המילים הללו שונא נשים וזה שקוף ולכן הוא מרגיש צורך להוציא זאת על כל הפמיניסטיות באשר הן.
נכון. קת'רין מק'קינון, אנדריאה דבורקין, סוזן בראונמילר, סימון דה בובואר והילארי קלינטון - כל אחת ואחת מהן היא סתם "איזה מישהי".
בטח הן כולן שונאות נשים ולא מייצגות את הפמניזם ובגלל זה אמרו וכתבו את הדברים שמצוטטים בלינק ששובי הביא.

ישן 05-05-2014, 17:21
צלמית המשתמש של Eran
  משתמש זכר Eran Eran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Eran
בתגובה להודעה מספר 238 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=Eran]ככה שהאינטרנט..."

הכרום שואל אותך: לשלוח את המידע שוב? אז עניתי כן. אחרת זה עושה שהתאריך של הדף פג תוקף.
במקום לעשות הקודם ולרענן כדרכך.

ובגילוי נאות, זו הייתה תאונה. היו לי הרבה כרטיסיות פתוחות ולא הבחנתי בו. רעננתי את הדפים במהירות כאשר אני מדלג מטאב לטאב ופתאום הוא התפרץ לי ככה על המסך. לא הספקתי להגיב, זה פשוט נלחץ לי

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/list.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/?https://2010-uploaded.fresh.co.il/2010/09/21/52868411.gif,http://www.boredpanda.com/blog/wp-content/themes/mimbo2.2/images/subscribe-panda-605px.png]

ישן 05-05-2014, 10:33
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 249 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
לא, אבל להוסיף הערה על טיפשות באותה הודעה זו כן ירידה.

צריך להוסיף לחוקים שבכיינות על אי־מתן לגיטימציה להעלבות תזכה אותך בל״ט מלקות.
וואו, מישהו כאן מרגיש נורא מתוחכם!
עכשיו רק צריך שהוא ילמד על "לפני" ו"אחרי" (או שמא כל הצפייה הזאת בדוקטור הו דפקה לו את היכולת הזאת לצמיתות? ), ושייזכר באשכול שפתחו על נאריון ושהשתתף בו גם אדוני המנהל הנכבד (או שלנאריון יש חוקים אחרים כי הוא לא ילדה קטנה ובכיינית?).

בושה וחרפה לראות את התנהגות האדם לאדם זאב הזאת כל כך קרוב לצפירה לזכר 23,169 חללי מערכות ישראל, אז תרגיע עם הדיכוטומיה הדרמטית הזאת, פודל קטן של בני.
די, נו. לא עושה רושם.
זהירות - ספויילר!

ישן 05-05-2014, 14:24
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
..
בתגובה להודעה מספר 250 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "..."

וואו, מישהו כאן צריך ללמוד הבנת הנקרא!
קרא שוב את שהגבתי ועל מה.

אילו זה היה תלוי בי, השרשור היה נשאר עומד. אני מצפה מכם לדעת מתי מוגזם להתנהג כמו בני 2, וכן, גם לא להתבכיין למנהלים כל פעם שמישהו אחר מתנהג כמו בן 2.
מה שגרוע מבחינתי הוא זה:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
כן. להגיד שסוזן בראונמילר או אנדריאה דבורקין א הילארי קלנטון אינם סתם מישהי אקראית זו ירידה איומה!
צריך להוסיף לחוקים של פרש שאסור בכלל להזכיר את השמות האלה!!1111

היתממות ושקרים בניסיון להצדיק את עצמך כאשר מעירים לך, ועוד להגיב לאלי בזלזול על כך ("אפס").
לכל הפחות תהיה גבר כמו קרוז, ותודה שכן הגבת בצורה מעליבה.

לגבי עצם זה שהעירו לכם, האם לנאריון יש חוקים אחרים כי הוא לא ילדה קטנה ובכיינית? בהחלט כן.
טוב, לא בדיוק. הדרישות הן אותן דרישות. החוקים הם אותם חוקים. ההבדל הוא ש"פגיעה" נמדדת מבחינתי בין היתר בתחושת הקורבן, ואם הוא לא מתבכיין על כך שנפגע, מה לך כי תלין?
[שלא לדבר על העובדה שעל פניו, אף לא אחת מהתגובות שם הייתה "פוגענית"]
כשאתה קורא למישהו "סוציאליסט" (זו סוגשל קללה, לא?) והוא צוחק – זה בסדר. כשהוא נעלב – מן הראוי שתפסיק.

לגבי טענת ה"היא התחילה", ובכן, הרי חדשות מרעישות: משתי עוולות לא יוצא צדק.
אדם חכם היה מפנה את יריבו לכך שירד להעלבות אישיות, וזוכה בוויכוח.
אדם אחר יורד לאותה רמה, כך ששני הצדדים מפסידים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:59

הדף נוצר ב 0.45 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר