לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2014, 22:01
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
סאמי, מה הקטע עם האוכל?
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "טחנו כל כך הרבה בימים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Samantha
טחנו כל כך הרבה בימים האחרונים שזה מדהים שעוד הצלחתי לרדת 200 גרם.
אז מה היה לנו? פעמיים הכנו פיצה, פעם אחת פנקייקים עם רוטב שוקולד- ובין לבין במבה, תפוצ'יפס, דובונים ועוד מלא שטויות משמינות אחרות.
נראה לי שסיימתי את תקציב הממתקים שלי ל10 שנים הקרובות
אבל היי, היה סופר-כיף.
פשוט ממחר דיאטה

- נרשמתי היום לטיסה לחו"ל עם אחת מהחברות הכי טובות שלי כולי בעקצוצי התרגשות. עוד חודשיים בייבי!

פיצות, פנקייקים עם שוקולד, אפילו חתימה של טיאלק אוכל B&J, את בהריון ואת חייבת משהו מתוק, או שאת בכוח מנסה להתקבל לברית ההיפופוטמיות?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-05-2014, 22:37
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "[QUOTE=Narion]פיצות, פנקייקים..."

ציטוט:
למה פשוש, אתה מקנא? אני אשאיר לך איזו במבה.
ו-וואלה, חג. אני לא כמו הפארשים שמנשנשים כל היום חסות- אני אוהבת לחיות טוב ולהנות מהאוכל.
ואגב- שתדע, ירדתי בשבועיים האלה קילו. אז אני יודעת לאזן טוב את מה שאני אוכלת.

ומה רע בהיפופוטמים? הם חיות חמודות.

האמתי, כן :-)
כשאני מסיים ריצה של 5 ק"מ, ורואה שזה בקושי 350 קלוריות, אז אני מבין שבלינצ'ס עם שוקולד אחד זה כמו 15 ק"מ :-\
רק המחשבה שאני אצטרך לרוץ כל כך הרבה מבאסת אותי.

לצערי חילוף החומרים שלי לא משהו, ואם אני אוכל שטויות, אני עולה מהר במשקל.

אז כן, אני צריך להסתפק בשיקים בטעמים, סלטים, ומנה מתוקה אחת פעם בשבוע.

ישן 06-05-2014, 22:49
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=Samantha]למה פשוש, אתה..."

אני מבינה אותך, גם חילוף החומרים שלי לא להיט- ואני לא עושה את כמות הספורט שאני באמת צריכה לעשות (רק פעם-פעמיים בשבוע),
אבל בשביל שאני כן אוכל לחיות ולהנות כשיש אירועים- אני פשוט מאזנת.
כל האוכל הזה לא היה ביום אחד....
אז אכלתי פנקייק אחד בבוקר (אחד זה אחד. לא יותר. הייתי עוד קצת רעבה אז לקחתי פרי) ? בצהריים ככל הנראה אוכל חזה עוף, ביניים יוגורט ובערב סלט וביצה וכד'.

מבחינתי אוכל זה באמת אחת מההנאות של החיים. אני תמיד מרחמת על אנשים שאוכלים חסה כל היום.
נכון, אולי הם יהיו רזים מהר יותר- אבל איפה הכיף? החיים קצרים וצריך להנות מהדרך.

אגב, בגלל זה אני לא מבינה לפעמים למה אתה בוחר לרדת על בנות הפורום- בין אם הן באמת שמנות או לא (לא ראיתי את כולן, אבל הרוב פה נראות סבבה+),
וואלה- אם הן מרוצות מאיך שהן נראות, מה זה משנה? לא אתה צריך להסתובב איתן...

09.07.00-16.07.12

ישן 06-05-2014, 23:01
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אני מבינה אותך, גם חילוף..."

ציטוט:
אני מבינה אותך, גם חילוף החומרים שלי לא להיט- ואני לא עושה את כמות הספורט שאני באמת צריכה לעשות (רק פעם-פעמיים בשבוע),
אבל בשביל שאני כן אוכל לחיות ולהנות כשיש אירועים- אני פשוט מאזנת.
כל האוכל הזה לא היה ביום אחד....
אז אכלתי פנקייק אחד בבוקר (אחד זה אחד. לא יותר. הייתי עוד קצת רעבה אז לקחתי פרי) ? בצהריים ככל הנראה אוכל חזה עוף, ביניים יוגורט ובערב סלט וביצה וכד'.

מבחינתי אוכל זה באמת אחת מההנאות של החיים. אני תמיד מרחמת על אנשים שאוכלים חסה כל היום.
נכון, אולי הם יהיו רזים מהר יותר- אבל איפה הכיף? החיים קצרים וצריך להנות מהדרך.

אגב, בגלל זה אני לא מבינה לפעמים למה אתה בוחר לרדת על בנות הפורום- בין אם הן באמת שמנות או לא (לא ראיתי את כולן, אבל הרוב פה נראות סבבה+),
וואלה- אם הן מרוצות מאיך שהן נראות, מה זה משנה? לא אתה צריך להסתובב איתן...

ברשותך אני התייחס לחלק האחרון (כי על שאר החלקים הרחבתי בתגובה לשי.שי):

אני בוחר "לרדת" על בנות הפורום הספציפיות מתוך שאיפה שזה יגרום לשינוי בחייהן, אני לא חושב שבחורה שמנה יכולה להיות בחורה מאושרת, SORRY.

בחורה שמנה תמיד תסתכל על הכוסיות שעוברות לידה ותחלום להיראות כמוהן, בחורה שמנה תמיד תאכל סרט כשהיא עם חבר שלה ותפחד שהוא יבגד בה, בחורה שמנה תמיד תהיה בסוג של מירוץ נגד השעון להרזות.

אני מכיר את זה מקרוב, כי יש לי ידידה טובה (שהאמתי היא לא ממש שמנה, אבל היא בסרט הזה), והיא מדברת איתי על זה הרבה.

לדעתי אותו הדבר תקף לגברים.

וזה שעדיין לא ירדתי פה על השמנים, זה בגלל שהם לא הרימו לי שום דבר להנחתה, או בגלל שהם לא ניסו בכלל לפתוח את החזית הזאת.

כשאני הולך לים עם האחיין הקטן שלי, אני בכייף נכנס למים בלי חולצה, וממש צר לי לראות הורים, וסתם אנשים נכנסים עם חולצות - לא בגלל שקר, אלה בגלל שהם מתביישים בגוף שלהם.

אני מכיר אנשים שכבר שנים לא נמצאים בזוגיות, בגלל שהם לא שלמים עם הגוף שלהם.

שומן גורם רק לדברים רעים, ובגלל זה צר לי על כל אותן בחורות ובחורים בפורום ומחוצה לו שנמצאים בשגרת החיים הזו!

בלי לנקוף בשמות, יש פה מספר בנים שנמצאים בסכנת השמנה חמורה (BMI מעל 35) וזה פשוט דופק להם את הבריאות, למה שחבר'ה צעירים יצטרכו להתמודד עם הבעיות הללו?

עכשיו בשיא הרצינות:

עד כמה זה קשה להתאמן 2-3 פעמים בשבוע?

עד כמה זה קשה לשחות כמה בריכות כל יום?

עד כמה זה קשה להיפגש עם דיאטנית ולבנות תפריט מסודר שיעזור לרדת במשקל?

*אורח חיים בריא משפיע על המון דברים, כשאתה אוכל בריא ומתאמן, הגוף מרגיש טוב, והנשמה מרגישה טוב, זה משפיע על הביטחון העצמי, וזה מכניס המון שמחת חיים.

אני לא אומר שאתה צריך להיות פריק של כושר, אבל אני כן אומר שאתה צריך לשאוף לסגנון חיים בריא (אני בסה"כ מתאמן 4 פעמים בשבוע).

ישן 06-05-2014, 23:34
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "כמעט כל מה שאתה מציג לא קשור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
כמעט כל מה שאתה מציג לא קשור לשומן.
אתה חושב שאין רזות שנכנסות עם חולצה לים? יש. גם רזות לא סובלות את הגוף שלהן.
אתה חושבת שלהיות BMI 35 זה רע? גם BMI 15 זה לא שוס.
כמה קשה לשחות ולהתאמן פעמיים בשבוע? קשה מאוד. אני "מתאמנת" פעמיים בשנה וזה גומר אותי לסמסטר.

מי אתה שתשפוט אנשים לפי איך הם נראים או כמה ספורט הם עושים? ומי אתה שתחליט אוטומטית שמי ששמן לא מאושר ומי שרזה כן? מה נסגר?

נו באמת שי.שי,
יש הבדל בין בחורה רזה שלא סגורה על הגוף שלה (ופה הבעיה היא יותר פסיכולוגית), מאשר בחורה שמנה שלא סגורה על הגוף שלה (וכאן זה כבר פסיכולוגי ופיזיולוגי).

צר לי שהאימונים גומרים אותך, ואת מתרצת את הסמסטר שלך להימנעות מהגעה לחד"כ או ביצוע פעילות ספורטיבית.

אם יש לך זמן לפרש, את יכולה גם לתת 3 שעות בשבוע בשביל הגוף שלך (זה רק יעשה לך טוב).

ובנוגע להערה האחרונה שלך:

-אין שום הצדקה שאני אשפוט מישהו, אבל אני כן חושב שיש מחקרים שמוכיחים שאנשים שמנים הם פחות מאושרים, ולכן אני מתבסס על זה כבסיס לאג'נדה שלי.

ישן 06-05-2014, 23:27
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=Samantha]אני מבינה..."

קשה לענות על הכל כי רשמת הרבה, אבל אני אנסה לסכם הכל בכמה משפטים-
קח בחשבון שזה שהידידה שלך במקרה מלאה (או לא) ובמקרה חסרת ביטחון עצמי לגבי עצמה ולגבי בני הזוג שלה- לא אומר שכל מי שיש לה כמה קילואים עודפים היא ככה.
דווקא מה שאתה מתאר לגביה מראה שיש לה בעיה עם עצמה- היא גם בטוחה שהיא שמנה, גם בטוחה שהיא צריכה להרזות, גם בטוחה שזה עניין של זמן שיבגדו בה.
זה לא חיים ככה... חבל שהיא חיה כל החיים רק בחרדה מה יהיה ומה יקרה במקום פשוט לחיות ולהנות.
אני מכירה המון אנשים שמנים (לא מלאים, שמנים) שהכי שמחים עם איך שהם נראים ואיך שהם מתנהגים. למה זה נראה לך פסול שמישהו יהיה מרוצה מעצמו?
אם אתה לא אוהב את איך שהם נראים- אל תסתכל עליהם, ואל תראה כמוהם די פשוט.

אנשים הם מאוד ביקורתיים כלפי עצמם, לא משנה איך הם נראים (תסתכל על הדוגמנית הכי רזה והכי יפה- אני צנצנת אם היא לא תגיד שהיא רוצה לשנות X ולרדת קצת באיזור Y ולהגדיל את איזור Z).
אני מכירה כל כך הרבה אנשים רזים שיש להם בעיות דימוי עצמי, שתאמין לי שזה לא קשור לעוד כמה קילו לפה או לשם.
ואם מישהו עסוק במראה בצורה אובססיבית או מונע מעצמו לחיות כמו שצריך בגלל זה (יש גם רזים וגם שמנים במצב הזה)- אז זה כבר מצב שכדאי ללכת לדבר עם בעל מקצוע בשביל לקבל עזרה.

וברור שיש אנשים עם בעיות בריאותיות קשות, אבל כמו שיש בעיות בהשמנה קיצונית, יש בעיה עם רזון קיצוני, ויש בעיה עם אנשים שיש להם בגנים נטייה לסרטן, סוכרת, אלצהיימר.
החיים לא בריאים כל כך- עובדה שיש 100% תמותה בסוף אבל לא כל השמנים לא בריאים ולא כל הרזים בריאים.
מבחינתך זה לא בעיה להתאמן כמה פעמים בשבוע, מבחינת אנשים אחרים זה כן. אתה גם לא יודע אם לאנשים יש בעיה בריאותית שהביאה אותם מלכתחילה למצב הזה, ואם אתה שופט מראש עוד מבלי לברר- זה בעייתי וקצת מרושע.

בכל מקרה, גם אם אדם לא שלם עם עצמו וחושב שהוא שמן ומכוער- אם תגיד לו את זה בפנים יש סיכוי שהוא רק יעלב ויילך לאכילה רגשית- לחסל עוד חבילת שוקולד. כי שם זה הקומפורט זון שלו.
במקום ללכת ולפגוע- אולי תתעל את זה להדרכת קבוצות ספורט ללא תשלום? פעם-פעמיים בשבוע לאנשים בעלי עודף משקל קיצוני.
אני בטוחה שהם ירגישו שאתה תורם לבריאות שלהם יותר מאשר אם תגיד שהם היפופוטמים.

09.07.00-16.07.12

ישן 07-05-2014, 07:31
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=Samantha]אני מבינה..."

ברשותך אני אתייחס רק לנקודה אחת (כי ת'כלס לולז על כל השאר) הBMI (באם באם באם)

1) אין פה שום בחורה עם BMI 35 או אפילו בסביבה. אם נלך על גובה ממוצע לבחורה (165) היא תצטרך להיות 96~ ק"ג בשביל להיות BMI 35.

2) כמתאמן אתה צריך לדעת שBMI זה עניין יחסי. אם אתה מדבר עם גבר שלא ראית בחיים שלך והוא מספר לך שהוא 180 ושוקל 95 אתה תיגש למחשבון BMI ותגיד "בואנ'ה, אתה 30, אתה שמן", אבל אם הוא יוסיף לך את הפרט החסר והשולי של אחוז שומן 8 הוא יהפוך להיות בודי בילדר מטורף.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 07-05-2014, 11:40
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "1. זהו, זה כל מה שביקשתי...."

ציטוט:
1. זהו, זה כל מה שביקשתי. הסתייגות. כי אתה לא מצפה ממישהו עם השמנה קיצונית לבוא ולומר שהוא כזה, נכון?

לא בהכרח לא בדיוק כמו שלא בהכרח כן....
ציטוט:
2. בשביל זה אתה מעלה אנשים מהאוב?
וכל עוד המדינה משלמת על טיפול בריאותי במעשנים, באנורקטיים, באלו שאוכלים 5 פעמים ביום מקדונלדס (האנשים הרזים, עם לחץ הדם והכולסטרול בשמים) -
אז כן, היא תטפל גם במחלות הנלוות להשמנה. עוד אין חוק שאוסר אכילת יתר או עישון
וכאמור- לא כולם חולים רק בגלל זה. מי שאוכל בריא והוא שמן- הוא גם יהיה בריא יותר יחסית לאדם רזה שאוכל שטויות כל היום.

אני לא נכנס לחלק התיאורטי עד ששרוקי לא מגיע.

בקשר לחלק העובדתי- השמנת יתר בהכרח מלווה במחלות. זה לא אומר ששמן לא יכול להיות בריא יותר מרזה, או שלרזה לא יכולות להיות מחלות דומות לשמן וכו' וכו'. זה רק אומר שתקחי אדם X שמן, אם הוא היה פחות שמן הוא היה יותר בריא.

האוכל הבריא או לא הוא אינו חזות הכל, כשם שהוא לא בהכרח הגורם להשמנה הוא גם לא בהכרח הגורם לתחלואה. לאדם X שמן יהיו הרבה יותר בעיות אורטופדיות (למשל) מלאדם X רזה ואין לזה שום קשר למה הוא מכניס לפה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 06-05-2014, 23:11
צלמית המשתמש של snooky
  snooky snooky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.13
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אני מבינה אותך, גם חילוף..."

את מרחמת על אנשים שאוכלים חסה ואת קוראת להם פארשים.

זה גם אלייך וגם לנאריון- תפסיקו להסתכל בצלחות של אחרים.

יש סדרי עדיפויות שונים לאנשים שונים. יש אנשים שיכולים להיות מלאים ולהרגיש בטוחים בעצמם, ויש אנשים שיותר חשוב להם לרזות מאשר להנות מאוכל. זה שאנשים אוכלים חסה לא אומר שהם אומללים. זה שאנשים אוכלים ג׳אנק ומשמינים לא אומר שהם אומללים.
יש אנשים שיכולים להרשות לעצמם לאכול ולאזן, בין אם חילוף החומרים שלהם טוב, בין אם יש להם שליטה על כמויות האוכל שהם אוכלים- שליטה פנימית או שליטה חיצונית. ויש אנשים שעלולים ליפול ולהתדרדר ברגע שהם יאכלו המבורגרים ושוקולדים לתהום של אבדון, כי אין שום שוטר שיעצור אותם.

עריכה- ונאריון אני מסיקה מההודעות האחרונות שלך שבתוך תוכך הכוונה שלך טובה ואתה רוצה להפוך את העולם ליפה יותר. אני לא יודעת אם היית פעם שמן, אבל הערות של הסביבה, של הקרובים או של זרים מוחלטים, עלבונות ובריונות- זה לא מה שגורם לאנשים שמנים (לפחות במקרה שלי. אני מכירה גם עוד) לקחת החלטה לרזות. ההפך, הצקות כאלו יכולות לעשות אפקט הפוך. במיוחד באינטרנט, אולי בשבילך הכל וירטואלי אבל אין לך מושג למי אתה פונה. מאחורי כינויים יכולות להיות הפרעות אכילה מכאן ועד להודעה חדשה. לא יזיק להיות יותר רגיש :/

נערך לאחרונה ע"י snooky בתאריך 06-05-2014 בשעה 23:19.
ישן 06-05-2014, 23:32
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי snooky שמתחילה ב "את מרחמת על אנשים שאוכלים חסה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי snooky
את מרחמת על אנשים שאוכלים חסה ואת קוראת להם פארשים.

זה גם אלייך וגם לנאריון- תפסיקו להסתכל בצלחות של אחרים.

את יכולה לראות בעיות במשפחה שגרה בשכנות אלייך- ולרחם עליהם. אני רואה אנשים שמוותרים על משהו שבשבילי תמיד
מפלפל ומוסיף לחיים ולחברויות. ומרחמת עליהם שהם בוחרים לחיות ככה.
מה אכפת לך? מבחינתי זה עצוב, ואני תמיד מנסה לבוא ולעזור ולאזן להם את התפריט בשביל שיוכלו להנות על הדרך. ותמיד אומרים לי תודה בסוף.

והו, זה בסדר- לא צריך להכנס לצלחת של מי שאוכל רק חסה- הוא כבר ידאג לומר ולהתלונן על התפריט לפחות פעם ביום.

09.07.00-16.07.12

ישן 07-05-2014, 11:04
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי snooky שמתחילה ב "את יכולה, בוודאי. האם זה נעים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי snooky
את יכולה, בוודאי. האם זה נעים למי שאת מרחמת עליו וקוראת לו פארש כי לדעתך הוא מפסיד? לא בטוח. לעמוד ולשפוט מהצד כשלך יש פריבילגיות שלאחרים אין זו לא חכמה. זו כן חכמה לבוא ולנסות לעזור, אין ספק, אז כל הכבוד לך. קחי בחשבון ששוב, הפתרונות שעובדים בשביל איקס לא תמיד עובדים בשביל וואי.

לגבי התלונות- כולם מתלוננים על הכל. זה טבע האדם. אני למשל תמיד מתלוננת שאני צריכה ללכת לעבודה, לאנשים שאני מרגישה בנוח להתלונן להם, כדי לקבל חיזוקים.

אני לא הולכת לאנשים ברחוב וקוראת להם "יא פארשים".
ותסתכימי איתי שתלונה מגיעה על משהו שלילי, לא על משהו חיובי. לא מתלוננים כשזוכים בלוטו
לכן מי שיש לו בעיה, אני תמיד מנסה לעזור. וברור שלא כולם יכולים ללכת על אותה השיטה, אבל כשיש משהו שעובד בצורה מהנה-
לדעתי כדאי להתחיל משם מאשר ללכת ישר לקיצוניות של "מעכשיו רק חסה". מהנסיון שלי תמיד יש איזושהי חלופה יותר כיפית ומאוזנת.
אבל בכללי- מי שדרך כזו או אחרת מתאימה לו- שיהיה לו הכי בכיף. בין אם זה עם חסה, מילקשייק או סטייק. אני פשוט תמיד אעדיף את שיטת הסטייק על פני החסה.

09.07.00-16.07.12

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:29

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר